Keystone logo
Corvinus University of Budapest

Corvinus University of Budapest

Corvinus University of Budapest

מבוא

קורווינוס במבט חטוף

אוניברסיטת קורווינוס היא המוסד החינוכי הבולט בהונגריה בתחומי כלכלה, ניהול ומדעי החברה. חינוך ברמה האוניברסיטאית, ממש כמו במדינות המתקדמות ביותר בעולם, החל בבודפשט בשנות העשרים של המאה העשרים בפקולטה לכלכלה האוטונומית של האוניברסיטה המלכותית ההונגרית למדע.

אנו מאמינים בפיתוח מתמשך. אל לנו להסתפק בתוצאות שהושגו עד כה. לפיכך הוחלט כי החל מיולי 2019 קורווינוס יוחזק על ידי קרן מדינה ולא על ידי המדינה עצמה. אמנם מודל זה מאפשר פעולות גמישות יותר, אך הוא גם מבטיח תכנון לטווח ארוך וצפוי.

מטרתנו שאפתנית למדי: להפוך לאוניברסיטה בינלאומית, להפוך למוסד המוביל של מרכז אירופה בתחום מדעי הכלכלה, הניהול והחברה עד שנת 2030.

ציר זמן

1899: מוקמה הישיר של קורווינוס, האקדמיה המסחרית המזרחית

1917: על פי הצעת המנכ"ל אלמר בלוך, מציעה האנגיה שוובטקזט (קואופרטיב של מפיקים, מפיצים וצרכנים) קרן של מיליון כתרים הונגרים לטובת האוניברסיטה העתידית לכלכלה העתידית.

1920: בתאריך ה -5 באוקטובר נכנס לתוקפו חוק XXXI משנת 1920 על הקמת הפקולטה לכלכלה של האוניברסיטה המלכותית ההונגרית למדע. הטקס לתחילת הקדנציה הראשון מתקיים ב- 31 באוקטובר.

1934: הפקולטה לכלכלה משתלבת באוניברסיטת פלטינוף יוסף לטכנולוגיה וכלכלה

1948: אוניברסיטת כלכלה הונגרית האוטונומית נולדת

1950: האוניברסיטה עוברת לארמון המכס הראשי לשעבר שנמצא ב Fámvám tér

1953: שמו של האוניברסיטה שונה מאוניברסיטת קארל מרקס למדעי הכלכלה

1956: נערך אסיפה בהשתתפות אנשי אקדמיה וסטודנטים המאמצת רשימה של 22 נקודות הכוללת דרישות מדיניות לאומיות מרכזיות. ב- 23 באוקטובר סטודנטים לוקחים חלק בצעדה מכובדת לאנדרטת בם. החינוך מושעה עד 1 בפברואר 1957.

1968: קלמן סאבו הופך לרקטור ומבצע רפורמה גדולה ביחס לתוכניות הלימוד.

1970: הראשון מסוגו בהונגריה, המכללה ללימודים מתקדמים Rajk László נוסד תחת הנהגתו של אטילה צ'יקאן

1989: כתוצאה מארגון מחדש של הסגל, בית הספר למנהל עסקים, בית הספר לכלכלה והפקולטה למדעי החברה.

1990: שם האוניברסיטה שונה לשם אוניברסיטת בודפשט למדעי הכלכלה

1996: האוניברסיטה מצטרפת לברית CEMS של בתי הספר העסקיים והחברות המובילות בעולם.

2007: בניין "C" בפינת הרחובות Közraktár ו- Czuczor נחנך, הקמפוס בצד המזיק כולל כיום שלושה בניינים יחד עם ארמון המכס הראשי ובית המלח

2019: הוקמה תוכנית MBA משותפת עם אחת האוניברסיטאות הטובות בעולם, אוניברסיטת פודן בשנגחאי

137097_pexels-photo-1438072.jpeg

הַאֲמָנָה

הסמכת EQUIS על ידי EFMD

בית הספר לעסקים של קורווינוס הוסמך לשלוש שנים בפעם הראשונה, 2018.

עם ההסמכה הזו CBS נכנסה למעגל בתי הספר לעסקים המובילים בעולם בשיעור של 2% המחזיקים בהסמכה יוקרתית זו

הסמכות EPAS על ידי EFMD

תוכנית MBA מנהלת פעם 4 במשך 3 שנים

תואר ראשון במנהל עסקים וניהול בפעם השלישית במשך 5 שנים

תווית BSIS

בית הספר לעסקים של קורווינוס, BSIS מתויג, 2018 בפעם השנייה

תוכנית ההשפעה על בית הספר לעסקים (BSIS) מיועדת לקבוע את מידת ההשפעה של בית הספר על הסביבה המקומית שלו - העיר או האזור בו הוא נמצא.

הסמכת EAPAA

ההסמכה מוחזקת רק על ידי כשני תריסר אוניברסיטאות באירופה, ורק ארבע מהכבוד המרכזי מאזור מרכז ומזרח אירופה, כולל קורווינוס.

תואר שני במדיניות ציבורית וניהול - פעם ראשונה מזה 7 שנים

דירוגים, פרסים

אנו גאים במיוחד בהצלחות האקדמיות הרבות.

הצלחה בהונגריה

בהתבסס על מספר המועמדים למקום הראשון, בית הספר לעסקים קורווינוס היה שוב בית הספר הפופולרי ביותר. יש לו גם עמדה מובילה כשמדובר במצוינותם של הסטודנטים שהתקבלו.

על פי מגזין HVG, בית הספר לקורווינוס למדעי החברה ויחסים בינלאומיים הוא הראשון במצוינות סטודנטים. הצטיינותם של הסטודנטים מעידה גם על כך שכמעט 98% מהסטודנטים שהתקבלו הם בעלי בחינת שפה אחת לפחות והפקולטה היא גם העשירית בדירוג הפקולטה הארצית. בדירוג בתי הספר לכלכלה, בית הספר למינהל עסקים קורווינוס השיג את המקום הראשון בקטגוריית מצוינות התלמידים, ואילו בית הספר לכלכלה קורווינוס השיג את המקום הראשון בקטגוריית מצוינות המורים.

במחלקה למדעי החברה ב- OTDK, התלמידים של בית הספר למדעי החברה ויחסים בינלאומיים השיגו את כל 20 המקומות הראשון, השני והשלוש בשנת 2019. במחלקת הכלכלה של OTDK, קורווינוס השיג יותר מ- 50% מה -1 מקום. דוקטורט מועמדתו של קורווינוס זכתה בפרס רוסקה טאמאס שהוקם לאחרונה.

הצלחה בינלאומית

בית הספר לעסקים של קורווינוס זכה במקום הראשון מבין מיטב בתי הספר לעסקים במזרח אירופה על פי Eduniversal והוא גם זכה בהסמכת EQUIS בכנס השנתי של EFMD.

בית הספר לעסקים קורווינוס התמקם בין 100 בתי הספר לעסקים הראשונים הטובים ביותר על ידי דירוג בתי הספר לעסקים של Financial Times.

על סמך הערכת הסטודנטים והצבעותיהם של מנהלים אקדמיים, קורווינוס נבחר לתפקיד השלישי מבין 32 חברי CEMS בשנת 2019 בקטגוריית בית הספר לשנה CEMS.

חנות המדעים של קורווינוס הביאה לעלייה מוכרת בינלאומית בשנת 2019: במסגרת הקורסים בהנחיית 29 פרופסורים ניתנה 765 סטודנטים הזדמנות להרחיב את השאלות שהעלו 40 השותפים שלנו, וכתוצאה מכך הם יצרו חיובי משמעותי השפעה חברתית.

תכנית התואר השני במתמטיקה אקטוארית ופיננסית של בית הספר לכלכלה קורווינוס קיבלה את המקום ה -31 מבין 40 תוכניות המאסטר הטובות ביותר בעולם בדירוג אדוניברסאל בקטגוריית מדעי הביטוח, הסיכון והאקטואריה.

בשנת 2019 זכתה בתואר השני במדיניות ציבורית וניהול בהסמכה בינלאומית של האיגוד האירופי להסמכת מינהל ציבורי (EAPAA) לתקופה של 2019-2026, זו הייתה הפעם השנייה במקרה של התוכנית ההונגרית והפעם הראשונה ב מקרה התוכנית האנגלית. בנוסף, מספר הסטודנטים המועמדים למקומות המלגות לתכנית לתואר ראשון בכלכלה יישומית גדל בכ -30 אחוז, כולל מספר מועמדי המקום הראשון.

התואר השני בכלכלה האזורית והסביבתית של בית הספר למדעי החברה ויחסים בינלאומיים קיבל מקום אצילי בקרב למעלה מ -1000 אוניברסיטאות בדירוג העולמי של אדוניברסל: הוא קיבל את המקום ה -36 מבין 100 התוכניות הטובות ביותר לפיתוח בר-קיימא וניהול סביבתי.

מיקומים

  • Budapest

    Budapest, Fővám tér 8., 1093 Hungria, , Budapest

שאלות