We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

מבוא

ברוכים הבאים סיטי & גילדות ביה"ס לאמנות בלונדון, לא למטרות רווח, מוסד להשכלה גבוהה מומחה המוקדש להוראה השראה לדור הבא של אנשי מקצוע יצירתי. אנו מספקים אלטרנטיבה חשובה למודלים אחרים של אמנות ואומנות השכלה גבוהה בבריטניה.

כל הקורסים שלנו יש רקורד מוכח יכובדו נרחב. אנו מציעים קורסים לתואר ראשון ו שלאחר התואר ב עכשווי Fine Art (תואר ראשון (בהצטיינות) ותואר שני), שימור אובייקטים תרבותיים (תואר ראשון (בהצטיינות) ותואר שני), ו גילוף ההיסטורי (דיפלומה דיפלומה לתארים מתקדמים), כמו גם דיפלומה קרן באמנות ועיצוב. אנא בקר בדפי התכנית האישיים כדי לברר פרטים נוספים על הקורסים שלנו.

ואילו העמלות שלנו עולות בקנה אחד עם מעלות בבריטניה רגילות, יש לנו מחויב לרמות גבוהות של זמן מגע עם מורים, כולם אנשי מקצוע פעילים. אנו מציעים גם מספר לא מבוטל של מלגות מלגות כדי לסייע לתלמידים לממן את לימודיהם, הודות למגוון רחב של נדבנים נדיבים המכירים את מחויבותה של הספר לאמנות למצוינות. סטודנטים על התואר הראשון שלנו (בהצטיינות) כמובן עשויים להיות זכאים הלוואות לסטודנטים במימון ממשלתיות.

סגל ההוראה שלנו כדי יחסי תלמיד נדיבה, וללמד על כל הקורסים מתקיים ברחבי השבוע. הוראה מתנהלת על-ידי אמנים ואנשי מקצוע בראש בתחומים המקצועיים שלהם, שיחד מספקים מגוון רחב ומגוון ודינמי של מומחיות ונקודות מבט. האופי המומחה של בית הספר לאמנות אומר שאנחנו יכולים להתמקד מצוינות ולספק את תשומת הלב של אחד על אחד הנושאים שלנו דורשים. אנו מאמינים סקרנות, שאפתנות ולמידה דרך בהתהוות. כל תלמיד הוא לעודד ולתמוך יעלה על הציפיות שלהם.

החינוך שאנו מציעים הוא רחב ועמוק. אנו משלבים הוראה המבוססת מיומנויות עם הרצאות וסמינרי קשר אמנות היסטוריות המעסיקות במוזיאונים ובגלריות של לונדון כמשאב חיוני לטיולי מחקר ממוקד קבועים. רישום הוא יסוד לכל הקורסים שלנו עם סטודיו ציור ייעודי פתוח לכל, בעוד צולבות ההאבקה הפורה של נושאים מסייעת לתלמידים לפתח הבנה עמוקה של הפרקטיקה שלהם.

לוקיישן ומתקנים אנחנו כבר באתר Kennington שלנו מאז 1879, אשר כעת כולל מרפסת גאורגיה ואולפני ויקטוריאני שנבנה במיוחד ממוקם בתחנת Kennington Tube היפך, יחד עם רווחי סטודיו גמישים גדולים עבור דיפלומת הקרן בבניין לשעבר מחסן 1930 שכנה. יש לנו בגלריות ובמוזיאונים של לונדון בהישג יד, עם הגלריה הלאומית רק כמה תחנות משם ושניהם הגלריות באיסט אנד ומוזיאוני South Kensington רק נסיעה ברכבת תחתית 20 דקות נסיעה מהמלון. אזור זה של דרום לונדון הופך במהירות רבע תרבותי עם גלרית רחוב ניופורט של דמיאן הירסט, ותחנת דלק, ביקונספילד וגלריות רבות אחרות במרחק הליכה קצרה. רשת היחסים שלנו עם ארגוני תרבות, מוזיאונים וגלריות היא תופעה נרחבת, הן מקומית (לונדון) ועולמית, לרבות שותפויות בוונציה, טוקיו וברלין.

אנו מכירים את מרכזיותה של הסטודיו כחלל מאמץ, ניתוח ניסויים יצירתיים, וסטודנטים מוקצה סביבות עבודה ייעודיות אשר לתמוך בעשייה מרוכזת, ממוקדים במשרה מלאה שלהם. בתחום סביבת העבודה כל המצא עם של התרגול של התלמיד לזכור אם כי הוא סטודיו של אמנים עם תקרות גבוהות עם אור הצפוני טבעי, או מעבדת מחקר שימור. בנוסף, תלמידים יש נגישות expert- משאבים מומחים לרוץ וסדנות, כוללת סטודיו הציור, חדר הדפסה, סדנת עץ, ליהוק סדנה, סדנת זכוכית, הספרייה ע"ש סאקלר וסטודיו IT, כמו גם גישת מתקני מומחה קטנים יותר כגון בית יציקה , כבשני קרמיקת חושך צילום.

תמיכה הקהילה אנו פועלים על קנה מידה אנושי עם כ -230 סטודנטים ואנשי סגל ההוראה 80+. זה מאפשר לנו לעבוד עם התלמידים שלנו כחברים ברורים וחשובים של הקהילה יצירתי התוססת ומרתקת שלנו. אכפת לנו התקדמות אישית ולהישאר תקשורת פעילה עם הבוגרים שלנו, שרבים מהם הם מהמובילים בתחומם. סטודנטים נהנים גם שיתופי פעולה עם מורשת מובילה, יצירתי אמנות הקשורות מוסד ויוזמות, אשר מספקות הזדמנויות ניסיון בעבודה התנדבותית, הזמנה לראוות עבודת תלמידים.

לקבלת מידע נוסף, אנא בקר ב אתר האינטרנט שלנו.

שאלות