Keystone logo
סינגפור

לימוד לִשְׁלוֹט ב סינגפור 2024

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  1867
 • נתח של שירותים

  51
 • מנוי לאינטרנט

  31
 • תחבורה מקומית

  88

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  7

בערך סינגפור

השכלה גבוהה בסינגפור

מוגדר כמוביל בעולם ונבחר לשבח על ידי Britian 's שר החינוך, סינגפור ' מערכת השכלה גבוהה של התפתחה כוח מוביל שמסייע בקידום המוניטין שלו כאחד מהמרכזים מובילים בעולם לצמיחה כלכלית ו התקדמות טכנולוגית. שש האוניברסיטאות לאומיות בסינגפור מדורגות בין 50 הראשונים בעולם: האוניברסיטה הטכנולוגית נניאנג, אוניברסיטת סינגפור של טכנולוגיה ועיצוב, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור, המכון טכנולוגי של סינגפור, אוניברסיטת סינגפור וניהול אוניברסיטת ה-SIM. האוניברסיטאות אלה מציעות תוכניות לתואר ראשון ותארים מתקדמים לתואר בחשבונאות, ניהול מערכות מידע, מנהל עסקים, כלכלה, מדעי החברה, משפטים ומדעי מחשב.

סינגפור יש גם מכללות טכניון שנועדו להכשיר את התלמידים למשרות התומכות בפיתוח הכלכלי וטכנולוגי של המדינה. נכון לעכשיו, סינגפור מציעה חמישה המוסדות הטכנולוגיים לתלמידים המבקשים להרוויח תואר שאינו אקדמי המאפשר להם להיכנס לשוק העבודה מייד עם סיום התכנית. תואר הרוויח בטכניון דומה לתואר 's כלול או תעודה מקצועית ולוקח פחות משנתיים כדי להשלים.

סטודנטים בינלאומיים מותר לעבוד 16 שעות בכל שבוע בזמן שנרשם במשרה מלאה באוניברסיטה בסינגפור. סטודנטים פונים לקבלת אשרת עבודה צריכים להוכיח שהם שולטים בשפה אנגלית על ידי מתן את התוצאות של מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL); תעודה כללית של חינוך יסודי (GCSE), או מערכת הבינלאומית אנגלית שפת בדיקה (IELTS ).גם הם בטח קיבל את מכתב קבלה מאוניברסיטה או טכניון, כמו גם תמונות פספורט ותיעוד המוכיח את זכאותם להיכנס לתכנית לתואר באוניברסיטה (תעודה בגרות, למשל).

כמו כן, סטודנטים בינלאומיים יצטרכו לקבל חסות מקומית שהוא אזרח סינגפורי לפני שהם יכולים להגיש בקשה לויזת סטודנט. האוניברסיטאות מסוימות ומוסדות טכנולוגיים לא רשאיות לדרוש מתן חסות, ולכן צריכים לבדוק עם תלמידי בית הספר המיועד של בחירה שלהם כדי לקבוע אם נדרש חסות. ויזה עיבוד עלול לקחת חודש עד חודשיים, תלוי בתוקפו של ניירת תלמיד 's וכמות התיעוד. כל היישומים יש להגיש באינטרנט לרשות ההגירה ומחסומים של סינגפור (שמש), המספק את כל המידע הדרוש כדי להקל על סטודנט 's הכניסה לסינגפור ' מערכת השכלה גבוהה של.

למה ללמוד בסינגפור?

הסטודנטים בוגרים מהאוניברסיטות בסינגפור מדורגים גבוהים במיוחד בהערכות לגבי מדע וידע מתמטי באופן עקבי. למעשה, סטודנטים סינגפורים היו מדורגים מספר אחת על פי מחקר סטטיסטי שבוצע על ידי האגודה הבינלאומית להערכת הישגים הלימודי של ארגון. יתר על כן, האוניברסיטה הטכנולוגית נניאנג והאוניברסיטה הלאומי של סינגפור נחשבות בין 50 מוסדות החינוך המובילים בעולם. בנוסף, סטודנטים יהיו גם ליהנות ממערכת בריאות מצוינת של סינגפור שארגון הבריאות העולמית מדרג כשישי הכי טוב בעולם.

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

כרטיס סטודנט

מחיר ומטבע

SGD 90

דמי טיפול בסך 30 דולר סינגפורי נדרשים עבור כל בקשה המוגשת לרשות ההגירה והמחסומים של סינגפור (ICA). האגרה אינה ניתנת להחזר ללא קשר לתוצאות הבקשה או אם הבקשה בוטלה לאחר הגשתה.

תשלום של 60 דולר סינגפורי ישולם כאשר המבקש המצליח ישלים את הפורמליות בהנפקת כרטיס הסטודנט ב-ICA.

העמלות תלויות במדינה ועשויות להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים חייבים להיות בעלי כרטיס Student Pass כדי להמשיך ללימודים גבוהים בסינגפור. כדי לקבל את כרטיס הסטודנט שלך בסינגפור, תחילה עליך להציע לך קבלה לתוכנית במשרה מלאה במכון ללמידה גבוהה (IHL) בסינגפור.

אתה זכאי לכרטיס סטודנט רק אם התקבלת לתכנית במשרה מלאה. אם תרצה לקחת קורסים במשרה חלקית או שיעורי ערב, לא תהיה זכאי ל- Student Pass.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מערכת יישום ורישום מקוון של Student's Pass (SOLAR).

כדי להגיש בקשה לכרטיס Student Pass, עליך להגיש את בקשתך במערכת הרישום הרשמית -- Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) מערכת.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת בקשה ל- Student Pass דרך SOLAR, על המכון בו הוצעה לך להתקבל לרשום אותך באמצעות מערכת הרישום. לאחר שהמכון רשם אותך ל-SOLAR, עליך להגיש eForm 16. עליך להצטייד בפרטים הבאים לפני הכניסה לחשבון SOLAR שלך:

 • הודעת רישום מ-SOLAR עם שם המשתמש והסיסמה שלך לכניסה שסופקו על ידי IHL
 • מסמכי נסיעה ופרטי דרכון, לרבות מספר דרכון ותוקפו
 • כתובת האימייל האישית שלך
 • תמונה צבעונית אחת לאחרונה בגודל דרכון

לאחר הגשת הטופס האלקטרוני 16, עליך לקחת עותק תדפיס של הטופס להגשה ליחידה ל- Student Pass - רשות ההגירה והמחסומים (ICA). זהו אחד הפורמליים החשובים שיש להשלים לצורך הנפקת כרטיס הסטודנט של סינגפור.

עליך להבטיח למחלקת ההגירה שתישאר בסינגפור עם כרטיס סטודנט תקף בכל עת.

מסמכים הנדרשים עבור ויזת סטודנט לסינגפור:

 • הדרכון התקף שלך. עליך להגיש עותק של דפים מסוימים של הדרכון
 • עליך לשאת את כרטיס היציאה/הגעה שניתן בכניסה לסינגפור. אם התגוררת בסינגפור בכרטיסים ארוכי טווח אחרים, עליך להביא איתך גם את הכרטיס הזה;
 • תצלום צבעוני אחד עדכני בגודל דרכון (צולם על רקע לבן);
 • התדפיס של eForm 16 שהוגש באמצעות SOLAR (חתום כדין על ידי המבקש);
 • אם המסמכים שלך הם בשפת האם, עליך לקבל תרגום רשמי לאנגלית של המסמכים.
 • העתק של מכתב האישור העקרוני; ו
 • דוח רפואי במתכונת שנקבעה (זמין באתר ICA).

בעת הגשת הבקשה, ודא שדוחות המעבדה אינם יותר משלושה חודשים מתאריך ההנפקה. במקרה שלא תעמוד בדרישה הרפואית, לא יינתן לך כרטיס Student Pass.

מתי כדאי להגיש בקשה?

בדרך כלל, עיבוד ויזת הסטודנט לסינגפור נמשך כארבעה שבועות. עם זאת, בקשות מסוימות עשויות להימשך זמן רב יותר אם מחלקת ההגירה דורשת ממך מסמכים או מידע נוספים. במצבים כאלה, תקבל הודעה דרך מערכת SOLAR.

עליך להגיש בקשות חדשות ל- Student Pass לפחות חודש לפני תחילת הקורס ולא ליותר מחודשיים.

זמן הטיפול הוא בדרך כלל בין חודשיים לארבעה חודשים במקרים בהם נדרש ראיונות.

זמן עיבוד

4 Weeks

הזדמנויות עבודה

סטודנטים זרים שאינם עובדים יותר מ-16 שעות שבועיות במהלך לימודיהם פטורים להגיש בקשה להיתר עבודה. עם זאת, מומלץ לבדוק את אפשרויות העבודה המוענקות על ידי המוסד שלך.

סטודנטים בינלאומיים אינם צריכים להגיש בקשה לאישור עבודה אם הם רוצים לעבוד בסינגפור במהלך החופשות שלהם.

אישור לעבוד עשוי להיות תלוי גם במוסד שבו אתה לומד.

תוכל למצוא רשימה של מוסדות מאושרים כאן: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עלולה להידחות אם אינך עובר קורס במשרה מלאה במוסד חינוכי מוכר, אם אין לך אישורים לימודיים נאותים, אם הטפסים שלך לא ממולאים כראוי או אם המסמכים התומכים אינם נכונים.