We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

מבוא

בית הספר

בית הספר למינהל ציבורי ראשון באמריקה הלטינית, בית הספר הברזילאי למינהל ציבורי בקרן Getulio Vargas (FGV EBAP) הוקם בריו דה ז'ניירו ב-15 באפריל 1952, באמצעות שותפות בין האו"ם (או"ם) וה-FGV, על מנת לתת מענה לדרישות לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום זה.

בשנת 2002 הוקמה שמו לבית Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), ומשקף את פעילותו במגזר הפרטי שהיה למעשה מאז הקמתו. במהלך עשרות שנים אלה היא חיזקה את אמינותה ולגיטימיותה באמצעות יכולתה המדהימה לספק ידע מהשורה הראשונה לסטודנטים שלה, והביאה אותם לתהליך ייצור המדורג כמצוין.

רוח חלוצית

 • בית הספר הראשון באמריקה הלטינית שהציע תואר שני במינהל;
 • הספרים הראשונים של ברזיל על עבודת ניהול פורסמו על ידי בית הספר הזה;
 • המוסד הראשון בברזיל שהשתמש במערכת ההרשמה לקורסים ונקודות הזכות;
 • הנשיאות הראשונה ומטה המטה של האגודה הלאומית ללימודי תארים מתקדמים ומחקר במינהל (ANPAD)
 • בשנת 1961, חבר הקונגרס הפדרלי לשעבר ופרופסור EBAPE אלברטו גרירו ראמוס ערך את טיוטת התקנות למקצוע המנהל, שאושר בחוק מס' 4.769 שהוכרז ב-9 בספטמבר 1965.
 • בית הספר הראשון בברזיל שהוכר על ידי ארבעת מוסדות ההסמכה הבינלאומיים המובילים עבור התוכניות המצטיינים שלו, הפקולטה ותכנית הלימודים במינהל: AACSB, EQUIS-EFMD, ICAPA ו- NASPAA.

משימה

לבנות ולהפיץ ידע בניהול תוך חיזוק הסינרגיה בין המגזר הציבורי והפרטי, על ידי הכשרת אנשי מקצוע להשפיע בקפדנות רעיונית ומתודולוגית, רעיונות ופעולות הרלוונטיות לפיתוח ברזיל.

תכונות הקמפוס

המבנה הטכנולוגי המוצע לסטודנטים על ידי FGV EBAPE תואם את המצוינות האקדמית שלו. מעבדות ה-IT שלה מצוידות בתוכנה מדעית הכוללת צגי LCD, קורא/מקליטים DVD ומאגר תדפיסים, כולם זמינים לשימוש בשעות הפתיחה של המקום, למעט כאשר המעבדות משמשות לקורסים מעשיים.

בית ספר לעסקים זה מציע גם גישה לאינטרנט אלחוטי וצוות שירות עזרה מוסמך היטב המספק תמיכה ופינוי קשיים הקשורים למחשבים לסטודנטים ולפקולטות.

הכיתות הממוזגות שלה יכולות להכיל בכל אחת כחמישים תלמידים, בעוד שקרן Getulio Vargas מציעה גם חמישה אולמות שיכולים לארח אירועים, סמינרים, סדנאות ושיעורים.

מקום

עיר: ריו דה ז'נרו

העיר המפורסמת ביותר בברזיל, ריו דה ז'נרו, מפורסמת ברחבי העולם בזכות הכלכלה החזקה והמבטיחה שלה. עם אוכלוסייה של למעלה מחמישה עשר מיליון שמהווה את השוק השני בגודלו בברזיל, הוא מציע תנאים נוחים למצטרפים חדשים של תאגידים ומעריך השקעות טריות. אבל אף אחד מהיתרונות הללו לא יכול לגבור על הפוטנציאל התיירותי שלו: מדי שנה, הוא מקבל בברכה אלפי מבקרים מכל רחבי העולם, הנמשכים אל החופים היפים שלו ואטרקציות טבעיות אחרות, כולל הקרנבל, ומעל הכל לאירוח התוסס של תושביה.

FGV EBAPE

הבניין המודרני מורכב משלוש קומות ומרתף בשטח כולל של חמשת אלפים וארבע מאות מטרים רבועים (שווה לכמעט שישים אלף רגל רבוע). החלל יכול להכיל 616 תלמידים ומציע 120 אזורי לימוד. הבניין מציע טרקלין סטודנטים גדול ומודרני בקומת הכניסה; שני אולמות הרצאות בסגנון הרווארד המושבים עד 70 איש, וחמש כיתות גדולות - כל אחת מהן מתאימה ל-48 תלמידים - עם מקומות ישיבה קבועים ושולחנות כתיבה המסודרים בפריסת שורות מסורתית.

הבניין הראשי של FGV

ממוקם באזור הדרומי של ריו דה ז'ניירו, ה-FGV משקיף על אחד הנופים המפורסמים ועוצרי הנשימה בעולם: כיכר הסוכר. המטה שלו, שנחנך ב-20 בדצמבר 1968, תוכנן על ידי אחד השמות המשפיעים ביותר באדריכלות הבינלאומית המודרנית: אוסקר נימאייר הברזילאי.

הבניין הראשי של ה-FGV פונה למפרץ Enseada de Botafogo עם שביל אופניים על החוף ואזורים ירוקים אידיאליים לטיולים ופעילויות חוצות אחרות.

קרוב לשכונות ותיקות כמו קופקבנה, פלמנגו, הומאיטה, ג'ארדים בוטניקו, אורקה, קטטה וגלוריה, כמו גם למרכז העיר CBD, הוא מוקף באכסניות ובתי מלון, ברים, קניונים וחנויות, תחנות רכבת תחתית וקווי אוטובוס, כמו גם בנייני משרדים המאכלסים את המשרדים הראשיים של תאגידים ברזילאים ורב לאומיים גדולים.

מרכזי מחקר

CBR

המרכז לחקר התנהגות (CBR) מסתמך על מחקר התנהגותי בין-תחומי כדי להבין טוב יותר כיצד כוחות כלכליים, סביבתיים וחברתיים משפיעים על קבלת החלטות בתחומים המעניינים עסקים, גופים ממשלתיים ולא ממשלתיים וקובעי מדיניות.

המשימה של CBR היא לשפר את הרווחה החברתית באמצעות מחקר התנהגותי.

באמצעות תובנות ממדעי ההתנהגות, אנו מזהים, מעצבים ובודקים את היעילות של התערבויות שמטרתן לטפל בבעיה חברתית משמעותית.

CBFR

המרכז לחקר בנקאות ופיננסים בריו (CBFR) מקדם מחקר בינלאומי חדשני בתחומי הבנקאות והפיננסים ומשמש פורום להעברת ידע ושיתוף פעולה בין אקדמאים ואנשי מקצוע. ה-CBFR שואף להשיג יעדים אלה על ידי שיתוף פעולה עם חוקרים מובילים בינלאומיים בתחומי הבנקאות והפיננסים מבתי ספר באסיה, אירופה, אמריקה הלטינית וארה"ב.

שאלות המחקר שנחקרו על ידי חוקרי ה-CBFR מכסות תחומים רחבים של בנקאות ופיננסים כמו תפקוד שוקי האשראי, חשיבות הבנקאות לפיתוח כלכלי או יחסי הגומלין בין רגולציה פיננסית לבנקאית ואיכות הפיננסים והבנקאות. שירותים. כדי לדון בשאלות המחקר הללו ולהפיץ את תוצאות פרויקטי המחקר, ה-CBFR מפרסם ניוזלטר וסדרת ניירות עבודה, מציע מלגות ותוכנית מבקרים, ומארגן סמינרי מחקר, סדנאות, כנסים בינלאומיים ואירועי מדיניות.

ARC A&A

ל-ARC-A&A – מרכז מחקר יישומי בחשבונאות ואנליטיקה יש את המשימה לפתח ולהפיץ ידע בחשבונאות וניתוח נתונים.

במובן זה, אנו מפתחים מחקר יישומי המבקש לפתור בעיות אמיתיות בתחומי התכנון, התקצוב, החשבונאות, הביקורת וניתוח הנתונים; אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מרכזי מחקר בינלאומיים מוכרים דומים; אנו מכינים דוחות מחקריים שיתפרסמו בכתבי העת האקדמיים המרכזיים בתחום; ואנחנו מכינים ניירות לבנים כדי להשפיע על קובעי מדיניות, קובעי סטנדרטים ורגולטורים.

CECIN

המרכז ללימודי תחרותיות וחדשנות (CECIN) הוא יוזמה של Brazilian School of Public and Business Administration של Fundação Getulio Vargas (FGV EBAPE). הוא מפתח מחקר יישומי על תחרותיות וחדשנות, ומטפח שיתוף פעולה של פרויקטים עם חוקרים וארגונים ציבוריים ופרטיים בארץ ובעולם.

המטרה הכללית של המרכז ללימודי תחרותיות וחדשנות היא להפוך לרפרנס ברזילאי ואמריקה הלטינית במחקר יישומי בתחומי תחרותיות, ניהול ציבורי יעיל, לימודי כלכלה, חדשנות ציבורית ועסקית, תעשיות יצירתיות וכלכלת החוויה.

  דירוגים

  גיבוש לאומי

  CAPES - הסוכנות הפדרלית הברזילאית לתמיכה והערכה של השכלה לתואר שני
  תיאום לשיפור כוח האדם בהשכלה גבוהה

  • ציון מקסימלי לתכניות אקדמיות.
   • MSc & PhD;
   • ציון מקסימלי לתכניות מאסטר מקצועיות.
   • תואר שני במנהל עסקים (MEX);
   • מאסטר בניהול עסקי - אינטנסיבי (MEXi);
   • מאסטר בניהול (MIM).

  כיתה 4
  מומלץ בשנת 2011 על ידי CAPES, התואר השני המקצועי במנהל ציבורי החל את פעילותו עם ציון 4.

  • מאסטר מקצועי במנהל ציבורי - MAP.

  מקור: תיאום לשיפור כוח האדם בהשכלה גבוהה (CAPES), 2017. CAPES אחראית להערכת כל התוכניות לתארים מתקדמים בברזיל.


  ENADE - הבחינה הלאומית לביצועי הסטודנטים

  • התוכנית הטובה ביותר לתואר ראשון

  קורס מנהל עסקים לתואר ראשון ב-FGV EBAPE השיג את הציון המקסימלי במדדי האיכות שפרסם משרד החינוך בשנת 2019. הקורס קיבל ציון 5 בבחינה הלאומית לביצועי סטודנטים (ENADE) ובקונספט הקורס המקדים (CPC) .

  מקור: המכון הלאומי ללימודי חינוך ומחקר Anisio Teixeira (INEP), 2019.


  IGC - אינדקס כללי של קורסים מוסדיים

  • מקסימום ציון 5

  FGV EBAPE מסווג כאחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה הטובים ביותר בברזיל, על פי Indice Geral de Cursos (IGC) שפורסם ב-12 בדצמבר 2019 על ידי משרד החינוך (MEC). בית הספר הוא אחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה הגבוהים ביותר, לפי ה- IGC. רק 2.03% ממוסדות ההשכלה הגבוהה מדורגים 5 במדד זה.

  מקור: המכון הלאומי ללימודי חינוך ומחקר Anisio Teixeira (INEP), 2019


  גויה אבריל

  מדריך לסטודנטים

  • ציון מקסימלי לתכנית לתואר ראשון - BSc במנהל

  זו השנה ה-8 ברציפות, תואר 5 כוכבים במנהל עסקים. Guia do Estudante הוא מדריך לסטודנטים לבחירת תוכניות לתואר ראשון.

  מקור: על פי Guia do Estudante, הוצאת Abril - 2018.


  איחוד בינלאומי

  בית הספר הוא אחד מבתי הספר לעסקים הטובים בעולם. בשנת 2014, הוענק ל-FGV EBAPE הסמכה בינלאומית של EQUIS תחת מערכת שיפור האיכות האירופית, שהיא אחת ההסמכות החשובות ביותר בעולם האקדמי. בשנת 2018, הוענק ל-FGV EBAPE חותם AACSB על ידי גוף ההסמכה החשוב ביותר לבתי ספר לעסקים בארה"ב. במרץ 2015, התואר השני המקצועי במנהל ציבורי (MAP) המוצע על ידי FGV EBAPE זכה להסמכה על ידי הוועדה הבינלאומית להסמכה של חינוך והכשרה במינהל ציבורי (ICAPA), שהוא המוסד האחראי על הסמכת תוכניות חינוך והכשרה למנהל ציבורי. . לאחרונה, FGV EBAPE הפך לבית הספר הראשון בברזיל שהוסמך על ידי רשת בתי הספר למדיניות ציבורית, עניינים ומינהל (NASPAA).

  הסמכות

  בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AACSB

  עדויות סטודנטים

  מיקומים

  • Rio de Janeiro

   Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010, , Rio de Janeiro

  • Bailrigg

   Lancaster University, LA1 4YW, Bailrigg

   • Montreal

    McGill University Rue Sherbrooke Ouest,845, H3A 0G4, Montreal

    • Yokohama

     Yokohama National University, 240-8501, Yokohama

     • Bengaluru

      Indian Institute of Management Bangalore, 560051, Bengaluru

      שאלות