Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

מבוא

Egas Moniz מוכרת היטב בזכות המצוינות והחדשנות שלה בהשכלה גבוהה. בהיותנו מוסמכים בהתאם לתקן ISO 9001:2008, אנו מתמקדים בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הבריאות ובהיותנו מרכז לאחריות חברתית, המושתלת מאוד בקהילה המקומית, באמצעות מתן שירותי בריאות.

הביצועים המדעיים של Egas Moniz בשנים האחרונות, מבחינת נפח, השפעה ואיכות הייצור המדעי, מספר בקשות הפטנטים והציטוטים שהתקבלו בהפקת מחקר, מספר הדפים באינטרנט ומספר הקישורים והאזכורים ברשתות החברתיות, הובילו אותנו ל להשיג את המקום הראשון בדירוג SCIMAGO, בין המוסדות הפרטיים בפורטוגל.

הסטודנטים הבינלאומיים של Egas Moniz הולכים וגדלים, והם לא רק אירופאים, אלא גם אמריקה הלטינית, מזרח תיכונית, אסייתית ואפריקאית. מלבד אירוח סטודנטים בינלאומיים, אגאס מוניז השקיעה בבינלאומיזציה של גוף ההוראה שלה, וגייסה פרופסורים בינלאומיים הן ללימודי תואר ראשון והן לתואר שני. הפעילות שלנו נתמכת על ידי למעלה מ-400 פרופסורים מוסמכים ביותר.

החזון שלנו לבינאום מושתת על הרצון להיות כוח רלוונטי בהשכלה הגבוהה הבינלאומית. מעון האוניברסיטה האיכותי שלנו, הממוקם בקמפוס, עם שירותים מצוינים, מבטיח שהמוסד שלנו יכול להציע את כל התנאים הדרושים לסטודנט בינלאומי לשגשג.

במתן שירותי בריאות, אנו מדגישים את מרפאת השיניים והמרפאה הווטרינרית שלנו, הן בקמפוס, כמו גם את מרפאת אוניברסיטת אלמדה, מרפאת אוניברסיטת סטובל ובית אבות ססימברה. כל המתקנים הללו משמשים כדי לשפר באופן משמעותי את הלמידה של הסטודנט ולהשלים את מספר מעבדות ההוראה, המחקר, הסימולציה והכישורים הקליניים, כמו גם את כל המתקנים החוץ-מוסריים שבהם לומדים התלמידים שלנו, כדי שיוכלו לחוות את הניסיון המעשי שלהם במקום עבודה אמיתי. סביבה.

תכניות הלימודים שלנו כוללות מתודולוגיות פדגוגיות מודרניות, שבהן התלמידים לוקחים חלק פעיל בלמידה שלהם. ההצעה הפדגוגית שלנו מגובה בכל כלי הלמידה המתוקשבים המודרניים הזמינים, הן ללמידה והן להערכה.

ההצעה הפדגוגית שלנו, על אף שהיא תובענית, כוללת חיים מאוזנים בין עבודה ואישיות, כיבוד זמן פנוי והערכה של העשרה לימודית בתחומים שונים, ובכך מאפשרת לאנשי מקצוע לעתיד עם כישורים ורגישות משופרים, המתקבלים בסביבה רגועה ובריאה.

אנו מודים לכם מראש על האמון ומצפים לארח אתכם.

תכונות הקמפוס

שני המוסדות ממוקמים בקמפוס הכולל כ-5 דונם במונטה דה קפאריקה (מועצת אלמדה), שני המוסדות מציעים מגוון רחב ומגוון של תארים לתואר ראשון, תארים שני, תארים משולבים, תארים מתקדמים והתמחות בתחום הבריאות. ומדע משפטי. יש לנו כ-2,500 תלמידים ו-200 מורים. ניתן לראות את ההשקעה באיכות ובכישור של צוות ההוראה שלנו, כמו גם במתקנים ובמתקנים ברמת המיומנויות של הבוגרים ב-EGAS MONIZ.

EGAS MONIZ דואגת כל העת להנגיש את כל האמצעים הדרושים לביצועים טובים על ידי מורים ותלמידים, ואנו לוקחים על עצמם זאת כאחריות ישירה שלנו. בדרך זו נוכל להגביר את הצלחת בית הספר ואת יכולת התעסוקה של הבוגרים. ברמה זו ניתן לציין, למשל, את הספרייה והשירותים הרבים שהיא מציעה למשתמשים, כמו גם את המשרד להכנסת חיים פעילים - GIVA.

נוחות ורווחתם של הסטודנטים מובטחת על ידי מצוינות של שירותי תמיכה בקמפוס, כגון קפיטריות המגישות ארוחות, מגרש משחקים, חדר כושר, אזורי נינוחות ופנאי, מרכז העתקות, חנות ספרים, מתקנים לאגודות סטודנטים וכן כתמיכה רפואית ופסיכולוגית. ל-EGAS MONIZ יש גם מעון אוניברסיטה עם 211 חדרים בקמפוס לסטודנטים שאינם גרים בקרבת מקום.

באמצעות המשימה והחזון שלה, EGAS MONIZ מבוססת על שני עמודי תווך עיקריים, בנוסף לאלמנט ההוראה-למידה של תלמידיה:

 • קידום ידע באמצעות מחקר, פיתוח וחדשנות, במרכז המחקר הבינתחומי של Egas Moniz (CiiEM).
 • להיות מחובר לקהילה באמצעות יישום הידע והמחקר האוניברסיטאי שלה, באמצעות מתן שירותי בריאות ואחרים, בניסוח הדוק עם התארים שלה.

  קבלה

  מי יכול להגיש בקשה?

  מועמדים לתחרות המוסדית:

  • בעלי קורס תיכון או הסמכה שוות ערך משפטית ואשר עברו מבחני כניסה להשכלה גבוהה.
  • בעלי קורס תיכון זר ומעוניינים להגיש בקשה לפי סעיף 20-א לצו-חוק מס. 296-A / 98, מיום 25 בספטמבר. מועמדים אלה יצטרכו להגיש בקשה לשוויון כדי להמשיך בלימודיהם, יחד עם בית ספר תיכון, ולאחר השוויון שנקבע יצטרכו ללכת למתחם של DGES לבקש החלפת מבחני כניסה, דרך סעיף 20-א.

  מועמדים לתחרות המיוחדת:

  • מעל גיל 23.
  • סטודנטים עם נוכחות באוניברסיטה (שינוי קורס, העברה או כניסה מחדש).
  • בעלי השכלה גבוהה, בינוני ודיפלומות של התמחות טכנולוגית.

  מועמדים למשטר המיוחד:

  • נציגות דיפלומטית פורטוגזית בחו"ל.
  • בעלי מלגות חוץ פורטוגזיות או פקידי ממשל בחו"ל.
  • קציני הכוחות המזוינים של פורטוגל.
  • עמיתי PALOP.
  • נציגות דיפלומטית זרה שהוסמכה בפורטוגל.
  • ספורטאים בעלי ביצועים גבוהים.
  • של מזרח טימור.

  עדויות סטודנטים

  מיקומים

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   שאלות