Keystone logo
Catolica Porto Business School מאסטר בכלכלה עסקית
Catolica Porto Business School

מאסטר בכלכלה עסקית

Porto, פורטוגל

3 Semesters

אנגלית

זמן מלא, משרה חלקית

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 5,520 / per year *

בקמפוס

* דמי שנה א' (חלק לימודים: 60 ECTS): 10 תשלומים של 552 אירו; עמלות שנה שנייה (מסה, פרויקט או התמחות: 36 ECTS): 5 תשלומים של €662,40; הערה: ערכים אלו מחושבים בהתאם לתשלומים שנקבעו לשנה האקדמית

מבוא

הַצָגָה

המאסטר בכלכלה עסקית היא תכנית בינלאומית המוצעת באנגלית. זה מתאים לבוגרים בכלכלה, ניהול והנדסה עם שאיפה להיות אנשי מקצוע מובילים של ארגונים.

מטרת התכנית היא שאנשי מקצוע עתידיים ירכשו ידע מתקדם וחוצה בכלכלה וניהול ויפתחו מיומנויות אנליטיות ורכות המאפשרות להם לתמוך בארגונים בתהליכי קבלת החלטות, חדשנות ואסטרטגיה. הוא מכין אנשי מקצוע עתידיים לעבוד בצוותים רב תחומיים ובינלאומיים ולתפוס סוגיות מורכבות, עם ראייה ביקורתית ויכולות אנליטיות וחדשניות.

משימת הגמר המאסטר נתפסת כהזדמנות לפנות לארגונים. התמחויות ופרויקטים מכוונים לענות על שאלות מחקר בעלות עניין ו/או לפתור בעיות ספציפיות של ארגונים.

המאסטר בכלכלה עסקית מציע חוויות חילופין בינלאומיות עם הרשת העצומה של אוניברסיטאות בעולם שעמן יש שותפויות לבית הספר לעסקים של Católica Porto. זה גם מספק גישה לתואר כפול עם בית הספר לניהול אוניברסיטת לנקסטר.

השפעה על הקריירה

המאסטר בכלכלה עסקית מתאים למעוניינים להמשיך בקריירה מקצועית כיועצים ומנהלי ארגונים: מגזר פרטי, ציבורי או שלישי; עסקים קטנים ובינוניים וגם חברות גדולות; לאומי או בינלאומי; פועל בשטחים עירוניים או כפריים. הודות לרשת העצומה של ארגונים עמם יש שותפויות לבית הספר לעסקים של Católica Porto, מוצעות התמחויות רבות בבית ומחוצה לה. התמחות יכולה להיות כניסות לעבודות לאחר סיום הלימודים.

התכנית מתאימה גם למי שמעוניין להמשיך בתוכניות דוקטורט בינלאומיות בכלכלה או בניהול באוניברסיטאות בעל שם. לפעמים, משימת הגמר המאסטר מתפתחת למאמר שפורסם בכתב עת מדעי בינלאומי עם סקירת עמיתים והוספה לאינדקס.

מִבְנֶה

לוח זמנים

התואר השני בכלכלה עסקית יעבוד עם קבוצה בשעות היום. הלימודים מתקיימים בימים שני עד שישי בין השעות 8:30-18:30. לוח השנה הקובע את כל השיעורים מפורסם לסטודנטים בתחילת כל סמסטר.

במקרה של קורסים הנלמדים על ידי פרופסורים מוזמנים ריכוז שיעורים עשוי להתרחש תוך מספר ימים בלבד, אך עם לוח זמנים אינטנסיבי יותר. בנסיבות אלו השיעורים יקבעו זמן רב מראש, ויאפשרו זמן לנקוט באמצעים הנדרשים.

משטרי נוכחות

לתואר שני בבית הספר לעסקים של Católica Porto יש משטר נוכחות יחיד אך גמיש. תכנית הלימודים מתוכננת כך שלתכנית יש מינימום של שלושה סמסטרים (שנה וחצי). עם זאת, לסטודנטים המעוניינים לקבל תואר שני תוך שמירה על פעילותם המקצועית, ניתן לבצע את התואר השני תוך 5 סמסטרים לכל היותר (שנתיים וחצי), מה שמאפשר לחלק את העומס האקדמי על פני זמן ממושך ובכך לפשר את לוחות זמנים ועומס מקצועי עם המאסטרים. תחילת וסיום הסמסטרים מתפרסמים מדי שנה בלוח האקדמי של המחזור השני של בית הספר לעסקים של Católica Porto (ראה לוח אקדמי).

שפה

אנגלית.

ניתן ללמד את כל המקצועות באנגלית, בהתאם למספר הסטודנטים הזרים.

מָקוֹם מִפגָשׁ

הרצאות של המאסטרים של בית הספר לעסקים של Católica Porto מתקיימות ב- Universidade Católica Portuguesa בפורטו.

יישומים

דרישות כניסה בוגרים מתחומים מדעיים שונים יכולים להגיש בקשה לתואר שני של בית הספר לעסקים קטוליקה פורטו ועליהם לעמוד באחת מהדרישות הבאות

א)להחזיק בתואר אקדמי גבוה יותר (כולל תארים אקדמיים זרים גבוהים יותר) המוענק לאחר מחזור ראשון של לימודים המאורגנים על פי עקרונות תהליך בולוניה על ידי מדינה שדבקה בתהליך זה;

ב)להחזיק בתואר אקדמי גבוה זר, המוכר על ידי המועצה המדעית של ה-CPBS כממלא את מטרות התואר "licenciado";

ג)להחזיק בתכנית לימודים אקדמית, מדעית או מקצועית המוכרת על ידי המועצה המדעית של CPBS כמי שעומדת בדרישות לביצוע התואר שני שאליו הם פונים, כאשר אינם עומדים בדרישות האמורות בנקודות א), ב) ו-ג);

מומלץ מאוד לסטודנטים להיות בעלי יכולת B2 (המסגרת האירופית המשותפת של מועצת אירופה לשפות) בשפה האנגלית לפני תחילת לימודיהם. הוכחה של שליטה באנגלית אינה נדרשת אך היא מעודדת.

בקשות - 2023/24

בקשות לתואר שני בבית הספר לעסקים של Católica Porto פתוחות לצמיתות.

חבר השופטים לקבלה של בית הספר לעסקים של Católica Porto מתכנס שלוש פעמים בשנה כדי להעריך את הבקשות על פי לוח הזמנים הבא:

שִׂיחָה

מועד אחרון

תקופת הערכה

תוצאות

חשיפה

הַרשָׁמָה

1

28 בפברואר

1-17 במרץ

22 במרץ

עד
31 במרץ

2

10 במאי

11-26 במאי

30 במאי

עד
9 ביוני

3

24 באוגוסט

25 באוגוסט עד

6 בספטמבר

8 בספטמבר

עד

15 בספטמבר

מועמדים בינלאומיים למועמדים בינלאומיים הזקוקים לויזה ו/או ללגליזציה של מסמכים בארץ מוצאם, מומלץ בחום להגיש בקשה בשיחה הראשונה, כדי שיהיה להם את הזמן הדרוש להשיגה.

תיעוד לתהליך הבקשה

 • צילום מסמך זיהוי

 • תצלום אחד

 • קורות חיים (CV)

 • תעודת כישורים מפורטת* (העתק המקורי או מאושר)

 • דיפלומה רשמית של אנגלית, ברמה רשמית B2 של מסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת של מועצת אירופה לשפות, או תעודה מקבילה. (בוגרי בית הספר לעסקים קטוליקה פורטו פטורים ממסירת דיפלומה זו).

 • מרכיבי הערכה משלימים (למשל, GMAT ...)

*תעודות חייבות לציין את הקורסים שנלמדו, הערכתם ו-ECTS שלהם, ואת הציון הסופי של הקורס. אם לא סיימת תואר, עליך להציג תעודה של הקורסים שנלמדו, הערכתם ו-ECTS והממוצע הנוכחי.

הערות:

 • מועמדים שהחזיקו בתואר במדינה זרה חייבים להגיש את תעודת הכישורים: א) מאושר על ידי הרשות הדיפלומטית או הקונסולרית של פורטוגל, או ב) עם האפוסטיל של האג שהונפקו על ידי הרשות המוסמכת של המדינה המנפיקה, אם אותה מדינה הצטרפה לאמנה ביטול דרישת הלגליזציה למעשי ציבור זרים (ועידת האג).

 • כאשר המסמכים כתובים בשפה זרה שאינה ספרדית, אנגלית או צרפתית, יש לבצע את התרגום המתאים, אשר במקרה של תעודת הכשרות, חייב להיעשות על פי החוק הנוטריוני.

הגשת הצעות

ניתן להגיש בקשות במסירה ידנית במשרד האקדמי Católica Porto Business School ו-Loja do Candidato* או על ידי מילוי טופס הבקשה המקוון כאן.

אם נשלח באמצעות טופס בקשה מקוון, יש להציג את המסמכים המקוריים לפני מועד הרישום.

עמלות

תוכנית במשרה מלאה

 • הגשת הבקשה: חינם
 • קבלה והרשמה לתואר שני: 630 אירו. האגרה לא תוחזר במקרה של ביטול ההרשמה לסטודנטים.
 • דמי שנה א' (חלק לימודים: 60 ECTS): 10 תשלומים של 552 אירו
 • שכר לימוד שנה שנייה (תזה, פרויקט או התמחות: 36 ECTS): 5 תשלומים של €662,40

הערה: ערכים אלו מחושבים בהתאם לתשלומים שנקבעו לשנת הלימודים 2022/23

מלגות הצטיינות

מועצת המנהלים של בית הספר לעסקים של Católica Porto החליטה ליצור סט של מלגות במטרה לתגמל את הכשרון של הסטודנטים שביצועיהם האקדמיים ראויים לכך. אלה מורכבים מפטור כולל משכר לימוד עד למקסימום של 36 ECTS לסמסטר וכן משכר הלימוד ושכר הלימוד.

ניתן לחדש את מלגות ההצטיינות בכל סמסטר. קריטריוני הזכאות להענקת מלגה בסמסטר השני והשלישי הם:

 • השלמת מינימום של 30 ECTS לסמסטר ללא כשלים בתקופת ההערכה הרגילה או החוזרת.
 • ממוצע משוקלל של הציונים שהושגו בכל המקצועות שהסתיימו בסמסטר הקודם להענקת המלגה השווה או יותר מ-16.0 ערכים.

סטודנטים שיסיימו את התואר במוסד להשכלה גבוהה זר יהיו זכאים למענק מלגה רק אם הם מציגים GMAT עם ציון של לפחות 650 נקודות.

על בית הספר

שאלות