Keystone logo
פנמה

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב פנמה 2024

מספר מוסדות: 15
  • Panama City, פנמה

  אוניברסיטת ווסט קוסט (WCU) שולבה בפנמה וכעת קיבלה גם את רישיון ההתאגדות בבליז, המדינה היחידה במרכז אמריקה בה אנגלית היא השפה הרשמית. אוניברסיטת ווסט קוסט (WCU) היא פדרציה של בתי ספר, פקולטות ו -35 מכללות / מרכזים מסונפים ב -21 מדינות. מכללות אלו הינן ישויות משפטיות המעניקות השכלה במדינות קיומן. האוניברסיטה מורשית תחת חוק חברות עסקיות בינלאומיות בפרק 270 לחוקי בליז, מרכז אמריקה, מהדורה מתוקנת 2000 לעסקי חינוך בינלאומיים על ידי ממשלת בליז מרכז אמריקה. מספר רישיון 135.613 הוענק ב- 1 ביולי 2013 חתום על ידי סגן הרשם, IBC

  • Vista Alegre, פנמה

  בשנת 2001, אלוהינו הכל יכול בירך אותנו בחזון ליצור מוסד להשכלה גבוהה שיספק את צרכי ההכשרה המקצועית בגזרה המערבית של מחוז פנמה, במיוחד בעיירה ויסטה אלגרה, מחוז ארארייאן, מחוז פנמה. בתמיכת צוות עבודה מלכותי ואנשי מקצוע עם ניסיון מעולה בהוראה, המסמך שמסמל את האינטרס ביצירת האוניברסיטה מוצג בפני משרד החינוך, בהתאם לתקנות התקפות להקמת מוסדות להשכלה גבוהה במדינה. מדינה.

  • Panama City, פנמה

  המודל שהוגש באופן זה מאפשר גיבוש עמדות, ערכים, ידע ויכולות אצל התלמיד שמטרתם איתור ופתרון של בעיות במסגרת מקצועו, ופיתוח רעיונות והצעות חדשניות המאפשרות להם להיות איש מקצוע יזמי, בעל מנהיגות, פעיל והופך את סביבתו, כל זאת עם מודעות מלאה לאחריותו החברתית והאזרחית. מדברים על מודל פדגוגי דיאלוגי שיתופי ומשתנה, המתבצע באמצעות אסטרטגיה אקדמית בכלל והוראה בפרט, מודע למרחב החברתי-היסטורי בו הוא ממוקם, על בסיס דיאלוג, אינטראקטיביות ותקשורת, למידה. על ידי פרויקטים, פעילים, משתפים פעולה ומשתפים פעולה, המאפשרים להכשיר אנשי מקצוע עם הכנה טכנית גבוהה ומיומנויות אינסטרומנטליות נרחבות, אך גם עם התפתחות אנושית מקיפה.

  • David, פנמה

  האוניברסיטה האוטונומית של צ'יריקי הינה מוסד להשכלה גבוהה, אוטונומי, רשמי ומדיני, בעל אופי פופולרי, המוקדש לייצור והפצת ידע, מחקר והכשרה מקיפה, מדעית, טכנולוגית והומניסטית, הפתוחה לכל זרמי חשיבה ומחויבת לאינטרסים אזוריים ולאומיים. ביצועיהם יעשו זאת במסגרת מצוינות אקדמית, עם גישה ביקורתית ופורה.

  • Panama City, פנמה

  האוניברסיטה הטכנולוגית בפנמה היא מוסד להשכלה גבוהה המוכר בזכות איכותו בהכשרה מקיפה של משאבי אנוש, כמו גם בייצור והעברת ידע בהנדסה, מדע וטכנולוגיה ויישומו לרווחת החברה בקהילה - נתמך בניהול לא יעיל.

  • Panama City, פנמה

  אנו אוניברסיטה המספקת הכשרה של כישרון אנושי עם ערכים, מנטליות יזמית ורוח חקירה לכל הקהילה, באמצעות יישום תוכניות אקדמיות הרלוונטיות לצרכי העולם הגלובלי וחברת הידע; כאשר ניסוח הפונקציות המהותיות של הוראה, מחקר והרחבה הם עמודי התווך של ההתפתחות ההומניסטית, המדעית והטכנולוגית.

  • Panama City, פנמה

  אנו מכינים את תלמידינו לרכוש ידע באופן מקיף ולהצטרף לעולם העבודה עם כישורים אישיים ומקצועיים המאפשרים להם לקבל החלטות בקריטריונים חדשניים ואנליטיים, לנהל סיכון ולייעל את המשאבים הארגוניים לפיתוח חברות, עסקים, הממשלה וכלכלת האומה.

  • Panama City, פנמה

  קמפוס אוניברסיטת ADEN פנמה הוא מוסד להשכלה גבוהה המציע קריירות בתחום מדעי העסקים, במטרה להכשיר אנשי מקצוע מצליחים, יזמים ומחויבים לחברה. יש בה מתודולוגיות חדישות לחבר את התלמיד למציאות העסקית, עם גישה מעשית בעליל. זה אושר על ידי צו מנהלי מספר 260 מיום 24.8.2006, במקור בשם אוניברסידאד אלטה דירקיון והוסמך על ידי CONEAUPA בשנת 2015. בשנת 2018, צו מנהלים מס '469 מיום 14.08.18 שינה את שמו לאוניברסיטת ADEN , קמפוס פנמה.

  • Panama City, פנמה

  האוניברסיטה האמריקאית היא מוסד להשכלה גבוהה פרטית שעולה כתגובה לצרכים של מבוגרים עובדים, כלומר אותם עובדים שמשקיעים זמן וכסף במאמץ, ומקריבים את זמנם הפנוי ואת זמנם החברתי, תלוי בלימודיהם. לכן אנו רואים עצמנו מוסד שמבין את תלמידו ומנסה לתת להם את כל המתקנים לחשש הולם של ידע, ומבטיח להם בכל עת את הכישורים האקדמיים הנדרשים בכדי להתמודד עם צרכי הסביבה בה, מעתה ואילך. , רבים נפרשים. פרקטיות זו מאפשרת לתלמיד ה- UAM להרגיש כמו אדם שבונה את הידע שלו בעזרת מנחה, איש מקצוע שהוא מורה, ויודע ללמוד ולהבין את צרכי המבוגרים. יש לציין שאיכות ההוראה אינה מוטלת בספק מכיוון שקאדר המורים שלנו הוא השתקפות נאמנה של בחירה קפדנית על סמך מה שמציע UAM, איננו האוניברסיטה המפותחת ביותר מבחינה טכנולוגית, אלא זו שמצליחה להקים איזון הולם בין הטכנולוגיה ליכולות הפרט. המדיום כשלעצמו, כמו הטכנולוגיה כשלעצמה, אינו מצליח לפתח את הפרט, אלא התפתחות זו תינתן בזכות היכולת והעידוד שמשיגים המורים אצל התלמיד.

  • Panama City, פנמה

  המכון הבינלאומי למשפט ולעסקים, INIDEM Business Law School , נוסד בפנמה בשנת 2010 במטרה לפתח: תכניות הכשרה ומחקר בנושא היחסים בין עורכי דין למשפטים ועורכי דין ופרופסורים ממדינות שונות, להכשרה משפטית עם בינלאומי, גישה מעשית, ובין תחומית. מודל ייחודי המשלב שיטות עבודה מומלצות של בתי ספר למשפטים ובתי ספר לעסקים במוסד יחיד. מאפיינים אלה מהווים את ההבדל המובהק ההופך את INIDEM, לבית הספר למשפטים עסקיים הראשון.

  • Panama City, פנמה

  להכשיר אנשי מקצוע ואזרחים המבוססים על הסטנדרטים האיכותיים ביותר, יושרה, הומניסטים, חדשנים, עם מחויבות חברתית ומודעות ביקורתית לאומית, התורמים לשינוי חברה כוללת ושוויונית, בהנחיית פיתוח אנושי, קיימות סביבתית, עקרון של השכלה גבוהה כטובת ציבור חברתית, זכות אדם וחובת המדינה.

  • Panama City, פנמה
  • Harrisburg, ארצות הברית

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City, פנמה

  בית הספר הימי לפנמה הוקם בשנת 1958, ובאותה תקופה הוא הוקדש אך ורק להכשרת מלחים רב-תכליתיים עד שנת 1971, אז הוקמו הקריירה של קצין הסיפון והמכונות. בשנת 1972 נשקלה הדרישה לקציני ים סוחרים בינלאומיים ואפשרויות התעסוקה בתעלת פנמה, ולכן הורחבה ההיצע האקדמי ברמת האוניברסיטה וכללה קריירה שהובילה לקצינים ימיים סוחרים.

  • Panama City, פנמה

  בשנת 1979 פנתה קבוצת סטודנטים לאמנות למאסטרו ריקאורטה מרטינס במהלך תערוכה בגלריה, אל מרקו מונדיאל, במטרה לבקש ממנו להעביר שיעורים פרטיים בצבעי מים. השיעורים הראשונים התקבלו בגלריה פרו-ארטס. לאחר חצי שנה למדו תשעים תלמידים טכניקות ציור וציור שונות.

  • Caracas, ונצואלה
  • Panama City, פנמה

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...