Keystone logo
AFDA

AFDA

AFDA

מבוא

ההיסטוריה

AFDA נוסדה ב-1994 על ידי גארת' הולמס, באטה פאשייר ודיון אופרמן.

מתחילתו המוקדמת של 6 סטודנטים, מכשיר וידאו שכור וטלוויזיה מקולקלת, הוא הפך לאחד המוסדות המובילים מסוגו בעולם כיום. AFDA יש למעלה מ-1200 סטודנטים, צוות קבוע של למעלה מ-150 אקדמאים ומנהלים, ו-5 קמפוסים מאובזרים ביוהנסבורג, קייפטאון, דרבן, פורט אליזבת ובוצוואנה. הוא הפיק כמה מיוצרי הקולנוע והשחקנים המובילים בדרום אפריקה כיום ותרם תרומה משמעותית לפיתוח תעשיית בידור מקומית בת קיימא.

המטרה הכללית

לפתח מוסד חינוכי רלוונטי שתורם לבניית אומה אפריקאית ומתגמל את כל מחזיקי העניין על ידי מתן חווית למידה מגרה, קפדנית ומשולבת גלובלית המעצימה לתלמידים כישורים פרודוקטיביים וחדשניים, המאפשרת ללומדים בוגרים להצמיח תעשיות יצירתיות ברות קיימא.

ההבטחה החינוכית

להקנות לתלמידים את המיומנויות המושגיות, התפיסתיות והקונקרטיות שיאפשרו להם ליצור מושגים סיפוריים משמעותיים והתנהגויות אנושיות הרלוונטיות לקהלי יעד ולמסור נרטיבים אמיתיים ומדויקים באמצעות שימוש מתאים בצורה בינונית ואסתטית ותעסוקה. של משאבים כדי לייצר ולמכור באופן מדויק וחסכוני את הייצור שהושלם.

AFDA מטרות חינוכיות

 1. לספק מיומנויות מושגיות, תפיסתיות וקונקרטיות שיאפשרו לתלמידים ליצור מושגים נרטיביים משמעותיים ולהבין מדוע אלה עשויים להיות רלוונטיים ואת ההשפעה שעשויה להיות להם על קהלי היעד והחברה בכלל.
 2. להבין מדוע ההתנהגות והתרבות האנושית הם הסוכנים שבאמצעותם נרטיבים מגולמים ונעשים רלוונטיים רגשית לקהלי היעד.
 3. להבין כיצד ניתן לשקול ולהשתמש במדיום הביטוי הנבחר שלהם כדי להפיק את הנרטיב שלהם בצורה אמיתית ומדויקת.
 4. להבין כיצד ניתן להשתמש באלמנטים אסתטיים כדי לבסס ולייצר את הצורה המתאימה של העולם בו מתרחש הנרטיב.
 5. להבין כיצד לתכנן ולהפעיל משאבים כדי לייצר ולמכור מוצר באופן כלכלי כדי להשיג החזר על ההשקעה.

מדוע AFDA ?

 1. AFDA הוא לא. בית ספר אחד לקולנוע, טלוויזיה והצגות ביבשת
 2. AFDA הוא מוסד מוסמך מלא עם 20 שנות ניסיון בנוף החינוך העל-תיכוני
 3. AFDA הוא מוסד מוכר בינלאומי והוא חבר מלא ב-CILECT - ארגון בינלאומי המייצג למעלה מ-170 בתי ספר לקולנוע וטלוויזיה וכולל את USC (LA) ו-UCLA (LA), TISCH (NY), קולומביה (שיקגו), לה פמיס (פריז). ), GVIK (רוסיה) כדי להזכיר רק כמה
 4. AFDA הבוגרים עטורי פרסים מיומנים ומקושרים. הם ממשיכים לתרום תרומה משמעותית לצמיחת תעשיית הבידור המקומית.
 5. AFDA הוא מוסד עטור פרסי האקדמיה ובית הספר האפריקאי הראשון והיחיד שזכה בפרס האקדמיה לקולנוע לסטודנטים זרים הטובים ביותר בשנת 2006 וסגן אלוף כפיינליסט בשנת 2013
 6. AFDA מעסיקה מספר מבכירי האקדמיה והעוסקים בדרום אפריקה.
 7. AFDA יש מערכת למידה ייחודית המספקת לסטודנטים סביבות למידה אותנטיות לתואר ראשון ושני הרלוונטיות להזדמנויות מקצועיות הן מקומיות והן מחוצה לה.
 8. AFDA סטודנטים מאומנים לייצר מוצרי בידור מסחריים עבור קהלים מקומיים ושווקים גלובליים נישה מקוונים
 9. AFDA מציע לתלמידים הזדמנות אמיתית לחפש את כישרונם כדי לגלות את התשוקה שלהם ולהרחיב את דרכם המקצועית המוצלחת
 10. תהליך הלמידה AFDA מעודד ומתגמל חדשנות, מנהיגות ויזמות.

AFDA הוא אחד מבתי הספר המובילים בעולם לקולנוע מבוססי תוצאות

AFDA הבוגרים נלמדים להמשיג, ליצור ולפתח מוצרים וסחורות מקומיות עבור השוק המקומי והבינלאומי

במהלך היסטוריה יזמית עשירה החל משנת 1994, AFDA זכה למוניטין של אחד המוסדות המובילים מסוגו בעולם כיום. למרות שהרקורד שלנו מדבר בעד עצמו, אנו מחדשים ללא הרף את המחויבות שלנו לאפשר סביבה המפתחת קניין אנושי ואיכותי באיכות גבוהה עם הכישורים הרלוונטיים להתמודדות עם הקשיים של תעשיית הבידור המתרחבת במהירות ומשתנה ללא הרף.

בקמפוסים המאובזרים שלנו ביוהנסבורג, קייפטאון, דרבן, פורט אליזבת ובוטסואנה, אנו מאמנים בוגרים לתרום לאחת מתעשיות הצמיחה הגדולות בעולם: בידור. בכלכלה הגלובלית, חליפין תרבותי הוא מטבע בעל ערך. בוגרי AFDA מלמדים להמשיג, ליצור ולפתח מוצרים וסחורות מקומיות עבור השוק המקומי והבינלאומי.

התלמידים שלנו משכילים לא רק ליצור קריירה רווחית ובת קיימא בשוק זה, אלא מעודדים את עצמם לפתח את עצמם כספקי תעסוקה - יזמי התרבות של העתיד. הבוגרים שלנו חידשו את התעשיות שלהם עם איכות הקניין הרוחני, המיומנות והכישרון שלהם. יותר מ-90% מבוגרי ההצטיינות שלנו עובדים ומועסקים בתחום ההתמחות שבחרו.

AFDA סרטים מוצגים בפסטיבלים בינלאומיים רבים ושודרו ברחבי העולם, וזכו בפרסים יוקרתיים רבים, כולל זוכה פרס האוסקר לסטודנטים והמועמד לגמר פסטיבל קאן ב-2006 ופרס SAFTA (פרס דרום אפריקאי לקולנוע וטלוויזיה) ב-2007. AFDA הוא חבר מלא ב-CILECT - האיגוד הבינלאומי של בתי ספר מוסמכים לקולנוע וטלוויזיה.

AFDA שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים או למשוך מידע או הצעות קורס ללא הודעה מוקדמת. במידת האפשר, AFDA ישתדל להודיע לכל האנשים ו/או הארגונים שנפגעו כתוצאה מכך.

האם אתה #Madefor AFDA ?

בעוד ש- AFDA הוא מוסד ייחודי, הוא נותן מענה למספר אינטליגנציות ומאפשר אותן. אם נתייחס למבחני האינטליגנציה המרובים של גרדנר - הפריסה המגוונת של קורסי בחירה/דיסציפלינות של AFDA נותנת מענה לכל האינטליגנציות הללו. מי אתה?

מה מייחד את AFDA ?

AFDA מציעה מערכת למידה המשתמשת במספר מגוון של אסטרטגיות ומתודולוגיות למידה הכוללות למידה שקטה, למידה בקירוב, למידה שיתופית, למידת פיגומים ולמידה באמצעות סוציאליזציה.

מערכת הלמידה וההערכה AFDA נותנת מענה למה שהווארד גרדנר חידד כ'אינטליגנציה מרובת'. האינטליגנציות המגוונות הללו הן:

 • ויזואלי-מרחבי
 • גוף-קינסתטי
 • מוּסִיקָלִי
 • בין אישי
 • תוך אישי
 • לשוני
 • לוגי-מתמטי

התעשיות היצירתיות דורשות התמחות מגוונת (מודיעין) המסוגלת לשתף פעולה בצורה משתלמת כלכלית כדי להשיג סטנדרטים גבוהים של ייצור.

AFDA לסטודנטים ניתנת ההזדמנות לחקור ולגלות את כישרונם ובהמשך את נתיב הקריירה שלהם.

AFDA משתמשת במערכת למידה שנועדה להתמודד עם ההזדמנויות והאתגרים של כלכלת הידע והעתיד. זוהי מערכת למידה הקשורה לשוק המתמקדת בקהל ובשוק היעד.

אנו מציעים מערכת למידה מבוססת תוצאות הדורשת גישה פעילה, תוך התמקדות במנהיגות, יצירתיות, חדשנות ויזמות. זה מחקה את התעשייה ומתרחש בסביבת למידה אותנטית.

AFDA מתמקד במטרות של הלומד.

AFDA תלמידים אינם כותבים בחינות מסורתיות. התלמידים מוערכים על בסיס אישי ובמחקר ממוקד צוות/קבוצה. יישום של תיאוריה ומחקר ביצירה והצגה של תוכן בידורי או בפיתוח ומונטיזציה של טכנולוגיות עסקיות יזמיות וטכנולוגיות משבשות, הוא מה שמהווה בעיקר הערכה ב- AFDA .

AFDAתהליך הלמידה של אפקטיבי מאוד ויוצר רשת של בוגרים מיומנים המסוגלים ליצור קריירות בתעשיות הבידור, המדיה ותעשיות יצירתיות אחרות.

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

מיקומים

 • Johannesburg

  41 Frost Avenue, Auckland Park 2092 Johannesburg, South Africa, , Johannesburg

 • Cape Town

  18 Lower Scott Road, Observatory 7925 Cape Town, South Africa, , Cape Town

  • Durban

   2a Highdale Road, Glen Anil 4051 Durban, South Africa, , Durban

   • Port Elizabeth

    Gqeberha, 28 Bird Street, Central 6006, , Port Elizabeth

    שאלות