Keystone logo
קוריאה הדרומית

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור לִשְׁלוֹט תוכניות ב קוריאה הדרומית 2024

מספר מוסדות: 61
  • Dongdaemun-gu, קוריאה הדרומית

  מאז הקמתה בשנת 1918 University Of Seoul לפיתוח החברה הקוריאנית באמצעות חינוך והכשרת סטודנטים ובאמצעות מחקר אקדמי. University Of Seoul נחשבת לאחת האוניברסיטאות הציבוריות הטובות ביותר בקוריאה. הישג זה מבוסס לא רק על המאמצים שלו, אלא גם על המשך תמיכת האזרחים. במימון ממשלת מטרופולין סיאול, University Of Seoul ממשיכה ליישם מדיניות "שכר לימוד במכללה במחיר חצי" שיושמה לראשונה בשנת 2012. University Of Seoul חיזקה את אחריותה החברתית כאוניברסיטה ציבורית באמצעות מדיניות חלוצית זו. בהתבסס על המוטו של אמת, יצירתיות ושירות ציבורי, University Of Seoul שואפת לטפח אזרחות פעילה וסובלנות בקרב הסטודנטים שלנו. אנו מעודדים גם את תלמידינו לספק את שירותיהם לחברה עם הידע הנצבר שלהם. לבסוף, University Of Seoul מקדמת מחקר חדשני התורם להחלטות מדיניות, ונותן מענה לצרכים חברתיים נוכחיים וצפויים.

  • Dongdaemun-gu, קוריאה הדרומית

  בשל התפתחות טכנולוגיית המידע, כמות המידע ומהירות השיתוף בו עלתה. על מנת להגיב לשינוי החברה ולשרוד בתחרות, למידה מתמדת הפכה להיות חיונית. בהתאם לכך, היה ביקוש למערכת חינוך המתאימה לתפיסה של חינוך לכל החיים, מה שהביא את עלייתן של אוניברסיטאות סייבר כמו האוניברסיטה הדיגיטלית של סיאול. האוניברסיטה הדיגיטלית של סיאול נאמנה לתפקידה ולחובתה כאוניברסיטת הסייבר המובילה בקוריאה והראתה צמיחה יוצאת דופן תוך זמן קצר. במיוחד, האוניברסיטה הדיגיטלית של סיאול חמושה בתכנים חינוכיים באיכות גבוהה, אנשי סגל מצוינים ובגדול הסטודנטים. ניסינו כל הזמן לשפר את שירות הסטודנטים ולהפוך את האוניברסיטה שלנו להתמחות על ידי ארגון מחדש של תכנית הלימודים. כתוצאה ממאמץ כזה, האוניברסיטה הדיגיטלית של סיאול הפכה לאוניברסיטת הסייבר הטובה ביותר במדינה, המציגה את הביצועים הטובים ביותר בשביעות רצון הסטודנטים ושיעור התחרות וכו '. האוניברסיטה הדיגיטלית של סיאול תמשיך להתפתח מעבר להיותה אוניברסיטת הסייבר הטובה ביותר בקוריאה ותגרום להפוך לטובה בעולם. יתר על כן, נסייע לתלמידים לפתח את הפוטנציאל שלהם עד תום על ידי השתלת הטכנולוגיה החדשה לחינוך. אנו בטוחים שברגע שתסיים את האוניברסיטה שלנו תהיה איש מקצוע מוסמך המבוקש על ידי החברה.

  • Seongbuk-gu, קוריאה הדרומית

  בית הספר לעסקים באוניברסיטת קוריאה הוביל את החינוך למנהל עסקים בקוריאה, החל מלמד מדעי מסחר במחלקה לפלוטולוגיה בשנת 1905, והוא אחד המחלקות החשובות ביותר עם ההיסטוריה הארוכה ביותר באוניברסיטת קוריאה. לאחר ששמו שונה ל"מחלקה למדעי מסחר "בשנת 1910 וכ"מחלקה לענייני מסחר" בשנת 1922, הוקם בית הספר לעסקים הראשון בשנת 1955, ותואר שני במנהל עסקים הראשון הוקם בשנת 1963. בית הספר לעסקים באוניברסיטת קוריאה הוא אכן חלוץ שהציג קוריאה לימודי מנהל עסקים מודרני מערבי. יתר על כן, בית הספר לעסקים באוניברסיטת קוריאה סימן אבן דרך בהיסטוריה של האדריכלות האוניברסיטאית על ידי בניית בנייני בתי ספר ברמה עולמית, כולל האולם המרכזי של בית הספר לעסקים, הבניין הראשון בקוריאה המוקדש למחלקה היחידה, בניין LG-POSCO, הממומן כולו על ידי תרומה לראשונה בקוריאה, והיונדאי מוטור הול, שהוקם עם התרומה הגדולה ביותר של 3,600 אנשים וארגונים בהיסטוריה של האדריכלות האוניברסיטאית.

  • Dongdaemun-gu, קוריאה הדרומית

  אוניברסיטה מובילה המקדמת מערכת אקולוגית חכמה לתעשיית התעשייה הממוקמת אסטרטגית במרכז החכם סיהונג ואנסאן, Korea Polytechnic University הפוליטית הטכנית של קוריאה מתמחה בשיתוף פעולה תעשייתי-אוניברסיטאי, בדוגמת אשכולות תעשייתיים מתקדמים בחו"ל. KPU היא עדיין אוניברסיטה צעירה, אך המוסד תרם לפיתוח תעשיות האומה על ידי טיפוח יותר אנשי מקצוע בהנדסה מכל אחד אחר. יישום תכנית לימודים מותאמת אישית המשקפת את צרכי התעשייה, KPU טיפחה תרבות בקמפוס שבה התעשייה והאוניברסיטה מתקיימות בדו -קיום על ידי חיבוק זה לזה.

  • Ansan-si, קוריאה הדרומית

  נכון לעכשיו, Seoul Institute Of The Arts הגיע לנקודה שבה עליה לחשוב מחדש ולחדש את הפרדיגמה של חינוך ויצירה לאמנות עד כה כדי לקפוץ קפיצה נוספת כאוניברסיטה לאומנות יצירתית ברמה עולמית. יתר על כן, מול שינויים אדירים עקב המהפכה התעשייתית הרביעית ומגיפת הקורונה, Seoul Institute Of The Arts צריך לחזק עוד יותר את האפיון והגלובליזציה שלו על מנת להתפתח כמוסד חינוכי לאומנויות בעל תחרותיות עולמית מעבר למעמדו הנוכחי. לשם כך, המרכז לאמנויות דונגראנג, תאגיד בית ספר, ירש את מורשתו של המייסד, דונג-ריינג, וירש את הפילוסופיה של יו"ר הכבוד, יו דוק-הייונג, Seoul Institute Of The Arts קבעו את כיוון האמנות העתידית. חינוך. אנו נעשה כמיטב יכולתנו להוביל את התפתחות התרבות והאמנות הלאומית והגלובליזציה באמצעות יצירה. אנו מבקשים שכל חברי הסגל, הסטודנטים והבוגרים כולם יעבדו יחד כמשפחה, כך Seoul Institute Of The Arts יוכל לצמוח לאוניברסיטה לאמנות ברמה עולמית עם לב אחד המבוסס על האמונה והגאווה להיות "משפחה מוכרת". תודה.

  • Wonju-si, קוריאה הדרומית

  Sangji University היא אוניברסיטה דמוקרטית שבה הדמוקרטיה עולה על גדותיה כמו נהר. Sangji University היא אוניברסיטה מיוחדת המונעת על ידי סטודנטים. Sangji University היא קהילה חינוכית שבה מתקיימים מדע, מחשבה, חיים, נוער והעתיד. הסיבה לכך שאוניברסיטאות שונות מתאגידים היא שהן רודפות אחר האינטרס הציבורי של המדינה והחברה. הסיבה לכך שאוניברסיטאות שונות מהגאונים היא שהם חוקרים את האמת מעבר להעברת הידע החד צדדית. הסיבה לכך שאוניברסיטאות שונות מבירוקרטיות ממשלתיות היא שהן רודפות אחרי חופש בלתי מוגבל מעבר לחומות הכללים. Sangji University יש אינטרס ציבורי, אמת וחופש. סאנג'י היא אוניברסיטה שבה אתה יכול להשיג כל דבר שאתה יכול לדמיין. Sangji University גדושה בחופש אקדמי וחופש מחשבה. Sangji University יש אינטלקט החושב על החברה מעבר לאינדיבידואל וחושב על עתידה הרחוק של המדינה. Sangji University יש חלום. מעל הכל, Sangji University היא אולם לדמוקרטיה בו ניתן לחוות דמוקרטיה בכל מקום בקוריאה היא חיה וחיה. Sangji University , עם היסטוריה של 62 שנים, היא תחום חי של דמוקרטיה בחינוך בקוריאה.

  • Busanjin-gu, קוריאה הדרומית

  התאגיד החינוכי Dong-Eui (DEI) הוקם "לקידום השגשוג הלאומי באמצעות חינוך" בשנת 1966 על ידי ד"ר קים אים-סיק המנוח. מאז, ה- DEI, הכולל את Dong-eui University , תרם להתפתחות האומה והאזור על ידי חינוך אנשים מוכשרים רבים. ; ופתיחתו של המרכז הרפואי דונג-אווי הוסיפה לתרומתו לחברה בכך שהיא משרתת את הקהילה בלב שלם. Dong-eui University , שהשיגה צמיחה יוצאת דופן במהלך 38 שנות הניסיון האחרונות בתחום ההשכלה הגבוהה, ממשיכה כעת את תפקידה כמוקד של חינוך מובילים עולמי מחוץ לאזור. אנו, ברצוננו העז לפתוח היסטוריה חדשה, ניצור את האווירה החינוכית הטובה ביותר עבור 18,000 התלמידים שלנו שיצטיידו בכשירות ובתחרותיות הנדרשת לעידן של תחרות ללא גבולות. "דונג-אואי-ג'י-צ'ון", הרוח המכוננת של Dong-eui University , דוגלת בחינוך הסטודנטים להבנה מובנת של העולם באמצעות הכשרה אקדמית וטיפוח אישיות. מתוך מחשבה על רוח זו, נמשיך לייצר מנהיגים עתידיים שיוכלו להתמודד עם גלי השינויים בהצלחה בסביבות המקומיות והבינלאומיות המשתנות יותר ויותר. סטודנטים יקרים! אני מקווה שאתה, ככוח המניע מאחורי התקדמות האומה והאזור במאה ה -21, תמשיך לטפח חשיבה יצירתית ואומץ להתמודד עם אתגרים חדשים. Dong-eui University מוכנה, מסוגלת ומוכנה לסייע לחלום שלך על אומץ ותקווה. אנא הקדש את עצמך לחקר אקדמי ופיתוח קריירה, כך שתוכל להיות זה שיפתח עתיד טוב ומבטיח יותר.

  • Pocheon-si, קוריאה הדרומית

  רוח הבסיס של Daejin University היא לטפח אנשים בעלי יכולת שיתרמו לפיתוח האומה והחברה האנושית המבוססים על נאמנות, אדיקות ושכנוע, אשר מבוססים על עקרון החיים ההרמוניים ללא כל טינה, מטרתו של דייסון ג'ינריהו המבוסס על טוב לב. וצדק. 1. נאמנות (סונגסיל, 誠實) "סונג (誠)" מתייחס ל"אמת "ו"כנות". המשמעות היא לעשות את מה שהוא מבין במוחו הפנימי בלי שום שקר. 2. אדיקות (Gyeonggeon, 敬虔) "Gyeong (敬)" מתייחסת לנוע קדימה על ידי מעקב אחר תנועת הגוף והנפש בהתאם לקניינים; הוא מתייחס ל"אדיקות "ו"זהירות". 3. הרשעה (Sinnyeom, 信念) "חטא (信)" מתייחסת ל"אמונה "ולב ללא שינוי לאחר קבלת החלטה מסוימת. הכוונה היא לאי שינוי מוח נחרץ על ידי תאוות בצע פרטית ושאיפה להשיג מטרות צפויות על ידי קיום המוח.

  • Yuseong-gu, קוריאה הדרומית

  אנו ממשיכים לחנך, לחקור ולחדש למען האושר והשגשוג של האנושות. KAIST מטפחת כישרונות מדעיים וטכנולוגיים עם תיאוריה ויישום מעמיקים, ומבצעת מחקר בסיסי ומחקר התכנסות לחדשנות מדעית וטכנולוגית. הוא תרם ליצירת ערכים חדשים באמצעות שיתוף פעולה תעשייתי-אוניברסיטאי-מחקר והוביל את הפיתוח הכלכלי הלאומי. החינוך, המחקר והחדשנות שלנו ירחיבו עוד יותר את ההתפתחות הכלכלית של קוריאה ואת הקהילה המדעית לעולם.

  • Dongdaemun-gu, קוריאה הדרומית

  הדירוג הגבוה ביותר בהערכה מקיפה של אוניברסיטאות הסייבר שנערך על ידי משרד החינוך בקוריאה מאז הקמתו בשנת 2001, ייצרה אוניברסיטת סייבר קיונג הי (KHCU) כמעט 8,189 בוגרים מתוכם רבים ממשיכים לבתי ספר לתארים מתקדמים, והמשכו את לימודיהם. חולמים לרכוש תואר שני או דוקטורט. נכון לעכשיו, כ -10,000 סטודנטים שואפים לחלום זה בשישה בתי ספר עם 19 מחלקות ו -50 מגמות במסגרת מערכת אוניברסיטת קיונג הי החזקה בת 61 שנים. הרצאות הווידאו המקוונות של פרופסורים בעלי שם ומומחי חינוך מקוון, שתוכננו והופקו בשלמותן בשישה אולפנים גדולים, מייצגות את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חינוך סייבר. כמו כן, האנימציה התלת -ממדית והדמויות מבדילים את ייצור תוכן הווידאו שלנו מהמתחרים שלנו. הספרייה, מעבדת ה- PC ומרכזי הלמידה המקומיים מאפשרים למידה לא מקוונת, והמלגות השונות שלנו עוזרות לרבים להגשים את חלומם. KHCU מציב סטנדרט עולמי יוקרתי לתוכן חדיש עם טכנולוגיות מתקדמות, עניינים אקדמיים סבירים ומערכת ניהול.

  • Buyeo-gun, קוריאה הדרומית

  Korea National University Of Cultural Heritage הוקמה למטרות מיוחדות תחת הפילוסופיה המייסדת 'עצמאות לאומית, פיתוח תרבותי' בשנת 2000. מטרות מיוחדות אלה הן לרשת ולפתח תרבות מסורתית ולפתח מומחים לשמירה, ניהול ושימוש במורשת התרבותית של קוריאה. כאוניברסיטה הלאומית היחידה בקוריאה המלמדת תרבות מסורתית ומורשת תרבותית, KNUCH מספקת תוכניות חינוכיות מותאמות לסטודנטים עם חברי סגל מובילים שצברו ידע תיאורטי מעשי והתנסויות בתחומים שונים, כמו גם תשתית חינוכית מושלמת להכשרה מעשית ו שיטות עבודה. שתי מכללות לתואר ראשון כוללות שבע מחלקות: ניהול מורשת תרבותית, אדריכלות נוף מסורתית, בנייה מסורתית, מדעי שימור מורשת תרבותית, ארכיאולוגיה של התכנסות, אומנויות ומלאכות מסורתיות ומורשת תרבות בלתי מוחשית. תוכניות המאסטר והדוקטורט נפתחות בבית הספר הכללי לתארים מתקדמים ובית הספר לתארים מקצועיים מציע מחקר ופיתוח מעמיק על תיאוריות אקדמיות ומעשיות. KNUCH שמה דגש על למידה פרוגרסיבית שמובילה על ידי סטודנטים ולא על ידי הוראה על ידי חברי סגל כדי לאפשר לתלמידים להכיר בעצמם את הצורך לתרבות ולמורשת תרבותית מסורתית, לעצב פתרונות ולמצוא גישות יצירתיות על מנת לפתח אנשי מקצוע שיכולים להוביל את המאה ה -21. . KNUCH השתדלה גם לציית לאופי החינוך במכללה כדי לסייע לסטודנטים לנהל את חייהם באופן מלא ובצליל, כמו גם להדריך כל סטודנט לקראת הפיכתו לאיש מקצוע בהתאם למטרות המייסדים.

  • Gyeongsan-si, קוריאה הדרומית

  במהלך 20 השנים האחרונות, Daegu University התפתחה לערש למידה עם עד 20,000 סטודנטים לתואר ראשון ושני המתכוננים להגשים את חלומותיהם. הצמיחה האיכותית והכמותית המתמשכת שלה תחת הסיסמה והחזון של אוניברסיטה צעירה, אוניברסיטה בעלת ראש פתוח, אוניברסיטה מפוארת, גאווה של דאגו, אפשרה לה להיות מנהיגה של חדשנות בחינוך אוניברסיטאי, וכאמור באחד ממנה סיסמאות, "אוניברסיטה בה הסטודנטים מאושרים". מיוני 2018, Daegu University תרכז את כל המשאבים והיכולות שלה במטרה להפוך לאוניברסיטה הנודעת ביותר בכל מקצוע ולאוניברסיטה המצליחה ביותר בשירותי החינוך. אני עצמי, ואלפי הפרופסורים ואנשי הצוות באוניברסיטת Daegu University , אשאף להקים כל אחת מ -85 המחלקות שלנו כמובילות בתחומן שלהן וכאלה שמייצגות את אזורי דאגו וג'יאנגבוק בגאווה תוך יצירת אוניברסיטה שתלמידים והורים, המרוויחים משירות החינוך, יכולים להסתפק.

  • Gwanak-gu, קוריאה הדרומית

  ברוכים הבאים Kukje Theological University and Seminary . הסמינר, השורש בבשורה ובדבר האל, מבקש לפתח מנהיגים נוצריים המתחשבים, מודעים בעולם, בוגרים מבחינה רוחנית ומוכנים למגוון רחב של משרדים. אנו מחויבים לבשורה של ישו כפי שנלמד על ידי כתבי הקודש ובהשראתם בווידוי האמונה הרפורמי שלנו. כאן תמצא פרופסורים מצטיינים החולקים בנטל שלך על דבר האלוהים, על האבודים, על כך שהקדושים יצטיידו, והעם יהיה ממושמע. כל חבר הוא כומר מנוסה ומורה מעולה. תחת הנחיית הכמרים-מלומדים האלים, תחדש את התשוקה שלך לשירות ולקריאה. Kukje ייחודי עם מגוון רחב של סטודנטים מעדות ומדינות שונות. מגוון הקהילה שלנו יעשיר את החזון, נקודת המבט וההליכה שלך עם המשיח. אלוהים עושה דברים מרגשים Kukje Theological University and Seminary . נשמח שתצטרף לקהילה הדינאמית הזו. למרות הצמיחה יוצאת הדופן של הכנסיות הקוריאניות, נראה כי הן לא תרמו את מעמדן ותפקידיה לחברה. זה נובע מרכיבים לא נכונים רבים בכנסיות הקוריאניות. הוא זקוק לרפורמות עקביות באמצעות בחינתו העצמית לתפקודו שלו. בגלל זה, אנו נקראים לרפא ולהתבסס. אלו המשימות שלנו.

  • Buk-gu, קוריאה הדרומית

  Chonnam National University היא אולם למידה ואינטליגנציה שהוביל את ההיסטוריה והאיר את הזמנים. הוא נפתח בשנת 1952 מתוך אמונה ש"הגנה על המדינה היא אוניברסיטה המטפחת אנשים מוכשרים "בעיצומו של כאוס ומלחמה.

  • Gunsan-si, קוריאה הדרומית

  Howon University הוקמה על רוח של ערכים, עצמאות ונאמנות בשנת 1977. מכיוון שחברתנו המבוססת על ידע מהמאה ה -21 שמה דגש על בירור ערכי מתמיד, התקדמות טכנולוגית וידע הולך וגדל למעורבות אפקטיבית והשתתפות בקהילה הגלובלית, אנו מכירים בצורך בשיפוץ מבני וחדשנות מתמשכים בנוגע לחינוך אפקטיבי והתאגדות בחברה החדשה. לשם כך, אנו שואפים לשפר את קהילת הקמפוסים שלנו באמצעות יצירת "תרבות האון" לפיתוח קמפוס מובנה ויפה, ושיטתיות נוספת של תכנית הלימודים סביב צרכי הקהילה הגלובלית. עם חזון גלובלי, מעורבות קהילתית פעילה וגוף סטודנטים הצומח הן בידע והן בצמיחה אישית, Howon University אכן תהיה תורם מרכזי לקהילה הגלובלית.