Keystone logo
Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

Asian Institute of Management

מבוא

Asian Institute of Management (AIM) הוא בית ספר בינלאומי לתואר שני שמטרתו להשפיע על צמיחתן של חברות אסיאתיות על ידי פיתוח מנהלים מקצועיים, יזמיים וחברתיים. סטפן Zuellig בוגר בית הספר לניהול של פיתוח (ZSDM) היא התגובה של AIM לאתגר של שמירה על פיתוח אסיה. על ידי עבודה עם מטרות תוכנית קיימא התפתחויות, בית הספר יוצר מנהיגים פיתוח מנהיגים ומנהלים אשר מצוידים היטב כדי להשיג הצלחה בת קיימא. ZSDM עוסקת במשקים מתעוררים כדי לבנות צוות של מנהיגים אזרחיים ומנהלי עסקים אשר מצוידים להיות פותרי בעיות, סוכני שינוי ומשתפי פעולה אפקטיביים.

82113_82044_Capture.JPG

אסיה היא אזור של ניגודים דרמטיים, המשלבת מסורת מזרחית עם מערביזציה מהירה. אידיאולוגיות מתחרות קיימות בין סינרגיות חדשות.

באזור זה של עושר רב ועוני קשה, התפקיד שלנו הוא להעצים יזמים, עסקים, מנהיגי הפיתוח ליזום פיתוח חברתי בר קיימא, פוליטי, טכנולוגי, כלכלי. כדי להשיג זאת, המכון הוא אסיה באופן מוחלט, עם ריכוז חזק על דרום מזרח אסיה הקהילה הכלכלית של ASEAN.

הפקולטה שלנו, הסטודנטים, חומרי ההוראה והמחקר הם ברובם אסיאתיים. התוכניות שלנו מיועדות לצרכים אסיאתיים, הגישה שלנו קשורה לניהול אסיה להגיב לבעיות אסיאתיות משונה, תוך שיפור על ידי נקודת מבט גלובלית.

הסטודנטים מגיעים ל- AIM הודות ל -40 שנות ניסיון של המכון בהנחיית הידע והמיומנויות לפיתוח רגישות לתרבויות השונות ולמערכות האמונות, למבנים עסקיים, למנהל ולסביבות רגולטוריות באזור.

ביססנו את עצמנו כמקור של פיתוח משאבי אנוש ראשוניים למגזר הפרטי והציבורי בשווקים המתפתחים, ובמיוחד באסיה.

ניהול עסקים ופיתוח במכון מתבטא באופן הבא:

מנהיגות מצטיינת

חבר הנאמנים והמועצה הבין-לאומית שלנו מורכב מראשי עסקים מובילים ואקדמאים בעלי מחויבות עמוקה להתפתחות אסיה ואנשיה.

סביבה רב-תרבותית

גוף הסטודנטים שלנו הוא רב לאומי, ובעיקר אסיה.

גישה לרשת האיתנה האיתנה שלנו

בוגרים שלנו ניתן למצוא את הרמות הגבוהות ביותר של אחריות במגזר הפרטי, הציבור, ללא כוונת רווח ברחבי אסיה פסיפיק ובמקומות אחרים בעולם.

מיומנויות ידע כדי לפתוח את אסיה

תוכניות הלימוד שלנו, קורסים וחומרי הוראה פותחו עבור התנאים והצרכים של ארגונים פרטיים פרטיים וציבוריים, והן מוצעות לא רק בפיליפינים אלא גם במדינות אחרות באסיה.

גישה מתמקדת

לסגל האקדמי והמקצועי שלנו יש תפיסה אזורית רחבה וניסיון רב בידע ובניהול הידע באסיה. הגישה שלנו היא מכוונת-פרקטיקה, והיחסים שלנו עם ארגונים בכל האזור הם יסודיים לפיתוח ושיפור התוכניות והפעילויות שלנו.

אנו יוצרים תוכניות ניהול חדשניות ומקימים קשרים עם מוסדות אקדמיים מרכזיים וארגוני פיתוח בכל רחבי העולם.

חשבתי על מנהיגות

מרכזי המחקר שלנו יוצרים קשר שבו המגזר הפרטי, הממשלה והחברה האזרחית מתחברים, מתכנסים ומתמזגים. אנו מציירים תמיכה מהאזור במונחים של תרומות כספיות והשתתפות של ההנהלה והקהילה העסקית בהוראה ובמחקר של AIM.

למידה מעשית בשיטת הלימוד

התוכניות שלנו מיועדות ליישום מעשי בעולם האמיתי. כדי לקדם מטרה זו, אנו משתמשים בשיטת המקרה כמצב עיקרי של הוראה ולמידה. בשיטה זו, שהותאמה מהמערכת של בית הספר לעסקים של הרווארד, התלמידים מנתחים תרחישים עסקיים אמיתיים כדי לחדד את כישורי האנליטיים, קבלת ההחלטות והתקשורת שלהם.

השיטה גם מעודד דיונים תוססים בין חברי הכיתה, וכתוצאה מכך סביבת למידה חזקה ודינמית.

צוותי למידה

כדי לקדם למידה משותפת ומנהיגות, כמו גם לטפח את האתוס הרב-תרבותי של בית הספר בקרב התלמידים, אנו מקצים כל אחד ל"צוות למידה "או" יכולים לקבוצה ". צוותים אלה מעניקים לתלמידים סביבת לימוד מגוונת, ומספקים לכל אחד מהם הזדמנות להתנסות וליהנות מנקודות מבט רב-פנים.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

  • Makati

    Paseo de Roxas,123, 1229, Makati

שאלות