Keystone logo
ברזיל

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב ברזיל 2024

מספר מוסדות: 87
  • São Paulo, ברזיל
  • Rio de Janeiro, ברזיל
  • + 2 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, ברזיל
  • Bailrigg, הממלכה המאוחדת
  • + 3 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, צרפת
  • São Paulo, ברזיל
  • + 5 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, ברזיל

  ישנם היבטים רבים המעריכים מוסד להשכלה גבוהה, אך מוניטין גבוה ב- MEC הוא האינדיקציה העיקרית לכך שהקורסים, המבנה והפקולטה הם בסטנדרטים האיכותיים האידיאליים. על פי הגילוי האחרון של הסוכנות, Uniandrade קיבלה ציון 4 (עם הציון הגבוה ביותר 5) והיא בין מרכזי האוניברסיטאות הטובים ביותר במדינה. ההערה מתייחסת ל IGC - ראשי תיבות של אינדקס הקורס הכללי. אך המחויבות של יונינדרד למצוינות בהוראה לא החלה בשנה האחרונה. יש יותר מ -40 שנות היסטוריה למטרה זו! בנוסף ל- IGC, המוסד גאה בכך שמעריכים 80% מהקורסים לתואר ראשון בסימני מצוינות. כדי למקם מוסד בתפקיד בולט זה, ועדת ה- MEC מעריכה כמה היבטים, ביניהם ביצועי התלמידים ב- ENADE, המבנה הפיזי, הכשרת המורים, בין היתר.

  • Goiás, ברזיל

  האוניברסיטה הממלכתית בגויאס, שנוצרה בשנת 1999 על ידי חוק 13.456, הביאה מציאות חדשה ומבטיחה בתחום ההשכלה הגבוהה במדינה. UEG מאורגנת כאוניברסיטת מולטי-קמפוס, הממוקמת באנאפוליס, ותוצאה של תהליך השינוי וההתאגדות של מוסדות להשכלה גבוהה חשובים כמו אוניברסיטת מדינת אנפוליס (יוניאנה), בית הספר הגבוה לחינוך גופני של מדינת גויאס (Esefego). ) ומוסדות להשכלה גבוהה מבודדים אחרים, המוחזקים על ידי הממשלה. על פי הרשומות ההיסטוריות, UEG נולדה לטובת מספר רב של עיריות בגויאס, בדגש על הספציפיות האזורית. צמיחתה סיפקה חוויה חדשנית באמצעות פרויקט אינטר-ייזול של פעילויות הוראה, מחקר והרחבה, שהוביל למספר עיריות בגויאס - קמפוס אוניברסיטאי עם יישום קורסים לתארים ראשונים ולתארים מתקדמים בתחומי הידע המגוונים ביותר. בנוסף, UEG יישמה תוכניות מיוחדות כמו תוכנית התארים המלאים שהעניקה הכשרה, ברמה הראשונה, לאלפי מורים מהרשתות הממלכתיות, העירוניות והפרטיות. UEG התגבשה במשימה לייצר ידע וידע מדעי ולחבר אותם, בנוסף לפיתוח התרבות וההכשרה האינטגרלית של אנשי מקצוע ואנשים המסוגלים להכניס ביקורתית לחברה ולקדם את השינוי של המציאות החברתית-כלכלית של מדינת גויאס. ומהארץ. כמוסד רב-קמפוסי, ל- UEG יש קמפוס אוניברסיטאי בכל אזורי המיקרו של המדינה התורם לפיתוח בר קיימא של גויאס.

  • Jardim Sao Paulo, ברזיל

  האוניברסיטה הפדרלית של עמקי ג'קיטינהונה ומוקורי (UFVJM) היא מוסד להשכלה גבוהה ציבורית המקושרת למשרד החינוך (MEC), שנוצר על ידי חוק 11.173, שפורסם בכתב העת הרשמי הפדרלי ב- 8 בספטמבר 2005. ההיסטוריה שלה החלה בשנת ספטמבר 1953, כאשר המושל דאז יוסלינו קוביצ'ק דה אוליביירה ייסד את הפקולטה לרפואת שיניים של דיאמנטינה (פאוד), במטרה לענות על צרכי השטח הגדול שהוא עמק ג'קיטינהונה. לפני שהפכה ל- UFVJM, הייתה זו הפקולטה הפדרלית לרפואת שיניים (Fafeod) והמכללות הפדרליות המשולבות של דיאמנטינה (Fafeid). ל- UFVJM יש קמפוסים בארבע ערים: דיאמנטינה, תאופילו אוטוני, אוני ו ינאובה, המשתרעים על אזורי מז'יקיטינהונה, ואל דו מוקורי, נורואסטה ונורטה דה מינאס גראיס.

  • Formosinha, ברזיל

  האוניברסיטה הקתולית בברזיליה (UCB) היא האוניברסיטה הפרטית היחידה במחוז הפדרלי. זהו מוסד להשכלה גבוהה קתולית, פילנתרופית וקהילתית. UCB מנוהל על ידי האיחוד הברזילאי לחינוך קתולי (UBEC), שנוסד בשנת 1972, במטרה לשמור על מוסדות חינוך קתוליים, לספק רשת חינוך איתנה ואיכותית.

  • São Paulo, ברזיל

  חדשנות, טכנולוגיה, קיימות ועבודה מעשית היו המהות של Eniac במשך 35 שנה. באמצעות פרויקטים אמיתיים ומאתגרים, Eniac מכשיר מנהיגים ויזמים שמאז סטודנטים מפתחים את הכישורים והפרקטיקות המקצועיות הדרושים כדי להתבלט בשוק העבודה. כל ההשקעה הזו במתודולוגיות רב תחומיות, בתשתיות ובתקני איכות בינלאומיים, הופכת את Eniac למוסד ההשכלה הגבוהה הטוב ביותר בגוארולוס, על פי דירוג ה- MEC.

  • Bonsucesso, ברזיל

  פועלת בתחום האקדמי למעלה מ- 50 שנה, UNISUAM התפתחה במהלך השנים תוך שהיא שינתה את מציאות הסטודנטים שלה. המרכז האוניברסיטאי הראשון בברזיל, UNISUAM שמר תמיד על הסטודנטים מלכתחילה, והתמקד במשימתו לקדם את התפתחות הגברים, תוך תרגול הוראה שמטרתה שיפור אקדמי, מקצועי ואישי של הציבור אליו הוא מתייחס.

  • Fábricas, ברזיל

  האוניברסיטה הפדרלית של סאו ז'ואו דל ריי (UFSJ) הוקמה על ידי חוק 7,555, ב- 18 בדצמבר 1986, כקרן להשכלה גבוהה של סאו ז'ואו דל ריי (Funrei), כתוצאה מהמפגש והפדרליזציה של שני מוסדות: ה- Dom הפקולטה לפילוסופיה, מדעים ומכתבים של בוסקו, שפעילותה החלה בשנת 1954, המוחזקת על ידי מחוז סאו ז'ואאו בוסקו; והקרן העירונית של סאו ז'ואו דל ריי, המקימה את הפקולטה למדעי הכלכלה, המינהל וחשבונאות (Faceac) והפקולטה להנדסת תעשייה (פיין), שפעילותה החלה ב- 1972 וב- 1976 בהתאמה.

  • Bahia, ברזיל

  הפקולטה למדעי הרוח בהאיה (FADBA) היא מוסד חינוכי של הכנסייה האדוונטיסטית של יום השביעי, המבוסס על תפיסת העולם המקראית, המחויב לעבודת הגאולה הנוצרית ולגיבוש אינטגרלי של אנשי מקצוע מוכשרים להפעלת אחריות אחראית של אזרחות ושירות לקהילה. .

  • Parque dos Jacarandás, ברזיל

  האוניברסיטה מראה כיצד ניתן לשלב בין המסורת החזקה לבין הקשר לעולם העכשווי ולתמורותיו. העתיד, החדשנות, היזמות והקיימות הם הבסיס לסביבה המשלבת את האבולוציה של מדע, ידע וטכנולוגיה, באופן רב תחומי.

  • Goiabeiras, ברזיל

  Federal University of Espírito Santo אספריטו סנטו (Ufes) היא מוסד ממשל עצמי הקשור למשרד החינוך (MEC), עם אוטונומיה לימודית, מדעית, אדמיניסטרטיבית, פיננסית וניהול נכסים. היא פועלת מתוך אמונה בחלוקה של תוכניות הוראה, מחקר והסברה, עם ייעוד לעבוד בכל תחומי הדעת. Ufes הוקמה ב -5 במאי 1954. היא כוללת ארבעה קמפוסים אוניברסיטאיים - גויאייבה ומארופיי בעיר הבירה ויטוריה, ובעיריות אלגרה (דרום המדינה) וסאו מטאוס (צפון המדינה) - עם אזור של 4.3 מיליון מ"ר. שטח הקמפוסים הכולל שלו הוא 292,000 מ"ר (שטח בנוי).

  • Ondina, Salvador, ברזיל

  Federal University Of Bahia החלה ב- 18 בפברואר 1808, כאשר הנסיך יורש העצר דום ז'ואו השישי הקים את בית הספר לכירורגיה של באהיה, הקורס האוניברסיטאי הראשון בברזיל. ובכל זאת, במאה ה -19 שילבו קורסים ברוקחות (1832) ורפואת שיניים (1864), האקדמיה לאמנויות יפות (1877), משפטים (1891) ופוליטכניקה (1896). במאה ה -20, יסאיאס אלבס יצר את הפקולטה לפילוסופיה, מדעים ומכתבים (1941). מייסד UFBA - הרקטור הראשון של האוניברסיטה הודגש במסלול ההשכלה הגבוהה. יליד סלבדור, בשנת 1894, סיים רפואה והתמחה בכירורגיה בסאו פאולו. עם שובו הצטרף לכיסא הפתולוגיה והניתוחים ועמד בראש הפקולטה לרפואה. במשך 15 שנים כרקטור (1946-1961) הוא הוביל את תהליך הפדרליזציה ויישם את התשתית הפיזית והאישיות, וכתב את הפרק הראשון באוניברסיטה משולבת: אומנויות, מכתבים, מדעי הרוח. בשנה הראשונה לרקטורה הוקמה רשמית אוניברסיטת באהיה. בשנת 1950 הוא הפך Federal University Of Bahia , שילב בתי ספר מבודדים והקים קורסים אחרים. בתוך חמש עשרה שנה בהנהגתו של אדגרד סנטוס, UFBA פרחה בתחומי האמנויות, מדעי הרוח והבריאות.

  • Vila Mariana, ברזיל

  באופן מסורתי המוכר כמוסד המתמחה במדעי הבריאות, יוניפסף אחראי על הכשרת משאבי אנוש מוסמכים ועל פיתוח המחקר המדעי בתחום הבריאות. גרעין המוצא שלה הוא אסקולה פאוליסטה דה מדיצ'ינה, שייסודה מתחיל בשנת 1933 ואשר נתמך על ידי משאבים פרטיים וסובסידיות ממשלתיות עד לפדרליזציה בשנת 1956. עם חקיקת חוק מס '8,957, בשנת 1994, EPM השתנה באוניברסיטה פדרלית. , שמירה על הקורסים הנלמדים בתחומי רפואה, סיעוד, מדעים ביולוגיים (אופן רפואי), טיפול בדיבור וטכנולוגיה עיניים - המשלבת כיום טכנולוגיות בריאות.