Keystone logo
Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

מבוא

הצטרף לקהילה משגשגת של חברות כישרון וחזון. יחד נחלוץ למידה מבוססת-עבודה לכלכלה הדיגיטלית.

הגישה והמתודולוגיה שלנו מושרשות בפעילות ליבה - תוכנית החינוך המלאה. אנו מציעים חוויות למידה אינטראקטיביות וחווייתיות.

אנחנו לא משתמשים בגישה מסורתית בכיתה. בלי מבחנים, בלי הרצאות, בלי מורים. במקום זאת, אנו מתמקדים בהקניית תחום (טכני) וכישורי מנהיגות הניתנים לפי דרישה בשוק העבודה, עוזרים לך לבנות תיק עבודות באמצעות משימות ופרויקטים מעשיים, ולחבר אותך למנחים ולמנטורים בעלי ניסיון ישיר בתחום.

כך אנו מחדשים את חווית הלמידה:

נתיבים מעבר לתוכניות

היכונו לעתיד טק בהיר. בחר אחד שלנו מבוקש נתיבי הקריירה.

קמפוס בכל מקום

האולטימטיבי בגמישות - למד היכן אתה נמצא באמצעות פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית והחווייתית שלנו.

למידה עבור כל אדם

מאסטר טק מיומנויות, לשפר את האנשים ואת כישורי המנהיגות, ליהנות עבודת צוות ובניית מערכת יחסים.

מסלולי הכישרון שלנו

למד תוך כדי תרגול והרוויח תואר אוניברסיטאי מבוסס עבודה. הצטרף למאיץ הטאלנטים שלנו כדי להקל על כניסתך לשוק העבודה ההולנדי והאירופי.

על קצה המזלג

מתודולוגיית הלמידה הייחודית שלנו מאפשרת לך להרוויח את התואר שלך תוך כדי תרגול מיומנויות באמצעות:

  • סדנאות שבועיות
  • קבוצות למידה בפעולה שבועית
  • פרויקטים ומשימות מבוססות עבודה
  • חונכות לפי דרישה
  • דו מימד, אולמות עירוניים רחבים

האם חווית הלמידה הטכנולוגית של אמסטרדם מתאימה לך?

האם אצטרך ללכת לקמפוס?

לא, הפלטפורמה המקוונת שלנו והסדנאות במשרה חלקית/קבוצות למידת פעולה/ליווי מאפשרים לך לעבוד בזמן שאתה לומד.

אחד הדברים שאני באמת רוצה בחינוך שלי הוא מישהו שיודע את החומר שלהם יעבוד איתי.

אמסטרדם טק עוסקת בלמידה חברתית שבה תהיה לך הזדמנות להצטרף לקהילה של לומדים, מנטורים ומנחים, באמצעות סדנאות, חונכות וקבוצות למידת פעולה.

אני לא אקדמאי - אני יותר מעשית. האם בית הספר הזה מתאים לי?

הדגש שלנו על למידה מבוססת הפרויקט הופך אותו לקל ונגיש עבור אנשים שעוצמתם בלמידה מעשית.

אמסטרדם כרכז

אמסטרדם היא אחד משלושת האזורים הכלכליים הצומחים ביותר באירופה. כשותפים של המועצה הכלכלית של אמסטרדם וחבר מייסד של TechConnect, אנו מחויבים להביא כישרונות טכנולוגיים גלובליים לאזור אמסטרדם.

הַאֲמָנָה

אמסטרדם טק היא מכללה חברה באוניברסיטת וולף ומציעה נקודות זכות ותארים דרך אוניברסיטת וולף הפועלת באישור הרשות להשכלה גבוהה ומלטה (MFHEA)

תארים באוניברסיטת וולף מוכרים בינלאומית בהולנד, אירופה, ארה"ב, קנדה ומעלה 60 מדינות כתואר באיחוד האירופי, אולם הם אינם מובילים לתואר הולנדי מקומי המבוסס על חוק ההשכלה הגבוהה והמחקר המדעי ההולנדי (WHW)

ASIC מוסמך בינלאומי

197675_Accredited-Logo-Large-2023-2025.jpg

אמסטרדם טק מוסמכת על ידי שירות ההסמכה לבתי ספר בינלאומיים, מכללות ואוניברסיטאות (ASIC) עם סטטוס פרמייר עבור תחומי הפעולה הראויים לשבח. הסמכת ASIC מסייעת לסטודנטים ולהורים לעשות בחירה מושכלת יותר וגם תסייע לבית ספר, מכללה, אוניברסיטה, ספק הכשרה או ספק חינוך מרחוק, להוכיח לגוף הסטודנטים הבינלאומי שהם מוסד איכותי.

ASIC מוכרת על ידי UKVI בבריטניה והיא חברה מלאה ברשת הבינלאומית לסוכנויות אבטחת איכות בהשכלה גבוהה (INQAAHE), חברה ב-BQF (British Quality Foundation) וחברה מוסדית ב-EDEN (אירופה למרחקים ו-E- רשת למידה).

זוכה פרסי ההשפעה של Real Leaders Impact לשנת 2023

197676_2023RLImpactAwards_WinnerLogo1-1024x1007.png אמסטרדם טק נבחרה לזוכה ב-Real Leaders Impact Awards לשנת 2023. פרס עולמי שמכיר בארגונים על מחויבותם האמיתית לחולל שינוי בר קיימא בעולם. האוניברסיטה נבחרה על סמך מחויבותה לקדם תרבות של מנהיגות אתית, קיימות וגיוון ובכך להעצים את הסטודנטים עם מיומנויות וידע יקרי ערך שיכינו אותם לקריירה מצליחה בחברה גלובלית יותר ויותר מחוברת.

פרס דירוג 5 כוכבים מאת QS Stars

197679_5star-qsraing.png אמסטרדם טק זכתה בדירוג 5 כוכבים עבור למידה מקוונת על ידי QS Stars, סוכנות דירוג ודירוג חינוך עולמית מובילה. פרס זה מכיר במחויבות יוצאת הדופן של אמסטרדם טק לספק חינוך מקוון באיכות גבוהה לסטודנטים ברחבי העולם. התוכניות המקוונות של אמסטרדם טק הוערכו לפי מספר קריטריונים, כולל איכות ההוראה, תמיכה בסטודנטים, משאבים מקוונים ושיטות הערכה.

מוסד רשום CRKBO בהולנד

177762_crkbo_instelling.jpg

אמסטרדם טק מוכר ורשום רשמית ב-CRKBO (Centraal Register Kort Beroepsonderwijs). ה- CRKBO (ההולנדית "המרשם המרכזי Kort Beroepsonderwijs") הוא המרשם המרכזי לחינוך מקצועי קצר.

הכניסה למרשם זה היא בלעדית למוסדות חינוך הפועלים במסגרת קוד האיכות והתקנות שנקבעו על ידי ממשלת הולנד לחקיקת מס ובמסגרת הנחיות האיחוד האירופי לחינוך מקצועי איכותי.

ההרשמה מתרחשת רק לאחר העברת ביקורת מוצלחת של גוף בלתי תלוי שהוגדר על ידי ממשלת הולנד (CPION- Centrum Post-Initieel Onderwijs, או המרכז לחינוך פוסט-ראשוני).

מוכר ורשום ב-NARCIS

177763_narcis-logo.png אמסטרדם טק הודיעה בגאווה כי היא מוכרת כמוסד מחקר של האיחוד האירופי עם סטטוס חסות מחקר על פי הוראה (EU) 2016/801 וכן רשום ב-National Academic Research ומערכת מידע שיתופי פעולה (NARCIS). NARCIS הוא מסד נתונים פורטל מקוון מוביל של נתוני מחקר מדעי ופרסומים הולנדיים. הוא מוסיף לאינדקס מערכי נתונים ופרסומים נרחבים, כולל חלק גדול מהעבודה בגישה פתוחה.

עדויות סטודנטים

מיקומים

  • Amsterdam

    Amsterdam, הולנד

שאלות