Keystone logo
© Domus Academy
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

מבוא

בית ספר

ISAD יש את המטרה להציע השכלה מקצועית איכותית גבוהה בתחום אדריכלות ועיצוב. לאחר יותר מ -30 שנות ניסיון, המכון מעורב בתהליך אבולוציוני ושינוי מתמיד שמאפשר לו לעדכן אם כתובת הדידקטיקה או המורים שעוסקים בהווה, העוסקים באופן פעיל או במקצוע עצמאי, או השדה הקריטי או העריכה. שינוי אשר ממילא לא פגע ברוחו המקורית של המכון, אשר נוסד על קבוצות העבודה, בנוכחות המורים, על החיים החברתיים של התלמיד, בחילופי החוויות והמורים גם כן. רוח הקהילה, שבה תחרות טובה אינה שוללת את שיתוף הפעולה ואת חילופי הדדי.

מילאנו גלריה

היסטוריה

הוקם ב 1980 על ידי קבוצת אדריכלים, ISAD הוא בית ספר איטלקי 100% עם פילוסופיה שמטרתה להחליף רעיונות אדריכליים ונהלים וליצור מעצבים מקצועיים. ISAD לאחרונה אושרה להיות "בית הספר התיכון של מילאנו עיצוב פנים".

1,982 הקורס הראשון של עיצוב הגן ומאוחר יותר על קורס מאסטר הראשון בעיצוב נוף. קורס זה נוצר כמעט כל מעצבי הגן על האזור Milanese וצפון איטליה.

1983 קורס השנתון הראשון של "אדריכלות ימית" לעיצוב יאכטות מפרש ומכוניות, שהוצע היום כסדנה על "עיצוב יאכטות פנימי".

1984 סדנה וסמינר קצר טווח על עיצוב תכשיטים עם איבו מיסני, "פרויקט סליני". הקורס הראשון של "פנים צילום" עם לוצ'יאנה מולס. ISAD הוא מעגל של מרצים ידועים של עיצוב עכשווי.

1992 הקורס הראשון של "אומדן אמנות עתיק" שנערך על ידי מרצים בינלאומיים בתחום העתיקות.

1993 האירוע החשוב ביותר הוא "סיפורו" של חוויותיו המקצועיות של אצ'יל קסטיגליוני, אשר עיצב תערוכה בלעדית של ISAD על הבמה בתיאטרון מילאנו בשיתוף עם חברות העיצוב המפורסמות ביותר שהפיקו את יצירות המופת שלו. Catiglioni אירח את הציבור עם הופעות חיות וסיפורים המסביר את היצירה של כל אחד המוצרים שלו שהיו המרכיבים העיקריים של עיצוב הבמה סצנה.

1995 תחילת שיתוף הפעולה של ISAD עם סין. "אוניברסיטת טונג ג'י" בשנחאי מזמינה את ISAD לקיים כנסים בנושא עיצוב איטלקי ועל החינוך של ISAD. ISAD מוזמן להשתתף בתחרות על רסטילינג של שנחאי "העולם פלאזה" פנים המגדל. כזוכה בתחרות, ISAD, המיוצגת על ידי האדריכלית מרינלה ג'קיני, כיום מנהלת המכון, מעצבת ומבינה את כל השטחים המשותפים והציבוריים של המגדל. העבודה בסין ממשיכה עם השתתפות בפרויקטים תחרותיים ולאחר מכן על עיצוב ומימוש של "העולם פיננסי מרכז פיננסי בניין" בבייג'ינג של "הבינלאומי משלוח בניין" בשנחאי.

ארכיטקטורה

1998 בשותפות עם Atelier Mendini, ISAD מקדמת אירועים עבור שבוע עיצוב מילאנו במשרדי Atelier Mendini ובמרחב התעשייתי של מטה פראדה בפועל דרך Orobia עם Jacopo Foggini.

1,999 לפתיחת הקמפוס החדש שלה דרך Orobia במילאנו, ISAD מארגנת בשיתוף עם Atelier Mendini, 3 ערבי של אירועים על הנושא של צבע, "צבע הוא מוסיקה".

2000 לרגל המילניום השלישי מתקיימות סדרות של סמינרים והרצאות: אנריקו בלרי, מרקו פררי, פרנקו ראגי, אלדו סיביק, פאביו נובמברה (סטודנטית ISAD בשנות ה -80), פדריקו בוצ'י, אלסנדרו ויקארי, מתאו ורצ'לוני, לוקה סקאצ'טי . שבוע אחד של סדנת עיצוב עם ג 'ון ברוקס, מעצב בדירוג הבריטי הבריטית.

2001 ISAD מוענק על ידי Provincia di Milano את הפרויקט הטוב ביותר עבור קורס מאסטר "מעבר מחסומים, עיצוב לנכים" בשיתוף עם קבוצת HB.

2003 תחרות פנימית "עיצוב עם נחושת" הושק על ידי המכון הנחושת האיטלקי. תחרות פנימית "Plasticreativity" הושק על ידי Makroform המשרד. אבי טיפוס הפרויקטים הזוכים מוצגים בתערוכת ISAD במהלך שבוע העיצוב של מילאנו.

2004 תחילת השותפות עם האגודה עיצוב סיבוב: תחרות השיקה בין תלמידי בתי הספר של מצוינות במילאנו לתכנון של מוצרים ממומש עם טכנולוגיית עיצוב סיבוב.

2005 סמינר בחסות Comune di Romano Banco על הצעות תכנון עירוני עבור מגרש העירייה שטח.

2005 25 יום ISAD! במהלך השנה מאורגנים אירועים חשובים:

 • "25 סיפורים ISAD" תערוכה של עבודות הפרויקט של התלמידים;
 • "3 מינויים ל -25 יום ISAD" הרצאות על עיצוב:
 • אדריכלים עיצוב עבודות עם פיירו ליסוני פאביו Novembre, מנחה אנריקו Morteo
 • צילום בארכיטקטורה ועיצוב באיטליה משנות השמונים ועד היום עם גבריאל בזיליקו ומאוריציו גלימברטי, מנחה אלברטו מויולי
 • עיצוב פנים באיטליה משנות ה -80 ועד היום עם ג'קופו גרדילה, פיירו דה מרטיני ומאטאו ורצ'לוני, מנחה ג'מפירו בוסוני;
 • "1980-2005 עיצוב, פירמות, מוצרים" תערוכה ועימות של מוצרי עיצוב של שנות ה -80 ושל שנת 2000, בהשתתפות אבת למינטי, אלסי, קאסינה, קאפליני, פונטנה ארטה, לוסיפלאן, לוקסוטיקה, רוסי די אלביזט, ספאזיו 900, וניני. פרויקט עיצוב תערוכות על ידי Way SpA.
צבע עיצוב

2,008 חברת "Caffè Parigi Ltd" של דבלין מקצה ל- ISAD את הארגון של סדנת עיצוב פנים המבוססת על תחרות סטודנטים לתואר שני לתכנון קונספט של "קונספט בר קונספט" בנמל העיר דבלין.
המעצבים של הפרויקט הזוכה מוזמנים לדבלין למימוש הפרויקט בפיקוח משרד אדריכלות מקומי.

2009 החברה המפורסמת קולומבו עיצוב מקצה ISAD סדנת עיצוב עבור מוצרים חדשים של ידיות ואביזרי אמבטיה. המשתתפים, שנבחרו באמצעות התקנות מתאר, לממש פרויקטים המבצעת של מוצרים חדשים. טקס הענקת הפרס מתרחש ב- Triennale di Milano והפרויקטים הזוכים זכו באב-טיפוסים לייצור האובייקטים הקשורים.

2,010 המהדורה הראשונה של המאסטר ב "חומרי עיצוב - עיצוב חוויות טקסטיל" מתואמת על ידי ג'ורג'יו Correggiari. המאסטר, בחסות עיריית מילאנו, מחלקת המועצה "Ricerca, Innovazione e Capitale Umano" בשיתוף עם המחלקות "Turismo, שיווק Territoriale, Identità", "Cultura", "Attività produttive e Politiche del Lavoro", לוקח חלק של הפרויקט MIND (מילאן רשת לעיצוב), אשר כוללת את בתי הספר עיצוב Milanese של מצוינות. הקורס הראשי נועד להעמיק את הידע של חומרי העיצוב בכל היישומים האפשריים בתחום האופנה והעיצוב בכלל. המאסטר כולל גם השתתפות של חברות חשובות של אופנה ועיצוב, מעצבים ידועים, מעצבים, עיתונאים, מבקרים וסוציולוגים.

בחודש אפריל ובשבוע העיצוב של מילאנו, ISAD מוזמנת להשתתף בסלוון לוויט במסגרת ה- Salone Internazionale del Mobile, שם מציגה התערוכה אבות טיפוס של עבודות הפרויקט האחרונות.

2011 ISAD מצטרפת לפרויקט קיץ קיץ של מילאנו בחסות Comune di Milano עם קורסים קצרים של עיצוב חנויות, עיצוב מלון, עיצוב תערוכות, צילום ואדריכלות, עיצוב טלוויזיה, עיצוב פנים יאכטות, בתוספת שני קורסים חדשים שהיו בעלי עניין רב : עיצוב עבור ילדים וחיות פנטזיה עיצוב.

המאסטר ביאכטה עיצוב והנדסה תהליך מתחיל, מתואמת על ידי האדריכל מרקו Amadio. ארגון האירוע והתערוכה "ISAD_Lab 14_7" לכבודו של ג'ורג'יו קורגיארי.

2012 "עיצוב חומרים - עיצוב חוויות טקסטיל" מאסטר הופך "ניו טק סגנון עיצוב", 1 st ברמה מאסטר מוסמך בשיתוף עם POLI.Design.

עיצוב פנים הורים וגינה עיצוב הורים להיות שניהם רמה 1 תואר שני מוכר על ידי EABHES (מועצת ההסמכה האירופית של בתי ספר להשכלה גבוהה)

2013 קורס עיצוב פנים בסיסי הופך קורס של 3 שנים והוסמך לתואר ראשון על ידי EABHES (מועצת ההסמכה האירופית של בתי ספר להשכלה גבוהה). ISAD מרחיבה את הצעתה החינוכית עם שתי סדנאות מקצועיות חשובות בנושא ארכיטקטורה בת-קיימא:

 • "בניין עם עץ"
 • "בניין כדור הארץ הגולמי"
עיצוב לוגו

מיקומים

 • Milan

  ISAD Design School Via Balduccio da Pisa 16 - Milano - Italia, , Milan

שאלות