Keystone logo
Catolica Porto Business School מאסטר במימון
Catolica Porto Business School

מאסטר במימון

Porto, פורטוגל

3 Semesters

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5,520 / per year *

בקמפוס

* עמלות שנה ראשונה: 10 תשלומים של 538.50 אירו; עמלות שנה שנייה: 5 תשלומים של €646,20; הערה: ערכים אלו מחושבים בהתאם לתשלומים שנקבעו לשנת הלימודים 2021/22

מבוא

הַצָגָה

התואר השני במימון הוא תוכנית בינלאומית מאוד שמטרתה לייצר אנשי מקצוע פיננסיים מובילים. נוצר בשנת 2000 בהשראת המודל והשיטות האנגלו-סכסיות, הוא נחשב לנקודת מפנה חשובה במונחים של חדשנות בקהילה האקדמית הפורטוגזית. המסתמך על בסיס תיאורטי מוצק וקפדני, התואר השני במימון הוא תוכנית בעלת אוריינטציה מקצועית, שפותחה בשיתוף פעולה הדוק עם המוסדות הפיננסיים המובילים בפורטוגזית.

נלמד על ידי פקולטה לאומית ובינלאומית מהשורה הראשונה, התואר השני במימון מייצר מומחים פיננסיים מיומנים ביותר כבר יותר מעשר שנים. מומחים אלו תופסים כעת תפקידים בולטים בחברות ובמוסדות פיננסיים פורטוגזיים, כמו גם במרכזים פיננסיים בינלאומיים כמו מדריד, לונדון וניו יורק.

הדחף להבטיח שלתוכנית יש היקף בינלאומי - על ידי יצירת הזדמנויות מקצועיות ואקדמיות בבית ומחוץ - גלוי בגיוס חברי הצוות שלנו ובבחירת התכניות שלנו. המשימה שלנו היא להכשיר ולייצר סטודנטים מוכשרים שיכולים להחזיק בתפקידים בולטים במגזר השירותים הפיננסיים, בתעשייה או בחברות מייצרות שירותים, בפורטוגל ומחוצה לה.

השפעה על הקריירה

ה-MCs בפיננסים מתאימים למעוניינים לעקוב אחר קריירה בתחומים הקשורים לפיננסים. הניסיון שלנו וההזדמנויות המוצעות לסטודנטים לשעבר שלנו הראו שאפשר להמשיך, מפלטפורמה זו, קריירה מקצועית ואקדמית מצליחה בפורטוגל ומחוצה לה. התואר השני במימון מטפח רמה גבוהה של שיתוף פעולה בין האוניברסיטה לקהילה העסקית באמצעות הפקת עבודת מחקר יישומי והקמת שותפויות לתוכניות התמחות.

חדשנות והמורכבות ההולכת וגוברת של שווקים ברחבי העולם הפכו קריירות מבוססות פיננסים לאטרקטיביות במיוחד עבור אנשים עם רקע ברמה גבוהה וכישורים כמותיים טובים, ומאפשרים להם להגדיר את עצמם מחדש מבחינה מקצועית ולנתב את הקריירה שלהם לפעילויות במגזר השירותים הפיננסיים. התואר השני במימון קיבל בברכה סטודנטים המגיעים מתכניות לתואר במדעים מדויקים - הנדסה ומתמטיקה - בנוסף לאלו שסיימו תכניות בכלכלה וניהול.

התכנית אינה מתמקדת אך ורק ברקע אקדמי ולכן מספקת נקודת מבט מדויקת ומקיפה המעוגנת באופן מהותי במציאות של המגזר התאגידי. זה מאפשר להכשיר משאבי אנוש איכותיים בעלי יכולת מושלמת לתפוס את המציאות המורכבת של השווקים הפיננסיים של היום. ההוראה אינה מאבדת מעיני את המגמה העכשווית לקראת גלובליזציה ונועדה להכשיר ולהכין אנשי מקצוע מיוחדים לעמוד באתגרים המודרניים של חדשנות פיננסית (למשל, מוצרים מובנים), מימון תאגידי (למשל, הון פרטי ומימון פרויקטים), ניהול סיכונים ( למשל, ניתוח אשראי וסיכונים עסקיים) וממשל עסקי (למשל, הערכת ביצועים וממשל תאגידי).

התואר השני במימון זכה למוניטין לאומי ובינלאומי המוכיח את הצלחת הבחירות שנעשו. סטודנטים רבים שסיימו את התואר השני בפיננסים מחזיקים כעת בתפקידים חשובים במספר מוסדות וארגונים פורטוגזיים ויש להם גישה להזדמנויות קריירה בינלאומיות. ניו יורק, מדריד ולונדון הם חלק מהיעדים שנבחרו. מספר סטודנטים נוספים החליטו להמשיך בקריירה אקדמית, החלו לעבוד במחקר והמשיכו בדוקטורט. לימודים באוניברסיטאות זרות נחשבות.

מִבְנֶה

לוח זמנים

המאסטרים במימון יעבדו עם קבוצת שעות היום ומשטר שלאחר העבודה.

לוח השנה הקובע את כל השיעורים מפורסם לסטודנטים בתחילת כל סמסטר.

במקרה של קורסים הנלמדים על ידי פרופסורים מוזמנים, ריכוז שיעורים עשוי להתרחש תוך מספר ימים בלבד, אך עם לוח זמנים אינטנסיבי יותר. בנסיבות אלה השיעורים יקבעו זמן רב מראש, תוך מתן זמן לנקוט באמצעים הנדרשים.

במשטר שעות היום הלימודים הם מיום שני עד שישי בין השעות 8:30-18:30 ובשבת בין השעות 9:00-13:00.

במשטר הצהריים השיעורים הם מיום שני עד שישי, מ-19:00 עד 22:00, ושבת מ-9:00 עד 13:00.

במקרה של קורסים הנלמדים על ידי פרופסורים מוזמנים, ריכוז שיעורים עשוי להתרחש תוך מספר ימים בלבד, אך עם לוח זמנים אינטנסיבי יותר. בנסיבות אלה השיעורים יקבעו זמן רב מראש, תוך מתן זמן לנקוט באמצעים הנדרשים.

משטרי נוכחות

לתואר שני בבית הספר לעסקים של Católica Porto יש משטר נוכחות יחיד אך גמיש. תכנית הלימודים מתוכננת כך שלתכנית יש מינימום של שלושה סמסטרים (שנה וחצי). עם זאת, לסטודנטים המעוניינים לקבל תואר שני תוך שמירה על פעילותם המקצועית, ניתן לבצע את התואר השני תוך 5 סמסטרים לכל היותר (שנתיים וחצי), מה שמאפשר לחלק את העומס האקדמי לאורך זמן ובכך לפשר את לוחות זמנים ועומס מקצועי עם המאסטרים. תחילת וסיום הסמסטרים מתפרסמים מדי שנה בלוח האקדמי של המחזור השני של בית הספר לעסקים של Católica Porto (ראה לוח אקדמי).

שפה

אנגלית.

ניתן ללמד את כל המקצועות באנגלית, בהתאם למספר הסטודנטים הזרים.

מָקוֹם מִפגָשׁ

הרצאות של המאסטרים של בית הספר לעסקים של Católica Porto מתקיימות ב- Católica Foz בפורטו.

מודולי הומוגניזציה

הבוגרים בתחומים שונים של כלכלה וניהול עשויים להידרש נוכחות ואישור בקורסי הכנה בסיס אינטנסיביים בתחומים אלה - מודולי הומוגניזציה. קורסים אלו מוצעים על ידי בית הספר לעסקים של Católica Porto באוגוסט / ספטמבר, במהלך השבועות שלפני תחילת השיעורים. מומלץ, לפיכך, לפונים בתנאים אלה להשתמש באחד משני השלבים הראשונים של הבקשה מאחר והשלב השלישי לא יאפשר גישה למודולי הומוגניזציה.

קבלה

שכר לימוד בתוכנית

מלגות ומימון

על בית הספר

שאלות