Keystone logo
הרפובליקה הסינית

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב הרפובליקה הסינית 2024

מספר מוסדות: 50
  • 135號, הרפובליקה הסינית

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  Shih Hsin University מציעה מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ובוגר בבית הספר היומי שלה ובלימודי הלילה. על מנת לענות על דרישתם של מבוגרים השואפים להעשיר את הידע שלהם או להמשיך את השכלתם, האוניברסיטה מספקת מספר תוכניות השתלמות המובילות לתואר ראשון, שני ותואר שלישי. בנוסף, האוניברסיטה מציעה גם תוכנית מיוחדת לתואר ראשון לבוגרי מכללות מקצועיות לשלוש שנים.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  Kaohsiung Medical University (הידועה במקור בשם מכללת הרפואה של קאוהסיונג) הוקמה רשמית בשנת 1954. מלבד היותה האוניברסיטה הרפואית הפרטית הראשונה באוניברסיטה הפכה גם לעריסה חשובה לרופאים מיומנים ומומחים הקשורים לרפואה. Kaohsiung Medical University הייתה מרכז לטיפול רפואי ולימוד הרפואה הטרופית המקומית בימים הראשונים. המכללות הפסיקו את משימת מחקר מחלות הטרופיות שלהן לאחר שהודיע ארגון הבריאות העולמי כי אינו עוד אזור אנדמי למחלות טרופיות, והפנה את מלוא תשומת הלב לתחומים המתפתחים בהתמדה של מדעי הרפואה הבסיסיים והמחקר הרפואי הקליני. האוניברסיטה גם המשיכה לחזק את שירותי הרפואה שלה. Kaohsiung Medical University הניחה בסיס איתן כמוסד הרפואי המוביל בדרום. לאחר שהמכללה הרפואית של Kaohsiung הפכה לאוניברסיטה בקיץ 1999, היא ניצלה את ההזדמנות הזו להתקדם מהר יותר ולהגיע לסטנדרטים הגבוהים ביותר בהוראה, מחקר ושירות. החזון המשותף של כולם באוניברסיטה Kaohsiung Medical University הוא להפוך את האוניברסיטה למוסד מודרני, צופה פני עתיד, השואף למצוינות הן באקדמיה והן בטיפול הרפואי. Kaohsiung Medical University יש את כל נקודות החוזק של אוניברסיטה מבוססת. יש מגוון רחב של קורסים הקשורים לרפואה, והמתקנים למחקר בסיסי וקליני מספיקים ואיכותיים. האוניברסיטה ממוקמת במרכז העיר קאוהסיונג, העיר השנייה בגודלה בה, שיש בה את כל האטרקציות וההתרגשות של חיי העיר.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  ב- 1 ביוני 1960, נוסדה על ידי שני רופאים, הו שויוואנג וצ'ו קיאנטיאן, ומחנכים רפואיים נלהבים. החל משלוש בקתות הפח, מספרים וצינורות זכוכית ועד אדמות ובתים גדולים, כולם נתרמו על ידי אנשים פרטיים. לאחר חצי מאה בכחול, האוניברסיטה הרפואית בבייג'ין עברה את מועצת המנהלים ה -17, 8 יושבי ראש ו -10 מנהלים. הם היו חלוצי ההישגים יוצאי הדופן של האוניברסיטה הרפואית בבייג'ינג. אני מאמין בירושה של היו"ר הנוכחי ג'אנג וונצ'אנג והמנהל לין ג'יאנהואנג. לאחר מכן, יוביל את בית הספר שלנו לעולם הבינלאומי!

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  קיני נוסדה בשנות השישים כאוניברסיטה לאומית למדע וטכנולוגיה השונה מבתי ספר אחרים. במקור זה היה בית ספר פרטי, ואז הוא נתרם למדינה בשנת 1981 וארגן מחדש כאוניברסיטה לאומית. המייסדים הגנרל ג'אנג מינג וגב 'וואנג גוקסיו תרגלו את הרעיון של "חינוך אינו אלא דוגמה" עם הרוח האנוכית של לקחת אותו מהחברה ולהחזיר אותו לחברה. בשנת 1981, הנשיא לי טנג-הוי אישר את תרומתם לחברה בשבחים של "גונג הונג הואה יו". שני המייסדים קיבלו את צו השבח של הנשיא בשנים 1994 ו -1999 בהתאמה. היסטוריית הפיתוח של בית הספר מחולקת לארבעה שלבים מרכזיים: מכללות פרטיות (60.08 ~ 81.06), מכללות לאומיות (81.07 ~ 88.07), המכון הלאומי לטכנולוגיה (88.08 ~ 96.01), והאוניברסיטה הלאומית לטכנולוגיה של National Chin-Yi University of Technology (96.02 עד כה) .

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  בית הספר שלנו מקדיש את עצמו להכשיר את בוגרינו להגיע לטיפוח עשיר: מימוש, חדשנות, מקיפות והרמוניזציה, המכונה גם המדדים שלנו. לכן, עם ארבעת הטיפוחים, התלמידים צריכים לרכוש IEEE, תעודות מידע, אנגלית, מומחיות ואתיקה, כדי לסיים את לימודיהם. • מימוש: אמת מידה זו משקפת את גישת העבודה של הטכנאים. צפוי כי תלמידינו מסוגלים לנהל את הפעולות המעשיות ובמקביל לשדרג את יכולתם. • חדשנות: אמת מידה זו מציינת את יכולתו של הבוגר לרדוף ולעדכן מידע בתחומיו המקצועיים. • מקיפות: אמת מידה זו צופה שהתלמידים שלנו יוכלו לתקשר בכפר הגלובלי בשפה הבינלאומית. • הרמוניזציה: אמת מידה זו מעוררת את כל התלמידים לשים לב להוראה מוסרית ואתית מסורתית. כמו כן יש לקוות שניתן לשלב יישום טכנולוגי ומוסר ביחד בהרמוניה.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  אין קירות לבנים כדי להגביל את האופק שלך! אין גדרות לצמצם את האפשרויות! כל הבניינים בקמפוס מוקפים במגוון עצים וצמחים כגון צפצפות, פויצ'יאנה מלכותית, עצי סחלב, סייבאס, עצי מקלחת מוזהבים, גרדניות, חבצלות, עצי אורן נשירים וערבות בוכות.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  לטפח את הכישרונות עם הרוח הייחודית של NUTN, אוריינות חיים ויכולת תעסוקה מקצועית. תכונות ופיתוח עתידי להקים את NUTN כמותג לטיפוח כישרונות ולשחק היטב את תפקיד האוניברסיטה בחברה המודרנית. לחזק את שיתוף הפעולה עם השלטון והתעשייה המקומית, הצגת אוניברסיטה המבטאת את יישובה העשיר והמעורבות הבינלאומית. לחיות את סביבת הלמידה באמצעות תוכניות הלימוד הנסתרות בקמפוס, כגון פורום המאסטר הגדול, ושיטות חדשניות וחושבות מחוץ לקופסא. לקדם חדשנות כוח אדם ויעילות ניהולית לשדרוג איכות ההוראה והשירות, שמירה על חופש אקדמי, צדק וזכויות למידה של סטודנטים. לחזק את הקשר עם הבוגרים ומשאבי החברה להשגת המטרה החינוכית של האוניברסיטה. להפוך לאוניברסיטת מופת מעודנת בעלת מאפיינים עמוקים מקומיים ואזוריים, המחוברת היטב לקהילה הבינלאומית.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  אוניברסיטת צ'ונג חווה הוקמה בשנת 1990. בתכנון קפדני של הדירקטוריון ומפקחי בתי הספר, לבית הספר יש את ההישגים והמאפיינים הבאים: שלושה בתי ספר מוכווני תעסוקה על פי הסקרים האחרונים של משרד החינוך, בנק כוח אדם 104. , ובוגרי 1111 בנק Manpower, בוגרי אוניברסיטת צ'ונג האווה, יש את שלושת הביצועים הגבוהים ביותר של "שיעור תעסוקה גבוה, שכר גבוה ושביעות רצון גבוהה מהחברות". ביניהם, שיעור התעסוקה של תלמידי בית הספר שלנו הוא הראשון באוניברסיטה המקיפה עם סובסידיות מצוינות להוראה ממשרד החינוך. על פי 104 נתונים סטטיסטיים של הבנק האנושי, השכר הממוצע של יותר ממחצית מהבוגרים גבוה מהשכר הממוצע של בוגרי האוניברסיטה הפרטית הלאומית, ומדורג 5 שנים רצופות 1111 תאגיד הבנקאות האנושי הוא המרוצה ביותר מ -10 המובילים. אוניברסיטאות פרטיות. האוניברסיטה הפרטית היחידה באזור ז'ומיאו שקיבלה הסמכה כפולה ל- AACSB ו- IEET אוניברסיטת צ'ונג הווה היא האוניברסיטה הפרטית היחידה באזור ג'וז'ומיאו שהוסמכה על ידי האיגוד האמריקאי לקידום בתי ספר לעסקים בינלאומיים (AACSB) והחברה הסינית. של חינוך הנדסי (IEET). ניתן להשתמש בתארים ובזיכויים שהתקבלו על ידי סטודנטים ברחבי העולם. בית הספר לניהול לא רק מדורג בין 5% המובילים מבתי הספר המובילים לניהול עסקים בעולם, אלא גם מדורג בין 450 האוניברסיטאות המובילות באסיה בהערכת QS לשנת 2020 על ידי חברת המחקר הבריטית להשכלה גבוהה, ומדורגת במקום ה -11 מבין המדינות הפרטיות המקיפות אוניברסיטאות בטייוואן.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  National Chiayi University נוסדה בפברואר 2000 על ידי מיזוג שתי מכללות קיימות בצ'אי, כלומר המכון הלאומי לצ'אי צ'יי (NCIT) והמכללה הלאומית למורים צ'אי (NCTC). באוניברסיטה יש כיום שבע מכללות (מכללת המורים, המכללה למדעי הרוח והאמנות, המכללה למינהל, המכללה לחקלאות, המכללה למדעים והנדסה, המכללה למדעי החיים והמכללה לרפואה וטרינרית), הכוללות 39 תוכניות לתואר ראשון (40 מחלקות ), 12 תוכניות לתואר ראשון (תוכנית אחת, 39 תוכניות לימוד לתואר שני (42 כיתות), 14 תוכניות לימוד לתואר שני ו -7 תוכניות דוקטורט (תוכנית אחת) בשנת הסמסטר 107. NCYU היא אחת האוניברסיטאות הוותיקות והגדולות בחלק הדרומי של טייוואן.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  National Taiwan Ocean University (NTOU) הוקמה בשנת 1953 כמכללה הטכנולוגית הימית הטייוונית הטייוונית. 11 שנים מאוחר יותר, בשנת 1964, הפכנו למכללה ימית המציעה תואר ראשון ושני בתחומים ימיים שונים. במהלך תקופה זו, המכללה נתמכה על ידי ממשלת מחוז טייוואן של הרפובליקה הסינית. בשנת 1979, הפכנו למוסד לאומי ושנו את שמו של המכללה הלאומית של טייוואן למדע וטכנולוגיה ימית. עשור לאחר מכן, בשנת 1989, הפכה המכללה לאוניברסיטה מן המניין. נכון לעכשיו, ל- NTOU שבע מכללות - מדע וניהול ימי, מדעי החיים, מדעי האוקיינוס והמשאבים, הנדסה, הנדסת חשמל ומדעי המחשב, חוקי מדיניות ומדיניות, כמו גם מדעי הרוח והחברה. מכללות אלה כוללות 22 מחלקות לתואר ראשון, 12 מכוני בוגר, 28 תוכניות לתואר שני ו -20 תכניות דוקטורט. האוניברסיטה עברה צמיחה ושינויים גדולים וכיום היא מוכרת כאחד ממרכזי הלמידה הגבוהים והמדעים החשובים ביותר במדינה, במיוחד במדעי הים, לימודי הים והדיג. מתוך מענה לצרכי החברה המשתנים ולאינטרסים המתרחבים של הסטודנטים שלנו, אנו מתפתחים לאוניברסיטה מקיפה עם מיקוד ימי ייחודי. אנו שואפים להיות מוסד להשכלה גבוהה בינלאומית. לקראת מטרה זו, תוכניות מדעי החברה והאמנות הליברלית שלנו מתפתחות כחלק מרכזי בחינוך ב- NTOU. האוניברסיטה מתקדמת במהירות לקראת מתן סביבת למידה ותרבות חיובית לצמיחה אינטלקטואלית ואישית, עם אינטרסים באוקיינוס כמאפיין הייחודי שלנו.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  TransWorld University (TWU) ממוקמת במחוז יונלין היפהפה במערב מרכז טייוואן. הוא נמצא ליד אגם סון מון והר אלישן, שני יעדים פופולריים בטייוואן. TransWorld University הוא "הוקירו יושר, תרגלו יושרה" והוא בנוי על ארבעת עמודי התווך של כנות, פרגמטיזם, יצירתיות, LOHAS. האוניברסיטה נוסדה רשמית בשנת 1992 כמכללת המסחר הצעירה של Transworld, מכללה זוטרת מבוססת מסחר. הוא שודרג רשמית למכון ארבע שנים בשנת 2000 ושינה את שמו למכון הטכנולוגי של טרנסוורלד. ב- 1 באוגוסט 2010, המכון הטכנולוגי של טרנסוורלד אושר על ידי משרד החינוך TransWorld University . בשנת 2011, TransWorld University זוכה ב- 60 מיליון דולר NT בפרסי הצטיינות הוראה מטעם משרד החינוך של טייוואן (MOE). בשנת 2013, TransWorld University מוענקת 45 מיליון דולר NT מ- MOE בפעם השנייה ברציפות. TWU צמחה במהירות בהיסטוריה הקצרה שלה מסך של 750 סטודנטים ו -7 מחלקות אקדמיות במהלך הסמסטר הראשון שלה לכ -6,000 סטודנטים ו -14 מחלקות ו -5 מכוני בוגר כיום.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  Kao Yuan University , הידועה בעבר בשם המכללה הטכנולוגית הצעירה של קאו יואן הפרטית (נוסדה בשנת 1986), היא האקדמיה הראשונה מדור E הממוקמת בפארק המדע Kaohsiung, טייוואן. המכללה הטכנולוגית הצעירה של קאו יואן, שאושרה רשמית על ידי משרד החינוך (להלן משרד החינוך), החלה בגיוס סטודנטים בשנת 1989, ופרופסור ליאו, פנג-ג'נג היה הנשיא הראשון שלה. ישנם גם שמונה בתי ספר לתארים מתקדמים, כולל תפעול וניהול; הנדסה כימית וביוכימית; הנדסה אזרחית; ארכיטקטורה; טכנולוגיית מידע ויישומים; הנדסת אלקטרוניקה; הנדסת חשמל; הנדסת מכונות ואוטומציה. ישנן גם חמש עשרה מחלקות, כולל הנדסה אלקטרונית; הנדסת חשמל; הנדסת מכונות ואוטומציה; מדע והנדסה אלקטרו-אופטית; הנדסה אזרחית; הנדסה כימית וביוכימית; ארכיטקטורה; מנהל עסקים; עסקים בינלאומיים; ניהול שיווק והפצה; ניהול מידע; תקשורת מידע; טכנולוגיית מידע ויישום; שפות זרות יישומיות; ירוק מדע וטכנולוגיה. מוצעות חמש תוכניות דיפלומה, כלומר: טכנולוגיית תעשייה מהדק RC (בית ספר לתארים מתקדמים); המחלקה למדעי הבריאות והקוסמטיקה לקוסמטיקה; תכנית תעודת TRC לסביבה ירוקה; תעשיית התרבות ותוכנית דיפלומה משולבת דיגיטלית, ניהול תיירות ופנאי, המחלקה להנדסת מכונות ואוטומציה-חטיבת כלי רכב מתקדמים (שינוי שם), והמחלקה לאדריכלות-חטיבת עיצוב פנים (שינוי שם) שאושרו על ידי משרד החינוך.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  שיתוף פעולה של אחוות מורים-תלמידים הוא כמו משפחה רק קמפוס חם ומעולה, ואתיקה של מורים ותלמידים עם אחים, יכולים לטפח בני אדם חדשים עם גוף ונפש בריאים, מוסר ואינטליגנציה. הצעירים שגדלו בשיאופינג הם אנשים עם ראש פתוח, אופטימי וחסר יוזמה על פני כדור הארץ. הטכנולוגיה המיוחדת ביותר עם לב אנושי בראש אנושיות פירושה כבוד ואהבה לתרבות האנושית ולציוויליזציה. לכל הטכנולוגיות התעשייתיות המיוחדות ביותר צריך להיות קונוטציה הומניסטית מסוג זה, ולאנושות יש תקווה חדשה. הכישרונות שטיפחו שיאופינג הם לא רק אליטות בטכנולוגיה התעשייתית אלא גם אנשים אינטליגנטים בעלי תכונות הומניסטיות עשירות. שילוב של תעשייה, ממשלה ואקדמיה לשיפור התחרותיות על אקדמיה לתקשר באופן הדוק עם התעשייה, ואפילו עם הממשלה, על מנת לתפוס את המידע העדכני ביותר, להבין מגמות עתידיות ולטפח את הכישרונות השימושיים ביותר. אנשים שיאופינג שנכנסים לחברה הם בהחלט אנשים טכניים תחרותיים ביותר.

  • Taipei, הרפובליקה הסינית

  מייסד בית הספר הוא מאסטר צ'נג יאן מהקרן הצדקה הבודהיסטית צו צ'י. מתוך שאיפה גדולה של חמלה ושמחה, יצא המאסטר למשימה הגדולה של הצלת קשיים ויצר משימה לכל החיים לסייע לאנשים במזרח טייוואן.