We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Five Branches University

Five Branches University

Five Branches University

מבוא

נקודות של אקסלנס

במשך 30 שנים, חמישה סניפי אונ', Graduate School of הרפואה הסינית המסורתית הציבה את הסטנדרטים למצוינות ברפואה סינית מסורתית (TCM) חינוך ובריאות.

אונ' מכובדת

מוכר כאחד מבתי הספר TCM העליון של האומה, אוניברסיטת חמישה סניפים מספק את הרמה הגבוהה ביותר של חינוך ובריאות מקצועי ברפואה סינית מסורתית ורפואה אינטגרטיבית בארה"ב ובעולם.

שני קמפוסים קליפורניה

אתה יכול לבחור מתוך שני הקמפוסים היפים שלנו בסנטה קרוז וסן חוזה, קליפורניה או לשיעורים על שניהם ליהנות מנופים עוצרי נשימת חוף או חוויות עיר תרבותיות ייחודיות. קמפוסי שתיהן מציעים שפע של אור שמש לבין סביבה מגוונת ומתקדמת לחיות בו.

מרכזי בריאות

חמשת סניפים מרכזי בריאות באוניברסיטת ממוקם בסנטה קרוז וסן חוזה, קליפורניה לספק את מיטב הבריאות TCM. טיפול מעל 160 חולים בכל יום, מרכזי הבריאות שלנו הם המקום האידיאלי עבור תלמידים לצבור ניסיון בסביבה קלינית עבור קלינאים ורופאי TCM כדי לספק שירותי בריאות חריגה למטופליהם. הצוות שלנו כולל מומחים בנוירולוגיה, רפואה פנימית, רפואת נשים, רפואת ילדים, אונקולוגיה, דרמטולוגיה, כשל חיסוני, עיניים, טיפול בכאב, גסטרואנטרולוגיה, וקרדיולוגיה.

מאסטר של, דוקטורט תוכניות תעודה

ארצי המוכר אדוננו לרפואה הסינית מסורתית (MTCM) ותואר דוקטור דיקור מזרחי לרפואה (DAOM) תוכניות לספק בסיס חזק ב- TCM אבחנה, דיקור וצמחי מרפא סיני, מחקר TCM האחרון, הדרכה קלינית נרחבת, וכן ברפואת אינטגרטיבית מקיפה הַשׂכָּלָה. תוכנית הסמכה עיסוי להריון ולידה אסיה שלנו מציעה לסטודנטים הזדמנות לקבל הן קליפורניה והסמכה עיסוי לאומי.

ניסיון הפקולטה מומחים קליניים

למד מהפקולטה המוגמרת הגבוהה ביותר בחינוך TCM. רבי הרופאים והמורים שלנו יש עשרות שנים של הוראת ניסיון TCM תרגול בבתי חולים נודעים ובתי ספר לרפואה בסין ובארה"ב

רפואה אינטגרטיבית במיטבה

במהלך התוכנית MTCM, תוכלו ללמוד את עקרונות עתיקים ועמוקים של אבחון TCM וטיפול, דיקור וצמחי מרפא סיניים, יחד עם מיטב הרפואה המערבית. כסטודנט DAOM תוכל לחזק את ידע TCM שלך ואת הכישורים ידי למידת רמות מתקדמות של אבחנה סינית ומערבית מסורתית, התמחויות רפואיות, חוצות הפניות ואת הפרקטיקה היעילה של רפואה בין-תחומית.

הדרכת תורת צמחים נרחבת

חמישה סניפים אוניברסיטת תכובד בין מכללות TCM עבור מחלקת herbology החוב שלה. בין המדריכים שלנו הוא ד"ר ג'פרי פאנג, הצאצא של בצמחי מרפא סינים מפורסמים. בית מרקחת העשב שלנו מכילה יותר מ -400 צמחים מרפא גלם, מקוטלגת ומאוחסני מגירות עץ מסורתיים, ושוב 350 נוסחות פטנט.

אפשרויות תעודת התמחות

כסטודנט MTCM, תוכל לקבל הסמכת התמחות לרפואת ספורט, הרפואי צ'יגונג, חמישה יסודות וטוו מסז כדי לשפר ולהבחין בפועל TCM שלך. התוכנית DAOM מציעה השתלמות ידי מובילים מומחים TCM, רופאים ואנשי חינוך לספק לקלינאים את הידע והכישורים להתמחות נוספת בפועל TCM שלהם: בריאות האישה, רפואה Neuromuscular ורפואה המשפחה.

מחקר בסין, טייוואן וקוריאה

התכנית בחו"ל הלימודים שלנו היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחוות את התרגול האותנטי של TCM משולב עם רפואה מערבית מודרנית. מסעות לאסיה ללמוד TCM מרופאים ידע רב ומורים ולקבל הכשרה קלינית מקיפה בבית חולים, כולל להרוויח תואר דוקטור בבתי ספר אחותנו ב Hangzhou, טיינג'ין שניאנג, סין.

חינוך ממשיך

המחויבות שלנו למצוינות בחינוך חייבות להימשך גם מעבר סיום עם תוכניות ההשתלמות שלנו. הבאת מומחה מורים ומרצים יחד, אנו מציעים מגוון רחב של קורסים איכותיים ברפואה הסינית מסורתית מתקדמת ולספק אישורים ב אסיה עיסוי להריון ולידה ורפואי צ'יגונג.

תוכניות סיוע פיננסי

חמישה סניפים האוניברסיטה היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה אישרה להשתתף בתוכניות הסיוע הפיננסי הפדראלי עבור MTCM, Mac, ותוכניות DAOM. תוכניות הסיוע הכספי שלנו יכולים לסייע לך לעמוד בעלויות הכספיות של החינוך שלך, כולל הן הוצאות שכר הלימוד החיים.

הזדמנויות קריירה

שותפויות המקצועי שלנו עם אוניברסיטת סטנפורד, במרכז לחקר הסרטן מקיף במרכז הרפואי פסגת Alta בייטס, קייזר פרמננטה-, Zhejiang סינית הרפואי האוניברסיטאי 'ין האוניברסיטה לרפואה סינית מסורתית להציע לך הזדמנויות חינוכיות הקריירה מצטיינים ברחבי העולם. קריירה בתחום TCM גדלים והם כוללים: הקמת מרפאה פרטית, בהצטרפות תירגול קבוצתי, עובד מרכז רפואי אינטגרטיבי, והזדמנויות עבודה בחינוך, פרסום, או מחקר.

לא משנה מה הקריירה על פי בחירתך, מחלקת פיתוח הקריירה שלנו תדריך ולתמוך בך רודף נתיב הקריירה האופטימלי שלך, לספק לך את הידע העסקי, מיומנויות ורמת המהימנות הנדרשת על מנת להפוך מתרגלת רפואה סינית מסורתית מוצלחת.

בוגר הצלחה

בוגרי MTCM שלנו להשיג את ציוני העוברים הגבוהים ביותר באופן עקבי בשני בחינת רישוי דיקור קליפורניה ואת בחינות ההסמכה הלאומיות. עם תום הלימודים, תוכל להיות מוסמך להירשם לתכנית הדוקטורט והתואר שלישי שלנו, לבקש משרה מכניסה עליונה במוסד רפואי או להקים בפועל TCM מוצלח בכל מקום בעולם.

חמישה סניפים התבררו בוגרים מוגמרים יוצא מן הכלל שאינם מנהיגים בכל היבט של TCM: מתרגל, מורים, סופרים, מרצים בינלאומיים, יועצים, וחוקרים. גישה לבוגרים אלו להציע לך הזדמנויות רשתות מעולות לקידום מקצועי.

אנו מקווים שתצטרפו אלינו בחמישה סניפי אוניברסיטת עבור חוויה חינוכית ייחודית באמת לגלות את נתיב קריירה מתגמלת של רפואה סינית מסורתית.

החמישה הסניפים

חמישה סניפים אוניברסיטת נובע שמה חמשת הענפים של רפואה סינית מסורתית אשר לשמר ולהחזיר הרמוניה של הפרט עם הטבע: אקופונקטורה, תורת הצמחים, טווינא עיסוי, אנרגטיקה, וסינית תזונתיים לרפואה.

דיקור סיני

דיקור סיני משתמש במחטים מאוד בסדר להסדיר צ'י (יאנג) ודם (יין), המיוצר על ידי האיברים הפנימיים, אשר לזרום ערוצים הרגילים ו מרידיאנים נוסף כמובן בכל הגוף. לפי תאורית TCM, כל הפרעות הפיזיות האנושיות או המחלות הקשורות בתפקוד של צ'י ודם. על ידי החדרת מחטי דיקור בנקודות נכונות, אנחנו תהליך טוניפיקציה צ'י ליקויי דם או להמריץ הקיפאון שלהם, וכתוצאה מכך בריאות נפשית וגופנית משופרת.

תורת הצמחים

תורת צמחים היא הכנה ושימוש של צמחים ומינרלים כמו תרופות מרשם. herbology סינית נמצא בצורות רבות, כולל אבקות, גלולות, תה, וקרמים. צמחי מרפא אלה לטיפול בהפרעות ומחלות באמצעות קליטה פנימית או חיצונית. מאז צמחי מרפא סיניים יש טעמים שונים, נכסים, natures ופונקציות, ובגלל שהם להזין ערוצים שונים, עשבי תיבול להשפיע על זרימת הצ'י והדם, כמו גם את האיזון של הגוף של היין והיאנג.

מסז טווינא

מסז טווינא מתייחס לשימוש של עיסוי סיני מסורתי לטיפול בפציעות של הגידים והשרירים, והפרעות איברים. טווינא המפעיל לחץ על נקודות, כמו גם החלת תנועות ספציפיות לאורך המרידיאנים, להסדיר ולהתאים את זרימת צ'י ודם.

אנרגטיקה

אנרגטיקה הם תרגילים לרפא באמצעות תנועות נשימה וגוף קצביות. אנרגטיקה כוללת אומנויות ריפוי פנימיות, כגון הפעילות הגופנית החמש-החיים פותחות על ידי הואה טואו, מדיטציה, צ'י קונג הרפואי וסגנונות שונים של Taijiquan, אומנות לחימה פנימית מתורגלת ברחבי עולם.

רפואה סינית תזונתית

הרפואה הסינית התזונתית היא שיטה יעילה מאוד של טיפול עצמי מדור לדור בסין במשך אלף שנים. כמו בכל החברות החקלאיות, סין מבינה את הקשר החיוני בין מזון ובריאות. לכן, רופאי TCM לקבוע דיאטות מאוזנות אנרגטית לטיפול disharmonies ב צ'י, דם, ועל תפקודי אברים שונים בגוף, באמצעות הפרופיל האנרגטי של מזונות.

בחמשת סניפים, אנו מאמינים בחינוך TCM מספק מבט מעמיק של היחסים האנושים לטבע-השקפה פילוסופית בליבה של כל התרבויות האנושיות הגדולות. אנו מאחלים להנציח חוכמת TCM מובנית זו.

משימה

חמישה סניפים האוניברסיטה, בוגר בית הספר לרפואה סינית מסורתית, מוקדש לחנך את התלמידים להיות מתרגלים חריגים, מחנכים וחוקרים.

המטרה שלנו

חמישה סניפים אוניברסיטת מוקדש:

 • לספק את הרמה הגבוהה ביותר של חינוך מקצועי ברפואה הסינית המסורתית ואת רפואה אינטגרטיבית בארה"ב ובעולם.
 • לפתח מיומנים מתרגלים קליניים TCM, מחנכים וחוקרים.
 • לקדם את הנוהג של TCM כמו מודליות רפואית עצמאית באמצעות תרגול, חינוך ומחקר קליני.
 • לעודד שיתוף פעולה מקצועי בין מתרגלי TCM, סגל, חולים, ספקי שירותי בריאות נוספים שישנו את השקפת העולם של בריאות; להכיר TCM כתרופה מרכיב של העולם משמעותית.
 • תמיכת קהילת תרבות בינלאומית ומגוון ידי הצעת התוכניות שלנו בשלוש שפות ועל ידי מתן לסטודנטי ההזדמנות ללמוד בחו"ל.
 • לטפח סביבה מקצועית עבור אנשי סגל וסטודנטים מקדמים מצוין אקדמיים כמו גם צמיחה והתפתחות אישית.
 • ספק TCM חריגים וטיפול בחולים ברפואה אינטגרטיבית לקהילה דרך מרכזי בריאות באוניברסיטת חמישה סניפים.
 • לחנך את הציבור הרחב על היתרונות המשמעותיים של בריאות TCM באמצעות תוכניות חינוך והרצאות קהילה שתמשכנה.

חזון וערכים

על האוניברסיטה 20 שנים, חמישה סניפים הבא יתפתח אוניברסיטה בינלאומית, ללמד חינוך TCM ברמה גבוהה באנגלית, סינית וקוריאנית ומציעים הבריאות TCM בסביבה רפואה אינטגרטיבית ברחבי ארה"ב ובעולם.

פילוסופית TCM רואה רפואה כתגובת חמלה לסבל אנושי. אנחנו נחבק פילוסופיה זאת על ידי עידוד סביבות אקדמיות ובריאות תומכת הומניסטית. חברי הסגל שלנו ייבחרו מבוסס לא רק על מצוינות אקדמית אלא גם עוצמת הרגשות שהם נובעים תוך כדי הוראה בהנחיית תלמידי מחקר. הסטודנטים שלנו ייבחרו לכישורים אקדמיים כמו גם חמלת מחויבותם לשרת אחרת.

ארבע מגמות תשפענה החזון שלנו במהלך 20 השנים הבאות: מספר גדל והולך של חולים ימשיך לחפש מתרגל TCM מוכשר כנותנים לשירותי בריאות ראשוניים. בתי ספר TCM ימשיכו לשפר את התוכניות שלהם כדי לספק לקלינאים TCM קליניים מיומנים כדי לענות על הביקוש הגובר הזה.

אוניברסיטאות TCM בסין ומומחים רפואיים בארה"ב ימשיכו לשתף פעולה ולשתף את מומחיותם TCM הרפואה המערבית, מרכיב חיוני לפיתוח מתקדם של תוכניות דוקטורט TCM ומחקר.

מדענים, חוקרים ומוסדות רפואיים ימשיכו לחקור לעומק ויעילות של TCM, וכתוצאה מכך פעולותיה של רפואה הסינית בקרב אנשי רפואה ובתי ספר לרפואה.

ביקוש גדול יותר עבור בריאות משולבת יתפתח כמו מומחי בריאות להצטרף יחד כדי לתת מענה לצרכי הבריאות המלא של האוכלוסייה על ידי חינוך אחד אחרת על עבודתם ושיתוף הפעולה כדי לספק טיפול יעיל, למנוע מחלות ולקדם אופטימלי רווחה לחולים.

מיקומים

 • Santa Cruz

  200 7th Avenue Santa Cruz, CA 95062, , Santa Cruz

  • San Jose

   1885 Lundy Ave, Ste 108

   תוכניות

   שאלות