Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

מבוא

מי אנחנו

במכללה הקולומביאנית לאומנויות ומדעים בקולומביה של GW , המחקר משגשג, חשיבה ביקורתית היא אנדמית, שיתוף פעולה הוא קבוע, והכשרה בעולם האמיתי הולכת יד ביד עם הלמידה. בגלל מיקומה המעורר קנאה של המכללה בלב בירת האומה, מעורבות פעילה מתחילה בכיתה ונמשכת בתוך אולמות השלטון, גלריות המוזיאונים, מעבדות NIH, NASA ו- DOE, שגרירויות הדיפלומטים הבינלאומיים, ו האולמות האחוריים של הסמיתסוניאן ומוסדות מכובדים אחרים.

המכללה מהווה את עמוד השדרה האינטלקטואלי והיצירתי של האוניברסיטה, מקום בו האמנויות, מדעי הרוח, מדעי החברה ומדעי הטבע מתלכדים יחד כדי ליצור יחסי רעיונות והזדמנות. כמובילה בקרב מוסדות האומנויות הליברליות של המדינה בגלל תכנית לימודים חדשנית המדגישה פרספקטיבות, ניתוחים ותקשורת, הסטודנטים לתארים מתקדמים מצוידים בכישורים הדרושים כדי להיות אזרחים יעילים ואחראיים של המאה ה -21. ברמה המקצועית והדוקטורטית, סטודנטים לתארים מתקדמים משתפים פעולה עם סגל מלומדים הכולל מקבלי פולברייט, כוריאוגרפים עטורי פרסים, חוקרים שפורסמו וסופרים שזכו לביקורת רבה לקידום ספקטרום של מחקר בנושאים שנעים בין בקרת פליטת גזי חממה ועד התעמקות באוטיזם. גורם, שכיחות וטיפול.

ברוך הבא ללימודי המכללה הקולומביאנית

תכניות לתארים מתקדמים במכללה הקולומביאנית לאומנויות ומדעים של GW מהוות אבן שואבת לחוקרים מהשורה הראשונה וזרז ללמידה וגילוי במגוון רחב של תחומי אמנות, מדעי הרוח ותחומי מדע חברתיים וקשים. התארים והתעודות שלנו משלבים את קליפורת ההשכלה הגבוהה ביותר, החל בתכניות בעלות שם עולמי בנושאים כמו היסטוריה, מדע המדינה ומדיניות ציבורית, ועד לעבודה החלוצית שלנו בתחום הטיפול באמנות, מדע פלילי ומדיניות ומעשה בריאות להט"ב. תואר מתקדם באחת מ -82 התוכניות לאמנויות ומדעים של GW אינו דומה לשום ניסיון אחר בבתי הספר לתארים מתקדמים.

לא רק שאנו נדרשים מהמוסדות המשפיעים ביותר בוושינגטון הבירה, אלא שרשתות הסגל והבוגרים שלנו כוללות מגוון יוצא דופן של מנהיגים בעלי שם בינלאומי. במכללת קולומביאן תינתן לך הכלים לשגשג מבחינה אינטלקטואלית ומקצועית.

סטָטִיסטִיקָה

תחרותי. מחובר. מקיף.

 • 2,800 סטודנטים לתארים מתקדמים
 • 49 תואר שני
 • 24 תואר דוקטור
 • 15 תעודות בוגר
 • 534 סגל במשרה מלאה
 • 80,000+ בוגרי מכללת קולומביאני (חיים בכל 50 המדינות ו -120+ מדינות)

  קבלה

  תוכניות הדוקטורט, התואר השני והתואר השני של מכללת קולומביאן מציעות חוויה טרנספורמטיבית, המקשרת בין סטודנטים לכמה מהמנהיגים והמוסדות המשפיעים ביותר תוך שיתוף פעולה עם ארגונים ציבוריים ופרטיים בבירת המדינה ובכל רחבי העולם.

  הסטודנטים לתארים מתקדמים שלנו ערוכים להתקדמות אקדמית ומקצועית באמצעות השכלה שכוללת מלגות קפדניות ויישום מעשי.

  מלגות ומימון

  אנו יודעים כי השתתפות בלימודים לתואר שני יכולה להיות החלטה גדולה, במיוחד בכל הנוגע למימון ההשכלה שלך. מכללת קולומביאן מציעה מגוון הזדמנויות מימון, כולל מלגות ברמת התוכנית ופרסים מבוססי הצטיינות. מספר משרדים ב- GW מוקדשים גם למתן סיוע בסיוע כספי, מלגות ומענקים.

  שכר הלימוד והשכר ב- GW דומים לממוצע הארצי באוניברסיטאות פרטיות. עלויות אלה, שנקבעו על ידי חבר הנאמנים של GW, בדרך כלל עולות משנה לשנה והן עשויות להשתנות בהתאם לתוכנית ולמיקום.

  מלגת מנהיגים עולמית

  GW מעריכה גיוון והבסיס שהיא מספקת לחוויה חינוכית עשירה הן בתוך הכיתה והן מחוצה לה. בחברה הגלובלית ההולכת וגוברת שלנו, שטף וניסיון רב תרבותיים חיוניים לעמידה בדרישות המאה ה -21. כאשר אנשים בני דתות, תרבויות והיסטוריות שונות לומדים ולומדים יחד, אנו מקבלים נקודת מבט רחבה יותר של העולם סביבנו.

  סטודנטים עשויים לקבל פרס שכר לימוד של עד $ 10,000 לשנת לימודים. אנא לחץ על הקישור למטה למידע נוסף.

  סוגי מימון

  הוֹרָאָה

  פרסי שכר לימוד הם פרסים המכסים רק שכר לימוד ומוחלים ישירות על שטר הסטודנטים שלך. פרסי שכר הלימוד משתנים בגודלם מזיכוי שכר לימוד אחד עד שכר לימוד מלא לסטודנטים לתואר שלישי. פרסי שכר לימוד אינם נחשבים כהכנסה החייבת במס

  מלגה

  קצבה היא קצבת מחיה, המשולמת לסטודנטים כדי לתמוך בלימודם. מלגות אינן דורשות עבודה מלבד עבודתו האקדמית של הסטודנט עצמו. מלגות הן הכנסה חייבת במס והן מדווחות למס הכנסה. עם זאת, קצבאות אינן הכנסה משתכרת, כך ש- GW אינה מעכבת מס הכנסה מתשלומי קצבה. תשלומי מלגה ניתנים על בסיס חודשי בתחילת החודש.

  משכורת (סיוע)

  משכורת היא תשלום חודשי המתבצע עבור שירותים הניתנים כגון סיוע לתואר שני או סייעת מחקר בוגרת. הם משתנים בגודלם ומתבססים על שעות עבודה. הכנסה זו חייבת במס לתלמיד, בכפוף לניכוי מס פדרלי, ממלכתי ו- FICA, כמו בכל עבודה בשכר. סטודנטים בינלאומיים חדשים ששפת האם שלהם אינה אנגלית חייבים להיות בעלי ציון TOEFL של 100 (IELTS של 7.0) על מנת להיות זכאים להיות תואר ראשון.

  סטטיסטיקת בוגרים

  דירוגים

  דירוג המכללות של USA Today

  • המכללה השביעית הטובה ביותר למדעי המדינה בארצות הברית

  דירוג אקדמי 2018 של אוניברסיטאות בעולם

  • 76-100 בתי הספר הטובים ביותר למדעי החברה בעולם

  דו"ח החדשות והעולם של ארה"ב

  • היסטוריה, המקום ה -59 הטוב ביותר בארצות הברית
  • כלכלה, המקום 63 הכי טוב בארצות הברית
  • אנגלית, המקום ה -67 הטוב ביותר בארצות הברית

  מיקומים

  • Washington

   22nd Street Northwest, 801, 20052, Washington

   שאלות