Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School of Finance & Management

מבוא

Frankfurt School מפיננסים וניהול הוא בית ספר לעסקים המוסמך על ידי מחקר AACSB, EQUIS ו-AMBA, המכסה כל היבט של העסק, הניהול, הבנקאות והפיננסים. פורטפוליו מרשים של שירותים - החל מקורסי תואר ועד תוכניות לחינוך מנהלים, מפרויקטי מחקר ועד ייעוץ - פירושו ש- Frankfurt School משמש כיועץ, זרז ושותף חינוכי לחברות וארגונים, ליחידים היוצאים לקריירות חדשות ולמנהלים מנוסים . כמרכז פעילות אינטלקטואלית ומעשית, בית הספר למנהל עסקים מגבש פתרונות חשיבה קדימה לעולמות העסקים, הפיננסים והניהול, בהם אג'נדות ונושאים משתנים ללא הרף.

אנו מציעים קורסי תואר מהשורה הראשונה ואפשרויות לימודי המשך בשבע חטיבות תוכניות שונות. אנו מקיימים ארבעה מרכזי מחקר מומחים ומנהלים פרויקטי ייעוץ בינלאומיים רבים. כל פעילויות החינוך, המחקר והייעוץ מתמקדות במימון וניהול. בפיננסים אנו מתכוונים לפעילויות פיננסיות צולבות בכל החברות העוסקות בניהול פיננסי. ובניהול, אנחנו מתכוונים למנהיגות ארגונית קלאסית, שבה מנהלים פורסים עובדים ומשאבים בצורה כזו שייענו ביעדי החברה בצורה חסכונית ככל האפשר.

מקור Frankfurt School של פיננסים וניהול במגזר הפיננסי, אך כיום השירותים שלנו נהנים מהערכה גוברת גם במגזרים עסקיים אחרים. בעתיד, נמשיך להרחיב את הרשת הלאומית והבינלאומית שלנו עם הקהילה העסקית.

תוכניות בינלאומיות

המנהלים של היום מתמודדים עם אתגרים גדולים בשווקים מגוונים ודינמיים במיוחד, תחרות עולמית הולכת וגוברת ולקוחות וספקים עצמאיים יותר ויותר.

בסביבה עסקית מורכבת כל כך, הארגונים ששורדים הם אלה שיש להם אסטרטגיות מפותחות ומנהלים מיומנים מאוד. תוכניות חינוך למנהלים יכולות לעזור למנהלים לחדד את כישורי המנהיגות והניהול שלהם, לתת להם את ההזדמנות ללמוד משיטות עבודה מומלצות ולהקים רשת עמיתים עם כמה מהמנהיגים והחברות המצליחות ביותר מרחבי העולם.

ל- Frankfurt School של פיננסים וניהול יש 50 שנות ניסיון בחינוך מנהלים ועובדים. אנו מציעים תכניות רבות להכשרת מנהלים והכשרות מותאמות אחרות, שנועדו להבטיח שמנהלים יוכלו לעמוד בדרישות השוק התובעני של היום.

תיק העבודות שלנו

תכניות החינוך שלנו כוללות הוראה בכיתה באתר עם סגל מוסמך ומנוסה, לימוד עצמי, הכשרה מבוססת אינטרנט והדרכה, כמו גם בחינות והסמכות מוכרות בינלאומיות.

ה- Frankfurt School מציע מגוון רחב של תחומי נושא בבנקאות ופיננסים, ניהול כללי ומנהיגות. הלקוחות נהנים מהמומחיות ומניסיון ההוראה של כמעט 3,000 סגל המורים והמומחים שלנו, המעבירים הרצאות וחומרים חינוכיים בגרמנית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ורוסית.

אנו מעבירים השכלה למנהלים בכל הרמות, ממנהלים זוטרים ועד בכירים, לרבות השכלת מנהלים ברמת הדירקטוריון, במגוון רחב של חברות או מוסדות מהפיננסים ומענפים אחרים.

במיוחד בתחום של תוכניות חינוך מנהלים מותאמות אישית, ה- Frankfurt School מציע מגוון רחב של שירותים:

 • ניתוח צורכי הכשרה
 • עיצוב תכנית חינוכית מותאמת אישית
 • הפקה מותאמת אישית של חומרי סמינריון ושל ספרי לימוד
 • פלטפורמות e-learning וניהול תוכניות הדרכה מבוססות אינטרנט בשם לקוחותינו

תוכניות מאסטר

לאחר שהנחת את היסודות לקריירה מצליחה עם תואר ראשון, השלב הבא הוא להגדיל את הידע שלך ולבנות את הכישורים שלך. ב- Frankfurt School של פיננסים וניהול, אתה יכול להצטרף לתוכנית לתואר שני בכל אחת משבע חטיבות מומחים - כל אחת מהן מציעה לך הכנה יסודית לתפקיד מנהיגותי עתידי; כל אחד מהם מאפשר לך להשיג יתרון חיוני באופן שיטתי על פני המתחרים שלך. רוב תוכניות התואר השני שלנו נלמדות באנגלית, ועוזרות לפתוח את הדלת לקריירה בינלאומית.

סטודנטים תובעניים ואינטנסיביים, בעלי מוטיבציה גבוהה, המעוניינים ללמוד על ההיבטים המרכזיים של פיננסים ובנקאות בפרק זמן מרוכז צריכים להגיש בקשה.

עיקרי הדברים

 • הרצאות והדרכות בהנחיית מומחים בתעשייה
 • קבוצות דיון קטנות
 • ביקורים של מוסד פיננסי
 • אינטראקציה בין תלמידים מכל העולם
 • בניית צוות, פעילות חברתית וספורטיבית
 • טיול תרבותי להיידלברג (כולל ביקור בטירה המפורסמת שלהם)
 • חקר אוכל, משקאות ותרבות גרמניים (כולל סיור מודרך בעיר)

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

מיקומים

 • Frankfurt

  Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Düsseldorf

  Düsseldorf, גרמניה

  שאלות