Keystone logo
וייטנאם

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב וייטנאם 2024

מספר מוסדות: 26
  • Hanoi, וייטנאם

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  Ton Duc Thang University היא Ton Duc Thang University ציבורית המופעלת תחת הקונפדרציה הכללית של וייטנאם לעבודה, שהוקמה ב- 24 בספטמבר 1997.

  • Nha Trang, וייטנאם

  ברוכים הבאים לאוניברסיטת Nha Trang University (NTU) הממוקמת בעיר החוף היפה ביותר בווייטנאם. Nha Trang University היא אחת מ -50 אוניברסיטאות ציבוריות בווייטנאם עם יותר מ -50 שנות היסטוריה ופיתוח.

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  Hoa Sen University הוכרה זה מכבר כמוסד להשכלה גבוהה פרטית יזומה ומחוכם, המספק לחברה אנשים מצוידים במלואם בסטנדרטים אינטלקטואליים ומוסריים, ניסיון חיים שופע, אוריינטציה תעסוקתית מוגדרת ושאיפה מחויבת. בוגרים העוברים תכניות הכשרה Hoa Sen University זוכים להערכה בנוגע ליעילותם המקצועית ולסגולותיהם האנושיות המשפיעות חברתית.

  • Sơn La, וייטנאם

  אוניברסיטת טיי באק הוקמה על פי החלטת ראש הממשלה מספר 39/2001 / QD-TTG מיום 23 במרץ 2001 על בסיס המכללה לחינוך נורת'ווסט, קודמתה הייתה בית הספר התיכון לחינוך. האזור האוטונומי התאילנדי מאו הוקם בשנת 1960.

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  אוניברסיטת הו צ'י מין לתחבורה ישירות תחת משרד התחבורה היא אוניברסיטת ההכשרה הרב תחומית הגדולה ביותר בתחום התחבורה בדרום וייטנאם. אוניברסיטת התחבורה של הו צ'י מין אחראית על הכשרת משאבי אנוש לתחום התחבורה, כלומר ימי, כביש, נתיב מים פנימי ורכבת.

  • Thanh Hóa, וייטנאם

  ב- 24 בספטמבר 1997 פרסם ראש הממשלה החלטה מס '797 / QĐ-TTg על הקמת Hong Duc University (HDU) באמצעות מיזוג של שלושה מוסדות שלישוניים: המכללה לחינוך, המכללה לכלכלה וטכניקה ות'נה הואה מכללה לרפואה (בעבר ידועה כניסוי הכשרה של למעלה מ -40 שנה). HDU הייתה הראשונה במערכת החינוך של וייטנאם שנבנתה על פי מודל חדש: מוסד ציבורי ורב תחומי שפועל בסמכות הוועדה העממית של מחוז תאן הואה ופיקוח משרד החינוך וההכשרה.

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  ברוך הבא לאוניברסיטת המדע, אחד מששת החברים המוערכים במערכת האוניברסיטאות הלאומית בווייטנאם בהו צ'י מין סיטי. ההיסטוריה של האוניברסיטה שלנו החלה בשנת 1941 עם הקמתה של מכללת אינדוכינה למדע, שהפכה אז לאוניברסיטת הפקולטה למדע בסייגון בשנת 1956. בשיתוף פעולה עם הפקולטה למכתבים, המכונה שלנו הוסב לאוניברסיטת הוכימינה בעיר בשנת 1977.

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  האוניברסיטה, הממוקמת בלב אזור התעשייה, הייתה מרכז למידה, מחקר והזדמנות חינוכית בהו צ'י מין סיטי במשך יותר מחצי מאה. הוקמה בשנת 1962 כמועצה למכללה לחינוך טכני עם 5 תחומי הנדסה, Ho Chi Minh City University of Technology and Education הפכה את עצמה להפליא לאוניברסיטה רב תחומית.

  • Vũng Tàu, וייטנאם

  אוניברסיטת בא-ריה - וונג טאו ממוקמת בעיר החוף וונג טאו, במחוז בא-ריה-וונג טאו, המהווה שער הכניסה לים המזרחי של המחוזות בדרום מזרח ומרכז הכלכלה, האוצר, התרבות, התיירות, התחבורה וה חינוך של דרום מזרח וקישור נוח עם הו צ'י מין סיטי ופרובינציות אחרות סביב היבשה, האוויר, נתיבי המים ורכבת. בעלות של חופים יפים רבים ותשתיות מאובזרות, וונג טאו סיטי היא יעד תיירותי ידוע בדרום ואזור לוגיסטי של תעשיית הנפט והגז בווייטנאם. Ba Ria - Vung Tau University היא האוניברסיטה היחידה בעיר Vung Tau, שהיא מוסד הכשרה המספק משאבי אנוש רב תחומיים למחוז Ba Ria - Vung Tau, פרובינציות שכנות וכן לכל הארץ. BVU היא גם מרכז מחקר מדעי של מחוז בא ריה - וונג טאו, שם בוצעו ויושמו פרויקטים מחקריים בנושא יישום והעברת מדע וטכנולוגיה מתקדמים בחברה וייצור.

  • Hanoi, וייטנאם

  University Of Transport And Communications (UTC) היא האוניברסיטה הטכנולוגית הגדולה והוותיקה ביותר בתחום התחבורה של וייטנאם.

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  לאחר 23 שנים של הקמה ופיתוח, Trường Đại Học Quốc Tế Hồng Bàng השיגה הישגים גאים רבים. עד כה, באוניברסיטה 12 פקולטות עם יותר מ 41 כיוונים מיוחדים (מגמות) כמעט בכל התחומים החשובים עם ביקוש חברתי גבוה.

  • Hanoi, וייטנאם

  ברוכים הבאים Hanoi University Of Mining And Geology , המוסד המוביל בויאטנם לגיאולוגיה, כרייה, מדידה וקרטוגרפיה, חיפושי נפט וגז והפקתם. הוקמה בשנת 1966, Hanoi University Of Mining And Geology הכשירה כמעט 80 אלף מהנדסים, תואר שני ותואר דוקטור. רבים מהם הפכו למנהיגים בכירים במדינה.

  • Ho Chi Minh City, וייטנאם

  Industrial University of Ho Chi Minh City היה בעבר בית הספר המקצועי Go Vap שהוקם על ידי כמרי דון בוסקו ב- 11 בנובמבר 1956 בקומונה של האן טונג, במחוז גו וופ, במחוז ג'יה דין.

  • Hanoi, וייטנאם

  אוניברסיטת אדריכלות הוקמה בהחלטה מס '181 / CP מיום 17 בספטמבר 1969 של מועצת הממשלה. בית הספר נמצא תחת משרד הבינוי ונמצא תחת הנהלת המדינה במומחיות משרד החינוך וההדרכה ובניהול הניהולי הטריטוריאלי של הוועד העממי בהאנוי.