Keystone logo
CCRP Course

CCRP Course

CCRP Course

מבוא

קליני מחקר עמית קורס הכשרה היא כמובן 110 מודול בראשות בכיר CRA ו רופא של 25 שנים, Dr.Kamal. קורס זה מספק הכשרה, ניסיון, ראיון, מכתב הפניות, ואת הקשרים שאתה צריך כדי לקבל עבודה פיקוח על מאמצי המחקר הקליני. אנו מציעים מחקר קליני הכשרה הכשרה מיקום עבור אחיות, בוגרי תואר ראשון, בוגרי רפואי בינלאומי.

יותר מ -1.9 מיליון סטודנטים מקבלים רווקים למדעים מדי שנה. בעוד כמה ללכת על דוקטורט, מאסטרס, וכן תוכניות רפואיות; רבים מוכנים להתחיל את הקריירה שלהם. כתלמיד חדש החלים על שוק העבודה במדע, אתה יכול רק למצוא התמחויות או להכיר בכך אפילו כניסה ברמת המדע משרות דורשים 1-2 שנות ניסיון . יותר מכך, אתה יכול להבין רבים של עבודות אלה דורשים עבודה אינטנסיבי העבודה פשוט לא עומד בציפיות שלך לתואר המדע שלך. זו הסיבה קריירה כמו CRA צריך להיחשב .

84162_Utennavn.jpg

עמית מחקר קליני או מתאם מוביל ומפקח על ניסויים קליניים המופעלים על ידי רופאים, אחיות ובעלי תואר מדעי אחרים. שלא כמו מקומות עבודה אתה כרגע יכול להחיל על בשוק, עמדה כמו CRA הוא למעשה הרבה יותר קשה להשיג. בעוד קורסים גנריים רבים קיימים בשוק; ראינו שרבים מהתלמידים שמגיעים אלינו עדיין לא מצליחים למצוא עבודה אחר כך. הסיבה לכך היא כי קורסים אחרים אינם להשלים את האימון שלך עם ניסיון, הפניות, דוגמאות, וחיבורים הדרושים כדי להבטיח עבודה CRA. זו עמדה מדעית מבוססת מדע יכול להיעשות באופן פרטי עבור חברות התרופות כגון פייזר, או אקדמית בבתי הספר לרפואה.

עם זאת, עבור אלה שתמיד רצו קריירה ברפואה או יש פער שנה לפני בית הספר לרפואה ; זה השלב הבא כדי לקבל יתרון על הקריירה שלך. כי המיקום הוא בניגוד למעשה עובד במעבדה ודורש תפקיד ניהול; אתה מקבל 1 על 1 קשרים עם רופאים וצוות רפואי שיכול להוביל ליישום טוב יותר עבור בית הספר לרפואה ועוד קריירה רפואיים בהמשך.

הטוב מכולם; רבים של עמדות אלה לקבל צוות מרחוק (וחלקם מאפשרים לך לנסוע 20-100% עם הוצאות מלאות כולל מזון, דיור, נסיעות מכוסה) . זה יכול לעזור לך לחסוך כסף תוך הגדלת השכר שלך. CRA עם רמת האימון שלנו יכול לצפות לעשות בין $ 7,000 - $ 12,000 בחודש ; סכום שאינו נפוץ בקריירה מדעית אחרת.

CRAs רבים הם למעשה רופאים זרים בוגר שלא בחרו לקחת את USMLE או לחזור על הכשרה ההתמחות שלהם. למעשה, חלק מהתלמידים שלנו מגיעים אלינו מיד לאחר המעבר לארה"ב וחקירה מה לעשות עם תואר MBBS באמריקה.

בניגוד למה שלמדת במהלך 3-4 שנים באוניברסיטה או בבית ספר בינלאומי; את המידע הדרוש כדי להפוך CRA בונה על התואר שלך. זה לא חזרה על כל קורס שלקחת בכיתה ו אז יש לנו 110 מודולים (יותר מכל קורס אחר זמין) כדי לגרום לך לקבל את המיקום הרצוי כמו CRA. כי אנחנו גם מספקים את הראיון אימון (1 על 1 tutoring הפעלות) עבור סיבובים מרובים של ראיונות אלה חברות לעשות; אתה יכול לצפות לאבטח את הבקשה בראיון ולהעביר את כל הסיבובים.

מיקומים

 • Norwood

  Norwood, ארצות הברית

  תוכניות

   המוסד מציע גם:

   שאלות