Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

מבוא

עם קמפוסים ברחבי ברלין, המבורג, פריז, אתונה וברצלונה, BSBI מכינה את הסטודנטים שלה להשפיע בצורה משמעותית בעולם העסקים. כל התכניות מועשרות בשלושה ערכי הליבה של BSBI: יזמות, מנהיגות והצלחה וכוללות התמקדות חזקה בשיפור מיומנויות מעשיות ורלוונטיות לשוק של היום. סטודנטים מקבלים את הביטחון להגשים את החלומות המקצועיים שלהם על ידי כוונון עדין של הכישורים המבוקשים ביותר ולמידה מאקדמאים ממוקדי תעשייה בצמרת התחום שלהם. הם גם ייהנו מצוות תמיכה מעולה בקריירה להדרכה נוספת.

 1. החברות של BSBI כוללות: AACSB International - האגודה לקידום בתי ספר קולגיים לעסקים, UN-PRME, Erasmus, Erasmus + וחבר ברונזה של Business Graduates Association (BGA).
 2. מקומות לימודים מרובים - הקמפוס הראשי המאובזר שלנו ממוקם בלב ברלין, בירת גרמניה. גרמניה היא אחת המדינות החדשניות בעולם לפי מדד החדשנות של בלומברג לשנת 2021. יש לנו גם מקומות לימודים בהמבורג, פריז ואתונה.
 3. BSBI מציעה פורמטי לימוד מעורבים כך שתוכל ללהטט בין התחייבויות אחרות לצד הלימודים. BSBI שילבה את סביבת הלמידה הווירטואלית (VLE) ותוכניות הלמידה האלקטרונית בלב לימודה.
 4. תמיכה מצוינת לסטודנטים - אנו מספקים שכר לימוד אקדמי מעולה, שיעורים מובטחים בגודל קטן, מומחים בתעשייה ומצגות דוברות אורח.
 5. השיעורים מועברים באנגלית ויש שיעורים בחינם בשפה הגרמנית. זה יעזור לך להגדיל את אפשרויות התעסוקה שלך בגרמניה לאחר סיום הלימודים.
 6. שירות קריירה ייעודי - החל מסדנאות קורות חיים ואירועי רשת וכלה בייעוץ אישי בקריירה, הצוות עומד לרשותכם להעניק לסטודנטים את השירותים המיוחדים הדרושים להגשמת שאיפות הקריירה שלהם.
 7. ויזה לגרמניה לאחר הלימודים-לאחר סיום הלימודים, אם ברצונך להאריך את רישיון השהייה בגרמניה, תוכל להגיש בקשה לויזה למחפש עבודה עד 18 חודשים שתאפשר לך לעבוד ללא הגבלה. על מנת ליהנות מהזדמנויות קריירה בגרמניה, יש צורך ברמה טובה של גרמנית.
 8. תמיכה משפטית חינם: עם הגעתכם לגרמניה השותף המשפטי SERS יספק לכם את הייעוץ והתמיכה בחינם לחלוטין.

תוצרי למידה

 • התוכניות שלנו נועדו לפתח את הכישורים העסקיים המעשיים הדרושים לשגשוג בשוק העסקים הגלובלי של היום.
 • עם הארגון, המנהיגות וההצלחה בבסיסן, התוכניות שלנו משלבות תיאוריה עם פרקטיקה כדי לשמור על הסטודנטים מעודכנים במגמות העדכניות ביותר בתעשייה.
 • אנו מציעים תוכניות לתואר ראשון, שני ודוקטורט, כולן מתמקדות בסיוע לך להפוך למנהיג יוצא דופן בתחומך.
 • תוכניותינו שתוכננו ונמסרו על ידי מומחים בתעשייה, יספקו לך יתרון תחרותי הדרוש בכדי להתבלט בשוק העבודה העולמי.

גיוון, גודל הכיתה, שביעות רצון התלמידים

עם ארגונים, מנהיגות והצלחה בליבה, BSBI מציעה תוכניות רלוונטיות לתעשייה המתמקדות בפיתוח הכישורים העסקיים המעשיים הדרושים כדי להבטיח את הצלחתך המקצועית. תוכניות אלה מתומחרות בצורה תחרותית כדי לענות על צרכי השוק הבינלאומי. עם הקמפוס הראשי שלנו בברלין, BSBI מושך קבוצת סטודנטים מגוונת עם יותר מ-90 לאומים מיוצגים.

אנו מציעים תוכניות לתואר ראשון, לתואר שני ודוקטורט, כולן מתמקדות בסיוע לך להפוך למנהיג יוצא דופן בתחומך. השותפים האקדמיים שלנו כוללים: האוניברסיטה לאמנויות יצירתיות (UCA), אוניברסיטת קונקורדיה שיקגו (CUC) והאוניברסיטה הבינלאומית טלמטית UNINETTUNO.

אנו גאים להיות חברים במספר ארגונים כגון האגודה לקידום בתי ספר קולגיים לעסקים (AACSB), האומות המאוחדות – עקרונות לחינוך אחראי לניהול (UN-PRME) וארגון בוגרי עסקים (BGA). חברות אלו מדגימות את המחויבות שלנו למצוינות אקדמית, מעשירה את חוויית הלמידה של תלמידינו ומאפשרת להם גישה לרשת הולכת וגדלה של שחקנים מובילים בתעשייה. חברות אלו מספקות ל-BSBI מגוון משאבים וגישה לרשת של אנשי מקצוע, ועוזרות לנו להמשיך להביא תוכניות גמישות ובמחיר סביר לסטודנטים שלנו.

 1. מגוון רחב של תוכניות מעסק, שיווק ופיננסים ועד לאמנויות יצירתיות ו-IT כעת עם אפשרות ללמוד אונליין, או לקבל השכלה בינלאומית רב-קמפוסית, עם שותפויות בצרפת וביוון.
 2. כיתות קטנות וקבוצת תלמידים מגוונת של למעלה מ-90 לאומים, וכתוצאה מכך סביבת למידה מועשרת ושיתוף תרבות.
 3. שירותי סטודנטים מצטיינים, החל משבוע קבלת הפנים, חונכות בין עמיתים לעמיתים, פעילויות חוץ -לימודיות כמו מסיבות טריות, תחרויות עסקים, מופעי כישרונות ועוד.
 4. תוכניות תשלום גמישות, מלגות חלקיות והצעות קידום מכירות.

קבלה

תוכניות לתואר ראשון

 • גיל: 17 - 20 שנים
 • רקע חינוכי:
  • בוגר תיכון;
  • עם תארים המוענקים עם סיום לפחות 11 שנות לימוד;
  • כישורים אקדמיים: ECCTIS שווה ערך ל-GCSE.
 • ניסיון בעבודה: אין / אפשרי משרות במשרה חלקית כפרילאנס עקב בום הזדמנויות מקוונות.

תוכניות לתואר שני

 • גיל: 21 - 34 שנים
 • רקע חינוכי:
  • תואר ראשון/תואר ראשון;
  • ניתן להעריך על ניסיון העבודה הרלוונטי של לפחות 3 שנות ניסיון בניהול;
  • פוטנציאלי עם תארים אחרים לתארים מתקדמים (מחפש להחליף קריירה).
 • ניסיון בעבודה: ניתן להעריך על ניסיון העבודה הרלוונטי של לפחות 3 שנות ניסיון בניהול.

דוקטורט

 • גיל: 23 - מעל
 • רקע חינוכי:
  • תואר ראשון ממוסד מוכר בדיסציפלינה הקשורה לעסקים; תואר שני או תואר שני ברמה 7, או תואר שני במנהל עסקים ממוסד מוכר.
  • מועמדים בעלי תארים בתחומים אחרים ופונים ללא תואר ראשון או שני, אך בעלי כישורים אקדמיים אחרים וניסיון מקצועי משמעותי ברמת ההנהלה מוזמנים גם הם להגיש מועמדות. קבלתם עשויה להיות כפופה לישיבה מוצלחת למבחן כניסה וראיון.

סטודנטים אידיאליים

תוכניות לתואר ראשון:

 • תלמידי תיכון בוחנים להרוויח את התואר הראשון מחוץ למדינה;
 • סטודנטים המעוניינים לשפר את סיכויי העבודה לקבל שכר גבוה יותר בעתיד.

תכניות לתואר שני:

 • אנשי מקצוע עירוניים צעירים/סטודנטים אשר מחפשים להוסיף תואר שני תחת תעודותיהם כדי להגדיל את יכולת התעסוקה ואת הסיכויים לשכר גבוה יותר בארגון שלהם.

דוקטורט:

 • אנשי מקצוע שרוצים להשיג מיקומים בחברות ייעוץ גדולות, קמעונאים בינלאומיים ובתי אופנה ותעשיות שירות אחרות או כאלה שרוצים להמשיך לתואר מחקר באוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם.

112194_110926_BSBI.png

פרסים והסמכות

BSBI הוא חבר ב- AACSB International - האגודה לקידום בתי ספר קולגיים לעסקים.

AACSB International הוא איגוד עולמי של מנהיגים בתחום החינוך והעסקים המוקדש לתמיכה ולקידום חינוך עסקי איכותי ברחבי העולם. באמצעות חברות, הסמכה, מחקר, מנהיגות מחשבתית, פיתוח מקצועי והסברה, AACSB שותפה עם למעלה מ-1,500 ארגונים, מיותר מ-90 מדינות ברחבי העולם. חברות או השתתפות ב-Global Education Alliance אינם מרמזים על הסמכה.

בית הספר לעסקים וחדשנות בברלין הוא חבר גאה חתום על עקרונות החינוך בניהול אחראי (PRME), יוזמה של ה-UN Global Compact. BSBI הוא גם כעת חלק ממחזור אלופי PRME 2024-2025.

PRME מעסיקה למעלה מ-800 בתי ספר לעסקים ולניהול כדי להבטיח שהם מספקים למנהיגים עתידיים את הכישורים הדרושים לאיזון יעדים כלכליים, סביבתיים וחברתיים, תוך הפניית תשומת לב ליעדי הפיתוח בר קיימא (#SDGs). ששת העקרונות של PRME מנחים אותנו בשילוב נוהלי קיימות וניהול אחראי בתכנית הלימודים, המחקר ותפעול הקמפוס שלנו.

בית הספר לעסקים וחדשנות בברלין גאה להודיע שהוא הפך לחבר ברונזה באיגוד בוגרי עסקים (BGA), גוף בינלאומי לחברות ואבטחת איכות.

BGA מעניק הסמכות לבתי ספר לעסקים בהתבסס על ההשפעה שהייתה להם על תלמידיהם, הצוות והקהילה הרחבה יותר, במונחים של אתיקה ונהלי ניהול אחראי. חברות זו תספק ל-BSBI מגוון משאבים וגישה לרשת של אנשי מקצוע, שתעזור לנו להמשיך להביא תוכניות גמישות ובמחיר סביר לסטודנטים שלנו.

בית הספר לעסקים וחדשנות בברלין (BSBI) רשום כעת במסד הנתונים של האיחוד האירופי של ארגונים ומוסדות המשתתפים בתוכנית Erasmus+.

Erasmus+ היא התוכנית של האיחוד האירופי לתמיכה ומודרניזציה של חינוך, הכשרה, נוער וספורט ופתוחה לארגונים בכל רמה של מגזר החינוך.

חברות זו פירושה ש-BSBI יכול להשתתף בפרויקטים אירופיים ואילו לסטודנטים תהיה הזדמנות להעשיר את החוויות והכישורים שלהם. זה גם יפתח את האפשרות ל-BSBI לקבל בברכה לומדים ממוסדות אחרים, כמו גם לפתח שותפויות ושיתופי פעולה עם ספקים, ארגונים ועסקים אחרים.

מיקומים

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     שאלות