Keystone logo
© BIMM University
ABI College

ABI College

ABI College

מבוא

עלינו

אנחנו מכללה עצמאית מתן מבחינה אקדמית מְעוּלֶה, עסק אוריינטציה, חדשן סביבת למידה עם סטנדרטים גבוהים של הוראה, תלמידים בכיתות קטנות ותמיכת תלמיד מצטיינת. אנו מחויבים לספק מעשיר, נגיש, זול הקריירה רלוונטי חוויה חינוכית גבוהה לכל התלמידים.

שני ABI הקמפוסים שלנו בלונדון (אקטון) וקריאה ממוקמים קרובים בנוחות מגוון של מתקני סטודנט. עם אוכלוסיית הסטודנטים שלה גייס בינלאומית וכן מבריטניה / האיחוד האירופי, המכללה מספקת חוויה חינוכית גלובלית אמיתית.

מכללת ABI נוסדה במקור קווינסלנד קולג 'בלונדון (QCOL) בשנת 2004 אקטון, מערב לונדון.

ההפרשה תואר ראשון ושני שלאחר התואר של מכללת אומת על ידי אוניברסיטת סנט מארק סנט ג'ון פלימות (Marjon) ו- Pearson Edexcel. מכללת ABI השיגה שיפוט "אמון" לאחר שסקר לפיקוח חינוכי על ידי סוכנות אבטחת האיכות להשכלה גבוהה (QAA) בשנת 2012.

מכללת ABI היא 'המהימן החסות מאוד' סוכנות גבולות של בריטניה ומתן בתואר הראשון שלה (HND / C ו- BA) המיועדים במיוחד קורסים אשר להעפיל תמיכה כספית תלמיד כולל מענקי הלוואה ותחזוקת שכר הלימוד לסטודנטים זכאים.

למה ABI?

בחברת ABI המכללה להצלחת כל את תלמידינו חשובה לנו. הצוות המקצועי המסור שלנו יהיה לעבוד איתך כדי להבטיח המחקר שלך איתנו הוא חוויה מאתגרת, מהנה ומתגמלת.

אנו מציעים לכם:

כישורי העולם כולו הכיר

כל הכישורים שלנו מאושרים ומאומת על ידי גופים רגולטוריים הענקה או מקצועיים מוכרים אשר מבטיחים את מעמדם ואיכות ההסמכה שלך, מטבע קבילות הגלובלי שלה למעסיקים, מקצועות ומוסדות חינוך.

הצלחה אקדמית סטודנטים

הסטודנטים המחויבים שלנו שעובדים קשה הצליחו התוכניות הנבחרות שלהם, והמשיכו מחקרים נוספים או קריירה כדאית עם השלמת התקנה.

צוות מקצועי ביותר

המרצים והמנחים שלנו נבחרים על הגישה שלהם מאוד מקצועית להוראה ולמידה, הפתיחות, נגישות מסירותם ההצלחה האקדמית של תלמידיהם.

קהילת הסטודנטים Active

כל הסטודנטים של ABI יעודדו להשתתף בענייני מכללה וניהולו. בנוסף יש מגוון של ספורט חוץ curriculer, פעילות תרבותית וחברתית שארגנה סטודנטים וסגל.

חיי החברה והתרבות מרגש

מרכזי המחקר שלנו ממוקמים בנוחות ליד מגוון של אתרי תרבות החברתיים שבה תלמידינו למצוא פעילות מהנה מגרה מחוץ לחדר ההרצאות.

מדינה בהוראת האמנות וטכנולוגיות למידה

ABI ביצע השקעה ניכרת בתשתיות החינוך לתמוך תלמידיה ללמוד פעילויות ולאפשר להם לממש את הפוטנציאל האקדמי שלהם.

מחויבות להצלחה אקדמית והתפתחות אישית של התלמידים

בחברת ABI להצלחת כל תלמיד חשובה לנו. הדרכה אישית מסופקת ללימוד מוצלח הנתמך על ידי הוראת מומחה מיומנויות למידה ותכנון התפתחות אישית כדי לאפשר לתלמידים שלנו כדי לשפר הביטחון האקדמי והחברתי שלהם.

תמיכה פסטורלית ייעודית

בחברת ABI אנו מכירים בכך שתלמידים הלומדים לסביבה חדשה זקוקים לתמיכה נוספת במה עלול ליצור הרושם של הקשר תרבותי מוכר. תמיכת פסטורל ​​היא בראש סדר עדיפויות של צוות המכללה כדי לאפשר לך להתאים ללמוד וחיים בבריטניה.

דמים תחרותיים & גמישים

בחברת ABI אנו משתדלים לספק ערך טוב לכסף וגמישות מבחינת תשלומים המאפשרים לתלמידים שלנו כדי להשיג רמה אקדמית גבוהה באופן חסכוני.

בינלאומי

פרוספקטיבי הבינלאומי סטודנטים (שאינן חברות באיחוד האירופי)

ABI מברך תלמידים מכל רחבי העולם מדי שנה. הכיתות שלנו בחיים עם מגוון רחב של טעמי רעיונות, יצירת סביבה למידה עולמית. אנחנו כאן כדי לעזור לך להפוך את תהליך הקבלה כמו פשוט עבורך ככל האפשר.

אנו מבינים כי בחירה ללמוד במדינה אחרת היא החלטה גדולה לעשות ואנחנו שמחים מאוד כי אתה שוקל מכללת ABI כאחד האפשרויות שלך. בחירת מכללת המסלול הנכון הם חיוניים ולכן אנו שואפים לתת לך את כל המידע שאתה צריך, כך שאתה יכול לראות אם מה שאנחנו מציעים במכללת ABI מתאימה לך.

מיקומים

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    שאלות