Keystone logo
ברזיל

לימוד לִשְׁלוֹט ב ברזיל 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  185
 • נתח של שירותים

  23
 • מנוי לאינטרנט

  19
 • תחבורה מקומית

  41

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  7
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך ברזיל

השכלה גבוהה בברזיל

שלושה סוגים שונים של מוסדות להשכלה גבוהות קיימים בברזיל: האוניברסיטאות, העוסקות במחקר ולהעסיק סגל שיש דוקטורים; מרכזיים באוניברסיטה המציעות מגוון רחב של קורסים, אך אינן מחקריים; והפקולטות משולבות, כי הם קטנים, המוסדות להשכלה גבוהים הזקוקים אישור מהמשרד של ברזיל חינוך לפני מציע תארים, הסמכות וקורסים חדשים. בעוד שרוב המדינה ואוניברסיטאות המופעלות פדרלי לא גובה שכר לימוד, בתי ספר קטנים יותר המנוהלים על ידי governements עירייה רשאי לגבות תשלום כדי ללמוד בבית הספר שלהם.

בגלל מעלות ברזילאיות לא מבינות את היררכית תואר החינוך המסורתית נמצאת ברוב המדינות אחרות, תלמידים צריכים לשים לב שהתואר ראשון ( 's ורווק ' s מקורב) מכונים "" (תואר שני graduação) מעלות בברזיל .להרוויח תואר ראשון (bacharelado) תואר 's לוקח שנים בין ארבעה לשש, ומאפשר לתלמיד לעבוד כרופא או עורך דין בברזיל

licentiate (licenciatura) תואר לוקח בערך ארבע שנים כדי להשלים, ומאפשר לבעל התואר לעבוד בעבודות כאלה מקצועיות כמדריכים בבית הספר תיכונים או יסודיים. להרוויח תואר טכנולוגיה לוקח כמות זמן הקצרה ביותר - כשנתיים - ומספק לאנשים עם כישורים לעבוד בשדות קריירה מאוד מיוחדים, כגון מנהל תיירות או מנהל עסקים חקלאי.

מעלות לתארים מתקדמים בשם "Lato סנסו " זמין גם שמצביעים על סטודנט מתמחה בנושא אקדמי מסוים. עם זאת, התואר הזה לא יאפשר לתלמיד להמשיך לתואר שלישי. במקום זאת, התלמיד המעוניין בתואר דוקטור לשם יצטרך להרוויח את תואר strictu סנסו אמן 's ולא "Lato סנסו ".מאסטרים של תוכניות לתואר במנהל עסקים בברזיל נחשבים לתוכניות סנסו Lato.

משרד של ברזיל חינוך אינו מכיר את השימוש בנקודתי זכות במערכת ההשכלה גבוהה, אלא מסתמך על כמה שעות תלמיד צבר במהלך הקריירה האקדמית שלו או שלה. לדוגמה, תלמידים המשתכרים בין 850 ל -1200 שעות ההוראה באוניברסיטה בברזיל (שנה במשרה מלאה אחת באוניברסיטה) היינו צברו כ -30 נקודות זכות בארה"ב או 60 ECTS אם הם למדו בקולג' בארצות הברית או במדינה באיחוד אירופי.

שיווי המשקל

שיווי המשקל הוא בחינת כניסה לאוניברסיטה של ​​ברזיל שאפשר לקחת רק פעם בשנה. בחינות דומות לפעולה או ישבו שניתנו בארה"ב, שיווי המשקל עשויות להימשך בין יום אחד עד חמישה ימים כדי להשלים ותלמידים במבחני הידע במתמטיקה, ספרות, ביולוגיה, פיסיקה, היסטוריה והשפה פורטוגזית שלהם.כי שכר הלימוד באוניברסיטות ציבוריים בברזיל הוא חריצים פתוחים וחופשיים מוגבלים, קיימת תחרות עזה בין תלמידים שנטלו את שיווי המשקל. לחלופין, סטודנטים הלומדים באוניברסיטה פרטית שבו נדרש שכר הלימוד אינם נתון לתחרות המוענקת לאוניברסיטאות ציבוריות, ובדרך כלל לזכות בכניסה עם פחות מציוני שיווי משקל מושלמים.

דרישות לקבלת אשרת סטודנט

סטודנטים המעוניינים ללמוד באוניברסיטה ברזילאית יצטרכו לקחת שיווי המשקל, אם הם לא כבר יש ציונים מבחינת כניסה דומה (כגון ארה"ב SAT או ACT) שניתן להשתמש בו במקום של עשרות שיווי משקל. טופס בקשה לויזה הושלמה לאחר מכן יש להגיש באינטרנט לקונסוליה הברזילאית, יחד עם עותק נוטריוני של רישיון או תעודת זיהוי של 's נהג' התלמיד.שתי תמונות פספורט, עותק של התלמיד "כרטיסים של מסלול טיסה או חברת תעופה (הוכחה ליציאה), עותק של תלמיד 's תעודת לידה, הוכחה שיש לו התלמיד די כספים כדי לשלם עבור הוצאות מחיות בזמן לימודים בברזיל ומכתב ההזמנה לאוניברסיטת הסטודנט הוא השתתף גם צורך לפני המשרד של ברזיל חינוך ינפיק ויזת סטודנט.

למה ללמוד בברזיל?

האוניברסיטאות ברזילאיות מציעות אלפי תוכניות תואר שונים הנעות בין תחומים כמו צדק חברתי וhydroengineering לניהול משאב מגוון ביולוגי והנדסת חשמל. מחקר טכנולוגי ממומן בנדיבות על ידי גופים ממשלתיים ששמים דגש רב על אווירונאוטיקה, חקלאות והניצול של משאבים מתחדשים.מרכזים הטכנולוגיים של ברזיל המוערך ביותר כוללים את אוסבלדו קרוז מכון, חברת המחקר החקלאית ברזילאית וסוכנות החלל הברזילאית, שמתגאה שיש חלל המתקדם ביותר ותכנית אסטרונומיה בין כל המדינות הלטיניות האחרות.

דרישות אשרה

כל אשרות הסטודנטים בברזיל נקראות ויזה זמנית IV, או VITEM-IV.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (VITEM-IV)

מחיר ומטבע

המחירים עבור ויזות סטודנטים לברזיל משתנים בהתאם ללאום המבקש. העלות הבאה עשויה להשתנות:

 • לאזרחי איחוד האמירויות הערביות: 95 דולר ארה"ב
 • לאזרחי צרפת: 140 דולר ארה"ב
 • לאזרחי בריטניה שתוקפו של הויזה שלהם הוא עד 180 יום: 40 דולר
 • לאזרחי בריטניה שתוקפם של הויזה עולה על 180 ימים: 195 דולר ארה"ב
 • לאזרחי ארצות הברית: 160 דולר ארה"ב
 • לאזרחים מכל מדינה אחרת: 40 דולר ארה"ב

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הזרים שרוצים ללמוד בברזיל - ללא יעדי הגירה או כוונה לבצע פעילויות בתשלום שאינן התמחות - צריכים להגיש בקשה לוויזת סטודנט. הדרישה העיקרית לקבלת ויזת סטודנט היא שאתה רשום באוניברסיטה ברזילאית הרשומה במשרד החינוך בברזיל.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

בקונסוליה הכללית הקרובה או בשגרירות ברזיל

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט לברזיל בקונסוליה הכללית הקרובה או בשגרירות ברזיל.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

עליך להתייעץ באתר האינטרנט של הקונסוליה הכללית שלך כדי לקבל בקשת ויזת סטודנט, רשימה של דרישות, ולאמת את תהליך הבקשה ולוח הזמנים. בהחלט קבע את הפגישה עם הקונסוליה או השגרירות שלך בהקדם האפשרי.

על מנת להגיש בקשה ל-VITEM-IV, יש צורך להכין את התיעוד הבא:

 • דרכון של מבקשים שלא יפוג תוך 6 חודשים וחייב להיות בעל שני דפים ריקים לפחות
 • טופס בקשה לויזה אחד לכל מבקש, שנוצר באופן מקוון
 • שתי תמונות בגודל 3 ס"מ על 4 ס"מ
 • הוכחת מגורים בתחום השיפוט של המחלקה הקונסולרית בשגרירות במשך 12 החודשים האחרונים
 • תעודת רישום לא פלילי שהונפקה על ידי מחלקת המשטרה המקומית של המבקש עבור מועמדים מעל גיל 18, שהונפקה פחות מ-90 יום לפני הבקשה
 • הוכחת מלגה, אם לא, הוכחה ליכולת כלכלית לשלם עבור כל משך הקורס
 • הוכחת רישום למוסד המאשרת כי הפונה ישתתף בקורס לימודים, תוך ציון ברור כמות שעות השיעור בשבוע
 • תעודת לידה או הצהרה נוטריונית
 • תעודה שהונפקה על ידי מוסד החינוך הקודם המעידה על רמת הלימודים של הפונה
 • אם המבקש יהיה מתחת לגיל 18 ואינו נוסע עם הוריו או האפוטרופוסים שלו, עותק נוטריוני של תעודת לידה נשבעה מתורגם לפורטוגזית או לאנגלית ואישור להנפקת ויזה לברזיל לקטינים חתום על ידי שני ההורים או האפוטרופוסים החוקיים אצל נוטריון ציבורי
 • ביטוח בריאות תקף בברזיל המציע כיסוי לטיפול ואשפוז, או PB4 במקרה של סטודנטים מפורטוגל

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמן העיבוד יכול להיות מהיר וייקח רק כמה ימים, אבל זה תלוי במדינה.

ה-VITEM-IV תקפים עד שנה בכל פעם, בהתאם לאיזה קורס הסטודנט נרשם, וניתן לחדש אותם כמה פעמים שצריך על מנת שהסטודנט יסיים את הקורס. הבקשה להארכת הויזה צריכה להיעשות במשטרה הפדרלית או במשרד המשפטים תוך 30 יום לפני פקיעת תוקף הויזה הנוכחית. על מנת לחדש את הויזה לאחר שנה, תצטרך להציג תיעוד מהאוניברסיטה המוכיח שיש לך נוכחות וביצועים סבירים כדי להמשיך את הקורס.

למתמחים אשרת הסטודנט תקפה לשנה ואינה ניתנת לחידוש.

לאחר מתן אשרת הסטודנט למבקש, עומדים לרשות הסטודנט שלושה חודשים להיכנס לברזיל. לאחר כניסתו לברזיל, לסטודנט יש עד 30 יום להירשם במשטרה הפדרלית של העיר שבה יגורו.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

מי שמגיע לברזיל עם VITEM-IV אינו רשאי לעסוק בפעילויות בתשלום שאינן התמחות. עם זאת, סטודנטים זרים שמוכנים להיות מתמחים בברזיל רשאים לבצע פעילויות בתשלום. להתמחות של עד ארבעה חודשים, אין צורך בקשר רשמי עם מוסד חינוכי ברזילאי. עבור התמחויות הנמשכות יותר מארבעה חודשים, חובה ליצור קשר רשמי עם מוסד חינוך ברזילאי.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?