Keystone logo
BAUMAN Moscow State Technical University מאסטר במערכות וטכנולוגיות ביו-רפואיות
BAUMAN Moscow State Technical University

מאסטר במערכות וטכנולוגיות ביו-רפואיות

Moscow, רוסיה

2 Years

רוּסִי

זמן מלא

Request application deadline

Request earliest startdate

RUB 324,577 / per year *

בקמפוס

* לשנה

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

הפקולטה להנדסה ביו-רפואית היא הפקולטה הראשונה ברוסיה ללימודי ביו-הנדסה. המאפיינים של החינוך בפקולטה כוללים לימוד מקיף של דיסציפלינות הנדסה וביו-רפואי הן בתוך BMSTU, כמו גם במפעלים ומרפאות גדולות, כולל פירוגוב, בית החולים הפקולטה להנדסה ביו-רפואית, מכון המחקר לציוד רפואי למבחן, האוניברסיטה הרפואית סצ'נוב, בית החולים בורדנקו.

תחומי מחקר כוללים

ציוד רפואי לטיפול במחלות שונות, לרבות מחלות לב וכלי דם וסרטן, אמצעי ניטור מרחוק של פרמטרים חיוניים של גוף האדם, מערכות בקרה ומעקב, חומרים ביו-מתחדשים ומערכות חיים.

ג'רון ניקס / Unsplash

תרבית תאי גזע שמסתכלים עליה תחת מיקרוסקופ.

התמחות "מערכת ביוטכנית והתקנים"

הבסיס המדעי של התמחות: הביופיזיקה הקובעת את העקרונות הבסיסיים של תפקוד מערכות חיות, התיאוריה של מערכות ביו-טכניות המתארות תת-מערכות טכניות וביולוגיות, ההנהלות המחוברות בלולאת בקרה אחידה, שיטות מדידה וניתוח של אותות ביולוגיים.

תכונת הלימודים היא אופי בין-תחומי; לצד ההכנה הבסיסית הכללית של תלמידי MSTU להבנה מעמיקה יותר של תהליכים רפואיים וביולוגיים, למדו מספר דיסציפלינות כולל ביולוגיה, ביוכימיה, אנטומיה, פתולוגיה, פיזיולוגיה ורפואה קלינית. ההרצאות מועברות על בסיס האקדמיה הרפואית של מוסקבה על ידי IMSetchenov.

ההכנה העיקרית המיוחדת ניתנת בלימוד המכשירים והמערכות הרפואיות החדשות ביותר בלייזר, קולי, אלקטרוני ואחרות תוך שימוש בטכנולוגיות הקרנה חדישות.

המומחים העתידיים מעבירים תרגול במרכזים ובמכונים רפואיים-טכניים מובילים של מוסקבה.

הבוגרים עובדים במרכזים, מכונים וארגונים גדולים המבצעים פיתוח ומחקר של טכניקות רפואיות מסוגים חדשים.

בגבולות התכניות האישיות ניתנת לסטודנטים אפשרות להתמחות בתחום הניהול בשירותי בריאות הציבור והנדסה ביו-רפואית, וכן לצד דיפלומה של MSTU לקבל את הדיפלומה בהשכלה רפואית ממוצעת. הבוגרים שגילו נטייה לעבודה מדעית יכולים להמשיך במחקרים מדעיים בגבולות שנת ההכשרה ה-7 עם הכניסה לאחר מכן ללימודי תואר שני.

מומחיות "הנדסה בפרקטיקה מדיקוביולוגית"

ההתמחות "הנדסה בפרקטיקה מדיקוביולוגית" מבוססת על חינוך פיזי ומתמטי בסיסי, וגם על הידע שקיבלו סטודנטים במחזורים של דיסציפלינות מדיקוביולוגיות ורפואה-טכניות (אנטומיה תפקודית, ביוכימיה, ביו-פיזיקה, ביו-מכניקה, טכנולוגיות מידע רפואיות, טכנולוגיות ניטור של סימנים חיוניים - חשובים לאורגניזם, מדידים ובקרות חיישנים, תהליכים ביו-טכניים רפואיים ומערכות, טכניקה רפואית צבאית וחלל).

במהלך ההכשרה מקבלים הסטודנטים הכנה בינתחומית ייחודית בתחום היצירה, השימושים והמחקרים של טכנולוגיות מידע טכניות מדיקו מודרניות והציוד המורכב בפרקטיקה הרפואית.

הוראת הדיסציפלינות מושקעת על ידי מומחים של האוניברסיטה, המכונים הרפואיים, מרכזי מחקר ופיתוח מובילים, ביניהם בית החולים הצבאי הקליני הראשי על ידי NNBurdenko, האוניברסיטה הממלכתית לרפואה של רוסיה.

כיווני ההכנה קשורים קשר הדוק לרפואה אזרחית וצבאית מעשית ומתמקדים ביישום ויצירה: טכנולוגיות רפואיות-אבחוניות תוך שימוש בגישות מתמטיות, פיזיות ופיזיולוגיות חדשות, מוצרי מידע מדיקו מודרניים, יישום רחב של טכניקת מחשבים ומערכות תקשורת. המאפיינים של המומחיות הם ידע ומיומנויות המאפשרים לבזבז מודלים וניהול של מעבדים באורגניזם חי, להעריך את יכולת התיאור העצמי של שיטות ואלגוריתמים של אבחון וניטור, ליצור שיטות ואמצעים טכניים חדשים לאבחון וטיפולים.

ההכנה מבוססת על הישגים מדעיים של בית הספר המדיקו טכני של MSTU וניתנת בלימוד המכשירים, המערכות והשיטות החדשות ביותר לטיפול מרחוק ואמצעי אבחון לא פולשניים לניטור של סימנים חיוניים - תכונות חשובות של היישום המעשי של אמצעי חומרה-תוכנה ב תרופה. התהליך החינוכי קשור קשר הדוק עם כיווני עבודה מדעיים של מעבדות אוניברסיטאות. הסטודנטים שהראו נטייה לעבודת מחקר מומלצים לשנה ז' להכשרה וללימודי תואר שני.

הבוגרים עובדים במרכזים רפואיים מובילים, בתי חולים ומכוני מחקר מדעיים, מערכת שירותי רפואה מסחרית, נציגויות של חברות. ישנה הזדמנות בנוסף לקבל השכלה רפואית ממוצעת.

בפקולטה מלמדים: 5 פרופסורים, דוקטורים למדעים, 8 קוראים, מועמדים למדעים, 7 מורים חברים מלאים באקדמיה הרוסית למדע רפואי-טכני, בארגונים המדעיים הרוסיים והזרים.

רשימת מסמכי הבקשה

 1. שאלון (נא, צור איתנו קשר בדוא"ל: [email protected] כדי לקבל את השאלון)
 2. עותק קריא של הדרכון שלך עם המידע הדרוש להזמנה (שימו לב שהדרכון שלכם צריך להיות תקף לפחות 1.5 חודשים מתאריך אשרת הכניסה לסטודנט)
 3. עותק של התעודה הרפואית שהונפקה על ידי רשות הבריאות הרשמית של מדינת המבקש, המאשרת את היעדר הפרעות שאינן תואמות לימודים באוניברסיטה
 4. עותק של האישור הרפואי המאשר את היעדר HIV/איידס, שהונפקו על ידי רשות הבריאות הרשמית של מדינתו של המבקש
 5. עותק של תעודת חינוך (עם תרגום מוסמך לרוסית) עם רשימת הדיסציפלינות והתוצאות של מבחנים ומבחנים
 6. שש תמונות (3×4 ס"מ, צבע, מחצלת).

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • תואר שני בביוטכנולוגיה רפואית
  • Wrocław, פולין
 • תואר שני בביוטכנולוגיה מולקולרית
  • Caserta, איטליה
 • מאסטר בטכנולוגיות דלת פחמן וכימיה בת קיימא
  • Bologna, איטליה