Keystone logo
Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

מבוא

פונטיס היא אחת האוניברסיטאות הגדולות של המדעים המיושמים בהולנד ומציעה מגוון רחב של תוכניות רווקים ותארים באנגלית. יש לנו את המספר הגדול ביותר של סטודנטים בינלאומיים מכל אוניברסיטה אחרת בהולנד, עם תלמידים של יותר מ -80 לאומים מכל רחבי העולם.

למרות מספרי התלמידים הגדולים, החינוך בפונטיס מאורגן בקנה מידה קטן. אצל פונטיס, בינאום הוא נושא מרכזי. אנו מציעים חינוך בשפה האנגלית לסטודנטים זרים המבקשים לעקוב אחר תוכניות הקורס המלא ו / או לסטודנטים הזרים המבקרים אותנו כתחליף סטודנטים. האיכות היא התכונה המרכזית של החזון של Fontys. אנו שואפים להשיג רמת איכות שתתאים לכל מוסד להשכלה גבוהה בהקשר האירופי.

פונטיס ממקדת תשומת לב מיוחדת בפרמטרים הדרושים להבטחת התקדמות חלקה של הלימודים, כגון פיקוח על הקריירה במחקר, הדרכה ומערכת 'חבר', לוחות זמנים לחינוך ולוח זמנים, משוב לגבי הערכות ומשימות, רישום התקדמות לימודי, מתן מידע ונגישות של סגל ההוראה.

אנו שואפים להיות מוסד חינוכי אשר "מעורר צמיחה באמצעות תמיכה ואתגרים". זה גם משהו שתבחינו בכל פונטיס, כלומר בתוכניות הקורס, בצוות ההוראה, בפיקוח האישי שתקבלו ובמתקנים הזמינים. ב- Fontys תלמדו בשיתוף עם אחרים ונספק לכם פיקוח אינטנסיבי לאורך כל התהליך הזה.

מי אנחנו

פונטיס מספק חינוך ומחקר. כאוניברסיטה רחבה, אנחנו מכון הידע הגדול ביותר בדרום הולנד. Fontys רוצה להיות מנוע חדשני על ידי קישור החינוך שלה למחקר תהליכי חדשנות בתוך ומחוץ לאזורים. פונטיס יש השפעה גדולה בשל החינוך שלה ומחקר כמעט בכל מגזרי החברה. בשל ייצוגנו בעמדות מפתח כמעט בכל מגזר, כל מי שחי ועובד בדרום הולנד בא במגע עם פונטיס, במישרין או בעקיפין. אנחנו מחנכים קבוצות גדולות של צעירים מוכשרים במקצועות רבים. לאחר הכשרתם אנו פוגשים אותם כעמיתים, כמאמני התמחות, כשותפים לשיתוף פעולה ו / או מחקר או כאנשי מקצוע המעוניינים להעשיר או להעמיק את הידע שלהם.

הארגון שלנו תקין. סטודנטים ועובדים מרוצים ונותנים לנו 'שבעה מינוס' ו'שבעה פלוס 'בהתאמה. פונטיס בריא כלכלית ואיכות ההשכלה שלנו גם כן בסדר. התכונות הבסיסיות שאנו דורשים מעצמנו מעוגנות באופן בר קיימא במעגלי הבקרה וההערכה הנלווים. אנו רואים את עצמנו כשותף ידע וחדשנות של אזורים ותחומים מקצועיים.

חזון חינוכי

ההתפתחויות הטכנולוגיות, החברתיות והכלכליות משפיעות ומשנות את העולם סביבנו, כעת ובעתיד. Fontys מספק תרומה חשובה לשינויים אלה הכרחי על ידי מפגש יותר מאשר הצרכים של התלמיד ואת העולם של העתיד. חשיבותנו טמונה גם בהשפעתנו על יישום השינויים בחברה - אזורית, לאומית ובינלאומית. הערך המוסף שלנו טמון בתפקיד היוזם שלנו - בעיצוב משותף ופיתוח של חברה בת-קיימא והוגנת.

אנו מספקים ערך מוסף זה על ידי קישור בין פיתוח כישרונות לשינוי במגזרים החברתיים ותחומי העבודה. הפונקציה שלנו כמכון ידע פתוח היא לספק את הטופס על ידי קישור בין חינוך ומחקר לנושאים חברתיים שוטפים. כך אנו תורמים לחדשנות בתחום העבודה, ההקשר המקצועי והמגזר החברתי. אנו יוצרים את סדר היום האזורי, הארצי והבינלאומי בשיתוף פעולה עם השותפים החברתיים שלנו. אנחנו פרואקטיביים ומכוונים לעתיד, כדי שנוכל להשפיע על החברה, היום ובעתיד.

אנו מספקים ערך מוסף זה באמצעות השקעה בכשרונות. עבורנו, כישרון הוא כישרון טבעי אישי או מאפיין המאפשר לך לתרום לחברה. כשרון מאפשר לאנשים להשתמש בכוח שלהם. Fontys הוא שם לכל מי שרוצה לגלות ולפתח את כשרונותיהם ברמה המקצועית גבוהה יותר וכל מי שרוצה להמשיך את הפיתוח המקצועי שלהם. אנו מציעים מקום לכל הרקע התרבותי והחברתי.

השאיפה שלנו

הליבה של המשימה שאנו נותנים לעצמנו ואת ההבטחה כי זה כרוך סטודנטים, המקצועי והחברה מורכבת משני יסודות:

 1. אנו מציעים לתלמידים את האפשרות להיות מסוגלים לגלות את הכשרונות שלהם ולהתפתח לאנשי מקצוע מוכנים להתחיל לקבל אחריות חברתית, לתרום חידושים בתחום המקצועי שלהם ולהמשיך לפתח בצורה אופטימלית בדרכם שלהם.
 2. אנו עובדים על חידושים בתחום המקצועי על נושאים רלוונטיים לאזורים. כאן, אנו עובדים יחד עם הממשלה, מוסדות וחברות על מחקר ופיתוח לחדשנות באזור ולהשקיע במערכת האקולוגית שבה סטודנטים ועובדים יכולים (להמשיך) מקצועיות.

לפונטיס יש תפקיד חברתי ברור: מתן השכלה מקצועית גבוהה, מאתגרת ואיכותית גבוהה וביצוע מחקרים מעשיים, שיש להם משמעות לחברה. החינוך והמחקר מתאימים לשאלות העכשוויות והעתידיות ולצרכי התלמיד, המקצועי והחברה (האזורית). אנחנו רוצים לגבש, לקבוע עדיפות, מחקר, ואם אפשר, לפתור את השאלות של העתיד במשותף עם השותפים שלנו.

המשימה שלנו

האיכות היא התכונה המרכזית

פונטיס שואף להיות מוסד חינוכי אשר "מעורר צמיחה באמצעות תמיכה ואתגרים" ולהיות ארגון חינוכי שבו התלמידים יכולים לצמוח וללמוד לחשוב רוחבית יותר, כלומר "לחשוב יותר גדול". פונטיס שואפת להשיג יעדים אלה באמצעות מתן תמיכה ואתגרים לסטודנטים, לצוות ולכל בעלי העניין הרלוונטיים.

מטרת הליבה היא לקדם מנטליות כלל ארגונית שתביא לתשומת לב מתמדת לשיפור איכות בתחום החינוך, התוכן והתהליכים. פונטיס מתמקדת בלימודי תואר ראשון ותכניות לתואר שני במימון ממשלת הולנד. החינוך מאורגן היטב ומסופק בסביבות חינוך מקצועי. פונטיס שואפת להשיג איכות גבוהה, הטמעת הפעילות שלה בתוך החברה, תוך השגת מעמד מוביל כמוסד ידע, הן ברמה הלאומית והן בסביבות האזוריות שלה.

האיכות היא התכונה המרכזית של החזון של Fontys. פונטיס שואפת להשיג רמת איכות שתתאים לכל מוסד להשכלה גבוהה בהקשר האירופי.

מיקומים

 • Eindhoven

  Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH, , Eindhoven

 • Tilburg

  Bs. Zwijsenstraat 11, , Tilburg

  • Venlo

   Tegelseweg 255, 5912 BG Venlo, Venlo

  שאלות