Keystone logo
Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

מבוא

65056_0.jpg

על

עם גישה תוססת וחדשנית, אנחנו שנת ה -6, מרכז האוניברסיטאי פרטי Best of Mines ובשנה הרצופה 7, במרכז האוניברסיטאי פרטי מיטב BH; על פי ההערכה של IGC (האינדקס של קורסים כלליים) שפורסם על ידי משרד החינוך (INEP / MEC) מרס / 2017 - המחוון הלאומי המרכזי של איכות בהשכלה גבוהה בברזיל.

מעמדנו כחברת Mine מרכז האוניברסיטאי הפרטי בסט הוא מחויבות תוצאה עם התפתחות מקצועית ואנושית מוצקה של תלמידינו.

יש לנו יותר מ 50 תוכניות לתואר ראשון, כמו מסיבת רווקים, ראשון הסיום טכנולוגיים, ורבים הם הבקיע באפריל מדריך סטודנטים של Editora (עם 62 כוכבים במהדורת 2017 של המדריך) ואוניברסיטת דירוג פולה דה סאו פאולו - RUF.

התכנית ללימודים שלנו מציעה מעל 60 קורסים מיוחדים ושני תואר שני בניהול חברתי ניהול, חינוך מקומי פיתוח-מדורג בין הטובים בברזיל על ידי תיאום שיפור כוח אדם להשכלה הגבוהה (שכמיות).

מחויבות ותשוקה

כל העבודה הזו מיושמת על ידי מורים, אדונים ורופאים של מסוגל לימודי מוכרים בשוק, עם התמיכה של עובדים מנוסים ומלאות תשוקה על חינוך. שניהם מקבלים את התמיכה המלאה של אחת כמו ההכשרה ופיתוח מקצועי, כמו גם את כל תשומת הלב האנושית והאישית.

אנחנו עם אחד של 100 המקומות הטובים ביותר לעבוד בברזיל, זו השנה ה -6 (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ו 2016), נבחר על ידי טיימס GPTW מכון / ג'ורנל. בשנת 2016, סקר שנערך על ידי GPTW גם נבחרו החברה הטובה 2nd לעבוד Minas Gerais, ב "יותר מ 1000 עובדים." וגם 2017, נחשבנו זו השנה ה -2, החברה הטובה ביותר עבור נשים לעבוד בברזיל.

לאורך 56 שנות ניסיון שלנו בהשכלה הגבוהה, חגג ב -20 באוקטובר, הגיעו 2016 עם 16 יחידות ב Minas Gerais ו גויאש, הממוקם בעיר בלו הוריזונטה, בטים, להזמין טוב, קטלאנית, הרוזן, דיבינופוליס, נובה סראנה, פוסו אלגרה, סטה לאגואס ו Uberlândia.

הישגים אלה היו אפשריים רק עם והמחויבות היומיות לבנות בהוראת סביבת למידה מעוררת השראה שמעוררת באנשי התשוקה לחיים מלאים ולכבד את המאפיינים של כל אחד.

משימה, חזון וערכים

בהשתתפות היעילה התרומה ישירה של מעל 2000 בני אדם, בם מורים ועובדים, שבנינו המשימה והחזון שלנו, ב דוגמא מצוינת איך אתה יכול לבנות את העתיד של אונה קולקטיבית.

 • משימה

Transform הארץ לחינוך, עם יכולת ותשוקה, מעורר השראה לתלמידים, המורים והעובדים שלנו להגשים חלומות הפוטנציאל שלהם כיחידים, אנשי מקצוע וסוכנים של טרנספורמציה חברתית.

 • צפה ב

כדי להיות מוכר כמוסד להשכלה גבוה של השפעה חינוכית גבוהה של המדינה, מוערכת על חינוך איכותי, מקצוע פיתוח יכולת התפעול של הסטודנטים והבוגרים שלה.

 • צ'רטר של הערכים שלנו

אונה בנויה מגילת ערכיה, עם חמישה עקרונות יסוד המנחים את כל ההחלטות של המוסד. זהו המצפן נכון יעבור כולם לקראת מימוש חלום מונע על ידי המשימה שלנו, אשר היא להפוך את המדינה לחינוך, אימון אנשי מקצוע בשוק העבודה, מודרכת על ידי התנהגות אתית יציב אזרח, באמצעות מצוינות אקדמיות מנהלי אימוץ שיטות הוראה מודרניות.

 • שיתוף פעולה - כדי לשתף פעולה היא כדי לעבוד יחד במערכת יחסים בריאים של תלות הדדית לקראת מטרות משותפות והטבות הדדיות. שיתוף פעולה מחזקת את רוח צוות, סולידריות, ולהסית את יכולתנו לשתף מידע, ידע וחוויות.
 • שקיפות - היא היד האחראית כפולה בפועל של אמת ויושרה, מה שמרמז את ההתאמה בין מה שאתה חושב ומה שאתה עושה, בהתחשב דעותיהם של אחרים.
 • כבוד - זה להיות מודע הזכויות והחובות שלנו, כמו גם את ההבנה, האחרת וקבלת הבדלים אישיים ואכיפת השיקול שלנו עבור ערכים אנושיים.
 • מחויב - הוא מחפש יותר מאינטרסים אישיים, האינטרסים של אחרים ואת המוסד, בהנחה המחויבת לבניית עולם טוב יותר.
 • חדשנות - היא לעשות אחרת. לפתח את היכולת לדמיין מה שאינו קיים. זה מערער את השגרה והרגלים. אתה לומד לחיות עם הלא נודע, שונה, מפתיע וחדש. זה הופך את החלום למציאות.

מיקומים

 • Belo Horizonte

  Rua dos Guajajaras, 175 - Centro, , Belo Horizonte

שאלות