Keystone logo
DOBA Business School

DOBA Business School

DOBA Business School

מבוא

אנחנו מוכר לחלוטין המודרנית בית הספר העסקי האירופי המוקדש לאנשים המעוניינים לשפר את הידע שלהם ואת התחרותיות באמצעות למידה מקוונת פנים אל פנים. תוכניות הלימוד האיכותיות שלנו, הזמינות בארבע שפות שונות, עומדות בסטנדרטים ובדרישות של הסביבה העסקית האירופית והעולמית הנוכחית.

פיתוח מיומנויות של המאה ה -21 באמצעות תוכניות וגישות חדשניות בעלות הסמכה בינלאומית של UNIQUE לשימוש ב- ICT בחינוך הגבוה

DOBA Business School יתרונות המפתח

 • מודל למידה מקוון מפותח ומבוסס, מוכר על ידי הקרן האירופית לאיכות למידה מרחוק
 • תוכניות עכשוויות שמטרתן רכישת ידע טופיקלי ומעשי,
 • השכלה גבוהה נתמכת על ידי IT, המסופקים על ידי מורים בעלי ניסיון מקצועי נרחב,
 • גישה ממוקדת סטודנטים,
 • מחקר מדעי, שיתוף פעולה בינלאומי ופעילויות פיתוח אחרות,
 • נוכחות בשוקי דרום מזרח אירופה,
 • אסטרטגיית גלובליזציה ברורה עם כניסה לשווקים זרים חדשים של אפריקה והודו,
 • חינוכית אחראית מבחינה חברתית ומוסרית.

DOBA מציעה תוכניות לימוד לתלמידים במשרה חלקית המועסקים באופן כללי, והם יכולים להירשם לתוכניות רגילות ועל תוכניות למידה מרחוק / e-learning.Students יכול ללמוד סלובנית, סרבית, קרואטית או אנגלית.

DOBA Business School הוא חלק DOBA עסקים הקבוצה שהוקמה בשנת 1990. DOBA עסקים הקבוצה היא המוסד החינוכי הפרטי הגדול ביותר בסלובניה. מההתחלה, DOBA כבר בפיתוח וקידום למידה לכל החיים. למעלה מ 100- תכניות חינוך והכשרה פורמליות ובלתי פורמליות שונות לקבוצות יעד וגיל שונות עונות על הצורך הגובר בחינוך באירופה.

התוכניות שלנו ממשיכות להעלות את רמת ההשכלה ליחידים ולחזק את העובדה שהידע הוא נכס בעל ערך. במקום להכין אותך לאחד המקצועות הקונבנציונליים של היום, אנחנו מכינים אותך לכמה מקצועות ומשרות של מחר.

97861_doba_pigac_si__MPP5567.jpg


החזון שלנו

בית ספר שעובר מעבר.

להיות אחד מבתי הספר המובילים ללמידה מקוונת באירופה ובית ספר מוכר בעולם בתחום זה - מוכר בזכות החידושים הפדגוגיים שלו, הפתיחות, האחריות החברתית, האמונה במצוינות בת-קיימא ולסטודנטים בעלי יוזמה חברתית ואחראית, המוכנים לפתור בעיות כלכליות עכשוויות והתמודדות עם נושאים חברתיים.

המשימה שלנו

המרת אתגרים להזדמנויות עם תוכניות וגישות חדשות.

DOBA Business School הוא בית ספר לעסקים פרטיים ומוסד מוסד להשכלה גבוהה ללמידה מקוונת באזור ומרכז ידע. DOBA Business School מיישם תכניות לתואר ראשון ותואר ראשון ומחקר מתחום הלימודים החברתיים יישומיים. מאמצינו מכוונים לצמצום פערים בידע ולהרחבת הזדמנויות לקריירה מוצלחת בסלובניה ובאזור. פעולותינו נועדו לספק לקהילה החברתית הצרה והרחבה יותר את הבוגרים המשכילים והמקצועיים העכשוויים, המונעים על ידי פעולות מוסריות ואחריות חברתית.

הערכים שלנו

אחריות חברתית
אנו מסייעים לעצב אנשים חופשיים, ביקורתיים, יוזמים ויצירתיים, שמעשיהם תורמים להתקדמות החברה.

כיבוד ערכים אתיים
אנו מחויבים לעקרונות אתיים גבוהים הנמצאים בבסיס תכניות הלימוד שלנו ומצבי הלימוד שלנו. החינוך והפעולות שלנו מאפשרות כבוד, קבלה של מגוון, סובלנות וכבוד לזכויות אדם וחירויות בסיסיות.

איכות החינוך
מעקב שוטף אחר יישום תהליך הלימוד, הכשרויות של המפעילים, מתן תנאים ליישום תוכניות, ארגון פנימי, השוואה בין-לאומית של הישגי למידה, שיתוף פעולה פעיל עם הקהילה ויישום מתמשך של שיפורים על ידי שילוב התלמידים.

פעילויות מחקר ופיתוח וחדשנות
להיות חבר שווה בקהילה האקדמית גם בעבודה מדעית ומחקרית על ידי מתן פתרונות חדשים וחדשניים שיוצרים התקדמות בסביבה.

להתאים ולהיות גורם לשינוי חברתי
פעולותינו במחקר, בחינוך ובייעוץ, בהקמת קשרים, בהתנהגותנו האתית ובקידום החינוך לכל החיים תורמים לפיתוח בר-קיימא של אחריות חברתית בסלובניה ומחוצה לה. הדבר נעשה בשיתוף פעולה עם מומחים ומוסדות לאומיים ובינלאומיים, מוסדות, ארגונים וחברות.

כיבוד אישי וקידום עבודת צוות
אנו מכבדים את הציפיות והצרכים של הפרט, אך במקביל לקדם שיתוף פעולה.

עצמאות
אנו מאמינים בחופש אינטלקטואלי, והם מוסד פיננסי, מוסדי ואקדמי עצמאי ושווי-שוק.

מיקומים

 • Maribor

  Prešernova ulica 1,, , Maribor

  • Belgrade

   Sava Centar, Milentija Popovića 9,, 11000, Belgrade

   שאלות