Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

מבוא

ב- CESTE, Escuela Internacional de Negocios , אנו מציעים לך מודל הכשרה שונה. לסטודנטים באוניברסיטה: תארים רשמיים ותארים שני ממוסגרים במודל החינוכי הטוב בעולם: הבריטי. לאנשי מקצוע ומנהלים: הסמכות יוקרתיות חשובות, תוכניות מנהלים ושירותי אימון שיעזרו לכם להתגבר על האתגר הבא בקריירה המקצועית שלכם. מפרויקט ההכשרה CESTE , אנו תורמים להכנת מנהלים ומנהלים אשר, תוך היכרות עם הטכניקות המתקדמות ביותר, הם גם אנשים ישרים, מחויבים ויזמים. כדי להשיג זאת, אנו מצפים ליישם את המתודולוגיות החדשניות ביותר, ומצאנו במערכת האוניברסיטאות הבריטית את המודל לשלב בתוכניות שלנו. עבורנו, התלמיד הוא גיבור תהליך הלמידה שלו, וכולנו זמינים לשתף עמו פעולה בעמידה ביעדיו האקדמיים, האישיים והמקצועיים.

המשימה

התלמידים הם מרכז העבודה שלנו והסיבה להיותנו.

לחנך ולהכשיר אנשים, בעלי ייעוד יזמי, מוכשרים מול אתגר הדיגיטליזציה והשירות לחברה, ביושרה ובסולידריות, המסוגלים לייצר ערך בחברות, בארגונים ובקהילות שלהם.

לפתח חוויות למידה בשיטות חדשניות ועם אוריינטציה מעשית, בתכנים, מיומנויות וכישורים, המאפשרים להם להתפתח באופן אישי ומקצועי.

אנו פועלים להבטיח ולשפר את איכות ההכשרה וללמוד מהטובים ביותר, כדי להקל על יכולת התעסוקה של התלמידים, כאשר הם מרכז תהליך הלמידה שלהם.

נוף

מתודולוגיות חדשניות ומחויבות לעתיד.

אנחנו רוצים שתרומתנו לחינוך, חדשנית ובניגוד קבוע לצרכים האמיתיים, תאפשר לחברות ואנשי מקצוע הן באראגון, והן באותם שטחים ומדינות שנוכל להגיע אליהם עם התוכניות שלנו, הפיתוח והסיכויים לצמיחה כלכלית.

כמרכז אוניברסיטאי, אנו מבינים שתרומתנו צריכה להגיע לא רק לצעירים, אלא גם לאנשי מקצוע המוצאים, בנו, קריאה קבועה להמשיך ולהתאמן ולהתרגש מהצמיחה במיומנויות ובאפשרויות המקצועיות.

ערכים ותרבות

ההתפתחות של תלמידינו, תפקידם בתהליך הלמידה שלהם, הן בתוכן והן במיומנויות, והמחויבות שלנו לסביבה בה אנו נמצאים בעבודתנו, מרכז את הערכים והמדיניות שלנו כפיתוח הייעוד והחזון שלנו .

ציינו זאת, תוך התחשבות במה שתרם מהמגעים שלנו עם UWTSD (אוניברסיטת ויילס טריניטי סנט דייוויד), באמצעות:

 • שיתוף פעולה והקמת שורה של קשרים אסטרטגיים ברמה אזורית, לאומית ובינלאומית. לסוגים אלה של רשתות יש פוטנציאל לעורר את התלמידים, הצוות והשותפים שלנו ליצור למידה עתידית חדשה.
 • הכלה באמצעות הצבת התלמידים במקום הראשון והגנה על הכשרה מתמשכת ללא מחסומים. אנו תומכים בתלמידים מכל הרקע ובכל שלבי השכלתם. אנו מלווים הזדמנות שנייה ותהליכי המצאה מחדש מקצועיים.
 • יכולת תעסוקה ויצירתיות, תוך ניצול יזמות, מחקר, כישורי יצירתיות ויזמות של תלמידינו, היכולת להציע תוכניות חינוכיות המציעות להם את ההזדמנויות הטובות ביותר להשיג תעסוקה ולפתח את כישוריהם הניתנים להעברה.
 • פיתוח בר קיימא באמצעות גישה מבוססת מערכת המציעה מסלולים חינוכיים משמעותיים ורלוונטיים ומקדמת אחריות חברתית ולמידה.
 • המחויבות לשתף פעולה בפיתוח השטחים בהם מתבצעת עבודתנו, תוך התייחסות מיוחדת לעראגון, מתן מענה לצרכי הפיתוח וחיזוק כוחותיה, והתחייבות כולם לכך.
 • הרעיון של אזרחות גלובלית באמצעות פיתוח פעילויות והזדמנויות רב לאומיות אחרות עבור התלמידים, הצוות והשותפים שלנו.
 • בתמיכת השותפים האקדמיים שלנו, פיתוח המחקר והשפעתו החברתית, בהתאם למטרותיו.

הסמכות מקצועיות: כל התוכניות שלנו

ב- CESTE , מגוון התוכניות החינוכיות שלנו נשלט על ידי מתודולוגיה יוצאת דופן: הבריטית. הסטודנטים שלנו נהנים לא רק מההסמכה הרשמית מאוניברסיטת ויילס, אלא גם מההסמכה של CESTE עצמה. בנוסף, שיתוף הפעולה שלנו עם גורמים מובילים ממגזרים שונים מאפשר לנו להציע מגוון הסמכות נוספות.

עם מגוון אפשרויות כולל MBA, תארים שני, תארים מתקדמים, תארים לתואר ראשון והסמכות מקצועיות, אנו מחויבים להניע את הצמיחה האקדמית והמקצועית שלך.

תכונות הקמפוס

המטה שלנו

אנו ממוקמים באחד האזורים השקטים והיפים של סרגוסה (ספרד), ממש ליד התעלה האימפריאלית של אראגון, ליד אחד ממרכזי הספורט החשובים בעיר ובית הספר סגרדה פמיליה. המטה שלנו ממוקם בבניין משלנו שיש בו כיתות לימוד, משרדים, חדרי עבודה ומגורים שלנו לסטודנטים בינלאומיים.

מיקום מיוחס

אנו ממוקמים באחד האזורים השקטים והיפים ביותר של העיר סרגוסה (ספרד), שדרכו עוברת התעלה הקיסרית של אראגון.

ממש ליד המטה שלנו נמצא אצטדיון קזבלנקה, מרכז ספורט עם מתקנים מפוארים בו תוכלו ליהנות ולתרגל ענפי ספורט רבים (כדורגל, טניס, טניס חתירה, שחייה,...) ובו יש גם בריכה מחוממת, חדר כושר, אזורי ספורט. הרפיה ואסתטיקה.

הכיתות והחללים שלנו

במטה שלנו, הפזורים על פני ארבע קומות, יש כיתות וחללי עבודה המצוידים למצגות, עבודת צוות או הפעלות יצירתיות מכל הסוגים, בהתאם למודל החינוכי שלנו.

לאחרונה ביצענו מודרניזציה של רשת ה-WIFI, תוך שיפור נוסף של חיבורי אינטרנט מהירים במרחבים שלנו.

למרות שהעולם הדיגיטלי שינה את המחקר האקדמי באופן קיצוני, הספרייה שלנו נותרה מקום לפגישה ולעבודת צוות.

לבסוף, אולם הכינוסים הוא חלל ייחודי שאנו מקדישים לרגעים בולטים בחיים האקדמיים, וגם למפגשים ומצגות בעלי חשיבות מיוחדת.

  קבלה

  כדי להגיש בקשה להתקבל לבית הספר הבינלאומי לעסקים CESTE בספרד, על המועמדים לעמוד בדרישות האקדמיות, הכוללות

  • סיימו תיכון או מחזור הכשרה בנושא.
  • לאחר מכן, עליהם למלא את טופס הבקשה המקוון ולהגיש אותו עם המסמכים הדרושים.
  • במקרים מסוימים, ייתכן שיידרש ראיון קליטה.

  מלגות ומימון

  CESTE יש מלגות וסיוע דרך תוכנית CESTE Foundation וגם לסטודנטים עם רקורד אקדמי מבריק. גלה על האפשרויות בעמוד זה.

  מלגות קרן CESTE

  קרן CESTE , חינוך ועסקים ילמדו בקשות למלגות מסטודנטים המעוניינים ללמוד ב- CESTE עם קשיים כלכליים וביצועים אקדמיים טובים.

  מלגות אלו מוצעות לסטודנטים ספרדיים חדשים (או תושבים בספרד) ועשויות להגיע עד 50% מעלות הלימודים במקרה של תארים אוניברסיטאיים ועד 80% במקרה של תואר שני.

  מלגות אחרות זמינות

  קריירות באוניברסיטה

  לתואר ראשון בניהול עסקי ותואר ראשון במחשוב יישומי, מוצעות המלגות הבאות, מענקים ותוכניות קריירה מקצועיות ל"מצוינות אקדמית":

  • 15 מלגות לסטודנטים חדשים של עד 50%
  • 5 מלגות לגישה למחזור ב' של התואר של עד 25%

  תוכניות מאסטר

  עבור תכניות MBA, מאסטר בניהול פיננסי, מאסטר ברשתות ואבטחת סייבר ותואר שני במדעי נתונים ובינה מלאכותית, מוענקות 20 מלגות "מצוינות אקדמית" של עד 80%.

  סטודנטים ועובדים לשעבר בארגונים החברים במועדון העסקים CESTE

  באופן כללי, לבוגרי תוכניות CESTE ועובדי חברות חברות במועדון העסקים תהיה הנחה של 10% על כל תכנית הכשרה שתשיק CESTE .

  שותפי קרן CESTE

  תנאים כלכליים מועדפים של מחיר ומימון.

  דירוגים

  מודל האוניברסיטאות הבריטי, תמיד בדירוג האוניברסיטאות המובילות בעולם ובדירוג האוניברסיטאות באירופה (4 מתוך 6 האוניברסיטאות הטובות בעולם הן בריטיות), ומובטח בסטנדרטים הגבוהים של ה-QAA (הסוכנות להבטחת איכות להשכלה גבוהה מבית יונייטד). מַלְכוּת).

  מיקומים

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

   שאלות