We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eva Dang
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

מבוא

בית European School of Economics (ESE) הוא מכללה פרטית להשכלה גבוהה ללא גבולות, רב תרבותית ופרגמטית, מוכר במלואו בבריטניה ובסדר של גופים רשומים.
ESE מציעה תואר ראשון, תואר שני, MBA, ותוכניות קצרות במרכזים שלה בלונדון, רומא, מילאנו, פירנצה ומדריד.

בוגרי ESE הם בין אנשי מקצוע תחרותי ביותר בשוק, מוכן לתפקידי מנהיגות בשיווק בינלאומי, כספים, תקשורת וניהול. עם היכולת להתאים אישית את מסלול הלימודים שלהם, סטודנטים ESE:

ללמוד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי העולם;

מתמחים במגזרים עסקיים מתקדמים כגון אופנה, אירועים, מוסיקה, ספורט, אמנות, מדיה ומשאבי אנוש בין היתר;

התמחות מלאה, בחירה מתוך יותר מ 1500 ארגונים מובילים ברחבי העולם.

בית ספר ללא European School of Economics הוא מושג חדש בתחום ההשכלה הגבוהה. שילוב של מצוינות אקדמית, בינלאומיות ופרגמטיזם, תואר ESE ותוכניות תעודה נועדו להכין דור חדש של מנהיגים ויזמים. בית European School of Economics (ESE) הוא מוסד חינוכי מוכר, מוכר על ידי מועצת הסמכה הבריטית (BAC).

מה הופך את ESE למקום מצוין לסטודנטים?

חווית למידה אישית ומותאמת - ב ESE אתה מקבל חוויה אישית ומרגשת הודות לגודל הכיתה הקטן ולסטודנט / יחס מורה מעולה

"החלום הוא הדבר האמיתי ביותר שיש" - ESE תלמידים לפתח אקדמי ומקצועי ייחודי Pathway דרך מיקום התמחות התמחות כמובן שנבחר שלהם

פראגמטיות - ניסיון מעשי בעשייה עסקית עכשווית באמצעות תכנית התמחות מקיפה

אינטרנציונאליות - גוף סטודנט שמקורו בלמעלה מ -60 מדינות ולומד בחו"ל עם מרכזי ESE ברחבי העולם

התמחות במגזרים עסקיים מתקדמים , כולל אופנה, אירועים, מוסיקה, ספורט, אמנות, מדיה ומשאבי אנוש בין היתר

התמחות גדול - סטודנטים ESE יכול לבחור מתוך יותר מ 1500 ארגונים מובילים ברחבי העולם

פילוסופיה חינוכית

בית European School of Economics חזה את לידתה של האנושות החדשה, ליצירתם של אנשים חופשיים מדעות קדומות ופחדים, ומסוגלת ליצור הרמוניה בין אנטגוניזמים לכאורה בין כלכלה לבין אתיקה, פעולה והתבוננות, כוח כלכלי ואהבה.

רווקים, תואר שני במנהל עסקים, MBA ותוכניות תעודה מכוונים להכשיר יזמים ומנהלים בינלאומיים עם המודעות התרבותית, היכולות והאיכויות המוסריות הנחוצות ביותר בעולם העסקים העכשווי.

ESE ערכים

מאחורי כל הישג אנושי, ממוצא של כל אינטואיציה, של כל כיבוש מדעי או חברתי, מאחורי התאגידים הפיננסיים והתעשייתיים הגדולים בעולם, וכל מה שהוא יפה, שימושי, עשיר, יש תמיד אדם אחד, אדם וחלומו.

רק אנשים יכולים לשנות את החברה. רק אנשים יכולים לחלום. המשימה של ESE היא ליצור דור חדש של יזמים צעירים ומנהיגי חברות, חזון, חולמים פרגמטיים. כדי להשיג מטרה כזו דורש יותר תוכניות טובות ומורים טובים. ASE היא מערכת של רעיונות חיוניים ומכין את תלמידיו להיות תאים חדשים של אנושיות ריפוי, ללא חשיבה סותרת, אמונות טפלות, דעות קדומות ורעיונות מיושנים, מטפחים בעצמם תשוקה ללא חת לגדולה.

חייו של ארגון, עתידה של אומה, של ציוויליזציה שלמה, תלויים בקיומם של גברים ונשים אלה. ראשי הארגונים העתידיים יהיו פילוסופי פעולה. אנשים אלה יקרים יותר ממכרות זהב ושדות נפט. הם יביאו הצלחה ואריכות ימים למפעלי העולם.

אנו מאמצים את הרעיון כי על מנת לגבש אותם, מצוינות אקדמית צריכה לעמוד בקצב פיתוח הפוטנציאל האנושי האנושי שלהם, וכי פיתוח יכולות אינטלקטואליות צריך לבוא יחד עם יצירת בינלאומית אמיתית ומיומנויות אופרטיביות קול, הן בתחום, בתוך החברות המובילות של העולם.

הצלחתו של אדם כארגון נקבעת על פי הפילוסופיה שלהם.

לכן ב ESE ברור כי החינוך האמיתי הוא לא רק הוראה של מושגים ופיתוח של מיומנויות, אך מעל לכל את העברת הפילוסופיה הייחודית של בית הספר, של הרעיונות שלה עקרונות היסוד. ESE מספק גישה לעסקים וראיית חיים רחבה באמצעות תהליך של חקר אינטלקטואלי, אמנותי, פוליטי, מוסרי וחברתי-תרבותי, המתמקד בגילוי עצמי ועבודת עצמו על שלמות.

לא ידע ולא חינוך, עושר ומעמד חברתי יכולים לסלול את דרכך להצלחה, אלא את הידע העצמי והיושר שלך.

האבולוציה של כל עסק, מן החנות בפינה המקומית לענקים של התעשייה הבינלאומית והמימון הוא השינוי המודע שלהם לתוך "בית הספר של להיות". מטרתם ויעדים עסקיים אמיתיים תהיה האבולוציה של כל האנשים המשתתפים במישרין, ובעלי העניין. תאגידים וארגוני העתיד יהיו מקומות של שאיפה ושיפור אישי, שבו העובדים והצוות יעזבו בסוף היום עם תחושה טובה יותר של הבנה, אושר ואחריות, והיכן גם התאים המרוחקים ביותר של הארגון יילקחו לטיפול של על מנת להתפתח ולהאיץ את ההתקדמות שלהם.

מיקומים

 • London

  ESE London 4 Mandeville Place, W1U 3BG, London

  • Rome

   ESE Rome Via della Cordonata 7 , 00187, Rome

   • Milan

    ESE Milan Via Tortona, 27 , 20144, Milan

    • Florence

     ESE Florence Borgo SS. Apostoli, 19 , 50123, Florence

     • Madrid

      ESE Madrid Calle Serrano Anguita, 10 3º Derecha , 28004, Madrid

      שאלות