Keystone logo
קולומביה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב קולומביה 2024

מספר מוסדות: 148
  • Bogotá, קולומביה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rionegro, קולומביה

  בשנת 1996, משרד החינוך הקולומביאני והמכון הקולומביאני להערכת חינוך - Icfes, באמצעות החלטה 2661, העניקו לארגון רמינגטון מעמד חוקי כמוסד אוניברסיטאי, והולידו את תאגיד אוניברסיטת רמינגטון.

  • Popayán, קולומביה

  Universidad Del Cauca נוצר בפופאיאן כאוניברסיטה של המחוז השלישי בצו של 24 באפריל 1827. ב- 5 באפריל 2013, משרד החינוך הלאומי העניק הסמכה מוסדית באיכות גבוהה לתקופה של 6 שנים כבר באמצעות החלטה. 6218 מיום 13 ביוני 2019, הוא חידש את ההסמכה המוסדית לתקופה של שמונה שנים.

  • Barranquilla, קולומביה

  מטרת אוניברסיטת החוף, CUC, להקים אזרח בלתי נפרד על פי העיקרון של חופש מחשבה ופלורליזם אידיאולוגי, עם תחושת אחריות גבוהה בחיפוש אחר קביעות למצוינות אקדמית וחקרית, תוך שימוש בפיתוח מדע, טכנולוגיה , טכנולוגיה ותרבות.

  • Jamundí, קולומביה

  האוניברסיטה האוטונומית במערב היא מוסד להשכלה גבוהה, אשר בהתאם להוראות חוק 30 משנת 1992 ותקנות חוק אחרות, יכול לבצע תוכניות אקדמיות לתואר ראשון, שני, מחקר, השתלמות והקרנה לקהילה.

  • SANTANDER, קולומביה

  היחידות הטכנולוגיות של סנטנדר הן מוסד ציבורי של הסדר המחלקתי, המוקדש להכשרת אנשים בעלי חוש אתי, חשיבה ביקורתית וגישה יזמית, באמצעות תהליכים איכותיים בהוראה, מחקר והרחבה לתרומה חברתית- התפתחות כלכלית. כלכלית, מדעית, טכנולוגית, סביבתית ותרבותית של החברה.

  • Bogotá, קולומביה

  אנו מוסד להשכלה גבוהה עם מיקוד צבאי המתכוון להכשיר באופן מלא אנשי מקצוע לוגיסטיים, אזרחים ביקורתיים בעלי חוש חברתי, אתי ופוליטי רחב. אנו משכללים כישורי חקירה ורוח יזמית, הנתמכים על ידי התקדמות בתחום המדע והטכנולוגיה, התורמים להתפתחות המבנית והתפקודית של הלוגיסטיקה בקולומביה.

  • Bogotá, קולומביה

  לתקשורת הצבאית בהתאמה של צבאנו יש חשיבות טרנסצנדנלית עם חלוף השנים והגעת אירועים המסגרים את ההיסטוריה של ארצנו והעולם בכלל, במקבץ של עובדות שראו את הטכנולוגיה שלהם בטכנולוגיה. הזדמנות מצוינת לפיתוח ולשינוי לטובת האנושות, כך התקשורת הצבאית הייתה לאורך ההיסטוריה המרכיב המהותי של הפיקוד, התיאום והפיתוח של פעולות צבאיות שהפכו את הבסיס לניצחונות גדולים וכמו כן, הם אפשרו למודרניות סכסוכים להחלטה על שימוש נכון במדיה האלקטרונית, המאפשרים לצפות את כוונותיו ופעולותיו של היריב.

  • Armenia, קולומביה

  הפרויקט החברתי מבטא את מערכת היחסים הקבועה והישירה שמנהלת ה- EAM עם החברה; הוא מתבצע באמצעות תוכניות אינטראקטיביות עם המגזרים היצרניים והגורמים החברתיים; באמצעות תוכניות ופעילויות מסוגים שונים (אקדמיים, אמנותיים, חברתיים וטכנולוגיים), ייעוץ וייעוץ, השתלמויות והתערבויות שירות חברתי לקהילה.

  • Cundinamarca, קולומביה

  מטרת הקרן להשכלה גבוהה של סן חוזה FESSANJOSE היא להכשיר אנשי מקצוע מקיפים, החל מגישה הומניסטית בעלת חוש ביקורתי, חברתי ורגיש ועד לעקרונות השוויון והערכים האתיים. בדרך זו, התפתחות האיכות המהותית והחינוכית במוסד.

  • Barranquilla, קולומביה

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast הוא מוסד אחראי, בעל עקרונות אתיים ושקופים המפתחים את תפקידיו המהותיים מתוך מודל חינוכי, רצוי באמצעות מחזורים פרופדיוטיים, המתמקדים בהתפתחות האנושית, המבטיחים גיבוש אינטגרלי של חשיבה, יצורים אנליטיים, ביקורתיים, עם רוח יזמית לבניית חברה צודקת, כוללת, בת קיימא, דמוקרטית, תומכת ומכבדת של כבוד האדם.

  • Bogotá, קולומביה

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia מציע קורסי ספרדית בבוגוטה, קרטחנה, מדלין ובשמורת טבע ליד גוואדואס. אם אתם מחפשים קורס ספרדית איכותי בבית ספר נעים וידידותי, עם מורים מקצועיים, אם אתם רוצים ללמוד ספרדית ולנסוע להכיר חברים חדשים בזמן שאתם נפגשים ונהנים מתרבות, מוזיקה, גסטרונומיה, מוזיאונים וטיולי טבע; אז בית הספר לספרדית בשפה החדשה בקולומביה הוא בשבילך. התוכנית שלנו פותחה בהתאם להנחיות הבינלאומיות המחמירות ביותר להוראת שפות. Nueva Lengua מוכרת בינלאומית באיכות ובשירות שלה ומאז 2003 למדו איתנו צעירים ומבוגרים מכמעט מאה מדינות. יש לנו מגוון רחב של קורסים ואנחנו מתחילים שיעורים מדי שבוע בכל הרמות. מהיום הראשון, תרגישו בברכה, בברכה ותמיכה בחוויה זו של לימוד ספרדית בזמן נסיעה.

  • Cali, קולומביה

  בית הספר הלאומי לספורט הוא מוסד אוניברסיטאי ממלכתי, המחויב להיווצרותו האינטגרלית של האדם לתרום להתפתחות המדינה, באמצעות ייצור, טרנספורמציה ויישום של ידע בתחומי הספורט, הבריאות והחינוך. הממשל והכלכלה, המבוססים על עקרונות וערכים המקדמים את כבוד כבוד האדם, פיתוח בר קיימא, דו קיום ושיפור איכות החיים של החברה.

  • Bogotá, קולומביה

  האוניברסיטה תובחן על ידי: הכשרת אנשי מקצוע בעלי רגישות ואחריות חברתית. התרומה לפיתוח אנושי אינטגרלי ובר קיימא. המחויבות לדמוקרטיזציה של הידע. דור הידע שמשנה את מבני החברה הקולומביאנית

  • Cundinamarca, קולומביה

  אני מרגיש גאווה עצומה לברך את כולכם לאתר אוניברסיטת קונרד לורנץ, זהו מוסד פרטי ללא מטרות רווח בקולומביאני המוקדש מאז 1981 לרדיפה, שימור והפצת ידע תרבותי ומדעי. כאן תוכל לקבל מידע מעודכן אודות הפרויקטים המבוצעים על ידי האוניברסיטה בנושאים כגון הוראה, מחקר והשפעה חברתית; מדיניות אוניברסיטאית ותקנות כלליות המנחות את התנהלותנו; תוכניות התואר הראשון, התואר השני והתואר השני וכן קורסי ההשתלמות שמציעה האוניברסיטה; פעילויות מלומדות, ספורט, תרבות וחברה. אתה יכול גם לבדוק את קטלוג הספרייה שלנו ואת הטקסט המלא של כמה מהכתבים המדעיים שלנו. אם אתה חבר באוניברסיטה תוכל לגשת למאגר הנתונים שלנו, לבדוק מה יש בפלטפורמה הווירטואלית, לרשום מטלות, לבדוק ציונים, להיות חלק מתהליכי ההערכה המוסדיים, לבצע תשלומים מקוונים, בין היתר. אם אתה משתמש בפעם הראשונה, אנא צפה בסרטון המוסדי שלנו כך שבדרך מודרכת וקצרה תוכל לראות כיצד הדברים הם אחד אצל קונרד לורנץ, מה יש לנו להציע ומה המשמעות של להיות חבר במוסד שלנו.