Keystone logo
ארצות הברית

לימוד לִשְׁלוֹט ב ארצות הברית 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  944
 • נתח של שירותים

  65
 • מנוי לאינטרנט

  65
 • תחבורה מקומית

  64

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך ארצות הברית

השכלה גבוהה בארה"ב

השכלה גבוהה היא בארה"ב היא זמינה לכל מי שבוחר בו. יש הרבה תוכניות סיוע כספיים, כוללים הלוואות, מענקים, ומלגות הקיימות בבתי ספר בארה"ב. אנשים לעתים קרובות לנסוע לארצות הברית בחיפוש אחר אפשרויות שונות להשכלה גבוהה.

לימודים בארה"ב מספק חוויה תרבותית וחברתית עשירה, כמו גם גישה מלאה, בנויה לתלפיות לחינוך שאתה לא יכול למצוא בקלות במקום אחר. ארה"ב מציעה תפריט מלא להשכלה גבוהה, המכין את תלמידים לחיים אחרי הקולג' ולכן הם יכולים לבחור להישאר או בארה"ב או לחזור למדינת המוצא שלו לאחר שסיים.

כמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארצות הברית כוללים הרווארד, ייל, ופרדו. אבל יש הרבה האוניברסיטאות אחרות בכל מדינה ומדינה אשר מציעות curricululm מחקר רחב וכמובן שצוין בתחום שבחר.אוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס ידועה בתכנית הסרט המצוין שלהם, למשל, אבל סטיבן שפילברג וג'ורג' לוקאס למד באוניברסיטת מדינת קליפורניה, דוגמה טובה לאופן שאתה לא צריך ללמוד בבית ספר ליגת הקיסוס כדי לקבל חינוך טוב.

הצטברות של שנה אקדמית

השנה האקדמית בארה"ב בדרך כלל מתחילה בסתיו, בדרך כלל בסוף אוגוסט, אבל כמה מונחים עשויים להתחיל מוקדם יותר. חלק yearsw האקדמי מחולקים לשני סמסטרים, שחלק לארבעה רבעים, וחלק לשלושה רבעים. זה חשוב לסטודנטים המגיעים לארצות הברית יש הכל במקום לפני את תאריכי ההתחלה, ולכן הם צריכים לבדוק עם המכללה שהם מתכננים להשתתף בתאריכים המתוכננים שלהם ושעות התחלה.

שכר לימוד ואורכו של המחקר

שכר הלימוד משתנה מאוניברסיטאות שונות, כדי לבדוק עם בית הספר שאתה מתכנן להשתתף בעלויות מדויקות.משך התואר גם משתנה, תלוי במידה שאתה מתכנן להמשיך. לדוגמה, רישיון CNA לוקח רק כשנה וחצי, בעוד שטרום החוק לוקח בערך שלוש עד ארבע שנים ברוב המקרים.

אפשרויות לימוד לסטודנטים בינלאומיים

סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של קורסים ונתיבי קריירה כדי לשפר את הלמידה שלהם ולספק הזדמנויות כדי לקדם את הקריירה שלהם עם חזרה לארץ מולדתם. יש גם הרבה קבוצות הסטודנטים בינלאומיות זמינות בקמפוס בבתי ספר בארה"ב.

חינוך מארה"ב מאפשר לתלמידים להמשיך את לימודיהם מעבר ללימודיהם ומאפשר להם לחפש קריירה, עבודה מתקדמת במחקר ופיתוח, או יכולות אחרות מעבר לגילם בבית הספר.

ויזות סטודנט

ויזות סטודנט נדרשות ואלה חייבים להיות עד לתאריך בעת ההגעה.גלו אם אתה נדרש להיות F-1 או אשרת 1-M - זה תלוי בקורס הספציפי של מחקר. שגרירות ארצות הברית היא הנקודה הטובה ביותר של מגע כדי לגלות את המידע הזה. בדרך כלל יש גם מידע באתר האינטרנט של בית הספר והסביר את הפרטים על ויזות לבית ספר זה. ודא שאתה מבין את זה לפני השתתפות בבית הספר.

דרישות אשרה

1) ויזת F - ויזה מסוג זה מיועדת לסטודנטים בינלאומיים המתכוונים להמשיך לתואר אקדמי במכללה או אוניברסיטה מוסמכת בארה"ב או ללמוד אנגלית באוניברסיטה או במכון אינטנסיבי לשפה האנגלית. ישנם שלושה סוגים של ויזת F:

 • ויזת F-1 לסטודנטים במשרה מלאה;
 • ויזות F-2 לתלויים של בעלי אשרת F-1 (בני זוג וילדים לא נשואים מתחת לגיל 21, לרבות זוגות נשואים חד מיניים);
 • ויזות F-3 עבור 'נוסעי גבול' - סטודנטים מקסיקניים וקנדיים המתגוררים בארץ מוצאם בזמן שהם לומדים בבית ספר חלקי או מלא בארה"ב.

2) ויזת M - ויזה מסוג זה מיועדת לסטודנטים בינלאומיים שרוצים לעסוק בלימודים או הכשרה לא אקדמית או מקצועית במוסד בארה"ב. ישנם שלושה סוגים של ויזת M:

 • ויזות M-1 לסטודנטים העוסקים בלימודים מקצועיים או לא אקדמיים;
 • ויזות M-2 לתלויים בבעלי אשרת M-1;
 • ויזות M-3 ל'נוסעי גבול' כמו באשרות F-3, אך ללימודים מקצועיים או לא אקדמיים.

3) ויזה J - ויזה מסוג זה מיועדת למבקרי חילופי בינלאומיים המשתתפים בתוכניות בארה"ב המקדמות חילופי תרבות. כל המועמדים חייבים לעמוד בקריטריוני הזכאות של התוכנית המדוברת ולהיות בחסות מגזר פרטי או תוכנית ממשלתית. בעלי אשרות J בדרך כלל שוהים בארה"ב לפרק זמן קצר, אולי סמסטר אחד או שניים. מחזיקי אשרת J-1 יצטרכו לחזור לארץ מולדתם למשך שנתיים לפחות בתום תוכנית המבקרים שלהם. ישנם שני סוגים של ויזת J:

 • אשרות J-1 לתלמידי חילופין בתכנית חילופין רלוונטית;
 • אשרות J-2 לתלויים בבעלי אשרת J-1.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת F; ויזת M; ויזה J

מחיר ומטבע

USD 200

עליך לשלם את עמלת SEVIS (200 דולר ארה"ב), התומכת בעלות מערכת המחשב המשמשת לתיעוד שהייתך בארה"ב. עבור אל https://fmjfee.com/index.html כדי לשלם את האגרה וודא שאתה מדפיס עותק של הקבלה שלך ומביא אותו לראיון הויזה. עליך לשלם את עמלת SEVIS לפחות שלושה ימים לפני מועד הראיון לויזה שלך.

כמו כן, יהיה עליך לשלם 160 דולר נוספים עבור אגרת הבקשה לויזה במדינתך בשגרירות ארה"ב או בקונסוליה או בבנק שהשגרירות מייעדת.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים המגיעים ללמוד בארה"ב צריכים להגיש בקשה לויזה F, J Visa או M Visa.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

באינטרנט

לכל שגרירות ארה"ב יש אתר אינטרנט המספק הנחיות כיצד לקבוע תור לראיון ויזה ומידע נוסף על תהליך הבקשה לויזה.

אתר אינטרנט:http://www.usembassy.gov/

איך עושים את הבקשה?

 1. ראשית, בית הספר או האוניברסיטה שלך ישלחו לך טופס המאשר שהתקבלת למוסד המורשה על ידי שירות האזרחות וההתאזרחות של ארה"ב (USCIS) לרשום סטודנטים שאינם מהגרים
 2. שנית, תצטרך לקבוע תור לראיון ויזה ולשלם כמה עמלות נדרשות.
 3. שלישית, ארצות הברית משתמשת בטופס בקשת ויזה חדש ללא מהגרים, DS-160, אותו יש למלא באופן מקוון. טופס זה מחליף את כל הטפסים האחרים.
 4. רביעית, היכונו לראיון הוויזה שלכם. חשוב להגיש בקשה לויזה זמן רב מראש, שכן זה ייתן לך זמן נוסף אם יהיו עיכובים בשגרירות, או אם ברצונך לערער על החלטה במקרה של דחייה. חשוב מה את לובשת, ולבוש עסקי מתאים.

המסמכים הדרושים לראיון הויזה שלך עשויים לכלול:

 • דרכון תקף לפחות שישה חודשים מעבר לתקופת שהייתך בארה"ב. ייתכן שיהיה עליך להביא את כל הדרכונים הנוכחיים והישנים שלך.
 • טופס SEVIS חתום I-20 או DS-2019 (כולל טפסים בודדים עבור בן/בת זוג/ילדים)
 • טופס DS-7002 (עבור מועמדים ל-J-1 חניך ומתמחה בלבד)
 • קבלה על עמלת SEVIS
 • דף אישור יישום DS-160 עם ברקוד ומספר מזהה יישום
 • קבלה על אישור תשלום עמלת MRV
 • עותק מודפס של מכתב מינוי לראיון ויזה
 • 1-2 תמונות בפורמט המוסבר בדרישות הצילום.

כמו כן, עליך להיות מוכן לספק את המסמכים הבאים:

 • השתתפו תמלילים ותעודות ממוסדות קודמים
 • ציונים ממבחנים סטנדרטיים הנדרשים על ידי המוסד החינוכי כגון TOEFL, LSAT, GRE, GMAT וכו'.
 • ראיות פיננסיות המראות לך או לנותן החסות שלך (כלומר להורים או לנותן חסות ממשלתי) יש מספיק כספים כדי לכסות את שכר הלימוד, הנסיעות והמחיה שלך במהלך שהותך בארה"ב.

כמו כן, תוכל להביא לעיון רשימה כתובה נפרדת של כל המעסיקים הקודמים ובתי הספר שבהם למדת.

מתי כדאי להגיש בקשה?

הגשת בקשה לוויזת סטודנט לארה"ב יכולה להיות תהליך ארוך, אז ודאו שאתם מתחילים להתכונן מבעוד מועד - לפחות שלושה עד חמישה חודשים לפני שהקורס שלכם אמור להתחיל. ניתן להנפיק אשרות סטודנטים עד 120 ימים לפני התאריך בטופס I-20 שלך. ניתן להנפיק אשרות מבקרים להחלפה בכל עת לפני התאריך ב-DS-2019.

זמן עיבוד

3 Months

הזדמנויות עבודה

ויזות F1 ו-J1 מאפשרות את האפשרות לעבוד בארה"ב במהלך שהותכם, בעוד שוויזת M1 לא. סטודנטים עם ויזת F-1 יכולים לעבוד בקמפוס במשך 20 שעות שבועיות או פחות. סטודנטים המעוניינים לעבוד שעות ארוכות יותר ומחוץ לקמפוס חייבים לקבל אישור מוקדם משירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS). בעלי אשרת J-2 עשויים לבקש אישור עבודה מ-USCIS. בעלי ויזת F-2 ו-M אינם מורשים לעבוד ועליהם להבטיח אשרת עבודה מתאימה אם הם מחפשים עבודה.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הסיבה השכיחה ביותר לדחיית בקשת סטודנט או מבקר חילופי היא שהאדם המבקש את הויזה לא הוכיח לפקיד הוויזה שהוא יחזור לארצו בסיום לימודיהם בארה"ב אם תידחה ויזה ייתכן שיש משהו שאתה יכול לעשות כדי לבטל את ההכחשה, ואתה יכול לערער על ההחלטה. ברוב המקרים, יהיה עליך לספק תיעוד נוסף שלא הוצג עם הבקשה הראשונית.