Keystone logo
פורטוגל

לימוד לִשְׁלוֹט ב פורטוגל 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  429
 • נתח של שירותים

  35
 • מנוי לאינטרנט

  35
 • תחבורה מקומית

  40

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  7
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך פורטוגל

השכלה גבוהה בפורטוגל

פורטוגל מציעה חינוך טכניון ואוניברסיטה מסוג הניתן על ידי האוניברסיטאות פרטיות או ציבוריים, מוסדות אוניברסיטה או מוסדות טכניון. אוניברסיטאות המופעלות על ידי הממשלה לקבל תלמידים באמצעות מערכת תחרותית נקראת נומרוס קלאוזוס, או "הגבלות גיוס ". סטודנטים חייבים לעבור את בחינות שתבדוקנה אותם על נושאים ספציפיים ולקבל ציונים מינימאליים לפני שהם מורשים על פי חוק יחולו על האוניברסיטאות. קריטריוני קבלה לתוכניות רבות לתואר ראשון ולתואר נלמדים באוניברסיטות ציבוריות הם בדרך כלל יותר תובעניים ובררנים יותר מהקריטריונים צפויים על ידי המוסדות הטכנולוגיים או האוניברסיטאות פרטיות.

מערכת ההשכלה הגבוהה בפורטוגזית היא יוצא דופן מחקרית אבל תלמידי המוסדות הטכנולוגיים מציע הזדמנות להרוויח תואר בתחומים מקצועיים כגון פסיכולוגיה, משפט, כלכלה, רפואה ומדעי הטבע.מעלות מקיפות חינוכית, טכנולוגית, הנדסה ומדעי רוח קריירות מסופקות על ידי שני מוסדות ואוניברסיטאות טכניון. כל מתקנים להשכלה גבוהים פרטיים וציבוריים אינם יכולים לפעול אלא אם כן הם הוכרו על ידי של פורטוגל Ministério דה Ciencia, Tecnologia דואר Ensino סופיריור (משרד למדע, טכנולוגיה והשכלה גבוהה).

סטודנטים בינלאומיים המבקשים ללמוד באוניברסיטה פורטוגזית יצטרכו את המקבילה של דיפלומה דה Ensino Secundári, שהוא דומה לארה"ב בתיכון, כמו גם ציוני בחינת כניסה המצביעים על תיעוד בדיקת תעודה,. כי פורטוגל היא חלק מהאיחוד האירופי והוא פועל לפי תהליך בולוניה ", S (licenciatura) אמן 'מעלות, סטודנטים תקבל רווקים s (mestrado) ודוקטורט (Doutoramento) כי הם דומים לאלו הניתנים בארצות הברית וברוב של אירופה.

דרישות ויזה סטודנט

סטודנטים באיחוד אירופי לא צריכים ויזה כדי ללמוד בפורטוגל, אם כי האיחוד האירופי עשויים תלמידים צריכים להראות שהם יכולים לפרנס את עצמם לפני שהם רשאים להתחיל קורסים באוניברסיטה פורטוגזית. לחלופין, תלמידים שאינם האיחוד האירופי יצטרכו לקבל ויזת סטודנט אם הם מתכננים להישאר בפורטוגל במשך יותר משלושה חודשים. ניירת דרושה להתחלת תהליך בקשת הוויזה כוללת דרכון בתוקף; בקשה הושלמה; תמונה פספורט אחד; מכתב קבלה באוניברסיטה; עותק של מסלול נסיעה וכרטיס טיסה; הוכחה לביטוח בריאות ודוחות בנק או הוכחה אחרת של תלמיד 's הפיננסית מעמד.

השכלה גבוהה היא לא בחינם, אבל בפורטוגל מלגות וסיוע כספי אחר עשויות להיות זמינות לתלמידים זכאים. עלות ממוצעת של שכר לימוד שנתי לתואר הראשון 's והאמן ' s תואר היא כ 1300 $ עד 1800 $ בארה"בדולרים, או 950-1300 היורים. התואר שלישי יעלה גבוה יותר באופן משמעותי.

למה ללמוד בפורטוגל?

עם מערכת השכלה גבוהה של פורטוגל להגדיל את המיקוד שלה על טכנולוגיה ומחקר בתחומי החלל, ביוטכנולוגיה ומתחדשים משאבים, סטודנטים המעוניינים ברודף קריירה בענפים אלה ימצאו כי האוניברסיטאות פורטוגזיות יש יותר להציע מאשר מוסדות רבים אחרים. בנוסף, כפרי של פורטוגל הוא מבחינה גיאוגרפית ואקלימית המגוונת, המציע הרים ציוריים, שדות מרעה יפים וקילומטרים של החוף לתלמידים לחוות ולחקור.

דרישות אשרה

 1. אשרת מעבר ואשרת שהות שנגן לטווח קצר (סוג C) – לסטודנטים הפונים ללימודים קצרים או לקורס שפה שנמשך לכל היותר 3 חודשים.
 2. אשרת 'שהייה ממושכת' לאומית שנגן (סוג D) – לסטודנטים המבקשים לקבל תואר אקדמי.
 3. אישור שהייה פורטוגלי לחוקרים - לאזרחים שאינם מדינות האיחוד האירופי המגיעים לפורטוגל כדי לעסוק בפעילויות מחקר פוסט-דוקטורט למשך יותר מ-3 חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזה מסוג C; ויזה מסוג D; אישור שהייה פורטוגלי לחוקרים

מחיר ומטבע

EUR 170

עמלת העיבוד של ויזת סטודנטים פורטוגזית היא בסביבות 170 אירו. העמלה עשויה להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

סטודנטים ממדינות האיחוד האירופי/EEA אינם זקוקים לויזה כדי ללמוד בפורטוגל, אך עליהם להגיש בקשה לכרטיס שהייה בהגעה (Autorização de Residencia). זה חייב לקרות בשלושת החודשים הראשונים להגעה וניתן לעשות זאת בבניין המועצה המקומית.

סטודנטים שאינם מהאיחוד האירופי/EEA המעוניינים ללמוד בפורטוגל ידרשו אשרת סטודנט ואישור שהייה. יש להוציא אשרות לפני הנסיעה. רישיונות שהייה מבוקשים בהגעה משירות ההגירה והגבולות של פורטוגל (SEF).

תושבי חלק ממדינות שאינן באיחוד האירופי לא ידרשו ויזה לשהייה קצרה של פחות משלושה חודשים ויכולים להיכנס לפורטוגל בחופשיות עם דרכון תקף בלבד. ישנן יותר מ-30 מדינות שעבורן זה חל, כולל ארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה של פורטוגל

יהיה עליך להגיש בקשה לאשרת לימודים פורטוגזית בשגרירות או הקונסוליה של פורטוגל במדינתך.

אתר אינטרנט:https://www.portaldascomunidades.mne.pt/pt/

איך עושים את הבקשה?

אתה יכול להתחיל את תהליך הבקשה לויזה לאחר שקיבלת מכתב קבלה לאוניברסיטה. התהליך מתבצע בשגרירות או בקונסוליה של פורטוגל במדינת הולדתכם - תצטרכו לקבוע ראיון ויזה באתר האינטרנט שלהם, בו תוכלו גם לבדוק את התיעוד הנדרש.

התיעוד שאתה צריך עבור בקשת הויזה שלך עשוי לכלול את הדברים הבאים:

 • טופס הבקשה המלא שלך (הורד מהאתר של הקונסוליה הפורטוגזית המקומית שלך)
 • שני תצלומים בגודל דרכון
 • דרכון שפג תוקפו לא לפני שלושה חודשים לאחר החזרה הביתה
 • מכתב קבלה מהמוסד החינוכי בו אתם מתכננים ללמוד בפורטוגל
 • הוכחה שיש לך את המשאבים הכספיים לפרנס את עצמך במהלך שהותך
 • הוכחה שרכשת ביטוח בריאות
 • כרטיס נרכש לנסיעה לפורטוגל
 • הוכחה שעשיתם סידורי לינה ברגע שהגעתם לפורטוגל

חלק מהשגרירויות/קונסוליות עשויות לבקש גם תעודת רישום פלילי.

מתי כדאי להגיש בקשה?

לאחר הגשת הבקשה שלך לאשרת סטודנט לפורטוגזית, תהליך האישור יכול להימשך בין חודש לשלושה חודשים, תלוי מאיזו מדינה אתה מגיש בקשה.

משך אשרת הסטודנט שלך תלוי באורך תוכנית הלימודים שלך. כל הסטודנטים הבינלאומיים יצטרכו להגיש בקשה לאישור שהייה בתוך שלושה חודשים מהגעתם לפורטוגל, אשר אז יהיה תקף לשנה אחת. לאחר שנה ניתן לחדש את היתרי השהייה עד חמש שנים.

זמן עיבוד

3 Months

הזדמנויות עבודה

סטודנטים של האיחוד האירופי/EEA רשאים לעבוד בפורטוגל ללא הגבלות או מגבלות זמן.

סטודנטים מחוץ לאיחוד האירופי/EEA יכולים לעבוד עד 20 שעות בשבוע או במשרה מלאה במהלך חופשות.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.