We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

מבוא

באותו ICMP, אנחנו תמיד התמקדו הצרכים והפוטנציאל של תלמידים בודדים, על מנת להבטיח כי החינוך שאנו מספקים מותאם אישית, ולתת לך את הסיכוי הטוב ביותר להצלחה בסביבה התחרותית ומאתגר מאוד של תעשיית המוסיקה.

מְקוֹרִי

אנו גאים מאוד של ההיסטוריה והמורשת שלנו, ללא תחרות בענף החינוך המוזיקלי. ב -30 השנים אנחנו כבר ללמד, אנו הרוויחו מוניטין של איכות, מצוינות והצלחה, וכתוצאה מכך, אלפי סטודנטים שבחרו ללמוד איתנו, מה שהופך את ICMP נקודת המוצא לגבי הקריירה שלהם במוזיקה. ICMP נוסדה בשנת 1986 כמכון הגיטרה Basstech, והייתה המוסד הראשון לספק הכשרה רלוונטית, מעשית ומקצועית עבור מוזיקאים עכשוויים. עם זאת, בעוד שם והזהות של ICMP התפתחו באופן טבעי לאורך זמן, המוקד הבסיסי על צורכי התלמידים לא השתנה. כתוצאה מכך, בוגרי ICMP כעת ניתן למצוא ביצוע קריירה מוצלחת בכל רחבי העולם - משחק, ביצוע, ויצירה או ללמד מוסיקה, הוא בקהילות הבית ועל חלק מהשלבים הגדולים ביותר בעולם.

השנה בבית ICMP, אנחנו חוגגים השנה 30 שלנו של פיתוח ואספקה ​​של קורסים רלוונטיים ואיכותיים עבור תלמידי מגמת המוסיקה. אנחנו חלוצים שיטות ההוראה, מבנה לימודים ופילוסופיה שעכשיו הפכה את אמת מידת חינוך מוסיקה עכשווית. סגל ההוראה שלנו, הנכס היקר ביותר שלנו, מאז ומתמיד ללא מתחרים בבריטניה, ולמעשה בכל מקום אחר בעולם. מיקום לונדון שלנו הוא מרכזי ליכולתנו לספק לתלמידים עם מגוון של הזדמנויות מדהים כדי להציג את הכשרון שלהם לבנות את הרשתות שלהם, ואת סביבת למידת ההשראה שלנו מספקת לך את ההזדמנות המושלמת לפתח המיומנויות והידע שלך כהכנת קריירה מצליחה מוּסִיקָה.

חדשני

ICMP היה הראשון להציע תוכניות במשרה מלאה לסטודנטים של מוסיקה עכשווית, ואנו ממשיכים לחדש ולפתח הפרשה שלנו. ניסיון ללא תחרות משמעות הדבר הוא כי תלמידינו לרכוש טכניקות לבטא את עצמם, את הכלים לשרוד בענף, ואת היכולת להפוך את הקריירות מתגמל כשחקנים, שחקנים, מורים, מנהלים בתעשייה, יזמים, ועוד.עצמאי

ICMP רטלקס של חינוך מוסיקלי. בניגוד לבתי ספר אחרים, אנחנו לא מחויבים משקיעים שיש להם את מטרות עסקיות לטווח קצר להשיג. המטרה שלנו היא לא רק לפתוח יותר ויותר מרכזיים לרשום יותר ויותר תלמידים. כתוצאה מכך, אנו יכולים לנקוט בגישה ארוכת טווח מאוד על פיתוח ושיפור הפרשה שלנו סטנדרטים של מצוינות כדי לתמוך בפיתוח הקריירה של מגוון רחב של מוסיקאים שאפתנים, אמנים יוצרים ויזמים מוסיקה. באותו ICMP, אתה יכול להיות בטוח כי הספר תמיד יש את האינטרסים שלך בלב. במקומות רבים מנסים להעתיק הנוסחא שלנו, אבל, כמובן, יש רק אחד ICMP - מקורי, חדשני, עצמאי פרט.

למה לבחור ICMP

אנו מבינים כי כיזם עסקי מוזיקאים, פזמונאי או מוסיקה שאפתנית יש לך כמה אפשרויות קשות לעשות כאשר אתה מתחיל את הקריירה שלך. המשימה שלנו היא לעורר, לעודד לצייד את התלמידים שלנו להצליח על ידי מתן השכלה רלוונטית וחדשנית באיכות הגבוהה ביותר. ויש לנו מעל 30 שנות ניסיון במתן מיומנויות וידע ושיתוף מניסיוננו עם אלפי תלמידים.

גישה אישית להוראה וללמידה

כאן בבית ICMP, כל תלמיד מודרך, נתמך ומוערך. אנו עובדים יחד אתך לקראת השגת המטרות האישיות שלך. לשם כך, יש לנו אלמנטים תמיכה שונים במקום, כולל תוכניות למידה יחידנית, הערכה אבחון ראשוני, קביעת מטרות, וייעוץ והדרכה על אפשרויות מודול. כדי לשפר את חוויית הלמידה, אנו מציעים מגוון של תמיכה אישית כולל תלמידים בכיתות קטנות; מורים אישיים; נפתח ב הפעלות; אישית ייעוץ תעסוקה ותעשייה; WiFi בחינם ללא הגבלה; גישה מקוונת לחומרים כמובן דרך פורטל סטודנט ייעודי; לגשת ישירות להזדמנויות ביצועי עבודה; למידת תמיכת מצוות הרווחה; הזדמנויות להתחבר עם נציגי הסטודנטים; וחדרי חזרות כי ניתן להזמין ללא תשלום.

מחובר סצנת המוזיקה התוססת של לונדון

כאשר אתה מתחיל קריירה בתחום המוסיקה, אין חולק כי לונדון היא המקום להיות בו. וכן להיות אחת הערים המרגשות והתוססות ביותר בעולם, בלונדון נמצאת בליבה של תעשיית המוזיקה העולמית. זה זמן בחוד החנית של מוסיקה, הגדרת התרבות הפופולרית ברחבי העולם ומציע הזדמנויות ללא תחרות כדי להפוך את הקשרים הנכונים. מיקומו בלונדון של ICMP הוא נכס אמיתי, כמו זה אומר תלמידינו נמצאים המקום הטוב ביותר להתחיל את ולשגשג את הקריירה המוזיקלית שלהם.

מחובר לתעשיית המוזיקה

יש לנו רשת ללא תחרות חיבורי תעשיית המוזיקה, ואנחנו גאים מאוד בהצלחתה כי ICMP בוגר להשיג. אנחנו מחוברים כל חברות תקליטים הגדולות, מו"לים, יזמים וחברות ניהול פעילים בלונדון, ואנו ליצור קשרים אלה זמינים לכל תלמידינו. Right מהיום הראשון, אנו מספקים מגוון רחב של תמיכה והזדמנויות הסטודנטים והבוגרים שלנו, נותן לך את הבסיס הטוב ביותר האפשרי שממנו להשיג את המטרות שלך.


סביבת למידה יצירתית ומעוררת השראה

אנו מחויבים להשקיע ההוראה הטובה ביותר האפשרית ולמידה בסביבה לסטודנטים שלנו, המאובזרים בציוד תמיד זמין. לא משנה מה הנתיב שבו אתם בוחרים ללכת, תוכלו למצוא את המתקנים והציוד שאתה צריך כדי להשיג את המטרות שלך, לצד השראה שכר הלימוד גישה אישית ללמידה שלך. חשוב לציין, כל תלמידי ICMP יכולים לנצל את המתקנים שלנו לאימון אישי, ללא תשלום, מחוץ לשעות timetabled, ואנחנו שבעה ימים פתוחים שבוע.מורים ואנשי מקצוע בתעשייה ניסיון רב

זה חיוני עבורנו שתלמידינו לומדים מאלו שיכולים להציע להם ייעוץ המבוסס על ניסיון חיים אמיתי. אנחנו יודעים בוודאות כי יש יותר סיכוי שסטודנטים להצליח בקריירה שלהם כאשר ההוראה שהם מקבלים מועבר על ידי מורים שיש להם הבנה מעשית של תעשיית המוסיקה. זו סיבת המורים שלנו הן לא רק אנשי חינוך מוסמכים ומנוסים ואנשי אקדמיה, אלא גם מאוד אנשי מקצוע מוסיקה מנוסים, מבצעים ויזמים בתעשיית המוזיקה בזכות עצמם. הם מביאים את כל הידע ואת הניסיון, בתוספת מגעים תעשייה ענפה משלהם, לכיתה, לספק לתלמידים ICMP עם תובנה ייחודית לבנות ולשמר את קריירה בתעשיית המוזיקה.

שעות קשר גבוהות וגודל כיתה קטן

אנו מבינים כי על מנת לספק חוויה מותאמת אישית לסטודנטים שלנו, אנחנו חייבים לעבוד קשה כדי לשמור על מעמד בגדלים קטנות קשר שעות גבוה. על קורס ICMP ולכן תוכלו ליהנות מכמה שעות הקשר הגבוהות ביותר הניתנות בכל מקום להשכלה גבוהה בבריטניה, ואו באחד לקבוצה אחת או קטן חוותה אתה תטופל כפרט ויש להם גישה משמעותית ייעוץ והכוונה.

קהילה של אנשים בעלי דעות דומות

באותו ICMP, אנו מציעים לסטודנטים שלנו סביבה שיתופית וטיפוח, מאתגר לתמוך בך כדי להשיג את הטוב ביותר שאתה יכול. אנו מבטיחים תלמידינו מרגישים שהם חלק מקהילה ויש הזדמנויות לבנות קשרים ועוסקים עם מוזיקאים כמו אופקים. אנו מספקים לכם מגוון רחב של פעילויות בהן לעסוק, כגון אמן ו הופעות, סיורים ואירועים, מועדונים ופעילויות חברתיות. כמו כן, אנו מארגנים אירועי שיתוף-בית ופעילויות רווחה. מסע הסטודנט שלך על ICMP יראה אותך להיות חלק המקהילה עולמית בתוך אחת הערים המגוונות ורבות התרבותיות ביותר בבריטניה, ולא תהיה לך ההזדמנות להתערבב עם אנשים מכל הרקעים, לגשת הזדמנויות מרגשות, באמת לטבול את עצמך בסצנת המוסיקה.

שהוכרו, הוכיח ומכובד מוסד להשכלה גבוהה

איכות הסמכות שלנו היא במעלה בעולם של חינוך מוסיקה עכשווי. ICMP הוא כבד נרחב כספק מנוסה מוכח להשכלה גבוהה; אנו מבינים כי כל הנגנים השאפתנים זקוקים לשותף רציני ומנוסה כדי להגשים את המטרות והשאיפות המוזיקליות האישיות שלהם. במשך 30 שנה, התלמידים היו בבחירת ICMP כנקודת מוצא את הקריירות שלהם - ואתה יכול גם!

איכות סמכות

ICMP הוא חבר מכובד מוכר בקהילת איכות השכלה גבוהה בבריטניה. אנחנו חלק מהקבוצה קטנה הנבחרת של ספקים שיכולים להשתמש בסימן "האיכות בבריטניה המבוטחת" העפיפון של סוכנות אבטחת האיכות, לספק לך את הביטחון כי על ידי בחירת ICMP אתה בוחר מוסד נבדקה איכות באותה הדרך כמו לכל אונ' בבריטניה אחרת.

מיקומים

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    שאלות