Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

מבוא

IFA Paris - בית הספר אופנה בינלאומי לעיצוב ועסקים

עם 1200 סטודנטים שנרשמו לתכניות 'תואר ראשון ושני / תואר שני במנהל עסקים' בקמפוסיה בפריז, שנחאי ואיסטנבול, IFA Paris מעבירה את המורשת הצרפתית ומורשת היוקרה, כמו גם את תחושת החדשנות והיכולת לעבוד כצוות ב סביבה בינלאומית.

3000 בוגרינו המייצגים יותר מ- 50 לאומים שונים השתלבו בהצלחה בעולם האופנה והיוקרה.

המוטו שלנו: לפרוח את היצירתיות שלך, לשתף את התשוקה שלנו למצוינות.

למידע נוסף על הקמפוסים, התוכניות ועוד, בקר באתר www.ifaparis.com

בית הספר פריז

IFA Paris הוקמה בשנת 1982 כדי לשלב מורשת אופנה צרפתית עם העולם הגלובלי המודרני. כמכון היחיד בפריס שמציע את כל הקורסים לתואר ראשון ושני הנלמדים באנגלית וצרפתית, IFA Paris מתאימה לגוף סטודנטים בינלאומי ביותר מכל קצוות תבל. האקדמיה הבינלאומית לאופנה, הידועה יותר בשם IFA Paris , מציעה לסטודנטים קורסים לתואר ראשון בעיצוב ושיווק, וקורסים לתארים מתקדמים בעיצוב, עסקים, תקשורת ומותרות בסביבה של שיתוף פעולה רב תחומי. עם קמפוסים בפריז, שנחאי ואיסטנבול, IFA Paris נמצאת בחזית החינוך לאופנה ויוקרה ומציעה קורסים המשקפים את רוחב ההזדמנויות העומדות בתעשייה התוססת הזו.

לאחרונה הועבר ל- Quai de la Marne בשעה 18-24, IFA Paris משקיפה על התעלה המפורסמת ונמצאת בלב הרובע ה -19 המתפתח. המיקום החדש שילש את גודל המתקנים האקדמיים הקודמים והוסיף שירותים נרחבים חדשים להועיל לסטודנטים, כולל כיתות גדולות יותר, חלל טרקלין סטודנטים ומרכז משאבים ולימודים. הבניין יכלול גם כמה חללי סדנאות אופנה חדשות שיוכלו להתאים לפרויקטים ידניים

בית הספר שאנגאי

IFA Paris הפכה את בית הספר לאופנה המובילה בסין והיא ייחודית להפגין את מסירותה להצלחה על ידי הבאת הטוב ביותר, צרפתית בעיקר מדריכים אופנה. בשותפות עם אוניברסיטת שנחאי למדעי ההנדסה, IFA Paris הקימה את בית הספר שלה בשנחאי ב -2002, המיזם המשותף הראשון של סין-צרפתית בחינוך האופנתי שאושר על ידי ממשלת סין. בית הספר בשנחאי של IFA מציע הזדמנות ייחודית לסטודנטים בינלאומיים המעוניינים לקבל תובנה בעולם האופנה המהירה ביותר בשוק היוקרה, תוך קבלת אותה איכות גבוהה הלימודים לימד אנגלית כמו בפריז. שנחאי היא מטרופולין פתוח ואטרקטיבי, ועלייתה לשורות כבירת אופנה היא ללא ספק נושא רציני. מאז התקופה המאוחרת של המאה ה -19, שנחאי היא מרכז האופנה של סין. סגנון שנחאי נסע בעולם בשנות ה -20 וה -30 והופיע מחדש בהווה עם מעצבי אופנה תוך שימוש בתערובת של רעיונות מסורתיים ומודרניים ליצירת מגמות אופנה טריות. למרבה הפלא, זה הצרכנים המודרניים של המדינה אשר הופכים את סין לשוק הגדול ביותר בעולם של מוצרי יוקרה יוקרה אופנה. שנחאי היא ללא ספק סין מכה עבור אופנה בינלאומית תעשיית היוקרה. רוב מותגי האופנה והתכשיטים הזרים, החל משוק היוקרה ועד לשווקי המונים, נמנים על יותר מחנות אחת במחוזות הקמעונאיים האופנתיים של העיר ובמרכזי הקניות הגדולים. בעוד מכוניות יוקרה, 5 כוכבים בתי מלון, ו- high-end האוכל הם מראות קבועים במרכז העיר של העיר, יש גם עכשיו עניין הולך וגדל של יאכטות מטוסים פרטיים בין העשירים ביותר של סין.

בית ספר איסטנבול

לאחר שהוקם בצרפת ובסין, בית הספר לאופנה של IFA Paris נמצא כיום באחת הערים התוססות ביותר שנמצאות על פרשת דרכים של אירופה ואסיה: איסטנבול.

IFA Paris גאה מאוד לשתף פעולה עם אחת האוניברסיטאות הנחשבות ביותר באיסטנבול: אוניברסיטת באצ'סהיר .

הקמפוס של אוניברסיטת באצ'סהיר הוא שלב מרכזי בהגשמת ייעודה של האוניברסיטה לבנות עתיד מתוך העבר של המדינה, להקים מרכז במרכז העסקים של איסטנבול, בו תרבות, חינוך ולמידה נפגשים כדי לענות על הצרכים המשתנים של טורקיה והעולם . IFA Paris מאמינה שזו זכות, כמו גם יתרון לסטודנטים שלה להפיק את המיטב ממה שהמיקום יכול להציע.

בהיותה אחת הערים המרגשות והדינמיות בעולם, ומקום מגוון מלא במוזיאונים, גלריות, פארקים ומכללות מודרניות, איסטנבול מסוגלת לספק במה למי שמתגעגע לחקור ולפתח את האינטרסים שלהם ולהתחיל קריירה בסביבות האופנה והעסקים היוקרתיים.

מרכז ההשתלמות של אוניברסיטת בהצ'סהיר (BAUSEM)

החזון המוסדי של מרכז ההשתלמות באוניברסיטת באצ'סהיר (BAUSEM) הוא שחינוך הוא תהליך לכל החיים של מנגנון ההגשמה העצמית של הפרט. העיקרון המוביל של BAUSEM הוא הפצת תרבות למידה לכל החיים בחברה והעלאת המודעות אצל אנשים כי הלמידה אינה מוגבלת בגבולות החינוך הפורמלי. IFA Paris ואוניברסיטת באצ'סהייר מציעות הזדמנויות קריירה באופנה ויוקרה לאנשי המקצוע ולמי שמעוניין בתחום זה עם תוכניות ההכשרה הקצרות שנוצרו במשותף באמצעות BAUSEM.

מדוע IFA Paris ואוניברסיטת באצ'סהיר/BAUSEM?

הסיסמה "בלב ליבה של איסטנבול" מתאימה לאוניברסיטה כמו אוניברסיטת Bahcesehir (BAU) ... עם הקמפוס הראשי שלה בקצה הבוספורוס בבשיקטאוס כל יום מתחיל מוקדם בניידות מהירה ונמשך לאורך כל היום. יתר על כן, אפשר להיתקל באירוע כמעט בכל חלק באוניברסיטה.

הדבר הראשון שיכה בעיניך כשאתה נכנס לאוניברסיטה שלנו יהיה מספר הסטודנטים הזרים הגדול. מארצות הברית ועד סין, מצרפת ועד דרום קוריאה מאזור גיאוגרפי רחב המשתרע על פני אלף סטודנטים זרים לומדים ב- BAU.

"BAU GLOBAL" מעניקה לתלמידי BAU הזדמנות לקבל חינוך מנקודות שונות מאוד. BAU העולמית מסוגלת להשיג זאת באמצעות ברלין, טורונטו, וושינגטון הבירה, באטומי, קפריסין, האנוי, קייב, פואבלה, ברוקוויל.

התחבורה אל BAU די קלה. BAU מספקת שירות הסעות חינם לסטודנטים וללומדים עם סירות משלהם בין שני קמפוסים הממוקמים בלב איסטנבול, Besiktas צפון, Beşiktaş דרום, Göztepe ve Galata. הסירות יוצאות מאזור שהן נותנות את השם BAUPORT. זהו אזור המוקצה במלואו לשימוש התלמידים עם ירק ונוף מרהיב של הבוספורוס. הסירות יוצאות בשעות מסוימות של היום מהמזח שלהן וזה מאפשר מסע נעים בין הקמפוסים בבשיקטאס ובגלטה. כך, הסטודנטים מתרחקים מהתנועה הסואנת באיסטנבול ונהנים מהאוקיינוס ומהאוויר הצח שלו בזמן המעבר מהקמפוס לקמפוס.

לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת https://www.ifaparis.com

תכונות הקמפוס

בית ספר פריז

IFA Paris הוקמה בשנת 1982 כדי לשלב את מורשת האופנה הצרפתית עם העולם המודרני הגלובלי. בתור המכון היחיד בפריז שמציע את כל הקורסים לתואר ראשון ושני שלו הנלמדים באנגלית ובצרפתית, IFA Paris פונה לקהל סטודנטים בינלאומי מאוד מכל פינות העולם. האקדמיה הבינלאומית לאופנה, הידועה יותר בשם IFA Paris , מציעה לסטודנטים קורסים לתואר ראשון בעיצוב ושיווק, וקורסים לתואר שני בעיצוב, עסקים, תקשורת ויוקרה בסביבה של שיתוף פעולה רב-תחומי. עם קמפוסים בפריז, שנגחאי ואיסטנבול, IFA Paris נמצאת בחזית החינוך בתחום האופנה והיוקרתיות ומציעה קורסים המשקפים את רוחב ההזדמנויות הזמינות בתעשייה התוססת הזו.

הועבר לאחרונה ל-18-24 Quai de la Marne, IFA Paris משקיף על התעלה המפורסמת ונמצא בלב הרובע ה-19 המתפתח. המיקום החדש שילש את גודלם של המתקנים האקדמיים הקודמים והוסיף שירותים נרחבים חדשים לטובת התלמידים, כולל כיתות גדולות יותר, חלל טרקלין סטודנטים ומרכז משאבים ולימודים. הבניין יכיל גם כמה חללי סדנאות אופנה חדשים כדי להכיל פרויקטים מעשיים

בית ספר שנחאי

IFA Paris הפך לבית הספר המוביל לאופנה בסין והוא ייחודי בהפגנת מסירותו להצלחה על ידי הבאת מדריכי האופנה המקצועיים הטובים ביותר, בעיקר צרפתיים. בשיתוף עם אוניברסיטת שנגחאי למדעי ההנדסה, IFA Paris הקים את בית הספר שלו בשנגחאי בשנת 2002, המיזם המשותף הסיני-צרפתי הראשון אי פעם בחינוך לאופנה שאושר על ידי ממשלת סין. בית הספר בשנחאי של IFA מציע הזדמנות ייחודית לסטודנטים בינלאומיים המעוניינים לקבל תובנה על שוק האופנה והיוקרתיות הצומח ביותר בעולם תוך קבלת אותה תכנית לימודים איכותית הנלמדת באנגלית כמו בפריז. שנגחאי היא מטרופולין פתוח ומוחצן ועלייתה לשורותיה כבירת אופנה היא ללא ספק נושא רציני. מאז התקופה המאוחרת של המאה ה-19, שנגחאי הייתה מרכז האופנה של סין. סגנון שנגחאי טייל בעולם בשנות ה-20 וה-30 והופיע מחדש בהווה עם מעצבי אופנה המשתמשים בתערובת של רעיונות מסורתיים ומודרניים כדי ליצור מגמות אופנה טריות. למרבה הפלא, הצרכנים המודרניים של המדינה הם אלה שהופכים את סין לשוק הגדול בעולם למוצרי יוקרה ומוצרי אופנה יוקרתיים. שנגחאי היא ללא ספק המכה של סין לאופנה בינלאומית ולתעשיית היוקרה. רוב מותגי האופנה והתכשיטים הזרים, מפאר ועד שווקים המוניים, מסתמכים על יותר מחנות אחת ברובע הקמעונאי הרב של העיר ובמרכזי הקניות הגדולים של העיר. בעוד שמכוניות יוקרה, מלונות 5 כוכבים ומסעדות יוקרה הם מראות קבועים במרכז העיר, יש כיום גם עניין גובר ליאכטות ומטוסים פרטיים בין העשירים בסין.

בית ספר באיסטנבול

לאחר שהוקם בצרפת ובסין, בית הספר לאופנה IFA Paris נמצא כעת גם באחת הערים התוססות ביותר הממוקמות בצומת הדרכים של אירופה ואסיה: איסטנבול.

IFA Paris גאה מאוד לשתף פעולה עם אחת האוניברסיטאות הנחשבות ביותר באיסטנבול: אוניברסיטת Bahçeşehir .

הקמפוס של אוניברסיטת Bahçeşehir צעד מרכזי בהגשמת המשימה של האוניברסיטה לבנות עתיד מעברה של המדינה, הקמת מרכז במרכז העסקים של איסטנבול, שבו תרבות, חינוך ולמידה נפגשים כדי לתת מענה לצרכים המשתנים של טורקיה והעולם . IFA Paris מאמין שזו זכות, כמו גם יתרון לתלמידים שלה, להפיק את המיטב ממה שהמיקום יכול להציע.

בהיותה אחת הערים המרגשות והדינמיות בעולם, ומקום מגוון ומלא במוזיאונים, גלריות, פארקים ומכללות מודרניות, איסטנבול מסוגלת לספק במה למי שכמהים לחקור ולפתח את תחומי העניין שלהם, ולהתחיל קריירה בסביבות עסקיות אופנה ויוקרתיות.

המרכז ללימודי המשך של אוניברסיטת בהצ'שהיר (BAUSEM)

החזון המוסדי של מרכז החינוך המתמשך של אוניברסיטת Bahçeşehir (BAUSEM) הוא שחינוך הוא תהליך לכל החיים של מנגנון ההגשמה העצמית של הפרט. העיקרון המוביל של BAUSEM הוא הפצת תרבות למידה לכל החיים בחברה והעלאת המודעות של יחידים לכך שהלמידה אינה מוגבלת בגבולות החינוך הפורמלי. IFA Paris ואוניברסיטת Bahçeşehir מציעה הזדמנויות קריירה בתחום האופנה והיוקרה לאנשי המקצוע ולמי שמתעניינים בתחום זה עם תוכניות ההכשרה הקצרות שלהם שנוצרו במשותף באמצעות BAUSEM.

מדוע IFA Paris ואוניברסיטת Bahçeşehir/BAUSEM שיתוף פעולה?

הסיסמה "בליבה של איסטנבול" מתאימה לאוניברסיטה כמו אוניברסיטת Bahcesehir (BAU)... עם הקמפוס הראשי שלו על שפת הבוספורוס בבשיקטאש כל יום מתחיל מוקדם בניידות מהירה ונמשך לאורך כל היום. יתרה מכך, ניתן להיתקל באירוע כמעט בכל חלק של האוניברסיטה.

הדבר הראשון שיפגע בעין שלך כשתיכנס לאוניברסיטה שלנו יהיה המספר הגדול של סטודנטים זרים. מארצות הברית ועד סין, מצרפת ועד דרום קוריאה מאזור גיאוגרפי רחב המשתרע על פני אלף סטודנטים זרים לומדים ב-BAU.

"BAU GLOBAL" מספק לתלמידי BAU הזדמנות לקבל חינוך מנקודות שונות מאוד. BAU Global מסוגלת להשיג זאת באמצעות ברלין, טורונטו, וושינגטון הבירה, באטומי, קפריסין, האנוי, קייב, פואבלה, ברוקוויל.

התחבורה ל-BAU היא די קלה. BAU מספקת שירות הסעות חינם לסטודנטים ולמלומדים עם סירות משלהם בין שני קמפוסים הממוקמים בלב איסטנבול, בשיקטאש צפון, בשיקטאש דרום, Göztepe ו-Galata. הסירות יוצאות מאזור שהן מעניקות לו את השם BAUPORT. זהו אזור המוקצה במלואו לשימוש התלמידים עם צמחייה ירוקה ונוף מעולה של הבוספורוס. הסירות יוצאות בשעות מסוימות של היום מהמזח שלהן והדבר מאפשר נסיעה נעימה בין הקמפוסים בשיקטאש ובגלטה. כך, הסטודנטים מתרחקים מהתנועה העמוסה באיסטנבול ונהנים מהאוקיינוס והאוויר הצח שלו תוך כדי מעבר מקמפוס לקמפוס.

  סטטיסטיקת בוגרים

  מיקומים

  • Paris

   18-24 Quai de la Marne

  • Shanghai

   350 Xianxia Road

   • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali

    שאלות