Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

מבוא

למה CIT?

אחרי שתים-עשרה שנות לימוד, את ההחלטה הנכונה הייתם עושים היא להשיג רשום ללימודים באוניברסיטת שלך במכון הקנדי הטכנולוגי. כאן תוכל למצוא את הרמה האקדמית הגבוהה ביותר סביבת למידה מושלמת. אתה הולך להיות חווית חיים, לומד בבית בלב עיר דינמית, כמו טירנה. הצטרפו אלינו, אתה תאהב CIT.

לימוד באנגלית

CIT מלמד באנגלית בלבד, אשר מספקת יתרונות נוספים ללא עלויות נוספות על ידי שיפור מיומנויות השפה האנגליה שלך, להגדיל את נפח התעסוקה במדינה ולתת לך גישת הקריירה הבינלאומית.

תכניות לימודים קנדיות

CIT מספקת תוכניות מבוססות על תכניות הלימודים הקנדיות והוראה מועברת מבוססת על שיטות העבודה המומלצות של מערכת חינוך קנדית, אשר מסמיכה בוגרות עם יצירתי, נועזות, יזמיות, מיומנויות המצאה ואהבתי ליידע.

בלב ליבה של טירנה

CIT ממוקם באחד המגדלים החשובים ביותר של טירנה, במרחק הליכה מכיכר העיר מרכזי, מקומות תרבות, בידור היסטורי כמו גם מוסדות שלטון מרכזיים. מיקום זה יגרום לך את הזמן של החיים שלך, בזמן שאתה מכין את עצמך לקריירה מרגשת.

לימוד תוכניות

CIT מספקת התואר הראשון והשני. תוכניות לומדות מבוסס על מערכת בולוניה.

מסלול לימוד גמיש

CIT היא חלוצה של נתיב למידה גמישים לוקח בחשבון את הצרכים המשתנים של חינוך. תוכל לעבוד וללמוד בו זמנית עם אפשרות להשלים classwork שלך בכל שעה משעות היום או בערב. ניתן גם ללמוד במשרה חלקית או במשרה מלאה או לסירוגין אותם.

רוב הסיכויים ללמוד בקנדה או בארה"ב

בנוסף לשימוש במערכת החינוך הקנדי גבוהה, CIT עובדת על הקמת העברה או הסכם לשיתוף פעולה מלא עם אוניברסיטאות בקנדה. מערכת ההוראה שלנו מקלה ההסמכה של התואר בארה"ב וקנדה.

בינלאומי והתחנך בינלאומי סגל אקדמי

CIT מעסיקה חברי סגל מאוד מוכשרים, שילוב אזרחי חוץ ושל אלבנית עם רקע בחינוך בינלאומי וניסיון מקצועי המעמדות הם מלמדים. CIT נוקט בגישה אישית לחינוך. בשעת CIT סטודנטים ומרצים הם יותר צוות, הוא במרדף של ידע מתמשך ומתקדם. CIT מציע את היתרונות של קרוב ואכפתי באווירה אוניברסיטה קטנה בשילוב עם מחקר מעמיק אוריינטציה אקדמית.

חזון, משימה ומטרה Essential של המכון

VISION: קנדי מכון הטכנולוגי מחויב לפיתוח ב התלמיד חינוכית ומקצועית רוח אתית, חשיבה ביקורתית, אנליטית וכישורי פתרון בעיות, יצירתיות, חדשנות ומובילה.

משימה: המכון הטכנולוגי של קנדי ​​הוא בין הבודדים אוניברסיטאות אלבניה ללמד באנגלית, מחויבת בהכנת לבוגריו שמסוגלים לפתח ערכים, מיומנויות וידע שהם צריכים לעצב את חייהם, הקריירה, והחברות שלהם. כדי להשיג זאת, הקנדי המכון הטכנולוגי יציע ראשון באיכות גבוהה, וכן בוגר לימודי המשך, ולקדם פעילויות מחקר המשמשים לצרכים מקומיים ואזוריים.

התחייבויות: המכון הטכנולוגי הקנדי מביע התחייבויותיה למשימתה ידי רודף את היעדים הבאים:

כדי להציע תוכניות לימוד מעולות באזורים נבחרים כדי למשוך הפקולטה צוות מוסמך ולספק להם סביבת עבודה בטוחה ותומכת כדי לייצר בוגרים מי הם עצמאיים, בטוחים, עצמיים מכוונים ומתמשכים להשיג את המטרות האישיות שלהם. כדי להכין בוגרי מוכווני הקריירה מי הם חדשניים, בעלי חשיבה ביקורתית, וארוך החיים לומדים. כדי לפתח חברתי בוגרים אחראית שפתוחים לשינויים בצרכי קהילה, ומכבד ערכים מקומיים והגלובליים אציליים. כדי להציג תמיכה הולמת ולדאוג לסטודנטים. כדי לספק סביבת הוראה-למידה בתוך המדינה- of-the-art מתקני חינוך. כתמריץ להמשכו של המחקר ולקשר אותם לצרכים בקהילה ובחברה.

מטרה מהותית של המכון:

גשר לחינוך קנדי. גשר אל אוניברסיטאות להכרה בינלאומית אחרת. מוסד אקדמי יעיל בפיתוח בוגרים מיומנים ובעל ידע מוסד אקדמי RDC-מרוכז ביותר אימוץ אסטרטגיה של שיפור מתמיד להכרה בינלאומית במכון, עם נקודות זכות אקדמיות להעברה למוסדות אקדמיים צפון-אמריקאים. הפיכת חינוך ברמה עולמית סביר מציע חינוך וניצוח RDC ידי סגל מוכשר מאוניברסיטות להכרה בינלאומית מציע תכנית רלוונטית הצרכים של אלבניה. סטנדרטי תכנית ויעדים המבוססים על תוצאות תכנית והמהלך למדידה. תרומה והפצת ידע באלבניה ומעבר. מציע לימודי המשך, לרבות הכשרה עסקית, מנהיגות קהילתית, ואת ללימודי המשך. עבודת complementariness ושיתוף פעולה עם אוניברסיטות אחרות ולא בתחרות בריאה

המכון הטכנולוגי של קנדי ​​(CIT) הידוע גם בשם "instituti Kanadez אני Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), נמצאת בבעלות CIT החברה - אלבניה, אשר בעל השכלה כפעילות העיקרית שלה באלבניה.

הסטארט-אפ של העסק הזה באלבניה מקורו על מזכר הבנות שנחתם בין החברה לבין קונסורציום נובה Edu, קונסורציום הקנדי מנוסה של מכללות מתן חינוך ברמה משנית ואוניברסיטת. בהתבסס על כך, עם פתיחת מסחר ב אלבניה הייתה צורות משתרג ושותפות מוכנות נוספות של שיתוף פעולה עם מוסדות קנדיים לפעול בתחומי מחקר, מדע וחינוך נמצאים בתהליך. באוקטובר 2012, על הסכם שיתוף פעולה מקיף נחתם בין CIT ו גלוב האוניברסיטה, ארה"ב, אשר יהיה התממשה עם תוכניות חילופיות אקדמי סטודנט וכן העברת תלמיד והכרה הדדית של תוכניות.

CIT מספקת תוכניות לימוד באנגלית ותכניות הלימודים שלה לעמוד בדרישות ותקנים של השכלה גבוהה בארה"ב וקנדה. הוראה ב CIT מועברת בחצרים הנוח מתוך סגל אקדמי מוכשר. האחרון המורכבת של פרופסורים בוגרים ועם ניסיון בהוראה מחו"ל, ופרופסורים זרים ומהנדסים, בעיקר מארה"ב וקנדה, שיש להם ניסיון בפיתוח והיישום של עסקים וטכנולוגיית מידע.

נחות CIT נמצאות זאיד מרכז, הנמצא בליבה של עיר הבירה האלבנית, טירנה. המרכז הוא בעל מקום מספיק נוח לסטודנטים ומרצים. יש CIT משטח כולל של מטר מרובע 2300, כלומר 11.9 m2 / סטודנט.

CIT היסטוריה

מכון הטכנולוגי קנדי ​​הוקם בנובמבר 2011. מכון הקנדי של הפילוסופיה של הטכנולוגיה הוא להציע לצייד את התלמידים עם חינוך איכותי ביותר ומיומנויות סביבת העבודה האלבנית ארה"ב / קנדה.

תוכניות הלימוד באופן בלעדי באנגלית מבטיח CIT לעשות שימוש בחומרים החינוך המעודכן ביותר, במילוי הפילוסופיה שלה כלפי התלמידים שלהם לרדוף ידע ומקצועיות, חיוני עבור סביבות עבודה בהתאמה באלבניה ארה"ב / קנדה.

הקמת האוניברסיטה הזאת מקורו על מזכר הבנות שנחתם בין החברה לבין קונסורציום נובה Edu, קונסורציום הקנדי מנוסה של מכללות מתן חינוך ברמה משנית ואוניברסיטת. בהתבסס על כך, פתיחת המכון הקנדי של הטכנולוגיה באלבניה הייתה צורות משתרג ושותפות מוכנות נוספות של שיתוף פעולה עם מוסדות קנדיים לפעול בתחומי מחקר, מדע וחינוך נמצאים בתהליך.

האוניברסיטה החלה לפעול מהשנה הראשונה של רישוי ואת CIT התוכניות המוצעות היו התוכניות ראשונות תחת: בית הספר למנהל עסקים

מינהל עסקים במנהל עסקים ומערכות מידע

בית הספר להנדסה

הנדסת תוכנה הנדסת תעשייה

באוקטובר 2012 מכון הטכנולוגי הקנדי הנו בעלת רישיון להציע תוכניות מאסטר מקצועיות ומדעיות ב:

הנדסת תעשייה הנדסת תוכנה מינהל עסקים

כמו כן בחודש אוקטובר 2012, על הסכם שיתוף פעולה מקיף נחתם בין CIT ו גלוב האוניברסיטה, ארה"ב, אשר יהיה התממשה עם תוכניות חילופיות אקדמי סטודנט וכן העברת תלמיד והכרה הדדית של תוכניות.

CIT בדרך להגשים הפילוסופיה שלה ארגנה כנסים בינלאומיים שונים:

בחודש נובמבר 2012, CIT מאורגן "אלבניה טכנולוגית ביום השנה מאות העצמאות" באפריל 2013 CIT מאורגן "כנס בינלאומי על פיתוח בר קיימא" On May 2013 CIT מאורגן "אומה, לאום, לאומיות: מה יש שם"

מיקומים

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

שאלות