Keystone logo
© TESS
3IL Groupe

3IL Groupe

3IL Groupe

מבוא

3iL קבוצה: 2 בתי ספר - 3 מעלות - קריירה בטכנולוגיות המחשב והנדסה

מי אנחנו?

נוצר בשנת 1987 על ידי לשכת המסחר והתעשייה של מילוז Groupe 3iL מורכב מ -2 בתי ספר תיכוניים: 3iL Ingénieurs ו 3iL אקדמיה, אשר להנפיק כמה מעלות גבוהות המתמחות במדעי מחשב.

אלה מעלות מוכרות על ידי המשרד הצרפתי להשכלה גבוהה.

יש לנו את ה- ISO 9001 שהונפקו על ידי הסמכת AFNOR (AFAQ: אבטחת איכות צרפתית). לכן, אנו מוכרים האיכות שאנו מספקים. זה עוזר לנו לשפר את התחרותיות שלנו יש שיטות טובות שאושרו על ידי סימני איכות מוכרות על ידי אנשי מקצוע. יש לנו גם הרבה שותפים מוסדיים, אקדמיים ומקצועיים. 3iL Ingénieurs הוא הכשרה במדעי המחשב אשר מבקש רמה גבוהה במדע, מחשוב וניהול.

המידה הוא כיתת מאסטר מוכר על ידי תווית אירופאית EUR-ACE, אלא גם על ידי המוסד החינוכי צרפתי בשם ועדת des כתוביות d'Ingénieurs (ועדת הנדסה חינוך), תווית כדי להבטיח את האיכות של תואר בהנדסה והתאמה שלו לצרכים של חברות.

אין תרגום מילולי של CTI כי אנו משתמשים בו רק בצרפת גם אם נוכל למצוא כמה הספר להנדסה בחו"ל (וייטנאם, בלגיה, בולגריה ...) את CTI יש הרבה דרישות אתה צריך לעקוב אם אתה רוצה לחדש את ההסמכה. לדוגמא, תלמידים צריכים להשקיע לפחות סמסטר אחד בחו"ל (סמסטר חילופי אקדמי אחת).

התווית "Ingénieur" הוא סימן מסחרי רשום ומוגן.

3iL האקדמיה מבוסס על 2 הדרכות מקצועיות (מוכר על ידי הוועדה הצרפתית תעודות מקצועיות): *

  • תואר ראשון ב ההתעברות עבור מערכות מידע המאפשר לקבל מיומנויות בעיקר אינטרנט ורשתות ובקרוב Big Data ו- E-בריאות (אחרי אימון 2 שנים עם שדה מדעי המחשב). קורס זה יאושר רמה שנייה (קורס באונ' 4 שנים).
  • מאסטר 2 שנים של מערכות ותשתיות ניהול מידע (אחרי תואר ראשון עם שדה מדעי המחשב), כפי שאושר פעם רמה (5 שנים קורס באוניברסיטת)

איפה אנחנו?

קבוצת 3iL ממוקמת לימוז. הוא מציע דרך נוחה של חיים עם טבע לינה זולה בקרבת מקום. לימוז ממוקמת 3 שעות מפריז ברכבת או 1 שעה במטוס. העיר הזאת מיקומו המרכזי של (בצומת שבין הכביש המהיר מספרד לצפון אירופה במחצית הדרך בין מרכז אירופה האטלנטי) הופך אותו לאידיאלי עבור כל מיני חילופי.

יש לימוז היכרויות היסטוריה ארוכה מימי הביניים המוקדמים. השגשוג מוקדם של לימוז היה קשור קשר הדוק לתעשיית הפורצלן. טאון של אמנות והיסטוריה והון לאמנויות אש, לימוז מאפשרת למבקרים להעריץ אוסף ייחודי בעולם: 12 000 חתיכות של פורצלן במוזיאון הלאומי אדריאן Dubouché.

תווית יוקרתי זה מוענק על ידי משרד התרבות לרשויות המקומיות אשר עבדו כדי לקדם את המורשת של האזור שלהם בקרב תושבי ומבקרים.

מדוע אינך רשאי לבחור בנו?

בגלל גישות הלימודים, מיומנויות פדגוגיות שלנו:

  • קשורים לציפיות לפירמות מפותחים כדי לענות לצרכים שלהם.
  • המשויכים מחקרים מדעיים המתרחשים עם XLIM מעבדה (CNRS)
  • נפתח נרחב לניידות וניסיון בינלאומיים (חילופים אקדמיים או בתואר כפול)
  • ובהחלט לספק תעסוקה גבוהה (75% מהתלמידים שלנו למצוא עבודה לפני הסיום שלהם!)

המלצות

בחרתי 3iL ללמוד מדעי מחשב וקורסי הנדסה, כדי לקבל תואר צרפתי עם תווית CTI. כשהגעתי 3iL, המורה שלי עזר לי לעשות את כל הפורמליים החובה, אפילו לנוע האירוח שלי. אני חי חוויה מדהימה ויש לי המון חברים. אני מייעץ סטודנטים זרים לבחור ספר זה עם רוח משפחתית. ישנם קורסים איכות ופרויקטים הצוות עבור למידה טובה יותר ומכניסים לתוך בפועל בחברות. אמינה BENBIGA - קזבלנקה לי 2015 בכיתה

יש בסביבה confortable ב 3iL ללמוד. מורים סבלניים הכיתתיים נחמדים מאוד. אני גם ליהנות מתוכנית FLE, על מנת לשפר את הרמה שלי בצרפתית. וואנג LIU - פקין לי 2015 בכיתה

מיקומים

  • Limoges

    43 rue de Sainte-Anne BP 834 - 87015 Limoges France, BP 834-87015, Limoges

שאלות