Keystone logo
Chalmers University of Technology MSc במערכות, בקרה ומכטרוניקה
Chalmers University of Technology

MSc במערכות, בקרה ומכטרוניקה

Gothenburg, שבדיה

2 Years

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Request earliest startdate

SEK 160,000 / per year *

בקמפוס

* שכר לימוד לסטודנטים שאינם מהאיחוד האירופי/EEA

מבוא

השג את המיומנויות והכישורים להתכונן לקריירה מקצועית המתמקדת בהנדסה של מוצרים ומערכות מורכבים, נשלטי מחשב. עם מערכות כאלה שכבר מבוקשות מאוד במגוון רחב של יישומים אפשריים, הצורך במהנדסים מיומנים כמוך הוא גדול.

תוכנית זו תעניק לך בסיס הנדסי מערכות רחב, המתאים לתכנון והבנה של מוצרים ומערכות מורכבים, נשלטי מחשב.

מכוניות נוסעים מודרניות, למשל, כוללות מערכות אינטליגנטיות משולבות במיוחד, עם מספר מחשבים, חיישנים והתקני תקשורת הפועלים יחד כדי ליצור כלי רכב בטוחים ויעילים יותר. אזורים נוספים המתפתחים במהירות בתחום כוללים רשתות להעברת כוח HVDC, התקני בריאות ורובוטים חכמים לשימוש תעשייתי וצרכני כאחד.

אבל יש הרבה מקום לשיפור. כל היישומים הללו אפשריים רק עם קלט של מהנדסים, שהופכים אותם למדוייקים, ניתנים להתאמה, יעילים ובטוחים. בין אם באמצעות חיסכון באנרגיה, צמצום ההשפעות הסביבתיות או ייעול תהליכי הייצור כדי להיות חסכוניים יותר, תכנית תואר שני זו תאפשר לך לדחוף את התחום קדימה, עם חינוך המותאם באופן אידיאלי לאתגרים ולדרישות העתידיות העומדות בפני התעשייה. אתה תתרום לפיתוח על ידי עיצוב ושכלול פונקציות חישה, ניטור ובקרה עבור כל מיני מוצרים ומערכות.

התוכנית מציעה גם חבילות קורסים המתמקדות בתתי נושאים ותחומי יישום רלוונטיים בתעשייה. זה כולל חבילות כמו אלגוריתמים ובינה מלאכותית, למידת מכונה, תעשיה 4.0, מערכות חשמל ותאוריית מערכות מתמטית. ובזכות שיתוף הפעולה עם Universität Stuttgart בגרמניה, ישנה גם אפשרות להמשיך לתואר כפול.

הנדסת מערכות נהנית מהיסטוריה עשירה בשוודיה, ושיתופי פעולה ארוכי שנים עם שותפים תעשייתיים מובילים הופכים את Chalmers University of Technology לבחירה המושלמת עבור סטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום ההנדסה המתפתח במהירות.

​קריירה

בשל המאפיינים המשלבים שלה, התוכנית מערכות, בקרה ומכטרוניקה מובילה למגוון רחב של הזדמנויות קריירה עם דגש על תפעול, תכנון, פיתוח ומחקר של מערכות טכניות מורכבות כמעט בכל ענף תעשייה. הכלליות של רבות מהשיטות מציעה הזדמנויות גדולות במונחים של בחירה בין תחומים רבים ושונים של יישום. המיומנויות הנרכשות נחוצות בחברות ייצור, חברות ספקים, חברות ייעוץ וחברות שירות.

תפקידי העבודה נעים בין מחקר יישומי לפיתוח ותפעול מוצר ומערכות, כמו גם תמיכה במכירות ותכנון מוצר. בנוסף, עשויות להיווצר הזדמנויות קריירה אחרות, כגון חוקרים אקדמיים, יועצים טכניים, מנהלי פרויקטים ומורים ברמות שונות.

דרישות כניסה כלליות

תואר ראשון במדע, הנדסה, טכנולוגיה או אדריכלות

כדי למלא את דרישת הכניסה הכללית לתכנית לתואר שני ב- Chalmers (ברמה מתקדמת/מחזור שני), על הסטודנט הפוטנציאלי להחזיק בתואר המקביל לתואר בוגר שוודי (מינימום 3 שנים, 180 נקודות השכלה שבדית גבוהה) במדע, הנדסה, טכנולוגיה או אדריכלות.

  • כל המועמדים חייבים לתעד את הכישורים האקדמיים הפורמליים שלהם כדי להוכיח את זכאותם. רק תיעוד מאוניברסיטאות מוכרות בינלאומיות יאושר על ידי המועצה השוודית להשכלה גבוהה המנהלת את האתר universityadmissions.se.
  • אם מועמד הוא גם בעל תואר שני כגון תואר שני, שעשויים להיות כדי לעמוד בדרישות ספציפיות (קורס), לא ניתן להשתמש בו כדי למלא את דרישת הכניסה הכללית בעצמו.

בשנה האחרונה ללימודי תואר ראשון

ניתן להתקבל סטודנטים בשנה האחרונה ללימודים שעדיין אין ברשותם תיעוד על התואר שיסתיים בקרוב.

הגבלות

תארים שנבנים זה על זה אינם יכולים להיות מורכבים מאותו קורס

מועמדים העומדים בדרישות הקבלה הכלליות לתכניות המחזור השני (רמת תואר שני) ובסופו של דבר תנאי קבלה ספציפיים יכולים להתקבל לתכנית לתואר שני. לא ניתן להעריך את המועמדים כבלתי כשירים בהצטיינות האקדמית המזכה הכוללת קורסים מתכנית התכנית באותן תכניות שאליהן הגישו בקשה אם זה קורה.

קורסים הנכללים בתואר ראשון (ברמת תואר ראשון) או הסמכה מקצועית של לפחות 180 קרפ. (180hp) או ההסמכה הזרה המקבילה שהם תנאי מוקדם לכישורים לתואר שני לא יכולים להיכלל בכישורים הגבוהים יותר. זה חל גם על קורסי קדם לתכניות לתואר שני, ללא קשר אם הם כלולים בהסמכה הבסיסית. *

*) מסגרת הכשרה מקומית עבור Chalmers University of Technology - כישורי מחזור ראשון ושני.

הגבלות על אזרחים מהרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה (צפון קוריאה)

Chalmers לא יכול לקבל מועמדים בעלי אזרחות של הרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה רק לכל תוכנית או קורס, בשל תקנת המועצה (EU) 2017/1509 מיום 30 באוגוסט 2017 בדבר צעדים מגבילים נגד הרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה וביטול תקנה (EC) 329/2007.

עבור מועמדים בעלי אזרחות כפולה שאחד מהם הוא של הרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה והשני של מדינה אחרת, אזרחות המדינה האחרת היא עדיפות מבחינה זו.​

קבלה

מלגות ומימון

תכנית לימודים

שכר לימוד בתוכנית

אפשרויות קריירה

על בית הספר

שאלות