Keystone logo
Institute of Technology Sligo MSc ב bioprocessing המדע
Institute of Technology Sligo

MSc ב bioprocessing המדע

Sligo, אירלנד

1 Years

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Sep 2024

EUR 4,950 / per year

מְעוּרבָּב

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

מאסטר למדעים (MSc) ו פוסט בוגר דיפלומה (PGD) ב Bioprocessing פותחו על ידי המכון לטכנולוגיה Sligo (IT Sligo) כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים של תעשיית Biopharmaceutical.

ביו-פרמצבטיקה, הידועה גם בשם מוצרים ביולוגיים (ביולוגיים), או ביולוגים, היא כל מוצר תרופתי המיוצר, מופק או מסונתז ממקורות ביולוגיים. ביוטכנולוגיה הרפואית ומגזרי Biopharmaceutical הם בין הצמיחה המהירה ביותר באזור מדעי החיים הלאומי והן ברמה בינלאומית.

IT סליגו יחד עם המכון הלאומי לחקר ועיבוד מידע ביולוגי (NIBRT) (* NIBRT) מספקים מחקר במשרה חלקית ו - PGD במדעי הביו - פרמצבטיקה מאז 2008 (www.nibrt.ie/masters). קורסים אלה (מתוכננים בשיתוף פעולה נרחב עם התעשייה) מכוונים בוגרי מדע והנדסה עם ניסיון תעשייתי שרוצים מיומנות למעלה או חוצה מיומנות עבור קריירה בתחום הביו-פרמצבטיקה ובדרך כלל לוקח 2.5 שנים כדי להשלים. הקורסים הוכיחו כי הם מצליחים ביותר אצל אנשים בעלי יכולת מיומנות גבוהה ו / או מיומנים, הפועלים או מקווים לעבור לתחום הביו-פרמצבטיקה. עדיין יש עדיין פער מיומנויות בתחום Bioprocessing כלומר בוגרים נוספים מהתוכניות התמקד בתעשייה נדרשים. בסקר "מגמות ביופארמה" שנערך לאחרונה בשנת 2016, גיוס ופיתוח של כישרון התפתחה כאיום מרכזי על הצמיחה העתידית של המגזר (1).

Bioprocessing

בעקבות מהצלחתנו במשרה חלקית באינטרנט MSC ב Biopharmaceutical Science פיתחנו שנה אחת מלא MSC ו PGD. תוכניות חדשות אלו נועדו להגדיל את המיומנויות והידע של בעלי עניין בתעשייה הביו-רפואית ולהגדיל את מאגר האנשים הזמינים לתעשייה. הקורסים נועדו לספק למועמדים הבנה מקיפה של האתגרים המדעיים וההנדסיים העיקריים בייצור מוצרים ביו-פרמצבטיים, ובכך להפוך אותם לתעסוקתית רבה בתחומי הביוטכנולוגיה, הביו-רפואה והביוטכנולוגיה הרפואית.

החדש MSC ו PGD ב Bioprocessing יספק הסמכה לתואר ראשון אשר יהוו הן מבוא עבור המתחרים החדשים או המוצעים לאזור, ומיומנויות נוספות וידע לאלה שכבר סיימו את ההסמכה רמה 8 באזור קוגניטיבי. עם סיום מוצלח של התוכנית, המשתתפים מקבלים גם תואר MSC או PGD ברמה NFQ 9.

*NIBRT הוא מרכז עולמי של מצוינות לאימונים ומחקר בתחום העיבוד הביולוגי. זה מתקן ברמה עולמית ממוקם בדבלין הוא נבנה במטרה לשכפל מקרוב צמח bioprocessing המודרנית עם המדינה של ציוד אמנות למחקר והדרכה. IT סליגו הוא אחד השותפים המייסדים ב NIBRT והיא הספקית העיקרית של חינוך והכשרה ל NIBRT.

מטרות תכנית

 1. לעדכן ולשדרג את הידע, ההבנה והכישורים של בוגרי המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום הביו-פרמצבטיקה.
 2. כדי לאמן מחדש את הבוגרים העובדים בדיסציפלינות קשורות, על ידי מתן מודולים ברמה מתקדמת בתיאוריה, תכנון ניתוח ומתודולוגיה מעשית של הנושאים המתפתחים במהירות המשויכים למגזר זה.
 3. חקור ועודד את המשתתפים לפתח את הכישורים ואת מיומנויות המפתח להיות מועסקים בתפקידים טכניים / ניהוליים בתוך תעשיית הביו-פרמצבטיקה ההולכת ומתרחבת.
 4. לפתח מיומנויות של משתתף לעבוד ולתקשר עם אוטונומיה וביעילות באמצעות מדיה שונים.

מטרות תכנית

 • לייצר בוגרים בעלי רוחב וחיוניות, מיומנויות ומיומנויות הנדרשות לתפקידים בתעשייה הביו-רפואית והביוטכנולוגית.
 • כדי לצייד את המשתתף עם טווח מיומנות המתאים ומיומנות סלקטיביות בשיטות מיושמות בשימוש Bioprocessing רחבה יותר בתעשיית הביוטכנולוגיה.
 • כדי להבטיח שלמשתתפים יש מיומנויות וידע מספיקים להעסיק נתונים מתקדמים ומתקדמים לניתוח, סינתזה, סיכומים ומיומנויות מחקר בסביבה מדעית.
 • על מנת להבטיח שהמשתתפים יוכלו להציג ולהגן על נתונים מדעיים וממצאים במגוון של צורות למומחים ולא מומחים.
 • כדי להבטיח שלמשתתפים יש את הכישורים והיכולת לתפקד בתוך סביבת העבודה הטכנית המשתנה ולהתאים אותה.
 • כדי להבטיח את המשתתפים יכולים לעבוד בבטחה, ביעילות וביעילות בסביבת העבודה bioprocessing המודרנית.
Srth

מתווה קורס

התוכנית מורכבת של שנה אחת במשרה מלאה רמה 9 MSC ב Bioprocessing (90 נ"ז). התוכנית תהיה זמינה באמצעות משלוח באתר בכיתה מבוסס בתוספת מצבים משלוח מקוון בקנה מידה מעבדה בתוספת ניסויים בקנה מידה טייס ב- IT Sligo ו NIBRT לגישה הלמידה הכוללת מעורבב. החבילה המלאה של המודולים (60 נ"ז) ועבודת המחקר (30 נ"ז) המובילה לתואר MSc, בדרך כלל ייקח שנה שלמה (ספטמבר עד ספטמבר) כדי להשלים. עבודת המחקר תתחיל בסמסטר ב 'של התכנית לצד מסירת המודולים. המשתתפים יכולים גם לקחת את חבילת מלא של מודולים מינוס עבודת המחקר, על פני שני סמסטרים אקדמיים ויהיה זכאי להיות מוענק רמה 9 לתואר ראשון דיפלומה (60 נ"ז).

מצב משלוח

במשרה מלאה באמצעות משלוח באתר, מצבים משלוח מקוון בתוספת בקנה מידה מעבדה ניסויים בקנה מידה טייס ב- IT Sligo ו NIBRT לגישה הלמידה הכוללת מעורבב.

החבילה המלאה של המודולים (60 נ"ז) ועבודת המחקר (30 נ"ז) המובילה לתואר MSc, בדרך כלל ייקח שנה שלמה (ספטמבר עד ספטמבר) כדי להשלים. עבודת המחקר תתחיל בסמסטר ב 'של התכנית לצד מסירת המודולים. המשתתפים יכולים גם לקחת את חבילת מלא של מודולים מינוס עבודת המחקר, על פני שני סמסטרים אקדמיים ויהיה זכאי להיות מוענק רמה 9 לתואר ראשון דיפלומה (60 נ"ז).

דרישות כניסה

התכנית פתוחה לתלמידים שקיבלו תואר של כבוד (רמה 8) או שווה ערך בדיסציפלינה המתאימה (כלומר הנדסה או מדעי החיים). מועמדים אחרים בעלי תארים אקדמיים חלופיים וניסיון רלוונטי בתחום הביו-פרמצבטיקה (בדרך כלל 5 שנים בסביבת GMP) עשויים לחול על התמורה באמצעות תהליך ה- IT Sligo RPL (מוכר מראש).

הזדמנויות קריירה

הבוגרים מועסקים בדרך כלל בתפקידי ניהול במיקומים מדעיים, תפעוליים ובטוחות / בקרת איכות בתחומי הביו-פרמצבטיקה והביוטכנולוגיה הרפואית הן באירלנד והן בחו"ל. בוגרי תואר ראשון יוכלו למצוא תעסוקה רחבה יותר בתחומי הבריאות, ענפי המכשור הרפואי ובתחומי המחקר והפיתוח.

כל ההרצאות, הדרכות והעבודה המעשית מועברות באמצעות אנגלית. זה חשוב מאוד כי תלמידים שאינם ילידי אנגלית דוברי יש את תקן חובה על מנת להבטיח שהם מקבלים ערך מקסימלי מהזמן שלהם ב- IT Sligo. ציון המינימום הנדרש באנגלית נדרש עבור כניסה IT סליגו הוא: 6.0 הציון IELTS לתארים מתקדמים.

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • MSc בביוטכנולוגיה מולקולרית
  • Birmingham, הממלכה המאוחדת
 • MSc ביוטכנולוגיה לבניית כלכלה מבוססת ביו
  • Toulouse, צרפת
 • MSc בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון
  • Haifa, מדינת ישראל