Keystone logo
Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

Accademia Leonardo Salerno

מבוא


איטלקית בתי ספר באיטליה, חוף אמאלפי, סלרנו/>

בית הספר האיטלקי בשפה האיטלקית האקדמיה לאונרדו היא מרכז תרבות תוסס, מברך מאות תלמידים בשפה האיטלקית של כל אזרח המבקשים להתחיל ללמוד וללמוד איטלקית באיטליה ולשכלל את הידע שלהם בשפה האיטלקית, ובמקביל רוצה כדי לחוות את אורח החיים האיטלקי באחד היעדים המומלצים ביותר במדינה שלנו, חוף אמאלפי, דרום איטליה. המטרה העיקרית של בית הספר היא להגדיל את הערך של לימוד איטלקית ולעודד שפה איטלקית ותרבות בעזרת המורים שלנו שנבחרו על בסיס מסירותם, מקצועיות, מיומנויות תקשורת, ואת האישיות. מטרתו העיקרית של בית הספר היא לקדם, לקדם ולהפיץ איטלקית שפה ותרבות מדרום איטליה לכל רחבי העולם.

אנא בדקו אקדמית לאונרדו ביקורות ספר שפה איטלקית ו Accademia לאונרדו טיולים יומי ביקורות

בית הספר

72225_72217_lesson.jpg

מעבדת שפה

מגוון רחב של אודיו וקלטות זמינים לסטודנטים ללא תשלום, על מנת מושלמת פונטיקה ולתרגל את השימוש במבנה השפה האיטלקית.


חדר קריאה/>

בשעות אחר הצהריים הספרייה זמינה לסטודנטים לקרוא וללמוד. בנוסף לחדר הקריאה, יש חדר שבו התלמידים יכולים לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים איטלקיים.


המקום האידיאלי ללמוד/>

במשך שנים רבות, האקדמיה לאונרדו הייתה מרכז תרבות תוסס, מברך על מאות תלמידים מכל אזרחות המעוניינים להתחיל ולשכלל את הידע שלהם בשפה האיטלקית, ובמקביל, רוצים לחוות את אורח החיים האיטלקי באחד המומלצים ביותר היעדים במדינה שלנו. המטרה העיקרית של בית הספר היא להגדיל את הערך של ולעודד שפה איטלקית ותרבות בעזרת המורים שלנו שנבחרו על בסיס מסירותם, מקצועיות, מיומנויות תקשורת, ואת האישיות.

האקדמיה לאונרדו ממוקמת בבניין אצילי היסטורי במרכז העיר סלרנו. אחד הצדדים של בית הספר משקיף על הגן הבוטני של העיר ועל התיאטרון ורדי, ואילו הצד השני משקיף על מפרץ סלרנו ועל טירת הנסיך אראצ'י. המיקום של בית הספר הוא אידיאלי עבור מסעדות, פיצריות, חנויות, וחופים רק כמה צעדים משם. האקדמיה לאונרדו מברכת את התלמידים לסביבה חמה ומוכרת. הכיתות שלנו, צבעוניות ומעוטרות בציורי פרסקו, יוצרים אווירה עליזה ונלהבת ללימוד שפה חדשה. כל כיתה מרוהטת ומצוידת במולטימדיה מודרנית.


חדר מולטימדיה/>

לסטודנטים יש גישה חופשית לחדר מולטימדיה שבו הם יכולים לגלוש באינטרנט באמצעות המחשבים של בית הספר או שלהם להתחבר לרשת Wi-Fi שלנו.


המורים שלנו/>

72227_72219_07.jpg

המורים שלנו מאומנים בהוראת השפה והתרבות האיטלקית, עם התמחות בהוראת איטלקית לסטודנטים זרים. הם צעירים, דינמיים, נלהבים, ותמיד זמינים כדי לענות על הצרכים של התלמידים. באמצעות הקריאה בעיתונים ובחומרים ספרותיים, בהקשבה לדיאלוגים ולשירים ולצפייה בסרטים, נערכים השיעורים שלנו בשקידה של תלמידינו על מנת לשלוט ביכולות הלשוניות שלהם. התלמידים עוסקים באופן פעיל בשמירה על תשומת הלב, כך שהם מקבלים את הרמה הגבוהה ביותר של חווית למידה אפשרית. ההקדשה של המורים שלנו היא בפיקוח הדוק כדי להבטיח שכל חווית הלמידה של התלמיד עולה בקנה אחד עם הציפיות שלהם


חוויה נהדרת/>

המטרה העיקרית של הקורסים שלנו היא ליצור יכולת תקשורתית שתאפשר לתלמידים להביע את עצמם באמצעות השפה האיטלקית בהקשר המתאים בצורה יעילה וקוהרנטית. הקורסים שלנו מנחים את התלמיד לנצל את השפה האיטלקית מעבר להקשר של הכיתה ולהכין אותם לתקשר במצבים יומיומיים. לאחר היום הראשון של הכיתה, התלמיד יצור קשר עם השפה ויעודדו להשתתף בפעילויות רבות המוצעות על ידי המורים שלנו. הודות לאינטראקציות בכיתה שלנו, התלמידים משתתפים באופן פעיל בשיעורים הנוטלים את התפקיד המוביל בחווית הלמידה שלהם. הקורסים שלנו אינם מזניחים מבנים דקדוקיים אלא מלמדים אותם לשמש לצורך תקשורת וביטוי עצמי.

יישום מיידי של אוצר מילים ומבנים דקדוקיים למצבים בחיים האמיתיים הוא המפתח לשיטה שלנו. הצרכים של כל תלמיד נמצאים במרכז ההוראה. כל מורה לוקח על עצמו את התפקיד של המנחה, עוזר לתלמידים ליישם את מה שהם למדו, ומאפשר להם "להפוך את השפה שלהם." הדיאלוגים אינם מסודרים מראש ושומרים בעל פה, אלא מיוצגים על ידי תלמידים על בסיס מצבים יומיומיים אותנטיים.


פעילויות בית הספר/>


ארוחות צהריים וערב עם .../>

בעונה הנמוכה מארגן בית הספר ארוחות שבועיות שהוכנו על ידי המורים לתלמידים. עם זאת, במהלך הקיץ מתקיימות ארוחות ערב ופעילויות חברתיות מחוץ לבית הספר. המפגשים שלנו מספקים הזדמנות מצוינת לתלמידים לתקשר עם תלמידים אחרים ועם צוות בית הספר. קורסי התרבות שלנו מבוססים על שני עמודי תווך של מסורת איטלקית: מטבח ים תיכוני וקרמיקה.


קורס בישול איטלקי/>

לצלול אל המטבח הים תיכוני האותנטי המסורתי, אמנות עתיקה המכילה את סודות הסבים והסבתות שלנו, קורס הבישול שלנו מבוסס על העבודה וההכנה של "פסטה ביתית" - נוגוצ'י, פוסיילי, טליאטלה, אוקיט - ורטבים. הכלים יוכיחו ויוכנו על ידי המורים שלנו יחד עם התלמידים. לאחר כל שיעור התלמידים ייהנו מהצלחות שהכינו. הקורס מתקיים לאורך כל השנה. לכל שיעור יהיו לפחות 2 משתתפים, ולא יעלה על 10.


קרמיקה קישוט כמובן/>

קרמיקה שלנו קישוט קורס מציע שיעורים על התיאוריה של אמנות חזותית עכשווית, ביחס ציורים קרמיים. התלמידים ילמדו את הטכניקות המתוארות בכל השיעור, בפועל, לקשט ולצייר על חומר קרמי. השיעורים נלמדים על ידי מדריך קרמי מקצועי.

72226_72215_Italianlesson.jpgתַרְבּוּת

טיול ופעילויות

בית הספר מארגן ביקורים מודרכים ברחבי העיר Salerno כמו גם יעדים תיירותיים אחרים כגון וייטרי, אמאלפי, Positano, Ravello, Paestum, Palinuro, Ercolano, פומפיי, ונפולי. הסטודנטים יקבלו גם את ההזדמנות לקחת את הביקור המודרך היחיד שבו ניתן לראות מקרוב כיצד האזורי המפורסם שלנו Mozzarella di Bufala מיוצר.


סלרנו/>

בין ההיסטוריה לים

סלרנו ממוקם על קו החוף המשתרע על פני 200 ק"מ מ Positano כדי Cilento, המקיף את התרבות והאדמה של הים התיכון המאפשר אחד לטבול את עצמם במסורות אצילות של דרום איטליה. עם אקלים מתון, חופים יפים, אוצרות אמנותיים, נוף אזורי, הרחק מתיירות המונית, סלרנו הוא יעד אידיאלי עבור אלה שרוצים ללמוד איטלקית וליהנות חופשה נעימה. מצויד בכל מה שצריך כדי להיות עיר עירונית, סלרנו הוא באותו זמן מקום להירגע ולמצוא את עצמך. העיר מלאה באטרקציות תרבותיות ותיירות רבות שניתן ליהנות מהן לאורך הערים הקטנות, אך חיוניות, "העיר העתיקה". הנדיבות, החביבות והנכונות של המקומיים יוסיפו לשהייה נעימה ביצירת חוויה בלתי נשכחת. העיר מסוגלת לספק את הצרכים של תיירים מכל הגילאים. מצד אחד, יש ברים רבים, מסעדות, מועדוני לילה, ואת דיסקוטקים שבו אנשים צעירים להסתובב עד מאוחר בשעות הלילה. מצד שני, העיר מציעה תוכניות תרבות עשירות למבוגרים כגון קונצרטים בחוץ, תערוכות, תיאטרון, פסטיבלים וביטויים תרבותיים.

בנוסף, סלרנו היא נקודה אסטרטגית שבה ניתן לבקר ביעדים תיירותיים חשובים. העיר נמצאת במרחק של רק 15 דקות מהעיר הרומית העתיקה פומפיי, 30 דקות מן האתר הארכיאולוגי החשוב של Paestum, וכ 50 דקות מנאפולי ואת האי קאפרי. כל היעדים נגישים בקלות באמצעות תחבורה ציבורית.


חוף אמאלפי, החוף האלוקי/>

חוף אמאלפי הוא חלק מהחוף בצורת פעמון המשקיף על מפרץ סלרנו. החוף, בהתחשב בשם "La Divina" לנוף שלה יופי מעולה, הוא יעד תיירותי אלגנטי שמושך אוהבי הים, השמש, אנשים צעירים בחיפוש אחר זמן טוב. הנוף של החוף מאופיין בצוקים המשקיפים על הים. החוף מלא כפרי ים קטנים המשמרים אוצרות טבעיים וחפצים. אנו ממליצים לכם לגלות את הזווית הפלאית של גן עדן המתחילה בויאטרי סול מארה, כפר המפורסם בחנויות הקרמיקה שלו, ואחריו כפר הדייגים של סטארה שציין את קולטורה די אליצ'י. בדרך לאמאלפי, אי אפשר לפספס את מאיורי, את מינורי, את אטרני מימי הביניים ואת פרומרו עם הגנים הנהדרים שלה התלויים מעל הים.

הרגל האחרונה של המסע שלך של החוף יסתיים עם אמלפי. הליכה במבוך של שבילים, אתה תרגיש כאילו אתה הולך רפובליקה Mriinara, הרפובליקה האיטלקית הראשונה של הים לאחר נפילת האימפריה הרומית. המסע מסתיים בפוזיטאנו, כפר של בתים לבנים קטנים שהוקמו על סלעי החוף, ומציע הזדמנות לחנות בבוטיקים המפורסמים של "מודה פוזיטאנו", בעודם נהנים מיופיו של הים.


ללמוד איטלקית באיטליה במיטבה עם בית הספר שלנו מוכר באופן רשמי/>

בית הספר האיטלקי האקדמיה האקדמיה לאונרדו מוכר באופן רשמי על ידי הרשויות המקומיות האיטלקיות לחינוך (Provincia di Salerno - Assessoria alla Scuola - המחוז Borough עבור בית הספר - ואת בית סאלרנו). בתי הספר האיטלקיים לאונרדו מזוהים על ידי המוסד השוודי ללימודים בחו"ל (CSN) והוא מרכז בדיקות CILS מוכר על ידי "Università per Stranieri di Perugia", וגם הוא מרכז מורשה מטעם DITALS, תוכנית ההכשרה למורים שרוצים ללמד איטלקית שפה, מוכר על ידי אוניברסיטת די פרוג 'יה. כמו כן, האקדמיה לאונרדו היא שותפה עם בתי ספר איטלקיים ברומא ובבית הספר לשפה איטלקית בפירנצה.

הורד את החוברת שלנו ואת המחירים של קורסים איטלקית לינה:

Brochure-Accademia-Leonardo-EN.pdf

מיקומים

  • Salerno

    Piazza Umberto I n. 1 – 84121 – SALERNO - ITALY, , Salerno

תוכניות

    המוסד מציע גם:

    שאלות