Keystone logo
קוסטה ריקה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב קוסטה ריקה 2024

מספר מוסדות: 24
  • San José, קוסטה ריקה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey, מקסיקו
  • Buenavista, מקסיקו
  • + 36 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Cuesta de Moras, קוסטה ריקה

  אוניברסידאד פנמריקנה נולדה בקוסטה ריקה בשנת 1988 כאוניברסיטה הפרטית החמישית שהוסמכה כדין בפני הגוף המנהל של האוניברסיטאות הפרטיות CONESUP (מושב מס '125-88 ב -17 בדצמבר 1988), כחלופה חשובה שניתנה לקוסטה ריקים להתפתח כאנשי מקצוע אמיתיים. בהצעה האקדמית שלנו הצענו הדרכה לאנשי מקצוע הבולטים כיום כפקידים גדולים במגזר הפרטי או הציבורי בקריירה ברמת תואר ראשון, תואר ראשון ושני כגון משפטים, אדריכלות, סיעוד, מינהל, חשבונאות, משאבי אנוש, אנגלית, גן ילדים, הנדסת מערכות, הנדסת תעשייה, הנדסה אזרחית, עיצוב פרסום, פרסום, בין היתר. הנדסה אזרחית, עיצוב פרסום, פרסום, בין היתר. הנדסה אזרחית, עיצוב פרסום, פרסום, בין היתר. כיום האוניברסיטה שלנו עושה את דרכה גם לאזורים כפריים, ומעבירה את הכיסא למקומות אלה עם פתיחת המטה האזורי, כך שתושבי כל קוסטה ריקה יוכלו לקבל גישה להכשרה המקצועית האקדמית שלנו וצמיחה זו היא דוגמה נוספת יכולת ומנהיגות המאפיינים מרכז חינוכי זה, ובתורו, הם הדוגמה הטובה ביותר לתמיכה וליוקרה שמקבלים תלמידיה היא הדוגמה הטובה ביותר לתמיכה וליוקרה שמקבלים תלמידיה.

  • San José, קוסטה ריקה

  בתקופה בה נאשר כי הדורות החדשים בוחרים באורחות חיים ללא סיבוכים גדולים, כאשר המהיר, הקל והפשוט הופך לקריטריונים לבחירה לקבלת ההחלטות שלהם, זה הופך להיות רלוונטי עוד יותר להדגיש את המתנגדים למגמות, וכן הלאה. להיפך, בוחרים יותר ויותר באיכות, ברצינות, בגופים אקדמיים מאוחדים, או בחיפוש אחר יוקרה ותשתית איתנה, בבחירת האוניברסיטה שלהם. באוניברסיטה למדעי הרפואה, UCIMED, נלחמנו לא רק על האיכות והמצוינות של הסטודנטים שלנו, אלא הפכנו את הערכים הללו לאורח חיים ואנחנו משלבים אותם ב- DNA שלנו. כרקטור שלה אין דבר שמשמח אותי יותר מאשר לקבל את ההכרה הלאומית של הרשויות, הקהילה הרפואית, אנשי מקצוע בתחום הבריאות, הורים, סטודנטים ובוגרים. הכרה זו אינה רק ברמה הלאומית, היא מרחיקה לכת הרבה יותר והיא מאושרת על ידי מספר גדל והולך של סטודנטים ממקומות שונים באזור המצטרפים לקהילת האוניברסיטאות שלנו, לארגונים הבינלאומיים שאיתם אנו חותמים על הסכמים, או עם החברות לשכור את בוגרינו.

  • Cartago Province, קוסטה ריקה

  קבלו קבלת פנים חמה מאוניברסיטת פלורנסיו דל קסטילו, שכעת נקרא UCA. האוניברסיטה שלנו היא מוסד אקדמי שנוסד בשנת 1995 בכדי לספק את צרכיה של אוכלוסייה שחיפשה אפשרויות אקדמיות שונות ברמה האוניברסיטאית. כיום, יותר מעשרים שנה לאחר מכן, אנו נשארים בשוק כאוניברסיטה איתנה המקבלת שינויים חברתיים וטכנולוגיים עם בגרות ואחריות. הפילוסופיה שלנו תמיד הייתה שירות לקוחות, כלומר לצעירים שהם עתיד האומה המוכנה לשנות; אנו מחויבים לתמוך בהם בתהליך הכשרה של מצוינות, להשיג את יעדיהם ובכך להשיג הצלחה. שקול, מבקרים יקרים, את המרחב הווירטואלי הזה כבית שלך. אתר זה נוצר בכדי להנעים את שהייתכם אצלנו.

  • Geneva, שווייץ
  • San José, קוסטה ריקה
  • + 2 יותר

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • San Pedro, קוסטה ריקה

  מטרתנו לתרום באופן מהותי לתהליכי ההוראה בעיצוב, אומנות, ניהול עסקי וטכנולוגיה, מתוך כוונה לתמוך בפיתוח התעשייה היצירתית. על ידי יישום תוכניות חינוך ממוקדות סטודנטים מתקדמות ובניית בריתות עם מנהיגי התעשייה, אנשי מקצוע יצירתיים רוכשים את הכלים הדרושים כדי לתרום לקידום חברת החדשנות.

  • San Pedro, קוסטה ריקה

  בעולם של שינוי מתמיד, אני מזמין אתכם להתאמן כמו אנשי מקצוע ולהתעדכן תמיד באמצעות השתלמויות. באוניברסיטה אנו תמיד מעודדים את הסטודנטים שלנו לפתח חשיבה פעילה, אנו מעוררים יצירתיות, פיתוח חדשני ועבודת צוות, כך שבוגרינו מסוגלים להתמודד עם האתגרים והשינויים הטכנולוגיים המואצים.

  • San Pedro, קוסטה ריקה

  מטרתנו להכשיר באמצעות הוראה, מחקר והקרנה חברתית אנשי מקצוע מחויבים מאוד המסוגלים להתפתח בסביבה לאומית ובינלאומית, עם רוח גבוהה של מחקר וחדשנות, מוסר איתן, רגישות אנושית עמוקה וחזון ברור לעתיד. .

  • San José, קוסטה ריקה

  אוניברסיטת FUNDEPOS פותחה בקוסטה ריקה כתוצאה משלושה אירועים חינוכיים היסטוריים בתחום מדעי הכלכלה. הראשון שבהם עם הגעת האוניברסיטה הלאומית בשנת 1983, עם המטה בסן דייגו, קליפורניה, ארה"ב, שהקימה את התואר הראשון במנהל עסקים במנהל עסקים במדינה. הרגע ההיסטורי השני התרחש בשנת 1993 כאשר תוכנית זו הועברה, מבחינת הנהלתה, לאוניברסיטת קוסטה ריקה (UCR). לשם כך הוקמה הקרן ללימודי תואר שני ומחקר במדעי הכלכלה (FUNDEPOS).

  • Heredia, קוסטה ריקה

  לפני ה- UNA קמה Escuela Normal de Costa Rica (1914), שהוקדשה להכשרת מורים, ו- Escuela Normal Superior (1968), שהתחייבותם הייתה הכשרת מורים בתיכון. משני המוסדות הוא ירש לא רק את התשתית אלא גם תרבות פדגוגית שתשפיע אחר כך על הוראתו החינוכית ועל הייעוד ההומניסטי. כאשר הוקמה UNA, בתי הספר הרגילים פרז זלדון וליבריה הפכו לחלקים אזוריים של האוניברסיטה הממלכתית החדשה.

  • San José, קוסטה ריקה

  בשל יוקרתה ומסלולה, אוניברסיטת קסטרו קארזו נקראת להבטיח לכל האנשים, ללא הבחנה בין מוצא אתני, מין, גיל, יכולות שונות, מצב חברתי, מצבים בריאותיים, דת, דעות, העדפות או מצב משפחתי, גישה לסביבות איכות להוראה ולמידה. באמצעות השכלה גבוהה רלוונטית ויעילה, אוניברסיטת קסטרו קארזו שואפת לתרום לרווחה פרטנית וקולקטיבית, ולפתח בסטודנטים את היכולת להשיג את חלומותיהם, מטרותיהם המקצועיות והפוטנציאל האינטלקטואלי המלא. כמו כן, זה מעצים אותם לקחת על עצמם את האחריות המשותפת שלהם, כאזרחים יוזמים, יצרניים, יצירתיים ואתיים, בעולם משתנה ורב-תרבותי. לשם כך, אוניברסיטת קסטרו קרזו מציעה תוכניות פורמליות ולא פורמליות של חינוך כללי, תעסוקתי וסביבתי. הוא גם מספק שירותי פיתוח ותמיכה לסטודנטים על מנת להבטיח את הצלחתם של תלמידיו בתכניות חייהם.

  • San José, קוסטה ריקה

  מקורותיה של אוניברסיטת סן מרקוס בבית הספר המסחרי הראשון שהוקם בקוסטה ריקה בשנת 1922, בשם בית הספר למסחר מנואל אראגון, שהתמחה בהוראת חשבונאות ומסחר, שם שנשאר בתוקף שנים רבות. . עם חלוף הזמן התפתחה מערכת החינוך המסחרית הפרטית במדינתנו ומוסד חינוך מסחרי ראשון זה הפך למוסד פארו-אוניברסיטאי בשנת 1974, ושמו רואי החשבון Instituto de Profesionalización en Ciencias מנואל אראגון (IPECCO), ונשמר כפי שהיה במקורותיה ההתמחות בהוראת חשבונאות ומנהל עסקים.

  • Curridabat, קוסטה ריקה

  ה- UACA פתח את שעריו לסטודנטים בשנת 1976 כקרן ללא כוונת רווח, בהתאם לחקיקה של קוסטה ריקה. זו הייתה האוניברסיטה הפרטית הראשונה במדינה זו. החזון שלנו "להפוך לאוניברסיטה המצטיינת של קוסטה ריקה באקדמאים, במחקר ובהשלכה החברתית שלה." המשימה שלנו "להכשיר אנשי מקצוע במסגרת של כבוד וחופש, עם מחשבה ממושמעת בחשיבה לוגית ויצירתית, ובגישה אכפתית והומניסטית."

  • Alajuela, קוסטה ריקה

  העדיפות שלנו היא מצוינות אקדמית, אנו מכוונים את כל מאמצינו להכין את אנשי המקצוע הטובים ביותר בקוסטה ריקה, עם יותר מ -25,000 בוגרים. על פי עקרון הכבוד לאינדיבידואליות של האדם; לספק חינוך פורמלי ולא פורמלי; כמו גם ביצוע פעילויות הסברה ופעולה חברתית; שהם תורמים לגיבוש והכשרה של החברה בקוסטה ריקה; ויצירת ידע באמצעות פיתוח מחקר של השלכה חברתית וכלכלית; לקידמה התרבותי, החברתי והכלכלי של המדינה.