Keystone logo
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

מבוא

עדנה מנלי המכללה לאמנות החזותית וביצוע (EMCVPA) היא מכללת האמנויות המובילה באיי הקריביים דוברי אנגלית, שמטרתו להעשיר את הרגישויות האסתטיות ולקדם הגיוון התרבותי של האיים הקאריביים דרך החינוך באיכות הגבוהה ביותר והכשרה בחזותי ואמנויות הבמה. התלמידים שלנו נחשפים לטוב ביותר במורים באמנויות שתערובת תאוריה עם יישום יצירתי בתעודה שלנו לשנה, עמית בן שנתיים ותוכניות התואר הראשון של ארבע שנים. תואר שני בחינוך לאמנות מוצע גם בשיתוף עם אוניברסיטת אוהיו (OSU). המכללה מפעילה בסך הכל שישה בתי ספר. בתי הספר לאמנות חזותית, דרמה, מחול, מוסיקה ואמנויות ניהול ומדעי הרוח מציעים הכנה מקצועית חיונית לתלמידים באמנויות מהאיים הקריביים, בצפון אמריקה ובאירופה. בית הספר ללימודי המשך והתוכניות של בעלות הברית מציע פנאי במשרה חלקית ולקורסי אשראי במספר תחומים, כמו גם תכנית Junior מרגשת עבור ילדים ובני נוער. תוכניות הם מוכרים על ידי מועצת אוניברסיטת ג'מייקה (UCJ). ההיסטוריה EMCVPA עדנה מנלי המכללה לאמנות החזותית וביצוע (EMCVPA) הולידה כמה מהמתרגלים הפופולריים והמוכשרים ביותר בתחום היצירה. המכללה היא הראשון מסוגו באיים הקריביים כדי לספק הכשרה ברמה שלישוני באמנויות, המציע תוכניות להכרה בינלאומית מוכרים על ידי מועצת אוניברסיטת ג'מייקה (UCJ). יש המכללה למשימה כדי להעשיר את הרגישויות האסתטיות של האזור הקריבי על ידי הקלת מצוינות בתחומי האמנות, התרבות והפדגוגיה, באמצעות ההפרשה של התוכניות באיכות הגבוהות ביותר והכשרה. EMCVPA ממשיך ליצור הזדמנויות שסופו של דבר יובילו להתפתחות של האזור שלנו דרך האמנות, שהפציר בסטודנטים שלה ליצור, להתמיד ולהשיג באמצעות מצוקות לעבר מטרותיהם. סטודנטים בינלאומיים נמלי הכניסה בדרך האוויר הן נמל התעופה נורמן מנלי הבינלאומי בקינגסטון (NMIA - KIN) ונמל התעופה של דונלד Sangster הבינלאומי ב Montego Bay. (DSIA - MBJ). כל הסטודנטים הבינלאומיים הראשונה בשנה שמסופקים עם שדה תעופה לאסוף את שירותים למכללה. זה חל רק על כניסות לNMIA בקינגסטון וכמו תלמידים כאלה מוזמנים לעשות סידורים לנחות בקינגסטון. מסלול טיסה גם יש לשלוח בשני (2) שבועות מראש. מדיניות הגירה כפי שנקבע בחוקי ההגירה של ג'מייקה, אזרחים זרים נדרשים להחזיק ויזת דרכון וכניסה בתוקף. עם זאת, פטור לדרישות אשרה נעשים לסטודנטים ממדינות בחבר העמים הבריטיים, למעט סטודנטים מאיי קיימן, איי בתולה בריטיים, פקיסטן, סרי לנקה וניגריה. תלמידים הנ"ל יהיו עדיין יידרשו להציג ויזה בכניסה לג'מייקה. עם ההגעה לשדה התעופה, מכתב הקבלה, שהונפק על ידי המכללה, יש להציג לפקידי ההגירה, לאחר שהדרכון שלך יהיה חותם, המעניק כניסה לשני שבועות. ברגע שאתה לומדים, הרישום ינפיק לך מכתב של רישום, שאמור להיות מוגש למשרד ההגירה לעיבוד בקשה לויזת סטודנט. סטודנטים זרים שנכחו במכללה חייבים לדווח למשרד שירותי סטודנטים בתוך השבועיים הראשונים של הגעתו לקבלת סיוע בעיבוד הסיומת שלהם מהשהייה במלון. תלמידים יצטרכו את הדברים הבאים:

מכתב מהמכללה (הרישום) המאשר את התכנית שלו / שלה במחקר והתקופה שבה התלמיד רשום. דרכון בתוקף (לכל תקופת לימודים) תשלום של JA 2000 $ כ (20 דולרים) עבור כרטיס רישום חייזרים (לאזרחים שאינם חבר) שתי תמונות בגודל דרכון (לנתינים שאינם הבריטי בלבד) הארכת דמי שהייה של JA $ 10,000 (כ 100 דולרים)

ניסיון KINGSTON EMCVPA ממוקם ב1 ארתור Wint דרייב, קינגסטון 5 שהוא בהישג יד של המחוזות המסחריים הגדולים במטרופולין קינגסטון. המיקום המרכזי של הקמפוס מאפשר גישה מהירה לבנקים, בתי חולים, גלריות, תיאטראות, סופרמרקטים, מרכזי קניות, מסעדות ומתקני ספורט. סטודנטים בינלאומיים יכולים גם לחוות מספר רב של אטרקציות בעיר המטרופולין כוללים האמנציפציה פרק, לאומי גיבורי הפארק שבו בתי המונומנטים יפים לגיבורים הלאומיים של האומה, כולל מרקוס גארווי, בית דבון, פורט רויאל המפורסם, הגלריה הלאומית והמוזיאון של בוב מארלי. כיצד לפנות לEMCVPA שלב 1: COMPLETEAPPLICATION טופס מקוון באינטרנט טופס בקשה מלא בwww.emc.edu.jm. יישום מושך עלות אינה ניתן להחזרה 700 $ שיש לשלם כאשר תלמידים פוטנציאליים להגיש את המסמכים. יישום פותח בתחילת ינואר ונסגר בסוף חודש מרץ. שלב 2: הגשת מסמכים תומכים מועמדים יתבקשו להגיש את המסמכים הבאים:

קבלת אגרת בקשה תעודת לידה תעודת נישואים (אם רלוונטי) סקר שטר (אם רלוונטי) תמלילים תעודות CXC / GCE 2 מכתבי ההמלצה 2 תמונות פספורט מוסמכים

שלב 3: מבחני יכולת ובלבד שאין מסמכים יוצאים מן הכלל, מועמדים מוזמנים לשבת באנגלית של המכללה וIT מבחני יכולת. שלב 4: מבקש הערכות מועמדים יוערכו בהתאם לבית הספר על פי הבחירה אשר עשוי לכלול אודישנים, הערכת תיק, בחינות ציור, בדיקות מוסיקה ו / או ראיונות שלך. שלב 5: בחירה בחירה תתקבל אחרי אודישנים הושלמו בבתי הספר בהתאמה. המידע על המועמדים שנבחרו נשלחים לרישום משם מכתבים של קבלה, דחייה או תלוי ועומד, במקרה של תלמידים ממתינים לתוצאות בדיקה, יישלחו אליכם עם מידע הנדרש. שלב 6: קבלה ברגע שאתה מתקבלים אתה תישלח חבילת קבלה. נ.ב.: תלמידי חו"ל מהאזורים כפריים ובחו"ל צריכים להפוך את היישום לאירוח על ידי באפריל, בשל שטח מוגבל זמין באכסניה. חיים בקמפוס שיכון EMCVPA מציע אירוח לסטודנטים בקמפוס 'אולמות מגורים. דיור זמין לכל הסטודנטים שלמד במשרה מלאה בכל תכנית במכללה. כל תושב הוא העניק את השימוש בתפוסת חדרים בודדים מצוידים באופן מלא עם מתקנים הכוללים שירותים ומטבח משותפים. שירותי ספרייה ספריית המכללה כוללת מגוון של חומרי משאב מודפסים ואורקולי באמנות החזותית, דרמה, מוסיקה, מחול ותוכניות לימודי ניהול לאמנויות. האוסף העשיר של הספרייה כולל למעלה מ 10,000 ספרים בשני המדפים הפתוחים ואוספים שמורות, יותר מ 11,000 תקליטים ויניל ומבחר מגוון של מונוגרפיות, כתבי עת, קטעי עיתונות. שקופיות, תקליטורים ותקליטורים DVD, VHS וקלטות אודיו. הספרייה מציעה גם שימוש תלמידים של ספריות שונות באינטרנט מוסיקה, מאגרי מידע אלקטרוניים וכתבי עת מקוונים. קבוצות ספורט / מועדונים ואגודות סטודנטים של EMCVPA להשתתף בפעילויות ספורט שונות במגרש הרב תכליתי בקמפוס ". צוותי ספורט במכללה כוללים את קבוצות הכדורגל וכדורסל, כמו גם את השובתים מנלי עדנה, קבוצת כדור רשת שנוצרה מהשילוב של צוות ותלמידים.

מיקומים

  • Kingston

    1 Arthur Wint Drive, Kingston 5, St. Andrew, Jamaica

שאלות