Keystone logo
Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

מבוא

מידע כללי

בייג'ינג ג'יאוטונג היא אונ' מפתח לאומית תחת הממשל הישיר של משרד החינוך ועכשיו נתמך במשותף על ידי משרד החינוך, חברת רכבת סין בייג'ינג הממשלתית עירוני. BJTU היא אחת האוניברסיטות הראשונות שנבחרו לתוך "הפרויקט הלאומי 211" ופרויקט "985 כוח משמעת חדשנות הפלטפורמה", אחד המוסדות הראשונים מוסמכים להעניק תואר שני ו דוקטורט. BJTU, כארגון המוביל, קימת מרכז החדשנות השיתופית לבטיחות Transit Rail, שהנה אחת 14 המרכזים השיתופיים הראשונים שאושרו על ידי הממשלה הסינית להיכנס "הפרויקטים הלאומיים 2011". BJTU נבחרה לתוך החלק העליון 100 של "מדינות בחמש QS BRIC" עבור 3 שנים רצופות, 6 דיסציפלינות נכנסו העליון 400 של אוניברסיטת העולם QS.

בתור אחד משלושת מקורותיו של אוניברסיטת ג'יאוטונג, ההיסטוריה של BJTU ניתן לתארך חזרה 1896. BJTU צמח מתוך מכון לניהול רכבת בייג'ין, המוסד החינוכי הגבוה הראשון של סין אשר היה מחויב כשרונות ניהול רכבת וטיפוח ויזם החינוך של סין המודרנית בניהול רכבת ותקשורת. בשנת 1917, זה היה ארגון מחדש לתוך בייג'ינג ספר לניהול רכבת בייג'ינג פוסט ספר טלקומוניקציה. בשנת 1921, היא התמזגה עם בית הספר התעשייתי שנחאי, המכללה התעשייתית טאנגשאן להקים ג'יאוטונג אונ'. לאחר ארגון מחדש של אוניברסיטת ג'יאוטונג ב 1923, בקמפוס בייג'ינג הוחלף בייג'ינג ג'יאוטונג אוניברסיטת. בשנת 1950, בית הספר נקרא צפון ג'יאוטונג אונ', והנשיא היה מומחה הגשר המפורסם מאו Yisheng. בשנת 1952, באוניברסיטת ג'יאוטונג צפון בוטל, ולכן, בקמפוס בייג'ין טאנג הפכה עצמאית ובית הספר הוחלף מכון הרכבת בייג'ין. בשנת 1970, בשם אוניברסיטת ג'יאוטונג הצפון חודשה. בשנת 2000, זה התמזג עם מכללת אלקטריק פאוור בייג'ינג לבין הממשל הועבר ממשרד הרכבת אל משרד החינוך. בשנת 2003, בשם בייג'ינג ג'יאוטונג אוניברסיטת חודשה. אנשים הנודע חלק בהיסטוריה הסינית קיבל חינוך באוניברסיטת, כולל ליו האן, מייסד תחנת הרדיו הראשונה של סין, יינג Shangcai, ממציא מנוע הקיטור הספק גבוה הראשונה של סין, זנג Zhenduo, סופר מפורסם ומבקר ספרות והיסטוריון, ג'ין Shixuan, מחבר המונוגרפיה וניהול הרכבת הראשון של סין, שו ג'ינג, החלוצה של כלכלת תחבורת רכבות בסין, ויאנג Rumei, אחד מארבעה רואי החשבון הגדולים הראשונים בסין. ישנם חוקרים המפורסם עבד באוניברסיטה, כולל שיאנג Zhejun, התובע הראשי של משפט בטוקיו מא Yinchu, דמוגרף וכלכלן מפורסם.

ב -10 בספטמבר, 2016, BJTU מלא חגיגה פשוט חגיגית תחת הנושא "ג'יאו טונג, חלום הסיני". בפגישת החגיגה, במכתב הברכה של ליו Yandong הוקרא. וואנג Anshunm, ראש עיריית בייג'ין Du Zhanyuan, סגן שר במשרד החינוך בישיבה נכח נאומים. יתר על כן, שרי משרד התחבורה של רוסיה ומונגוליה גם שלחו מכתבי הברכה שלהם. ואז, חמישה נשיאים של חמש אוניברסיטאות ג'יאוטונג במשותף הוציא הצהרת בייג'ינג של אוניברסיטת ג'יאוטונג, אשר סימנה פרק חדש עבור אוניברסיטת ג'יאוטונג בעתיד חדש. נציגים מסין רכבת אגודה, האגודה הסינית למדע וטכנולוגיה, האגודה הסינית להשכלה גבוהה, האקדמיה להנדסה הסינית, לשכת סודיות המדינה, לשכת רכבת המדינה, ועדת עירוני בייג'ינג ואת המחוזות הרלוונטיים מחוזות, מנהלי בית הספר ויחידות שיתוף הבניין, יותר מ 20 האקדמיה הסינית למדעים, 6 פקידי השגרירות הסינית, 31 אוניברסיטאות בחו"ל, 6 הונג קונג, מקאו וטייוואן אוניברסיטאות 22 האוניברסיטאות ביבשת, כמו גם בוגרי, מורים ותלמידים השתתפו בפגישה חגיגה. במקביל, BJTU החזיק גם יותר מ 10 פעילויות מרכזיות, כגון פסגת ראשי האוניברסיטות העולמית 2016, הפורום בכיר סין תחבורת מפלגת חגיגה.

BJTU מילא נשיא הפורום של סין-רוסיה ג'יאוטונג אוניברסיטת 2015, Premier לי קה-צ'יאנג שלח מכתב ברכה. עד כה, BJTU קימת מכון ג'יאוטונג סין רוסיה בסנט פטרסבורג, מרכז מחקר רכבת הרוסי סין במהירות גבוהה, סין ובריטניה מרכז מחקר במהירות גבוהה רכבת, מעבדה משותפת בינלאומית פעולה בטחונית רכבת במהירות גבוהה ושירות פלטפורמת מחקר מדעי הבינלאומית של שרשרת הלוגיסטיקה האספקה ​​הגלובלית. BJTU פעיל מבצע הנהלת תנועה של אימונים בתעשייה זרה מרחיב את מוניטין השפעה הבינלאומי.

דיסציפלינות BJTU של מדורגות היטב בסיבוב השלישי של ההערכה האקדמית הלאומית. מדע המערכת היה המידע הראשון, הנדסה תחבורה מדורג ההנדסה השלישית ותקשורת הייתה ה -8. עד כה, מדע מערכת מדורג ארצי ראשון מזה שלושה עגולים רצופים של הערכה.

BJTU ממוקמת בייג'ינג, בירת סין עם קמפוסים מזרח ומערב Haidian המחוזי. הוא משתרע על שטח כולל של כמעט 1000 mu (1 mu כ שווה 667 מטרים רבועים), ושטח הבניין שלה הוא 910 אלף מ"ר. האוניברסיטה הקימה גם קמפוס Weihai חדש והכניס אותו לשימוש 2015. לכל קמפוס קול מתקני הוראה ומחקר, כמו גם סביבה יפה.

BJTU השיג הבחנה ב המציע מגוון של הודות לתוכניות האקדמיות להתפתחות בלמעלה ממאה שנים. BJTU טפחה תחושה חזקה של שיתוף פעולה וחדשנות. האוניברסיטה הפכה לבסיס חשוב להתברר כשרונות, במיוחד כשרונות בולטים בתחום טכנולוגיית מידע מעבר רכבות עירוניות, לפיתוח הכלכלי וחברתי של סין. האוניברסיטה חוברת בשיתוף פעולה הדוק עם התיעוש, העיור, informationization של האומה מאז הקמתו. BJTU תורמת מערכת תחבורה מקיפה, במיוחד כדי לזרז את הפיתוח של רכבות כמו גם מקדם את השילוב של בייג'ינג, טיאנג'ין ו הביי, אשר תורם תרומה פעילה התחבורה הארצית, לוגיסטית, הנדסת מידע, הנדסת אנרגיה חדשה הכלכלה חברתית בבייג'ינג . BJTU הקימה המטרה הפיתוח והאסטרטגיה "שלושה שלבים" להיות האוניברסיטאות מהשורה הראשונה באמצע המאה הזו.

לאחר שלוש מאות שנה בפיתוח, בית הספר יצר יתרון של מידע, ניהול דיסציפלינות אחרות עבור מאפייני התנועה של המדע והטכנולוגיה. לאוניברסיטה יש מערכת שלמה של תוכניות לימודים, ניהול, כלכלה, ספרות, משפטים ופילוסופיה. יש BJTU 14 בתי ספר, כולל בית הספר להנדסה אלקטרונית והמידע, בית הספר של טכנולוגיית המחשב והמידע, בית הספר לכלכלה וניהול, בית הספר להנדסה אזרחית, בית הספר להנדסה מכנית, אלקטרונית מלאה, הספר להנדסת חשמל, ספר המדע, בית הספר של הנדסת תוכנה, בית ספר של מרקסיזם, בית ספר לאדריכלות ולעיצוב, בית ספר למשפטים, בית ספר של ביטחון לאומי, בוגר בית ספר ובית ספר של מרחק לימודי המשך. אוניברסיטת הייבין הקמפוס ג'יאוטונג בייג'ינג היה בין מייסדי עם מפעלים Huanghua, פרובינצית. יש BJTU שני בהנדסת תנועה ותחבורה disciplines-- המפתח הלאומי ברמת-1 ו מידע והנדסת תקשורת, שני בכלכלה תעשייתית disciplines-- הלאומי ברמת-2, גשר והנדסה המנהרה. עד כה, יש BJTU 8 דיסציפלינות מפתח לאומיות. ישנן 15 תחנות מחקר פוסט-דוקטורט, 20 רמה-1 דיסציפלינות המציעות לדוקטורט, 34 רמה-1 דיסציפלינות מציעות תוכניות התואר שני, 13 תוכניות תואר מקצועיות כגון MBA, EMBA, M.Eng, M.Acc, M.Law וכו.

BJTU יש להתייחס לשיפור איכות המורים כפי בראש סדר העדיפויות של מפעיל באוניברסיטה וזה במרץ יישמה את האסטרטגיה של חיזוק כישרונות בבית הספר. יש עד עכשיו, BJTU 2907 חברי סגל ועובדים כולל 1846 מורים במשרה מלאה. (בין סגל ההוראה במשרה מלאה, 1199 הנם תפקידים מקצועיים וטכניים בכירים סגן 1733 הם תואר שני ומעלה.) יש BJTU 2 אקדמאים של CAS, 2 אקדמאים של אקדמיה הסינית הנדסה, 5 מורים לאומיים, 6 חברי הערכה אקדמית קבוצה של תארים אקדמיים הוועדה של מועצת המדינה, 4 "973" המדענים הראשיים, 9 שנבחר אדם של "תוכנית אלפים ככר", 6 אדם נבחרים של "עשרת אלפים ככר התוכנית", 8 פרופסורים מכובדים פרופסורים במשרה חלקית של "היאנגצה חוקר נהר", 11 מועמדים לאומיים של כשרונות פרויקט, 9 זוכי קרן נוער מצטיינת לאומית, 11 זוכים של קרן נוער מצטיינת, 69 אדם של התכנית לפרויקט כשרונות מעולים New Century, 158 מומחים שנהנים הקצבה ממשלתית מיוחדת.

BJTU מאז ומתמיד לוקח כישרונות מטפחים כמשימה בסיסית של החינוך והוא טיפח מספר רב של כשרונות למדינה במשך 100 השנים האחרונות. BJTU משיגה כיתה מעולה בהערכת ההוראה הלאומית הראשונה 1997 ו 2006. יש עכשיו באוניברסיטה 14,253 סטודנטים לתואר ראשון, 7966 סטודנטים לתואר שני, דוקטורנטים 2891, 6918 סטודנטים לתואר מקצועי 7810 תלמידים בוגרים. ישנם 820 סטודנטים בינלאומיים לטווח ארוך בסך הכל.

BJTU זכתה 1 פרס לאומי פרס גדול, 3 פרסים לאומיים פרס שלישי, 12 מחלקות לאומיות בפרס שני, 1 בפרס עירוני בייג'ינג ב פרס גדול, 27 פרסים עירוניים בבייג'ינג בפרס הראשון, 29 פרסים עירוניים בבייג'ינג בפרס שני אחרונים שלוש פרס מפעל הוראה שנים; אשר 3 פרויקטים בחינוך טייס ו 1 בית ספר טייס רפורמה בחינוך של המדינה דבר ב 5 שנים האחרונות; יש 8 דיסציפלינות של תכנית הלאומית לחינוך והכשרה מהנדס מצטיין 7 הרפורמציה דיסציפלינות מקיפות ומקצועי לאומיות טייס; הוענק מרכזי הפגנת הוראה ניסוייים "חומש ה -12" לאומיים 2, 2 מרכזים לאומיים הוראת ניסוי סימולציה וירטואלית, 3 בסיסים בפועל לאומיים משלימים, 7 מרכזים לחינוך לאומי הנדסאים, 2 בסיסים מעשיים חדשנות הפגנתית עירונית בייג'ינג; הוקם מרכז הפגנת ההוראה לאומי; אשר 4 שיעורים פתוחים וידאו באיכות לאומיות, 22 פרויקטים כמובן מעולה שיתוף משאבים, 42 חומרי לימוד תכנון לאומי ראשונים "חומש ה -12" חינוך כלליים הגבוה של 34 סוגים. BJTU מחזק לטיפוח כישרונות חדשניים מצטיינים באמצעות הקמת הכיתה ניסיונית של המדע (סי יואן מחלקה), מעמד ניסיוני של הקרן משמעת כישרון צמרת (ג'י Xing מחלקה), מעמד מנהל הפרויקט בחו"ל, המעמד טייס תובלה רכבת, מאסטר (הרופא) במצב של מעמד ההכשרה כישרון, זאן טייניואו מחלקה, מאו Yisheng מחלקה ומעמד בינלאומי. רמת האיכות והדרכה של BJTU גדלה משנה לשנה, שיעור התעסוקה יציב ברמה גבוהה, ראשון וקצב בוגר תעסוקה הוא מעל 98% ויותר מ 50% סטודנטים לתואר ראשונים לבחור השתלמות. להקת סטודנטים לאמנות בצעה הישגים יוצאי דופן הלאומית ואת התחרויות העירוניות בייג'ינג, זכתה בפרס הראשון ב -1, 2, הקבוצה אינסטרומנטלי ביצועי אמנות באונ' ה -3 וה -4 ונתנה הופעות באזורים בחו"ל, הונג קונג ומקאו. גרסת החזרות של "חבילת Long March" בביצוע תלמידי BJTU לתהודה חזקה בקהילה, הדרמה המקורית "מאו Yisheng" נבחרה "עמוד השדרה של הרפובליקה - המדע ותעמולת האליטה מאסטר ההנדסה". קבוצת ספורט ברמה גבוהה זכתה 112 (פעמים) בפרסים הראשונים ברמה הארצית ומעלה ברמה הארצית בכל מיני תחרויות, כולל 76 אליפויות בתחרויות בדמינטון בעולם באוניברסיטה ואירועים מרכזיים אחרים המקומי ובחו"ל.

BJTU לוקח חיזוק חדשנות מדעית וטכנולוגית כמוקד איסטרטגי של פיתוח, כל זמן משפר יכולת שירות חברתית. יש BJTU הוראה, מכשירי מחקר ונכסי ציוד 1.07 יואן יואן טריליון; 84.91 אלף ספריית ספרי נייר, ספרים אלקטרוניים, משאבי רשת עם מסד נתונים המאפיינים תחבורה. יש BJTU 47 פלטפורמות מחקר ברמה מחוזיות שרים, כולל 1 מעבדת מפתח לאומית, 1 מרכז מחקר ההנדסי לאומי, 6 מעבדות הנדסה לאומיות, 1 מרכז מחקר אנרגיה לאומי, 4 מעבדות מוסמכות לאומיות, 1 פרק מדע באונ' לאומי לטכנולוגיה, 9 מעבדות מפתח של משרד מרכז מחקר וחינוך / הנדסה, 1 מעבדת בייג'ינג, 10 מעבדות מפתח של מרכז מחקר טכנולוגיה והנדסת בייג'ינג ואחרת 13 פלטפורמות מחקר מדעיות ברמה מחוזית שרים. בשנת 5 שנים האחרונות, האוניברסיטה בפיקוח כמעט 11,000 פרויקטים מחקריים כגון תוכנית לאומית 973, תוכנית לאומית 863, קרן המדע הלאומית, קרן המדע הלאומית חברתית ופרויקטים אחרים שהוקמו על ידי משרד החינוך, משרד הרכבות וכן הלאה. הקרן למחקר הגיע 3.67 מיליארד יואן. BTJU פרסמה 3097 ניירות בציטוטים SCIE ו 5214 ניירות בציטוטים EI. היו 2107 בקשות לפטנטים 1360 אישורים. BJTU ארחה 8 בפורום הסיני בכירת ג'יאוטונג ו 42 BJTU הרצאות, ארחה והתחייבה 40 כנסים בינלאומיים ברמה גבוהה. BJTU זכתה 12 פרסים לאומיים, 136 פרסי מדע וטכנולוגיה מחוזיים, 1 פרס מדעי טבע לאומי פרס שני, 1 והתקדמות הטכנולוגיה לאומי למדע פרס הפרס שני 1 פרס המצאה טכנולוגית לאומי בפרס שני כמו גם בפרס מצטיין במחקר מדעי ב 8 הפרויקטים שבוצעו (מדעי הרוח והחברה).

BJTU הקימה קשרי שיתוף פעולה עם מעל 205 אוניברסיטאות ומפעלים רב לאומיים מפורסמים ביותר מ 38 מדינות, כולל ארצות הברית, בריטניה, גרמניה וצרפת על מנת לטפח כישרונות מהשורה הראשונה עם חזון עולמי. האוניברסיטה הקימה מכוני קונפוציוס עם KU Leuven בבלגיה, אוניברסיטת דרום טקסס בארצות הברית ואוניברסיטת קמפינאס בברזיל. BJTU ארח או התחייב בכנסים אקדמיים בינלאומיים של תקשורת אלחוטית הבינלאומית, עיבוד אותות, הנדסת רכבת, לוגיסטיקת פחמן נמוכה ובתחומים אחרים. פסטיבל התרבות הבינלאומי נערך מדי שנים כדי לקדם את חילופי התרבות אקדמית הסינית וזרה. ההכרזה על "מכון האנרגיה החדשה הסינית" נבחרה לתוך "בינאום אוניברסיטאות הפגנה קידום תוכנית". קרנות וזרים גדלו משנה לשנה. יש BJTU 17 מומחים זרים לטווח ארוך, כולל 3 לאומית "אלף תכנית מומחים זרים"; 5 פרויקטים בחינוך שיתופיים זרי סין כדי לבצע בחינוך לתואר ראשון והשני וכדי לשפר הבינאום של בית הספר. כדי לתת משחק מלא של הארגון הבוגר, הבסיס ואת הדירקטוריון, BJTU קימת 37 אגודות בוגרים מקומיות, נספג 78 דירקטוריונים, ומקים מערכת יחסים שיתופיות אסטרטגיות עם חברות תחבורה, לוגיסטיקה, מידע, אנרגיה אחרת תעשיות כמו גם רשויות מקומיות, אשר הבינו לטווח ארוך ושיתוף פעולה נרחבת באימון אנשים ומחקר מדעי.

"תחשוב על המקור תוך כדי שתיית מים, אוהב הארץ ולכבד את ההמנון." היום, עם 120 שנים של היסטוריה מפוארת, בייג'ינג ג'יאוטונג אוניברסיטת מנהל המשימה שלה, בעקבות המוטו של "ללמוד ולתרגל" ואת רוח צניעות, זהירות וחדשנות, לזכור את הביקוש ואת הציפיות של מנהיגים לאומיים לשעבר, ואת צועדת אל המטרה של בניית האוניברסיטה מוניטין עולמי ובעל הבחנה ברמה גבוהה.

מיקומים

  • Beijing

    Beijing Jiaotong University No.3 Shangyuancun Haidian District, 100044, Beijing

    שאלות