Keystone logo
IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

מבוא

למה ללמוד ב IQS

IQS הוא מרכז אוניברסיטאי של אגודת ישו, חבר מייסד של Universitat Ramon Llull, עם יותר ממאה שנות ניסיון והיסטוריה ארוכה. הסמכות לאומיות ובינלאומיות מבטיחות את עבודתנו המתמשכת ומגבשות את היוקרה שלנו.

 • חינוך מקיף
  הייעוד שלנו והמחויבות שלנו הם לחנך אנשים בצורה אתית ומקיפה במונחים אישיים, אקדמיים ומקצועיים. כתוצאה מכך, ב- IQS , רכישת מיומנויות מקצועיות משולבת עם פיתוח הממד האנושי של התלמיד.
 • מימד מעשי של התוכניות
  התוכניות נועדו לספק חינוך מעשי ובינתחומי. לסגל IQS יש ניסיון מקצועי מוכר בתעשייה ובארגונים, המאפשר להם לספק הדרכה מעשית ועדכנית ביותר לגבי שוק העבודה.
 • קישורים עם Enterprise
  כל הסטודנטים לוקחים על עצמם התמחות חובה בעבודה בחברות פרטיות ופרויקטי הגמר נועדו לפיתוח עבודות יישום מעשיות כמו תוכנית עסקית.
 • שירות החלפת עבודה והכוונה מקצועית בקריירה
  לסטודנטים יש גישה ל- IQS חילופי עבודה ולשירות הכוונה בקריירה מקצועית, שם הם מקבלים הדרכה ועזרה מקצועית, במיוחד עם המיקום הראשון שלהם בעבודה.
 • ייעוד בינלאומי
  IQS חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות זרות מהוות השלמה אידיאלית ללימודי התכנית, על ידי מתן חוויה המעשירה את הסטודנטים הן מבחינה אקדמית והן מבחינה אישית.
 • תוכנית אנגלית מלאה ולימוד שפות
  IQS מספק את ההזדמנות לקחת כמה תוכניות לתארים מתקדמים ואת התוכנית לתואר ראשון במנהל עסקים וניהול באנגלית או בהדרגה, בספרדית ובאנגלית, כמו גם את ההזדמנות ללמוד גרמנית.
 • טיפול מותאם אישית וקבוצות קטנות
  לסטודנטים יש מורים אישיים שידריכו אותם בעניינים אקדמיים, מקצועיים ואישיים. השיעורים מורכבים מקבוצות קטנות בכל IQS התוכניות לתואר ראשון ולתואר שני.
 • IQS מענקים
  IQS יש תוכנית נרחבת של מלגות ומענקים, הכוללות מלגות הצטיינות ומענקי סיוע למשפחה.
 • התמחות מקצועית עם IQS תוכניות לתארים מתקדמים
  מגוון התכניות לתארים מתקדמים IQS מספק לסטודנטים הזדמנות לפתח את מקצועם בתחום לימודים ספציפי עם הכשרה מקיפה.
 • מחקר וחשיבה ביקורתית
  מחקר הוא פעילות חיונית להקניית חינוך איכותי, פיתוח חשיבה ביקורתית ותרומה לקידום הידע. מסיבה זו, IQS מעודד מחקר בתואר ראשון, בוגר ודוקטורט. תוכניות.

IQS יש שני בתי ספר: IQS בית ספר להנדסה, שבו נלמדים לימודים מדעיים וטכניים, ו- IQS בית ספר לניהול, שבו נלמדים לימודי כלכלה ועסקים.

חילופים בינלאומיים

IQS מחויבת לחלוטין לרעיון של אינטרנציונל המדע ומאמינה שקשרים בינלאומיים חזקים יותר מובילים ללימודים ומחקר באיכות גבוהה יותר.

חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות זרות הן דרך אידיאלית להשלים את לימודי IQS עם חוויה שתעשיר את הסטודנטים הן מבחינה אקדמית והן מבחינה אישית. חילופי דברים נעשים עם אוניברסיטאות זרות ידועות, ש- IQS הקימה איתן הסכמי חילופין. באופן ספציפי, IQS יש הסכמי חליפין עם 96 אוניברסיטאות: 44 באירופה, 31 בצפון אמריקה, 12 בדרום אמריקה, 3 במרכז אמריקה, 5 באסיה ו-1 באפריקה.

באמצעות משרד היחסים הבינלאומיים שלו, IQS תומך ומנחה את התלמידים המעוניינים ללמוד חלק מהתוכניות שלהם בחו"ל. המשרד ליחסים בינלאומיים מציע גם סיוע לכל הסטודנטים הבינלאומיים המעוניינים להגיע אל IQS .

הודות לחילופי דברים בינלאומיים אלה, IQS סטודנטים או חוקרים ייהנו מהיתרונות הבאים:

 • שפר שפה: אין דרך טובה יותר ללמוד שפה מאשר לחיות במדינה שבה היא מדוברת. זה משפר את האפשרויות המקצועיות שלהן, שכן חברות בינלאומיות מחפשות מועמדים שיכולים לדבר שפה שנייה בצורה שוטפת.
 • מערכות יחסים חדשות: תהיה להם הזדמנות להכיר אנשים בעלי דעות ותרבויות שונות משלהם, שאולי אף יסייעו להם בחייהם המקצועיים.
 • פיתוח מיומנויות: חוויה של חיים בחו"ל לתקופת זמן מסוימת עוזרת לאנשים להיות אחראיים ומחויבים יותר לזולת על ידי הבנת ההבדלים התרבותיים.
 • תעסוקה: רשת הקשרים של הסטודנטים תגדל באופן ניכר בעולם על ידי לימודים בחו"ל, מה שיסלול את דרכם לחברות אחרות או לאפשרויות אחרות.

ייעוד להוראה ומחקר

המטרה העיקרית של בית הספר להנדסה IQS היא הכשרה ומחקר במדע וטכנולוגיה. התוכניות נועדו לספק הכשרה מעשית ובינתחומית, תוך תשומת לב מיוחדת הן למדע בסיסי והן לעבודה ניסיונית.

מחקר הוא פעילות חיונית למתן חינוך איכותי, פיתוח חשיבה ביקורתית ותרומה להתקדמות בידע. זו הסיבה ש- IQS ממריץ ומקדם מחקר שמתחיל בתוכניות לתואר ראשון ולתואר שני ומסתיים בדוקטורט. בית הספר IQS של

מתקני הנדסה כוללים מעבדות, סדנאות, מפעלי פיילוט ומפעלים חצי-תעשייתיים. בסדנאות ההוראה ובמעבדות מוקצה לכל תלמיד תחנה לשימושו האישי.

אופי יזמי

IQS בית הספר לניהול מוכר בינלאומי על הכשרת בוגריו במנהל עסקים וניהול.

ייעודה הוא הכשרה מקיפה של אנשים בעלי הגישות, הידע והכישורים שיאפשרו להם ליצור, להוביל ולנהל ארגונים תחרותיים, אשר יבלטו בתחום התעשייתי והטכנולוגי ואשר מחויבים למצוינות ולצדק.

הניסיון המקצועי של הפקולטה של בית הספר לניהול IQS ידוע כמו גם פרופיל המחקר שלה, הדורש מאוד הפקה מתמשכת של תרומות כגון פרסום מאמרי עיון, השתתפות בקונגרסים, פרקים לספרים וסימפוזיון , בין היתר.

הסמכות

בעל הסמכת AACSB

מיקומים

 • Barcelona

  IQS Via Augusta, 390,, 08017, Barcelona

  שאלות