Keystone logo
© CUHK
The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

מבוא

בית הספר לעסקים CUHK פתח מסלול לחינוך עסקי בהונג קונג ובאסיה מאז 1963, ומטפח בוגרים בעלי הישגים גבוהים שמנווטים ומעצבים את הנוף העסקי העולמי. רוח מנהיגות וחדשנות זו הולכת לליבה של המורשת שלנו שכן ל-CUHK יש את בית הספר לעסקים הראשון באסיה שמציע חבילה מלאה של תכניות תואר ראשון במנהל עסקים (BBA), תואר שני במנהל עסקים (MBA) ו- Executive MBA (EMBA) . כיום, הפקולטה והמחקר החדשני שלנו ממשיכים לטפח מנהיגים זריזים, יזמים ודיילים חברתיים, כאשר הרשת הגאה שלנו של למעלה מ-40,000 בוגרים מניעה השפעה משמעותית בדלתא של נהר הפנינה, אסיה פסיפיק ומעבר לה.

חזון ומשימה

החזון שלנו

לפתח מנהיגים עסקיים גלובליים למאה האסייתית.

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא להמשיך להיות חלוצה בפיתוח של מנהיגים עולמיים המצוידים לעמוד באתגרים וההזדמנויות של המאה האסייתית על ידי מתן סביבת למידה עשירה המאפשרת הזדמנויות לגילוי עצמי, בניית אופי, יצירת ידע, שיתוף ויישום.

היתרונות שלנו

חדשנות

אנו מטפחים חדשנות וחשיבה יצירתית בכל הצורות ומעודדים את התלמידים והצוות שלנו לחקור רעיונות ואפשרויות חדשות. אנו מפתחים גישות יזמיות בסביבה תומכת ומספקים את הכישורים הדרושים כדי להתחרות בעולם עסקי מונע טכנולוגיה.

פרספקטיבה גלובלית

אנו מאמצים פרספקטיבה גלובלית בכל מה שאנו עושים ומספקים הזדמנויות לחשיפה והתנסויות ממקור ראשון. אנו מפתחים את התלמידים והצוות שלנו כדי להסתגל ולהצליח על פני תרבויות וסביבות מגוונות בעולם המשתנה במהירות.

מחבר אזור המפרץ הגדול

אנחנו אחת האוניברסיטאות המבוססות ביותר של GBA ותורמים פעילים לפיתוח כלכלי-חברתי של אזור זה. תרומות אלו מתאפשרות באמצעות היכולת הייחודית שלנו לתזמר סינרגיה בין פעילויות הוראה, יישומי מחקר, מעורבות בוגרים וגישה לרשת של יזמים ועסקים אזוריים.

מטרה חברתית

עם האמונה שלנו בפיתוח אדם שלם וחינוך טרנספורמטיבי, אנו מחויבים לטפח חשיבה אחראית חברתית באנשינו, לתרום לסביבה עסקית בת קיימא ולהשפיע לטובה לשיפור החברה.

תכונות הקמפוס

קמפוס האוניברסיטה הסינית של הונג קונג (CUHK) בנוי על צלע גבעה והוא הגדול והמדהים ביותר בהונג קונג. רוב האזור הזה מכוסה בירק שנחצב יפה בסלעים בשלוש רמות, ושוכנים בין הצמחייה הירוקים מבנים בטוב טעם הכוללים שילוב של סגנונות אדריכליים סיניים ומערביים. קמפוס CUHK הוא מקלט מפורסם עבור זנים רבים של חי וצומח אשר ננקטה הקפדה רבה להגן ולהעצים. הוא צופה גם בנופים פנורמיים של נמל טולו ושל רכסי ההרים הסמוכים.

מפורטל IT של סטודנטים נקודתית, ספריות, תוכניות לשיפור למידה וטיפול רפואי ועד לתכנון קריירה ושירותים רבים אחרים, CUHK מספקת תמיכה אקדמית ואישית מלאה לסטודנטים לתואר שני בקמפוס.

ספריית CUHK

ספריית CUHK היא ספריית מחקר מובילה במזרח אסיה, ויש לה אוסף דו לשוני משמעותי של משאבים אלקטרוניים והדפסה. המשימה שלה היא שותפות ביצירה, גישה, הפצה ושימור של ידע כדי לעורר ולתמוך ב-CUHK במחקר, למידה והוראה שלה. ספריית CUHK עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם סגל וסטודנטים ויש לה קשרים שיתופיים חזקים עם ספריות אוניברסיטאות אחרות בהונג קונג, סין הגדולה ובעולם.

משרד לענייני סטודנטים (OSA)

כדי לסייע לסטודנטים לחקור ולחוות היבטים שונים של חיי האוניברסיטה ולהפיק מהם את המיטב, המשרד לענייני סטודנטים מספק מגוון פעילויות ושירותים.

מרכז שירותי טכנולוגיות מידע (ITSC)

ITSC תומך בפורטל האוניברסיטאות האחת MyCUHK המאפשר גישה מותאמת אישית לשירותי דואר אלקטרוני בענן, שירותי ספרייה ומערכת המידע של האוניברסיטה הסינית (CUSIS) לניהול פרטי לימוד אישיים. ITSC מספקת גם מתקני IT, רשתות בתוך ומחוץ לקמפוס, מערכות eLearning, הדרכה מקוונת וסדנאות.

מרכז לשיפור ומחקר למידה (CLEAR)

CLEAR מארגנת את תוכנית שיפור הלמידה לתואר שני (IPL) כדי להציג את הגישות, המתודולוגיות והמסגרת לצייד את עבודתם של חוקרים בצורה פורמלית ומובנית; לקדם את המצוינות והמלגה של האוניברסיטה בהוראה ובלמידה; ולצייד סטודנטים לתארים מתקדמים עם מיומנויות וידע חיוניים למחקר שלהם.

שירות הבריאות האוניברסיטאי

שירות הבריאות האוניברסיטאי מספק שירותי רפואה, שיניים וקידום בריאות בקמפוס לסטודנטים במשרה מלאה. הצוות הרפואי שלנו כולל רופאים במשרה מלאה כדי לספק טיפול מקיף ברפואת משפחה לחברי האוניברסיטה. מרפאת הבריאות מצוידת בחדר ניתוח קטן, בית חולים, מעבדה רפואית ויחידה לפיזיותרפיה למתן שירותי רפואה ראשונית ורפואת שיניים. שירותי רפואה הם בדרך כלל ללא תשלום, בעוד שיחידת רפואת השיניים גובה תשלום סמלי.

מתקני ספורט

כיף וכושר מספקים איזון נחוץ לעבודה וללימודים. CUHK והמכללות שלה מציעות מגוון רחב של מתקני ספורט, כולל אצטדיונים, התעמלות, בריכת שחייה אולימפית, מגרשי טניס וסקווש, חדרי כושר ומרכז ספורט מים. המכללות מספקות גם אתרי ברביקיו להשכרה על ידי צוות וסטודנטים.

מתקנים נוספים זמינים בקמפוס: שירותי אוטובוס הסעות, מסעדות, חנות ספרים, בנקים, דלפק מזכרות, סופרמרקט ומספרה.

  קבלה

  הגש בקשה מקוונת

  צור חשבון ושלח את בקשתך בפורטל.

  הגש מסמכים תומכים

  העלה את המסמכים שלך לפורטל הבקשה ושלח את המסמכים שצוינו למשרד התוכנית המתאים.

  ראיון (לפי הזמנה)

  מועמדים ברשימה הקצרה עשויים לקבל הודעה לראיונות פנים אל פנים או מקוונים.

  תוצאת הבקשה

  המועמדים יקבלו הודעה על התוצאות באמצעות דואר אלקטרוני.

  תשלום פיקדון

  מועמדים מצליחים נדרשים להסדיר תשלומי פיקדון כאישור על קבלת ההצעה.

  ויזה (אם ישים)

  קציני התוכנית שלנו יסייעו לך בבקשת הויזה שלך לאחר שתתקבל לתוכנית שלנו.

  דרישות אשרה

  מדיניות ויזה גמישה:

  הסדרי הגירה לבוגרים שאינם מקומיים (IANG)

  בוגרים לא מקומיים המחזיקים באשרת סטודנט/אישור כניסה יכולים להגיש בקשה לתכנית "הסדרי הגירה לבוגרים שאינם מקומיים" (IANG). מועמדים מצליחים זכאים להגיש בקשה להישאר בהונג קונג למשך 12 חודשים לאחר סיום הלימודים כדי לחפש עבודה.

  סטטיסטיקת בוגרים

  הסמכות

  בעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

  דירוגים

  • האוניברסיטה הסינית של הונג קונג (CUHK) היא אחת האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בהונג קונג SAR, Hong Kong SAR. הוא מדורג במקום ה-47 בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2024.
  • #12 דירוג האוניברסיטה באסיה
  • מס' 53 באוניברסיטאות העולמיות הטובות ביותר
  • מקום 26 בעולם (חמישי באסיה) מאת QS
  • מקום 31 בעולם (רביעי באסיה) מאת Times Higher Education

  מיקומים

  • Sha Tin

   Sha Tin, הונג קונג

  שאלות