Keystone logo
California State University Sonoma

California State University Sonoma

California State University Sonoma

מבוא

אוניברסיטת סונומה הוא קמפוס של מדינת קליפורניה מערכת האוניברסיטה.

106425_10-6-17_CSU_589x325.jpg

ממוקם במדינה היין המוביל של קליפורניה אחת שעה צפונית לסן פרנסיסקו, סונומה המדינה היא קמפוס קטן עם רעיונות גדולים. עם מסורת של קידום צמיחה אינטלקטואלית ואישית, הזדמנויות מנהיגות ומיומנות טכנולוגית, SSU מציעה לתלמידיה אווירה ידידותית, בטוחה ובלתי פורמלית על רקע קמפוס יפה. נכון לעכשיו, דיור בקמפוס מאכלס את התלמידים במתקני הסוויטות של מגורים ודירות.

בעוד SSU מקבלת בדרך כלל את כל התלמידים המוסמכים החלים מבתי הספר התיכוניים באזור השירות שלה, 80% מהחניכים ו -55% מהתלמידים הזוטרים מגיעים מחוץ לאזור המפרץ הצפוני. עם 34 אחוזים של התלמיד הגוף חי בקמפוס, הוא אחד הקמפוסים המגורים ביותר בתוך מערכת מדינת קליפורניה.

פרופיל אקדמי

החוויה החינוכית של SSU מטפחת צמיחה אינטלקטואלית, קוגניטיבית, חברתית ואישי. הפקולטה והצוות מעניקים קשרי שיתוף פעולה עם תלמידים וחינוך המעודד חקר מוסרי, מעורבות אזרחית, אחריות חברתית ומודעות גלובלית בשילוב עם בסיס איתן במשמעת אקדמית. כיתות רבות ממוצעות פחות מ -40 תלמידים, ומאפשרות אינטראקציה הדוקה בין סטודנטים לבין סגל ההוראה.

SSU יש מחויבות לסטודנטים אשר יש להם את היכולת לחשוב בצורה ביקורתית ואתית והוא יכול להשתמש ביעילות בטכנולוגיית המידע. יש מהלך חזק לפתח נקודת מבט גלובלית ברוב של תוכנית הלימודים כדי להכין את התלמידים לצרכים של המאה ה -21 במקום העבודה.

הַאֲמָנָה

אוניברסיטת סונומה מוכר על ידי האיגוד המערבי של בתי ספר ומכללות (WASC) ואת מועצת החינוך של מדינת קליפורניה. בית הספר לחינוך הוא מוכר על המדינה ואת רמות לאומי על ידי CCTC ו NCATE. בית הספר של עסקים וכלכלה הוא מוכר על ידי AACSB-International, האגודה לקידום קולגייט בתי ספר לעסקים. מחלקות ותוכניות רבות מוכרות באופן אינדיבידואלי.

SSU

ארגון הבוגרים

alt = "SSU יש אגודת בוגרי פעיל כי שומר על הקשר המתמשך בין אוניברסיטת 53,000 בוגריו, על ידי חסות פרויקטים חינוכיים, תוכניות, פעילויות כדי להמשיך את הקשר עם התלמידים עם האוניברסיטה שלהם.

פרסים וכבוד

אחד הקמפוסים המבוקשים ביותר במערכת CSU ו בשם קבוע "האוניברסיטה האזורית הטובה ביותר" על ידי חדשות ארה"ב

מבנים ומרכזי למידה

מרכז המידע של ז'אן וצ'ארלס שולץ קרוי על שם היוצר של הקריקטורה של בוטנים, צ'רלס שולץ ואשתו. היא מחזיקה את אחת הספריות הגדולות במערכת CSU ואת מדינת קליפורניה עם יותר מ 400,000 כרכים. מערכת ייחודית של 750,000 כרכים אוטומטיים לאחזור היא אחת מארבע בלבד בארץ. זה גם בתים אוסף מוערך של ג 'ק בלונדון של כתבי, אותיות מקוריות, ו memabilabilia.

59,000 רגל מרובע מרכז פנאי, מעוצב עם סטנדרטים גבוהים לשיטות בנייה בת קיימא, בתים המדינה- of-the-art ציוד אירובי, קיר טיפוס, פעילות גופנית אולפני ריקודים, שני חדרי כושר, הרמת משקל גדול שטח המכונה, חדרי ההלבשה, ספא. המכונה "בניין שמלמד", המרכז לטכנולוגיה סביבתית הוא הפגנה של אדריכלות בת קיימא ויעילות אנרגטית, אשר צורכת רק 50% מהאנרגיה של מבנים דומים.

המותג החדש שלנו, 130,000 מ"ר רגל סטודנט נפתח בנובמבר 2013. זה בתים שטחים ותוכניות לסטודנטים כגון סלון; מקומות אוכל כולל המטבחים, Weyden Brewster, הקפה, Lobo, כמו גם את החנות האוניברסיטה, HUB, סטודנטים פעילויות המשרד, חדרי ישיבות ופעילויות, מרכז העתק ואת הדואר סניף הקמפוס בשתי הקומות הראשונות. הקומה השלישית היא ביתם של אולם הנשפים, חדרי הפגישה והפעילות, מסעדת Overlook, שירותי כנסים ואירועים, שירותי דיור, ומשרדי משרד הקולינריה.

מרכז המוסיקה הירוקה תוכנן להיות אחד מאולמות הקונצרטים הגדולים של העולם, והוא מעוצב לאחר אולם סיג'יי אוזאווה בטנגלווד במסצ'וסטס (בית הקיץ של התזמורת הסימפונית של בוסטון).

המעבדה למדעי ההנדסה של Cerent מעסיקה ציוד חדשני למחקר ולהוראה במדעי המחשב וההנדסה. לסטודנטים יש הזדמנויות ייחודיות לעבוד עם חברות היי-טק באזור.

האוניברסיטה גם מחזיקה ומפעילה את 450 דונם פיירפילד אוסבורן שמירה בקרבת מקום ואת 3,200 דונם Galbreath Wildland Preserve מ Mendocino קאונטי. שניהם מציעים הזדמנויות גדולות למחקר במדעי הטבע נדירים לסטודנטים.

הצעות לתואר / תכנית

האוניברסיטה מציעה תשע תוכניות הסמכה שמונה תוכניות הסמכה לתואר ראשון ותואר שני. תוכניות הוראה בסיסיות בחינוך כוללות נושא מרובה, נושא מרובה BCL, נושא יחיד, שירותים מינהליים, אמנויות קריאה / שפה (תעודה או מומחה), חינוך מיוחד (מתון / מתון או מתון / חמור) ושירותי כוח אדם (באמצעות הייעוץ המחלקה).

האוניברסיטה מורכבת משש בתי ספר: אמנות ומדעי הרוח, עסקים וכלכלה, חינוך, מורחבת

חיי תלמיד

מחלקת חיים למגורים והמרכז למנהיגות סטודנטים, מעורבות

יותר מ -100 מועדונים וארגונים זמינים כדי להכיל מגוון רחב של תחומי עניין בין אתני ובינלאומי תחביבים מיוחדים ועיסוקים.

תוכנית שירות קהילתי הנתמכת על ידי הסטודנטים המשויכים, JUMP (הצטרפות לנו התקדמות) מציעה לסטודנטים את ההזדמנות לשרת במספר רב של תוכניות התנדבות ולצבור חוויות רלוונטיות לחינוך שלהם. כמה פרויקטים JUMP רבים הם אמץ- a- סבא, לימוד חברים, פרויקט Bodega Bay שיעורי הבית, ומשרתים את האנשים הלא נכונים שלנו.

97620_85407_ExtendedEducationLogo.jpg

מיקומים

  • Rohnert Park

    East Cotati Avenue,1801, 94928, Rohnert Park

שאלות