Keystone logo
American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

מבוא

הקונסורציום האמריקאי של אוניברסיטאות (ACU) הוא קבוצה של מוסדות מוכרים להשכלה גבוהה עם תוכניות מעולה ותכונות. חבריה משרתים את הצרכים החינוכיים של אלפי סטודנטים בינלאומיים מרחבי העולם. היקף ההצעות של ACU הוא מגוון ומרוחק, החל בתארים מתקדמים לתכניות דוקטורט בתחומים רבים, כולל מדע מתקדם, הנדסה וטכנולוגיה ותוכניות מגוונות כמו חשבונאות, הנדסה, משפטים, מינהל עסקים, טקסטיל, תזונה ו רפואת ספורט. ACU הוא לא רק על תוכניות אקדמיות חזקות. סטודנטים בינלאומיים משגשגים במוסדות המחויבים לחינוך בינלאומי, כפי שמעידים המשאבים - אנשים, מתקנים, שירותי תמיכה וכו '- הם מקדישים לה. מחויבות זו נובעת משליחות, לא רק כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים להצטיין מבחינה חינוכית, אלא גם לגייס את תרומתם להעשרת סביבות לימודים אקדמיות לתלמידים אמריקאים. זה מגיע גם מתוכניות מוסדיות ACU לשלוח סטודנטים אמריקאים למדינות אחרות ללמוד; הלמידה התרבותית שלהם מובילה אותם לאזרחים גלובליים טובים יותר ולסטודנטים אחרים עם סטודנטים בינלאומיים כשהם חוזרים. הקונסורציום האמריקאי של אוניברסיטאות (ACU) מאפשר קבלה בינלאומית לסטודנטים לתואר ראשון ותואר ראשון במוסדות החברים בו, המציעים מגוון רחב של תוכניות ושירותים אקדמיים מצויינים. סיוע לתלמידים בהשגת שליטה שוטפת באנגלית והתאמתם לסביבה האקדמית והתרבותית החדשה מסופק על ידי מרכזי INTERLINK בכל קמפוס.

UNCGMAIN1
UNCGMAIN02

מיקומים של ACU

ACU Locations Map

חברים

אוניברסיטת Valparaiso Valparaiso אוניברסיטת (Valpo) היא אוניברסיטה פרטית של 4,500 סטודנטים אמריקאים ובינלאומיים מארצות הברית ו -40 מדינות ברחבי העולם. בעקביות מדורגת כאחד האוניברסיטאות המובילות של המערב התיכון, Valpo מופיע בין האוניברסיטאות בארה"ב המציע את התמורה הטובה ביותר עבור מחיר. Valpo יש מסורת ארוכה וגאה של בברכה סטודנטים בינלאומיים של כל מסורות תרבותיות ורקעים. במטרה לטפח חינוך בינלאומי אמיתי לתלמידיו ולסגל ההוראה שלו, מציעה האוניברסיטה תוכניות רבות המעסיקות סטודנטים וסגל בדיאלוגים בין תרבותיים, חילופי תרבות, לימוד בחו"ל והזדמנויות ללמידה. Valpo ממוקם רק שעה אחת משיקגו בעיר בטוחה, ידידותית של 31,000.

אוניברסיטת צפון קרוליינה בגרינסבורו אוניברסיטת צפון קרוליינה בגרינסבורו (UNCG) היא קהילה מאתגרת, תומכת ועוסקת, שעומדת בנפרד מאוניברסיטאות אחרות בגלל הערך המשותף שלנו "לעשות משהו גדול יותר לגמרי". אנו מגדירים מצוינות לא רק על ידי האנשים שאנו מושכים ורמת ההישגים הגבוהה שהם רודפים אחריהם, אלא גם על ידי תרומות משמעותיות שהם עושים. עם הרשעה להעצים את כל, יצרנו סביבה ייחודית של שיתוף פעולה וכולל כי דלקים סקרנות ותשוקה. הקהילה המגוונת שלנו מתחברת יחד על ידי הבנה כי מה שחשוב מעבר לקחים שנלמדו בכיתה היא איך הם מועברים קדימה כדי להשפיע על הקריירות שלנו וקהילות. שילוב של חוויה בין-תרבותית ובינלאומית ופרספקטיבות בכל חווית הלמידה של התלמיד, UNCG היא אוניברסיטה עולמית שבה אנשים מכל זהות גזעית או אתנית, גיל או רקע יכולים להשיג הערכה מושכלת לתרבויות שלהם ולתרבויות שונות. זוהי קהילה של סטודנטים פעילים, סגל, סגל, בוגרים, המבוססים על דיאלוג פתוח, אחריות משותפת, וכבוד לתרומות הייחודיות של כל חבר.

אוניברסיטת אמברוז הקדוש. אוניברסיטת אמברוז (SAU) היא אוניברסיטה מוסמכת ומקיפה, ידועה בזכות מחויבותה למצוינות אקדמית, לאמנויות הליברליות, לצדק החברתי ולשירות. מדורג בין העליון אוניברסיטאות אזוריות, SAU מציעה יותר מ 70 תחומי לימוד המוביל לתואר ראשון, מאסטר ודוקטורט. התחומים הנפוצים ביותר של לימודי הסמכה לסטודנטים בינלאומיים הם הנדסה, מדעי המחשב, עסקים וניהול. בוגר התואר השני, התוכניות בעלות ההרשמה הבינלאומית הגבוהה הן ה - Master of Accounting, Master of Business Administration, ו Master of Science בניהול טכנולוגיית מידע.

אינדיאנה סטייט (Indiana State University) אוניברסיטת אינדיאנה (ISU), דוקטורנטית ציבורית המציעה תארים לתואר ראשון ותארים מתקדמים ביותר מ -100 מגמות, מספקת הזדמנויות חינוכיות מצטיינות לתלמידים, משפרת את איכות החיים על ידי הפצת הידע באמצעות הוראה ומחקר, ומטפחת את היצירתיות והלימודית תִכנוּת.

אוניברסיטת מונטנה סטייט אוניברסיטת מונטנה סטייט ממוקמת באחת ההגדרות המדהימות ביותר בקולג 'בארה"ב. הוא מציע את כל היתרונות של האוניברסיטה גדול עם הקהילה הידידותית של קמפוס קטן יותר. נוסדה בשנת 1893 כמוסד ציבורי מקיף, מענקי קרקע, MSU הוא בין 50 אוניברסיטאות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית בעולם. מתוך 16,440 הסטודנטים, 722 הם בינלאומיים מ 75 מדינות שונות. הסטודנט הנמוך של MSU ליחסי הסגל של 19: 1 הופך את הפרופסורים לנגישים ומספק הזדמנויות למידה מעשיות. סטודנטים של MSU יכולים לחקור את האינטרסים שלהם, לקבל פרספקטיבות חדשות, ולקבל את היתרון המקצועי הדרוש לבניית עתיד דינמי.

סיאטל פסיפיק סטודנטים סטודנטים לבחור אוניברסיטת סיאטל פסיפיק (SPU) על האקדמיה הקפדנית שלה, הקהילה תומכת, כוכב סיאטל מיקום, חזון לעסוק את התרבות ולשנות את העולם. SPU היא אוניברסיטה נוצרית עם יותר מ 4,000 סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר ראשון מ 39 מדינות ו 45 מדינות. בוגרי SPU ידועים ביכולת ובאופי, ומביאים לשינוי חיובי בקהילות ברחבי העולם.

INTERLINK מרכזי שפה הצלחה בעולם של היום דרישות מוגברת בין יכולת תרבותית ומיומנויות תקשורת יעילה. בקיאות בשפה שנייה, במיוחד באנגלית, חיונית לסטודנטים ואנשי עסקים בינלאומיים. לשם כך, INTERLINK מספק תוכנית לימודים ייחודית, בהשראת תיאוריות למידה, מחקר ויישומים מעשיים. חוויית INTERLINK מאפשרת ללומדים להשתתף באופן פעיל במסגרות לשוניות, אקדמיות וחוצות-תרבותיות מגוונות. הצרכים האישיים וההתקדמות נבדקים בקפידה, ובמהלך תהליך זה, הלומדים מקבלים עידוד, תמיכה וסיוע. בקמפוסים של האוניברסיטאות המובילות בארה"ב, אינטרליקס מציעה לתלמידיה גישה מלאה לכל המתקנים והשירותים האקדמיים הרבים, כולל סיוע בהרשאה מותנית למוסדות אלה. בנוסף, התלמידים יכולים לפגוש סטודנטים אמריקנים ופרופסורים, ביקורת או לקחת שיעורים עבור אשראי, ולחוות את החיים בקמפוס האוניברסיטה. במהלך שהותם של הסטודנטים, אנשי סגל ועובדים ייעודיים עוזרים להם להתמודד עם האתגרים האישיים, התרבותיים והאקדמיים שלהם.

UNCGMAIN03

הודאה מותנית

סטודנטים בעלי הכשרה אקדמית שאינם בעלי מיומנות נדרשת באנגלית יכולים להתקבל על תנאי למוסד חבר של ACU אם הם נרשמים ל- INTERLINK לפני תחילת הלימודים האקדמיים שלהם. לאחר סיום התוכנית בהצלחה, ובהתאם לתנאים המפורטים במכתב הקבלה המוקדם של המוסד החברתי של האגודה, הם עשויים להתקבל כתלמידים קבועים. חלק מאוניברסיטאות החברות ב- ACU דורשות מהתלמידים להגיש טופסי בקשה מלאים, תמלילים רשמיים מבתי ספר שנכחו בעבר, תיעוד על כספים, ואולי מכתבי המלצה. אוניברסיטאות אחרות רק צריך לבדוק תמלילים רשמיים כדי להחליט על קבילות מותנית של סטודנט. בכל המקרים, אחד התנאים יהיה להשיג ציון TOEFL או ציון IELTS או להשלים את תוכנית INTERLINK בהצלחה. סיוע בהרשמה לאוניברסיטאות זמין ללא תשלום לכל התלמידים ב- INTERLINK.

מיקומים

 • Louisville

  INTERLINK Language Centers 890 W. Cherry St. Suite 200 Phone: +1 (303) 278-8337 Email: [email protected], 80027, Louisville

  • Seattle

   Seattle, ארצות הברית

   • Bozeman

    Bozeman, ארצות הברית

    שאלות