Keystone logo
Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

מבוא

מרכז דרום אוניברסיטת יערנות וטכנולוגיה

נוסדה בשנת 1958, מרכז דרום אוניברסיטת יערנות וטכנולוגיה (CSUFT) פיתחה את עצמה לאוניברסיטה ייחודית רב תחומית בהיקף רחב כמו תשע דיסציפלינות כולל מדע, הנדסה, חקלאות, אמנות ליברלית, כלכלה, משפטים, ניהול, חינוך ואמנות עם "אקולוגיה, ייעור הטכנולוגיה הירוק בתעשייה" כמו הקצוות התחרותי שלה. יש לה פוסט-דוקטורט מדעי, תחנות מחקר והרשאה להענקת תארי דוקטורט.

ממוקם בצ 'אנגשה, עיר הבירה של מחוז הונאן, CSUFT הוא מוסד להשכלה גבוהה נתמך על ידי ממשלת העם של מחוז הונאן ומנהל המדינה מדינת יער .

115232_CSUFT0021.jpg

האוניברסיטה משתרעת על שטח כולל של 92 דונם , שבו שטח הבניין הוא 1.01 מיליון מטרים רבועים, והוא בעל רכוש קבוע הכולל ראוי 2.38 מיליארד יואן, ציוד להוראה R

ישנם כמעט 30,000 סטודנטים במשרה מלאה בקמפוס ו 1,541 במשרה מלאה מורים . באוניברסיטה חמישה מכוני מדע ומחקר מתקדמים, חמישה מסלולי דוקטורט ו -16 תכניות לימודים לתואר ראשון, שבע קטגוריות של תארים מוסמכים מורשים.

הוא גם מתגאה מדע תחרותי ייחודי ומחקר פלטפורמות המייצגים את הרמה הלאומית מתקדמת, כגון תצפית שדה ברמה הלאומית תחנת ניסיוני, המעבדה ההנדסית הלאומית יערנות יישום אקולוגי בדרום סין ומכון הפיתוח הירוק של הונאן.

מאז הקמתו לפני 59 שנה , האוניברסיטה טיפחה יותר מ -160,000 כישורים מיוחדים. בוגרי שימשו שחקנים משפיעים בתעשיות הקשורות, כולל ייעור, איכות הסביבה המגזר, תעשיית הרהיטים.

מרכז דרום אוניברסיטת יערנות וטכנולוגיה (CSUFT) יש קהילה מגוונת מאוד עם אווירה בינלאומית חזקה. במהלך העשור האחרון, סטודנטים רבים מעשרות מדינות, כולל רוסיה, בריטניה, צרפת, פינלנד, גרמניה, ספרד, איטליה, קנדה, מקסיקו, קירגיזסטן, קזחסטן, הרפובליקה של קוריאה, יפן, תאילנד, פקיסטן, גאנה וניגריה, בחרה ללמוד להמשיך את ההכשרה נוספת שלהם CSUFT.

115222_CSUFT6.jpg

בחודש אוקטובר 2013, מרכז דרום אוניברסיטת יערנות וטכנולוגיה (CSUFT) ייסד את המכללה בנגור של CSUFT (להלן "בנגור קולג '") עם אוניברסיטת בנגור בבריטניה לאחר אישור של משרד החינוך הסיני. על ידי הצגת מצב הכשרון הכשרה מערכת הלימודים של אוניברסיטת Bangor מכל הבחינות, שתי האוניברסיטאות לשתף מגוון של משאבי הוראה כולל צוות ההוראה לחנך סטודנטים לתואר ראשון בקנה אחד עם מערכת ההשכלה הגבוהה הבריטי. כל הקורסים המקצועיים, בכפוף ל - QAA הבריטי (ניטור אבטחת איכות,) מודרכים ומוערכים באופן מלא באנגלית. סטודנטים הלומדים באנג 'ר קולג' יקבלו תואר ראשון שלהם הן CSUFT ו באנגור האוניברסיטה בבריטניה וכן את תעודות הסמכה של CSUFT.

הקמפוס הציורי הוא בית גידול טוב יותר מ -1,100 מינים צמחיה עם כיסוי כיסוי ירוק של יותר מ 60%. היא זכתה בתואר "יחידת הייעור הלאומי מודל" ו "שימור הגן הבוטני היחידה הבינלאומית".

מתקני הקמפוס מאובזרים היטב ללמידה ולימודים טובים יותר של התלמידים. הדירה לסטודנטים בינלאומיים ממוקמת בתוך הקמפוס, עם חדרי יחיד וחדרים זוגיים לאפשרות שלך. על פי תקן המעונות הבינלאומי, לכל חדר יש חדר אמבטיה בסגנון מערבי, מרפסת, מזגן, מקרר, דוד מים, טלוויזיה, שולחן, ארון בגדים, טלפון קווי וממשקי רשת למחשבים.

סטודנטים יכולים לרכוש גישה קלה לאינטרנט מסביב לשעון בדירה שלהם על חשבון WIFI כיסוי מלא על הקמפוס כולו. קניונים, סופרמרקטים, מסעדות סיניות ומערביות, כמו גם מרכזי כושר, ניתן למצוא בקלות את האוניברסיטה.

115221_CSUFT5.jpg

בנוסף, CSUFT נהנה נוחות התנועה עם כלי תחבורה רבים זמינים עבורך לכל היעדים בצ 'אנגשה ואת רוב הערים הגדולות ברחבי העולם, כולל המחתרות, אוטובוסים, רכבות מגלב, רכבות מהירות, מטוסים.

הקדמה קצרה של אנגשה

נוסדה בשנת 1958, מרכז דרום אוניברסיטת יערנות

כעיר הבירה של מחוז הונאן, צ 'אנגשה ממוקם באזור המרכזי של סין, גשר בין צפון ודרום וחיבור בין מזרח למערב. היא שוכנת בצומת של ציר מזרח-מערב של נהר היאנגצה ואת ציר בייג'ינג-גואנגג'ואו צפון-דרום. זהו, אם כן, חשוב הצומת ב agglomeration העירוני באמצע מגיע של נהר היאנגצה וחגורת נהר נהר היאנגצה. בייג 'ינג גואנגז' ו שנחאי קומינג קווי רכבת מהירה להיפגש כאן; שירות רכבת כדור המקשר צ'אנגשה ואת הערים הגדולות ביותר של סין.

התחבורה הציבורית של צ'אנגשה מפותחת מאוד. צ'אנגשה מחזיקה את שדה התעופה החמישי בגודלו בסין , נמל התעופה של הואנגואה, מה שהופך אותו למרכז תחבורה מקיף וחשוב. Huanghua התעופה תחנת רכבת צ'אנגשה דרום דרום (תחנת רכבת במהירות גבוהה) נאספים על ידי הראשון סינית באמצע עד נמוך קו רכבת maglev מהירות. Changsha Metro Line 1 ו- Metro Line 2 נפגשים באזור הליבה העסקי Wuyi, שהוא המרכז המסחרי הדינמי ביותר של צ'אנגשה. אינטליגנטי הציבור אופניים השכרת רכב ושיתוף רכב שירות מכסה את כל האזור העירוני של צ'אנגשה, המאפשר לתושבים להרים ולחזור על אופניים בנקודה מסוימת, בכל עת, באמצעות Wechat.

צ'אנגשה מונה 55 מוסדות להשכלה גבוהה , 97 מוסדות מחקר עצמאיים , 52 אקדמאים מהאקדמיה הסינית למדעים והאקדמיה הסינית להנדסה, 14 מרכזי מחקר בתחום הטכנולוגי (National Technology), 15 מעבדות מפתח (הנדסיות) ו -12 מרכזים טכנולוגיים לאומיים. צ 'אנגשה ידוע גם בסין ובחו"ל על הישגי המחקר המדעי שלה, כולל טכנולוגיית הרבייה שלה אורז היברידי, Tianhe supercomputer, ו 3D sintering המדפסת, הראשון בסין.

115219_CSUFT3.jpg

צ 'אנגשה היא "עיר נוף" מלא יופי . כיסוי היער של צ'אנגשה הגיע ל -57.71%. זוהי הפגנת בנייה אקולוגית לאומית העיר ואת יער העיר הלאומית. הר יואלו נראה כמו אש עם עצי הסתיו של הסתיו. The Tianxin Pavilion מציע נוף מרהיב כאשר מסתכלים רחוק ממנו. המים Xiangjiang זורם כלפי מעלה צפונה, ואת האי הכתום שוכנת בנחת באמצע נהר Xiangjiang.

יש גם את יער ההר Dawei פארק ואת האביב Hotitang חם יחד עם מספר בתי סלבריטאים ", כולם או יעדים מפורסמים של תיירות או סיור, מה שהופך את צ'אנגשה אחת הקבוצה הראשונה של ערים תיירותיות מעולה על ידי מועצת המדינה של סין.

מיקומים

  • Changsha

    Shaoshan South Road, No. 498, Changsha, Hunan, P.R.China, 410004, Changsha

    תוכניות

    שאלות