Keystone logo
Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

מבוא

תלמידי הומבולדט המדינה ליהנות מחוויה יוצאת דופן במכללה, לוקחת שיעורים קטנים לימדו על ידי פרופסורים שמכירים אותם בשמם. הם חיים ולומדים באחד מהמקומות היפים ביותר בקרבת-העולם סקויה יערות, הרים והחופים עתיקים. אנחנו נמצאים 275 קילומטר מהצפון לסן פרנסיסקו בעיר ארקטה, אשר מוכרת כאחד מהיישובים במכללה הטובים ביותר של המערב.

הומבולדט המדינה היא מוסד וחלק ממערכת אוניברסיטת מדינת קליפורניה 23-הקמפוס ציבורי. עם משרה מלאה לתואר ראשון שכר הלימוד של רק 7194 $ בשנה, אנחנו אחד מערכי ההשכלה הגבוהים הטובים ביותר במדינה.

יש לנו קצת יותר מ -8,700 סטודנטים וחברי סגל 570. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות אקדמיות, עם 48 המטבעות העיקריים ו -12 תוכניות לתואר שני במכללות 3. חברי סגל הם בין המורים העליונים וחוקרים בתחומם. תוכניות במשאבים ומדעי טבע ידועות ארצי, ואילו אמנות חזותית וביצוע גם אזורים הפופולריים של מחקר. לאורך כל תכנית הלימודים, תלמידים מוצאים את מחויבות ארוכות שנים לאחריות חברתית וסביבתית.

היינו נוסד כמכללה של מורה בשנת 1913. במאה השנים האחרונות, יש לנו גדלו ממוסד התמקד אך ורק בהכשרת מורים לאוניברסיטה מוכרת באופן מלא עם מתקני מחקר מקיפים. יש כבר הרבה שינויי שמות לאורך השנים: אנחנו כבר נקראנו מדינת בית הספר הומבולדט רגיל, המכללה של מדינת מורה הומבולדט, State College הומבולדט, CSU הומבולדט ו, מאז 1974, אוניברסיטת מדינת הומבולדט.

יש לנו תלמידי שפע של הזדמנויות עבור ידיים על למידה עם פרופסורים העוסקים במחקר ושירות לקהילה. ים האלמוגים, למשל, הוא כלי הפלגות משמש בעיקר למחקר לתואר ראשון. תלמידים יכולים ללמוד עם המומחה המוביל בעולם על עצי סקויה ועם מומחים מובילים במערכות אנרגיה בת קיימא. בחוד החנית שלנו המעבדה אש, תלמידים ללמוד את המאפיינים של שריפות יער, ובמהנדסי תלמיד המרכז לחקר האנרגיה שץ עובדים על בעיות בעולם אמיתי כמו להביא תאורה בת קיימא לעולם המתפתח. תלמידים ליצור הפקות תיאטרון משלהם, ללמוד את המכניקה של הליכה במעבדת הביצועים האנושית, לעבוד עם ילדים צעירים במעבדה להתפתחות הילד ועוד. אפשרויות בשפע לניסיון במחקר בעולם אמיתי העומד לרשות סטודנטים לתואר ראשון ומשהו כמה אוניברסיטאות אחרות יכולות להתגאות.

מחוץ לכיתה, התלמידים שלנו נהנים מחיי קמפוס עשירים. הם מעורבים בלמעלה מ 180 מועדוני קמפוס ויש להם גישה למתקן נופש המדינה של האמנות. בכל שנה, CenterArts מביאה להכרה ארצית מבצעים ורמקולים לקמפוס, ויש לנו 12 קבוצות ספורט NCAA החטיבה השנייה.

משימה, חזון וערכים

משימה

אוניברסיטת הומבולדט מדינה היא קמפוס מקיף, מגורים של אוניברסיטת מדינת קליפורניה. אנו מקדמים בברכה סטודנטים מקליפורניה והעולם לקמפוס שלנו. אנו מציעים להם גישה לחינוך איכותי במחיר סביר, שמגיבה לצרכים של עולם מהיר ומשתנה. אנו משרתים אותם על ידי מתן מגוון רחב של תוכניות ופעילויות המקדמות את ההבנה של נושאים חברתיים, כלכליים וסביבתיים. אנחנו עוזרים לאנשים להכין להיות חברים אחראים של חברות מגוונות.

חזון

אוניברסיטת הומבולדט מדינה תהיה בקמפוס של בחירה עבור אנשים המבקשים מעל לכל דבר אחר כדי לשפר את מצבו של אדם ואת הסביבה שלנו.

אנחנו יהיו המרכז המוביל למחקר בינתחומי של הסביבה ומשאבי הטבע שלה. אנחנו נהיה מרכז אזורים לאמנויות. אנחנו נהיה ידועים באחריות ועשייה חברתית וסביבתית. אנו מאמינים כי המפתח לעתידנו המשותף יהיה האזרח הפרטי שפועל במצפון הנקי ועוסק בפעולה מושכלת. אנו מתחייבים להגדלת הגיוון של אנשים ונקודתי מבט שלנו. אנחנו נהיה שותפים למופת עם הקהילות שלנו, כוללים מדינות שבטיות. אנחנו נהיה דיילים של למידה כדי לעשות את הבדל חיובי.

ערכים

אוניברסיטת מדינת הומבולדט ערכי העקרונות האקדמיים הבאים שמייצגים תכונות של אוניברסיטה משולבת אקדמי, ומספקים מסגרת להשגת החזון והשליחות הקולקטיביים שלנו.

אנו מאמינים האחריות העיקרית שלנו היא לספק את החינוך הטוב ביותר האפשרי לעולם של היום. אנו מאמינים כי הוראת מצוינות היא בעלת חשיבות עליונה כלומדת מצוינות. אנו מאמינים בסביבה של חקירה החופשית בו למידה מתרחשת בתוך ומחוץ לכיתה. כקהילה של למידה, תכנית הלימודים בקמפוס וסביבת שיתוף לימודים מעודד את השיח אינטלקטואלי, יצירתיות אסתטית והערכה, והזדמנויות משמעותיות למעורבות ושירות. אנו מכינים את התלמידים לקחת על ההתחייבויות של חקירה ביקורתית, אחריות חברתית ומעורבות אזרחית דרושה כדי לעמוד באתגרים של המאה ה -21. אנו מאמינים בצמיחה רוחני באמצעות מלגה, פעילויות יצירה ומחקר. אנחנו מכינים אנשים כדי להצליח בתוכניות תואר אקדמי ומקצועי מתקדמות; להיות בעמדות מנהיגות; ולהיות חברים פעילים ויצרניים בחברה. אנו מאמינים בכבודו של כל האדם, בטיפול הוגן ושוויוני, ובהזדמנות שווה. אנו מעריכים את העושר ויחסי גומלין של הבדלים. אנו מעריכים את ההכללה של גיוון, ואנחנו מכבדים את פרדיגמות חלופיות של מחשבה. אנו מאמינים בדיאלוג קולגיאלי ודיון שמוביל להשתתפות קבלת החלטות בתוך הקהילה של לומדי תלמיד, צוות, מנהל, וסגל שלנו. אנו מאמינים האוניברסיטה חייבת לסייע בפיתוח היכולות של אנשים לקחת יוזמה, ולשתף פעולה בעניינים וכתוצאה מכך פעולה אחראית. אנו מאמינים אנשים חייבים להיות לסביבה, מבחינה כלכלית ואחריות חברתית בחיפוש אחר קהילות קיימא וברות-קיימא. אנו מאמינים המיקום שלנו הוא נכס אקולוגי ורוחני עשיר שאנו מאמצים כחלק בלתי נפרד מקהילת הלמידה שלנו. תכנית הלימודים שלנו הוא רלוונטי, שיתוף פעולה והיענות למיקום הגיאוגרפי שלנו. אנו מאמינים שיש לנו הזדמנות מיוחדת ללמוד מהתרבויות אינדיאניות, המערכת האקולוגית הייחודית וקהילות מיוחדות של האזור שלנו, וליישם את הידע ש. אנו מאמינים האוניברסיטה היא חלק בלתי נפרד מהקהילות המקומיות והאזוריות שלנו. אנו מאמינים האוניברסיטה היא מאגר לאחסון ידע שנצבר עם גישה כוללנית לקהילות האקדמיות ורחבים יותר שלנו.

מיקומים

  • Arcata

    1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

שאלות