Keystone logo
קנדה

לימוד לִשְׁלוֹט ב קנדה 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  624
 • נתח של שירותים

  47
 • מנוי לאינטרנט

  58
 • תחבורה מקומית

  67

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך קנדה

השכלה גבוהה בקנדה

זה את הפרובינציות הקנדיות של אונטריו, ניופאונדלנד ולברדור, אלברטה, מניטובה, נובה סקוטיה, קוויבק, בריטיש קולומביה, ססקצ'ואן, ניו ברונסוויק ואי נסיך אדוארד שאחראים חוקתי לפעולות להשכלה גבוהות.

למרות שכל מחוז שונה במקצת בדרך שהם לנהל את מערכת ההשכלה הגבוהה שלהם, יישארו כמה קווי דמיון שיכול לסייע לתלמידים מתכננים ללמוד בקנדה לקבל מושג למה לצפות ממערכת חינוך הארץ 's. לדוגמה, בכל האוניברסיטאות ומכללות מענק ראשון 's מאסטר ' s ותואר PhD בעת מכללות מקצועיות או טכניים לספק אישורים או תעודות. מוסדות להשכלה גבוהה בקנדה כוללות גם מכללות קהילה המציעות לשייך שתיים שנה 's מעלות, מכללות לאמנויות שימושית וטכנולוגיה, מוסדות מחוזיים ומכללות מקצועיות פרטיות.אם תלמיד מעוניין בלימודים במכללה או באוניברסיטה מסוימת, הוא או היא צריכה לבקר באתר האינטרנט של מחוז מסוים שכדי ללמוד יותר על מערכת החינוך הייחודית שלו.

אוניברסיטאות פופולריות בקנדה

אוניברסיטת טורונטו באופן עקבי מדרג גבוה ברשימה של התלמידים הטובים ביותר בצפון אמריקה universities.Offering לגשת לקורסים אקדמיים יותר מאשר בכל unversity קנדי ​​אחרים, כמו גם את ההזדמנות לעבוד במעבדות מחקר מוכרות, UT נחשב לאחד העליונה של קנדה מוסדות להשכלה גבוהה בטיסה.

האוניברסיטאות קנדיות מכובדות אחרות כוללות את האוניברסיטה של ​​קולומביה הבריטית, שבו מעל 50,000 תלמידים ליהנות מאולמי קונצרטים, מוזיאונים ועוד מגוון של מוסיקה ותוכניות ספורט; ואוניברסיטת אלברטה, אוניברסיטה אינטנסיבית בעולם מכובדת וידועה במחקר תכנית הלימודים מעמיקים שלה וסטנדרטים גבוהים של למידה.

שכר לימוד

שכר הלימוד ממוצע לסטודנטים מקנדה המבקשות להרוויח תואר ראשון במדינה שלהם הוא כ 5000 $ CAD לשנה (5000 דולרים בדולרים של ארה"ב ו3700 ביורו). תלמידים בוחרים להרוויח תואר שני בקנדה צריכים לצפות לשלם כ 1000 $ (740 יוריו) יותר מאשר בשנה שכר לימוד undergraduation.

סטודנטים בינלאומיים נדרשים לשלם תעריפים גבוהים יותר מאשר תושבי קנדה - כמעט פי שלושה מהסכום, למעשה. אם אתה סטודנט בינלאומי, מצפה לשלם 14,000 $ (10,400 €) לשנה עבור תוכניות לתואר ראשון וסכום גבוה אף יותר לתארים מתקדמים. תושבי חוץ שנכחו ססקצ'ואן ואוניברסיטאות קוויבק לשלם הגבוה ביותר בשכר הלימוד, ואילו סטודנטים בינלאומיים הלומדים ניופאונדלנד ואוניברסיטאות מניטובה ישלמו את שכר הלימוד הנמוכים.

זכאות לאשרות לימודים

כדי להיות זכאי לקבל אשרת מחקר קנדית, תלמידים חייבים להוכיח שהם כבר התקבלו על ידי מכללה או אוניברסיטה בקנדה, מראים שהם כלכלי יכולים לפרנס את עצמם ולשלם שכר לימוד ולהציג את עברו נקי בכל הקשור להיסטוריה פלילית. אפשר לבקש מתלמידים לעבור בדיקה רפואית במקרים מסוימים לפני שויזת סטודנט מונפקת.

למה ללמוד בקנדה?

למרות שזה יקר עבור סטודנטים בינלאומיים כדי להשתתף במתקנים להשכלה גבוהים בקנדה, המדינה הזאת יש גם אחד מהמוניטין הטוב ביותר בנוגע לאיכות חינוך. בנוסף, קנדה מספקת סביבה שקטה, בטוחה ומגוונת מעניקה אווירה לימודית מצוינת עבור סטודנטים המבקשים לחוות את אחת ממערכות החינוך הטובות ביותר בעולם.

דרישות אשרה

על מנת ללמוד בקנדה יותר מ-6 חודשים, עליכם לקבל אישור לימודים קנדי, המשמש כוויזת סטודנט קנדי למשך שהותכם.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אישור לימודים קנדי

מחיר ומטבע

CAD 150

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

רוב האזרחים הזרים חייבים להגיש בקשה להיתר לימודים. אישור לימודים, לאחר הוצאתו, מאפשר לאזרח זר ללמוד בקנדה במכון מאושר למשך הקורס או התוכנית שצוינו. במקרים מסוימים, אינך דורש אישור לימודים כדי ללכת לבית הספר בקנדה:

 1. אם הקורס או התוכנית שאתה מתכוון ללמוד הוא באורך של פחות מ-6 חודשים.
 2. אם אתה בן משפחה או צוות של נציג זר לקנדה.
 3. אם אתה חבר בכוח חמוש זר. עם זאת, עדיין תצטרך אישור נסיעה אלקטרוני (eTA) כדי לטוס לקנדה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

יישום מקוון/נייר

אתה יכול להגיש בקשה להיתר לימוד קנדי באופן מקוון או באמצעות בקשת נייר, אותה ניתן להשיג מאתר האזרחות וההגירה בקנדה (CIC).

אתר אינטרנט:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

איך עושים את הבקשה?

1. תחילה עליך לקבל מכתב קבלה מתוקנן מספק השכלה גבוהה מוכר.

2. השלב הבא הוא לקבל חבילת בקשה לוויזת סטודנט לקנדה, מאתר האינטרנט של CIC (http://www.cic.gc.ca) או על ידי פנייה למשרד הויזה המקומי שלך, או לשגרירות או הקונסוליה של קנדה בביתך מדינה.

3. על מנת לקבל את חבילת הבקשה שלך, תצטרך לענות על כמה שאלות על עצמך באתר CIC. שאלות אלה יקבעו אם אתה זכאי להגיש בקשה מקוונת לקבלת היתר סטודנט קנדי, ואילו מסמכים תצטרך לספק. אם תימצא זכאי, תקבל קוד צ'ק-ליסט אישי, תקף ל-60 יום, לו תזדקק על מנת להגיש את בקשתך באופן מקוון. הקפד להדפיס את הדף המכיל את הקוד שלך לעיון עתידי. העמוד יכלול גם מדריך בקשה, סכום משוער של שכר לימוד, רשימת מסמכים שתצטרכו להגיש עם הבקשה והנחיות לשלבים הבאים שלכם.

4. כאשר אתה מוכן להגיש מועמדות, צור חשבון MyCIC, שבו תזין את קוד רשימת הבדיקה האישי שלך. לאחר מכן תקבל את רשימת המסמכים האישית שלך המאפשרת לך להעלות ולשלוח את המסמכים שלך ל-CIC.

5. לאחר שהמסמכים וטופס הבקשה שלך מוכנים ושילמת את האגרות שלך, תוכל להגיש את הבקשה המלאה שלך ל-CIC.

6. ייתכן שחלק מהמועמדים יצטרכו להגיע לראיון במשרד הוויזה המקומי שלהם.

7. כאשר בקשתך תאושר, תקבל מכתב היכרות, בעוד שסטודנטים ממדינות הדורשות אישור נסיעות אלקטרוני (eTA) ו/או אשרת שהייה זמנית יקבלו אותם במידת הצורך. ה-eTA יהיה מקושר לדרכון שלך. חשוב שתיסעו עם הדרכון בו השתמשתם בעת הגשת בקשה לאישור הלימודים. ה-eTA יהיה תקף לחמש שנים או עד שפג תוקפו של הדרכון שלך, המוקדם מביניהם.

8. הצג את אלה יחד עם הדרכון שלך, הוכחה לכספי שלך ומכתב הקבלה שלך (וכל מסמך אחר שהומלץ לך לקחת) לסוכנות הגבולות של קנדה (CBSA) בקנדה, אשר לאחר מכן תנפיק את הקנדי שלך אישור לימודים ולאפשר לך גישה לקנדה. המסמכים הנדרשים עבור ויזת הסטודנט בקנדה כוללים:

 • טופס בקשה מלא;
 • מכתב הקבלה המקורי מהאוניברסיטה;
 • דרכון/תעודת נסיעה בתוקף, המאפשר גם לחזור לארץ הולדתך. אם אתה גר בארה"ב, זה לא הכרחי;
 • שני תצלומים עדכניים בגודל פספורט, עם מפרט שם ותאריך לידה מאחור;
 • הוכחה לתמיכה כספית במהלך הלימודים שלך המייצגת: שכר לימוד + 833 CAD לחודש (עבור כל המחוזות, למעט קוויבק) או שכר לימוד + 917 CAD לחודש (קוויבק);
 • מכתב הסבר;
 • אם אתה מתכוון ללמוד בקוויבק, תזדקק גם ל-Certificate d'acceptation du Québec, תרגום לאנגלית וצרפתית עבור המסמך שלך, הצהרה מהמתרגם והעתק מאושר של המסמכים המקוריים;
 • הוכחה ששילמת את דמי היתר הלימוד (150 CAD).

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני העיבוד משתנים. זה תלוי בסוג הבקשה שאתה מגיש, והיכן היא מעובדת. יישומי נייר בדרך כלל נמשכים בערך פי שניים יותר מאשר יישומים מקוונים. תמיד מומלץ לבדוק את זמני העיבוד זמן רב מראש: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

לאחר שיש לך אישור לימודים קנדי, תוכל להגיש בקשה לחידושו מתוך קנדה אם תחליט להמשיך בלימודים.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

ניתן לעבוד בקמפוס או מחוצה לו עד 20 שעות במהלך סמסטרים באוניברסיטה ומשרה מלאה בהפסקות כגון חופשות החורף או הקיץ, ללא צורך באישור עבודה. כדי להעפיל, עליך להיות בעל אישור לימודים בתוקף ולהיות סטודנט במשרה מלאה. תזדקק גם למספר ביטוח לאומי (SIN) משירות קנדה כדי לעבוד בקנדה או כדי לקבל הטבות ושירותים מתוכניות ממשלתיות. אישור הלימודים שלך יהפוך לבלתי תקף 90 יום לאחר שסיימת את תוכנית הלימודים שלך, כך שתצטרך לרכוש אישור עבודה לאחר סיום הלימודים אם תרצה להישאר בקנדה לאחר הלימודים ולחפש עבודה. זה תקף לשלוש שנים.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אשרת סטודנט לקנדה עשויה להידחות אם קצין הויזה חושד שמטרת המבקש בנסיעה לקנדה הוצגה בצורה שגויה - אם קורס לימודים לא היה הסיבה האמיתית לכך שאדם הגיש מועמדות. סביר אף יותר, שהוכחת הכספים שסופקו עשויה להיות בלתי מספקת להוצאות הצפויות של שכר לימוד, מזון, שכר דירה וכו', או שאינה מתאימה בבירור למסלול לימודים שנטען.