Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

מבוא

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (הערכה בשנת 2000) הוא בית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת בולוניה (שנת 1088 לספירה). alt =" BBS מדורג בין בתי הספר למנהל עסקים החדשניים ביותר באירופה והוא אחד המוסדות הנחשבים ביותר באיטליה. השקפות בינתחומיות, שילוב בתעשייה ובינלאומיות הם עמודי התווך המרכזיים של הפילוסופיה של בית הספר, שמטרתה לספק לתלמידים את הכישורים המתאימים בכדי להתמודד עם נוף כלכלי משתנה ומורכב עם ביטחון, ידע ומוטיבציה להצליח.

מטה Bologna Business School ממוקם בווילה גוסטווילאני, בניין מתקופת הרנסנס מהמאה ה -16, הממוקם בגבעות בולוניה, פחות מעשר דקות ממרכז העיר. כאן ההיסטוריה, הטכנולוגיה והמסורת חיים יחד במסגרת יפה וטבעית. בולוניה היא עיר תוססת הממוקמת בלב איטליה - מרחק של 30 דקות מפירנצה, שעה ממילאנו, שעתיים מרומא וונציה - באמיליה-רומאניה, אחד האזורים העשירים באירופה.

BBS

alt = "BBS מציע חוויה חינוכית אקדמית ו"עולם אמיתי" של 360 מעלות, כולל תארים מלאים במשרה מלאה (באנגלית ובאיטלקית), ותואר שני במשרה חלקית ותוכניות קצרות טווח למנהלים ואנשי מקצוע. בית הספר משתף פעולה עם התעשייה חברות מובילות, המספקות להם מנהלים מצטיינים ותוכניות איכותיות ומותאמות אישית. נושאים של חברות בינוניות ותעשיות "תוצרת איטליה" מקבלים תשומת לב מיוחדת באמצעות מחקר ופרויקטים ממוקדים.

BBS

קהילת ה- alt = "BBS הינה משפחה המורכבת מסטודנטים, בוגרים, פקולטות, מנהלים ורשת עסקית ענפה המונה למעלה מ -500 חברות לאומיות ובינלאומיות. סטודנטים, יותר מ -600 בכל שנה, מגיעים מכל רחבי העולם ומכל אקדמיה מגוונת. ורקע מקצועי. alt = "הפקולטה ל- BBS כוללת יותר מ -300 מרצים ארציים ובינלאומיים, אקדמאים וכן מנהלים ויועצים.

סטָטִיסטִיקָה

במבט ראשון

50+

תוכניות

1600+

סטודנטים כל שנה

250+

חברי פקולטה

9400+

בוגרים מגיעים מ

103

מדינות ברחבי העולם

500+

חברות ברשת שלנו

17

שותפים בינלאומיים

 

  תכונות הקמפוס

  קמפוס אחד צומח, שלושה מקומות להתנסות בהם

  שלושה מיקומים, שלושה מקומות שבהם BBS פועל לבניית העתיד, יחד עם אוניברסיטת בולוניה, עסקים וכמובן, הקהילה שלנו. BBS גאה לקבל את פני הבוגרים, הסטודנטים, הצוות והאורחים בחזרה ל-Villa Guastavillani, למרכז הירידים, ובקרוב לקמפוס החדש שמול הוילה.

  הפגישה Bologna Business School הייתה הזדמנות להיזכר בערך ובחשיבות של עבודה עם העתיד ולמען העתיד . עתיד האנשים, בראש ובראשונה, של המחקר והחינוך, ללא ספק, אבל גם של המקומות ומה שהם מייצגים.

  במקומות שבהם BBS חי , עבר והווה נפגשים ומסתכלים אל עתיד שיודע לנצל הזדמנויות חדשות בכל אתגר . עבר והווה משתלבים כדי ליצור אנרגיה הפועמת דרך המסדרונות והאולמות של וילה גוסטווילאני ההיסטורית. בניין בעל ערך אמנותי רב, סמל לא רק של BBS אלא גם של העיר בולוניה וכל אלה שיש להם הזדמנות להעריך את יופיה, וילת הרנסנס הנהדרת היא המטה של הקמפוס BBS . בזכות עבודת שיקום זהיר שבוצע על ידי אוניברסיטת בולוניה בתחילת שנות ה -2000, זה עדיין יש ציורי קיר מרהיבים בתוך הכיתות ואת חדר שלם בסגנון של "מערות הרנסאנס". גם החוץ מרשים, הודות לגנים עם המזרקה שלהם ולפארק הגדול המקיף את הוילה. המגיפה אתגרה אותנו לא רק להאיץ מהפך טכנולוגי שכבר מתבצע בקמפוס ההיסטורי, הכולל כיתות ומעבדות המצוידות בכלים טכנולוגיים חדישים, אלא גם להיות מעורב בחיפוש אחר חללים חדשים ופתרונות חדשים .

  מיקומו של BBS במרכז הירידים של בולוניה היה מבחן אמיתי להיענות לדרישות המשתנות של חיי היומיום בבית הספר. הודות למרחבים ההיפר-טכנולוגיים של האולם החדש, הצלחנו להפעיל את כל הקורסים באופן אישי בבטיחות מלאה ובהתאם לתקנות שנקבעו מעת לעת בשלבי המגיפה השונים. ואכן, הפרויקט נובע מתוך האמונה שנוכחות פיזית ויחסים בין אנשים הם מרכיב מרכזי בלמידה. חלל זה כולל 8 כיתות שיכולות להכיל עד 370 תלמידים , כמו גם 11 חדרי בריחה וחללים לצוות ולסגל, כולם בתוך אזור שבדרך כלל יכול להכיל עד 6,000 איש. השיתוף וההתחברות בתוך הכיתה מתאפשרים באמצעות פריסה חצי עיגול רחבה, ולבו של האולם נתפס כזירה גדולה המזכירה כיכר עיר איטלקית, מקום מפגש מסורתי.

  ישירות מול וילה גוסטווילאני יוקם הקמפוס החדש , שירחיב את הקיים כדי לענות ביעילות על הביקוש הגובר מצד חברות וסטודנטים. הקמפוס החדש הוא פרי עבודתו של מריו קוצ'ינלה , אדריכל איטלקי בעל שם בינלאומי בהתמקדותו בקיימות. וכך עבר, הווה ועתיד לא רק נפגשים אלא מתחילים להתמזג יחד ליצירת פרויקט שתמיד מכוון לחדשנות תוך המשך חיזוק ההיסטוריה הייחודית המאפיינת אותו.

   מלגות ומימון

   Bologna Business School מציע מלגות מלאות וחלקיות למשתתפים ב-MBA. כל המועמדים זכאים להגיש בקשה ללא קשר ללאום שלהם. המלגות מבוססות על הצטיינות (גם אקדמית וגם מקצועית) ומכסות את עלויות שכר הלימוד בלבד. ה-MBA העולמי מציע מלגות של:

   • 35,000 euro (full scholarship)
   • 20,000 euro (partial scholarship)
   • 15,000 euro (partial scholarship)
   • 10,000 euro (partial scholarship)

   תוכנית מלגות אפריקה

   BBS והקרן לשיתוף פעולה עולמי מעניקות את תוכנית המלגות של אפריקה. תוכנית זו שמה לה למטרה להקל על השתתפותם של כישרונות צעירים מבריקים מאפריקה המעוניינים להמשיך לתואר שני במנהל עסקים ולתרום לפיתוח החברתי והכלכלי של היבשת שלהם.

   על התואר השני המקצועי, Bologna Business School שמח להציע מלגות חלקיות לסטודנטים הראויים ביותר. כל המלגות הללו מבוססות על הצטיינות ויוענקו למועמדים המדורגים גבוה בתהליך המיון. הסטודנטים שיצאו בראש בבחירות יהיו סטודנטים שלא רק מגיעים מרקע אקדמי או מעשי חזק אלא גם כאלו שמפגינים את המוטיבציה החזקה ביותר לקחת חלק בתכנית זו.

   יש מלגות של 6,000 יורו ומלגות של 4,000 יורו. כל המועמדים ייחשבו למלגה - לא נדרשת בקשה ספציפית. המלגות מוענקות במהלך כל סבב בחירה ואם הצלחת מספיק כדי לזכות באחת מהן, תקבל הודעה ברגע הקבלה.

   הסמכות

   בעל הסמכת EFMD Equis

   חיים ומתקנים בקמפוס

   המטרה של שירות הקריירה של Bologna Business School , היא לספק את הכלים והמשאבים כדי לקבל גישה לשוק העבודה ולמצוא התמחות. המטרה היא גם לתמוך בעסקים של הטריטוריה שלנו, ולא רק אליו, לבחור כישרונות להעסיק; כישרונות מכל העולם, המגיעים לבולוניה כדי לשקוע בתרבות ובמצוינות של Made in Italy.

   צוות שירות קריירה תומך בסטודנטים במסעם העשוי מלמידה והתפתחות מקצועית, באמצעות סדרת ימי עיון, במטרה להעניק את הכלים והמשאבים הדרושים לקבלת גישה לתפקידי מנהיגות בשוק העבודה. יתרה מזאת, הודות ליועצי קריירה מקצועיים ותהליך לזיהוי "חוזקות" משלו (הערכה חיובית נקודתית) שפותחו בשיתוף עם Essentic, הסטודנטים נתמכים בדרך של שירות מותאם להקמת תכנית התפתחות מקצועית, שתסייע להם להשיג את מטרותיהם. בחיפוש אחר התמחות.

   The process is carried out through the following steps:

   • Drafting of a CV and a Cover Letter
   • Creating an efficient LinkedIn profile
   • How to manage a job interview
   • Initial guidance interviews
   • Career Strategy Counseling
   • Mock Interviews with specialized Head Hunters
   • Career Development Retreat
   • תמיכה שוטפת לתלמידים באמצעות מפגש אחד על אחד.

   National and international companies support the School for different activities that concern the design of the courses, company visits, guest lectures, project works, besides hosting students for the final internship. Indeed, to this end, over the years the Bologna Business School has established a large network and a sound partnership with the most important Italian and European companies thanks to a customized approach, one that is based on the needs of each individual business.

   פורטל קהילת בוגרי BBS מוקדש גם לסטודנטים שלנו

   Target

   11,000 חברים פוטנציאליים כולל סטודנטים / משתתפים נוכחיים, בוגרים, סגל

   OBJECTIVE

   לחזק את תחושת השייכות ל- BBS במהלך ואחרי, לבנות נאמנות ולטפח את הרשת הקהילתית

   ACTIVITIES

   אירועים, חונכות, הזדמנויות עבודה, קבוצות ופרקים לצבירה.

   האירוע החשוב ביותר של המוסד בשנה, עבור קהילת Bologna Business School , הוא כיתת אמן סיום, רגע חגיגי המציין את הצלחתם האקדמית של תלמידי הבוגרים של בית הספר.

   The Graduation is held in Piazza Maggiore, in the historical heart of the city of Bologna, where more than 1500 students of BBS University Masters and Executive Masters are reunited.

   מיקומים

   • Bologna

    Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

   תוכניות

    המוסד מציע גם:

    שאלות